PDA

View Full Version : как да му кажа че го хар!!



Alex4o0o
11-26-2009, 17:15
Ем начи става супер тъпо...харесвам едно момче обаче някси тоя път е по-сериозно че даже мога да кажа че съм влюбена.Познавам го от доста време и немога просто да му кажа че го обичам..И сегаа се чуда как да го направя (имам известни подозрения че и той ме хар!!) Досега пробвах следния начин - написах му sms и го питах "Вярно ли е че е искал да ми предложиш" обаче той не се върза и ми отговори "Не бе кой ти каза" ии сега се чуда как да разбера дали той ме хар? (ноо без да го питам лично!!) И мислех сии че тох хар к*рвитее и играх роля на к*рва давах му да ме обарва ии т.н. обаче сега може и да съм сгрешила и той да ме мисли само за играчкаа и да не иска да е гадже с к*рва!
Сори за глупавата тема :(

haritov
11-26-2009, 17:21
Отвори си устата и му кажи,че го харесваш!

SoStarstruck
11-26-2009, 17:26
..офф отскоро съм в тоя форум,а вече ми омръзнаа от такива теми! Ама до гуша ми дойде,честно ! Как да разбереш,че той те харесва,ама без да го питаш?! За Богаа...Нали вече си пробвала без да го питаш лично и виждаш,че не става. Ако пък ти е толкова трудно сама,карай някоя твоя фр да го подпита..

Sladurcho
11-26-2009, 17:28
Хар ли те не те ли хар. Голяма дилема... Седни и поговори с него и ще усетиш дали те харесва или не :)

IndependentGirl
11-26-2009, 17:30
О, Боже.. :? .. ама ти сериозно ли..? :shock: :lol:

peshost
11-26-2009, 17:39
Егати злето...

sunshinepp
11-26-2009, 17:41
кажи " харесвам те " винаги помага :)

dakata123
11-26-2009, 17:44
Вие си мислите, че е зле просто се притеснява момичето, а може да я е страх да не и разбие сърцето и при мен е така, но съм се решил да кажа на момичето, което харесвам. Просто изчакаи някои подходящ момент да останете на саме и му кажи, няма от какво да се притесняваш не е единствения мъж на света . Аз вмомента правя същото (чакам най-подходяшия момент)

SoStarstruck
11-26-2009, 17:49
Вие си мислите, че е зле просто се притеснява момичето, а може да я е страх да не и разбие сърцето и при мен е така, но съм се решил да кажа на момичето, което харесвам. Просто изчакаи някои подходящ момент да останете на саме и му кажи, няма от какво да се притесняваш не е единствения мъж на света . Аз вмомента правя същото (чакам най-подходяшия момент)ама аман от притеснителни хора..ние ли да я отракаме?? човек ако сам не си помогне и Господ не може да му помогне..

Korrnyy
11-26-2009, 17:50
Ем начи става супер тъпо...харесвам едно момче обаче някси тоя път е по-сериозно че даже мога да кажа че съм влюбена.Познавам го от доста време и немога просто да му кажа че го обичам..И сегаа се чуда как да го направя (имам известни подозрения че и той ме хар!!) Досега пробвах следния начин - написах му sms и го питах "Вярно ли е че е искал да ми предложиш" обаче той не се върза и ми отговори "Не бе кой ти каза" ии сега се чуда как да разбера дали той ме хар? (ноо без да го питам лично!!) И мислех сии че тох хар к*рвитее и играх роля на к*рва давах му да ме обарва ии т.н. обаче сега може и да съм сгрешила и той да ме мисли само за играчкаа и да не иска да е гадже с к*рва!
Сори за глупавата тема :(

Няма проблем :lol: :lol: :lol:

britzy
11-26-2009, 17:51
Абе кфоо се притесняаа ве-дава му да я обарва а па ше се притеснява мани мани,още малко ше се ебете и още не му казвай че го харесваш.Тъпа си уе.

