PDA

View Full Version : Страх...



welwet
11-25-2009, 20:50
Имам страх да споделям проблемите си.Не знам защо.Никой не е издавал тайните ми(и малкото който съм казвала),но просто ме е страх.Сега проблемите ми се насъбират и не знам какво да правя.Тежко ми е,пък и аз имам повечко проблеми сега.Имам бфф,от 2 години сме,но нито веднъж не сме се скарвали.Много силно приятелство имаме,ако мога така да се изразя.Така как да преодолея това.От всички тези проблеми и т.н. защочвам да развивам комплекс за малоценност и такива неща.Не съм вече дебела,но се обличам с по-тъмно дрехи,защото "ОМГ с тази блуза ми се очертава коремището" и "как може да тръгна с тези дънки,та те са ми са се опнали по тялото".
Какво да направя...ще си съсипя живота ако продължа сиг...
П.С:Не мога да споделя на приятелката си за проблемите,защото тя е лицемерка (много добра приятелка,но я виждам как след като ми казва "майко тази колко е забила" отива при тях и вика "ко пр" и после идва и започва да клюкари)

lubomirky
11-25-2009, 21:02
сподели с мен, дете мое.

Sladurcho
11-25-2009, 21:23
Значи като за начало не споделяй с приятелката ти... вижда се че е лицемерка :) А относно споделянето.. повечето са така ..смисъл страх ги е да споделят защото знаят или поне предполагат че ще бъдат прецакани и това което са споделили ще стане обществено достояние... не се предавай и недей да се депресирваш... дали ти се очертава коремчето или дали дънките са ти прилепнали... давай смело напред и мачкай наред

someonerandom
11-26-2009, 09:59
Недей толкова да се притесняваш как изглеждаш(не да не ти пука,обаче твоето ми звучи като параноя 8-) ).Имаш ли други приятели,с които да поговориш?Определено не си единствената с проблем със споделянето-както каза Sladurcho доста хора не обичат да споделят проблемите си...
А и винаги може да посподеляш с вашите :D

clever
11-26-2009, 10:31
Избий комплексите си.

Abigoria
11-26-2009, 12:18
Избий комплексите си.

... със Щолен
http://lafim.com/modules/gifGallery/images/smiles/447.gif