SoStarstruck
11-26-2009, 17:55
Абе кфоо се притесняаа ве-дава му да я обарва а па ше се притеснява мани мани,още малко ше се ебете и още не му казвай че го харесваш.Тъпа си уе.ем тя си едитна мнението,преди не беше написала,че му е позволявала такива неща...абе,за темата само едно ще кажа-bullshit ! :wink:

gLypChenCee
11-26-2009, 17:56
кажи " харесвам те " винаги помага :) при тая фраза .. момчето което харесвах 1-2 години.. просто ми се изхили в лицето.. и ся ме гледа на кръв и с насмешка :)

dakata123
11-26-2009, 18:00
кажи " харесвам те " винаги помага :) при тая фраза .. момчето което харесвах 1-2 години.. просто ми се изхили в лицето.. и ся ме гледа на кръв и с насмешка :)
Явно тя е много надута и тем подобни.

PurpleDream
11-26-2009, 18:04
Сори за глупавата тема :(

нищо, нищо....другия път като се зачудиш нещо просто не пускай тема...

gLypChenCee
11-26-2009, 18:05
кажи " харесвам те " винаги помага :) при тая фраза .. момчето което харесвах 1-2 години.. просто ми се изхили в лицето.. и ся ме гледа на кръв и с насмешка :)
Явно тя е много надута и тем подобни. мда е .. и аз така си помислих..

Slave4You
11-26-2009, 18:17
И мислех сии че тох хар к*рвитее и играх роля на к*рва давах му да ме обарва ии т.н. обаче сега може и да съм сгрешила и той да ме мисли само за играчкаа и да не иска да е гадже с к*рва!


За начало се научи да бъдеш себе си! Нищо чудно да си станала играчка за него с това държание. Ти си се държала по начин, по който се държат момичетата, които не искат нищо сериозно. Това ли искаш да си мисли за теб? От тук нататък бъди себе си и виж дали няма да има някоя положителна промяна;)

afkforlife
11-26-2009, 18:23
Ем начи става супер тъпо...харесвам едно момче обаче някси тоя път е по-сериозно че даже мога да кажа че съм влюбена.Познавам го от доста време и немога просто да му кажа че го обичам..И сегаа се чуда как да го направя (имам известни подозрения че и той ме хар!!) Досега пробвах следния начин - написах му sms и го питах "Вярно ли е че е искал да ми предложиш" обаче той не се върза и ми отговори "Не бе кой ти каза" ии сега се чуда как да разбера дали той ме хар? (ноо без да го питам лично!!) И мислех сии че тох хар к*рвитее и играх роля на к*рва давах му да ме обарва ии т.н. обаче сега може и да съм сгрешила и той да ме мисли само за играчкаа и да не иска да е гадже с к*рва!
Сори за глупавата тема :(

Да не си мозъчно увредена... Отиваш и питаш.Не е особено трудно....

Sladurcho
11-26-2009, 18:35
Ем начи става супер тъпо...харесвам едно момче обаче някси тоя път е по-сериозно че даже мога да кажа че съм влюбена.Познавам го от доста време и немога просто да му кажа че го обичам..И сегаа се чуда как да го направя (имам известни подозрения че и той ме хар!!) Досега пробвах следния начин - написах му sms и го питах "Вярно ли е че е искал да ми предложиш" обаче той не се върза и ми отговори "Не бе кой ти каза" ии сега се чуда как да разбера дали той ме хар? (ноо без да го питам лично!!) И мислех сии че тох хар к*рвитее и играх роля на к*рва давах му да ме обарва ии т.н. обаче сега може и да съм сгрешила и той да ме мисли само за играчкаа и да не иска да е гадже с к*рва!
Сори за глупавата тема :(

Няма проблем :lol: :lol: :lol:

Какъв проблем да има момичето е съгласно да е к*рва само и само момчето да и обърне малко внимание.... егати трагедията :lol:

soul1199
11-26-2009, 18:41
:shock: :shock: ако не бе играла роля на курва,щеше да разбереш 8)

Korrnyy
11-26-2009, 19:01
Какъв проблем да има момичето е съгласно да е к*рва само и само момчето да и обърне малко внимание.... егати трагедията :lol:

Ахаха... аз и казах просто, че няма проблем, че е пуснала глупава тема :lol: :lol: :lol:

Иначе доста умно от нейна страна да се прави на к*рва :D Хахаха все едно е нещо много гъзарско обаче :razz: :razz: :razz:

Sladurcho
11-26-2009, 19:07
Ахаха... аз и казах просто, че няма проблем, че е пуснала глупава тема :lol: :lol: :lol:

Иначе доста умно от нейна страна да се прави на к*рва :D Хахаха все едно е нещо много гъзарско обаче :razz: :razz: :razz:
На мен друго ми стана мн интересно... прави се на к*рва пред него като му дава да я обарва.... ако за такова нещо едно момиче става к*рва.... накъде отива света :lol: Тези дето са магистрали отдоло какви трябва да бъдат :-o

Korrnyy
11-26-2009, 19:17
На мен друго ми стана мн интересно... прави се на к*рва пред него като му дава да я обарва.... ако за такова нещо едно момиче става к*рва.... накъде отива света :lol: Тези дето са магистрали отдоло какви трябва да бъдат :-o

Питай я нея, явно ги разбира тея работи :lol:

Sladurcho
11-26-2009, 19:43
На мен друго ми стана мн интересно... прави се на к*рва пред него като му дава да я обарва.... ако за такова нещо едно момиче става к*рва.... накъде отива света :lol: Тези дето са магистрали отдоло какви трябва да бъдат :-o

Питай я нея, явно ги разбира тея работи :lol:
Не мисля че ще може да ми даде отговор... за нея явно да даде на момчето да я обарва я правии НАЙ-голямата к*рва на даскалото и :lol: :lol: :lol: :lol:

smileforyou12
11-27-2009, 01:15
Ем начи става супер тъпо...харесвам едно момче обаче някси тоя път е по-сериозно че даже мога да кажа че съм влюбена.Познавам го от доста време и немога просто да му кажа че го обичам.. :(
Последно..?

dakata123
11-27-2009, 06:36
Вие си мислите, че е зле просто се притеснява момичето, а може да я е страх да не и разбие сърцето и при мен е така, но съм се решил да кажа на момичето, което харесвам. Просто изчакаи някои подходящ момент да останете на саме и му кажи, няма от какво да се притесняваш не е единствения мъж на света . Аз вмомента правя същото (чакам най-подходяшия момент)ама аман от притеснителни хора..ние ли да я отракаме?? човек ако сам не си помогне и Господ не може да му помогне..
Ами, ако искаш отракай я, няма проблем. Но трябва сама да се справи, инъче няма смисъл. Щом го харесва, да му каже, или по-добре да му го покаже, ще и е по лесно. За да му го докажеш трябва да говориш с него, за него ( не да го уплюваш зад гърба му де ) да му обръщаш специално нимание, и ако не е тъп сам ще разбере

des7royer
11-27-2009, 07:06
Абе вие да не сте в детската градина бе :-x.... Ама аз харесвам тоя, харесвам оня, ама кажете ми к'во да правя..

SoStarstruck
11-27-2009, 07:49
Вие си мислите, че е зле просто се притеснява момичето, а може да я е страх да не и разбие сърцето и при мен е така, но съм се решил да кажа на момичето, което харесвам. Просто изчакаи някои подходящ момент да останете на саме и му кажи, няма от какво да се притесняваш не е единствения мъж на света . Аз вмомента правя същото (чакам най-подходяшия момент)ама аман от притеснителни хора..ние ли да я отракаме?? човек ако сам не си помогне и Господ не може да му помогне..
Ами, ако искаш отракай я, няма проблем. Но трябва сама да се справи, инъче няма смисъл. Щом го харесва, да му каже, или по-добре да му го покаже, ще и е по лесно. За да му го докажеш трябва да говориш с него, за него ( не да го уплюваш зад гърба му де ) да му обръщаш специално нимание, и ако не е тъп сам ще разберене,аз точно това казвам - Че не искам да я отракам. И да исках,както вече казах,докато тя сама не си помогне,никой др не може..

dakata123
11-27-2009, 08:06
Вие си мислите, че е зле просто се притеснява момичето, а може да я е страх да не и разбие сърцето и при мен е така, но съм се решил да кажа на момичето, което харесвам. Просто изчакаи някои подходящ момент да останете на саме и му кажи, няма от какво да се притесняваш не е единствения мъж на света . Аз вмомента правя същото (чакам най-подходяшия момент)ама аман от притеснителни хора..ние ли да я отракаме?? човек ако сам не си помогне и Господ не може да му помогне..
Ами, ако искаш отракай я, няма проблем. Но трябва сама да се справи, инъче няма смисъл. Щом го харесва, да му каже, или по-добре да му го покаже, ще и е по лесно. За да му го докажеш трябва да говориш с него, за него ( не да го уплюваш зад гърба му де ) да му обръщаш специално нимание, и ако не е тъп сам ще разберене,аз точно това казвам - Че не искам да я отракам. И да исках,както вече казах,докато тя сама не си помогне,никой др не може..
Аз през цялото време това казвах. Никои не може да ти помогне, ако сам не го направиш.

FromAutumToAshes
11-27-2009, 09:40
Една свирка винаги върши чудесна работа :grin: Пък ако една не помогне... с две ти гарантирам че нещата са бетон 8)

peshost
11-27-2009, 10:49
Кво те интересува дали те хар или не. Може да те хар, може да не те хар, ама важното е, че ти го хар и трябва да го хар.

T91
12-01-2009, 18:51
Че какво срамно има в това да кажеш на някой че го харсеваш ? Отиваш и казваш , нито ще ти разбият сърцето нито нищо . Ако ти откажат пък голям праз .

WrongLife
12-01-2009, 18:56
Просто поговорете, аз също никога не бих ти казал по смс "ДА!".

Hilary_
12-01-2009, 19:02
даже мога да кажа че съм влюбена.
.. съмнявам ли се .. 8-) 8-)

Досега пробвах следния начин - написах му sms и го питах "Вярно ли е че е искал да ми предложиш" обаче той не се върза и ми отговори "Не бе кой ти каза" ии сега се чуда как да разбера дали той ме хар?
мхм .. да страхотна логика .. 8-) 8-)

(ноо без да го питам лично!!)
по сКаЙпЧиТуУ .. 8-)

и играх роля на к*рва давах му да ме обарва ии т.н. обаче сега може и да съм сгрешила и той да ме мисли само за играчкаа и да не иска да е гадже с к*рва!
продължи да си "играеш" тази роля .. след като нямаш акъл, за да разбереш, че не това е бил начина значи ти отива да си такава .. :? :? Кофти ти звучи нали? Тогава се осъзнай малко и не се опитвай да изпъкнеш с курволящина .. :?

Сори за глупавата тема :(
извинена си ..

balu4ka
12-01-2009, 19:17
..офф отскоро съм в тоя форум,а вече ми омръзнаа от такива теми! Ама до гуша ми дойде,честно ! Как да разбереш,че той те харесва,ама без да го питаш?! За Богаа...Нали вече си пробвала без да го питаш лично и виждаш,че не става. Ако пък ти е толкова трудно сама,карай някоя твоя фр да го подпита..

И на мен ми втръсна.. :? :? :? :?

TheDevilInMe
12-01-2009, 19:25
Ако не го питаш просто нищо няма да стане, в момента дори не си обедена, че чувставата му към теб са същите, ако толкова държиш на него имай смелостта да направиш първата крачка просто! Трябва да си наясно.... \:D/

Sunnyface
12-02-2009, 06:16
Да ви се намира пистолет! :o Аз едно не мога да разберА-какво толкова страшно има да кажеш на някого,че го харесваш? А? Като харесвам някого-отивам ии му казвам:Харесвам те! Егати и философията! :?

ivcheto0o
12-02-2009, 06:29
Седни и поговори с него и ще усетиш дали те харесва или не :)

buuu
12-02-2009, 06:50
:razz: ем бъди курва..може да ти се усмихне за 1 нощ .. знам ли може и 2 .. късмет :lol: 8-)

Tempest
12-02-2009, 09:10
Хар ли те не те ли хар. Голяма дилема... Седни и поговори с него и ще усетиш дали те харесва или не :)

не бе, не дали я харесва, а дали я хар!
В шахмата има едно тактично правило, което важи може би и в момента, а защо ли не и напред - когато започнеш една стратегия, не я променяй, каквото и да стане... ти направи тая грешка.. съжалявам, освен да си използваш гласните струни, друг начин няма... или ако си играла ролята на к*рва, значи можеш да играеш ролята на "скайп влюбена", а именно да му кажеш по скайп.. възможностите са 2 - да не те приеме на сериозно или да те приеме на сериозно.. от 2рото следват 2 възможности - да не те погледне повече, или да тръгнете... но пак да кажа - най-добре го поглеждаш в очите с влажен кравешки поглед и му казваш "абе момче, хар те!"

dagituuu
12-02-2009, 11:34
..офф отскоро съм в тоя форум,а вече ми омръзнаа от такива теми! Ама до гуша ми дойде,честно ! Как да разбереш,че той те харесва,ама без да го питаш?! За Богаа...Нали вече си пробвала без да го питаш лично и виждаш,че не става. Ако пък ти е толкова трудно сама,карай някоя твоя фр да го подпита..

Ако няма да помагаш,по-добре не пиши,к'во си се заоплаквал...направи си тема "Писна ми" и пиши там :?

А по темата: и аз съм със сищия въпрос!Ето съветите,които ми препоръчаха на мен :) :) :) http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=292534&start=0

Wrathchild
12-02-2009, 16:05
Аз само се чудя, тази нова дума хар!!, защо се пише с 2 удивителни?

Korrnyy
12-02-2009, 16:41
Аз само се чудя, тази нова дума хар!!, защо се пише с 2 удивителни?

Ааа... така е модерно да се пише сега :) Не се учудвай :P

ToniStoraro
12-02-2009, 17:06
Вярно ли е, че си искал да ми предложиш?
Това да не е цената на истината? С подобни въпроси като този, а такива има много, ама наистина много, които могат да се измислят, няма да постигнеш нищо. Виж колко време, нерви и надежди губиш само и само да не кажеш две думи - харесвам те.

BrutaLBitcH69
12-08-2009, 20:15
Да ви се намира пистолет! :o Аз едно не мога да разберА-какво толкова страшно има да кажеш на някого,че го харесваш? А? Като харесвам някого-отивам ии му казвам:Харесвам те! Егати и философията! :?

:razz: :razz: можеш пак да си помислиш!! КАЗВАЛА ТЯ!! апф абее я не лъжи хората!! ;х

elsZ
12-08-2009, 21:22
Абе вие да не сте в детската градина бе :-x.... Ама аз харесвам тоя, харесвам оня, ама кажете ми к'во да правя..
не не не не !! :razz: не е истина.. малко злетак падаш май а ?!?! :)
А по темата.. амииии добре де той не ти ли показва по някакъв начин.. ако чувстваше нещо може би щеше да ти прави някфи намеци ?!?! :-o

Linns
12-08-2009, 22:09
"Харесвам те!"

crazybebe
01-29-2010, 17:43
Значи историята е малко объркана но при мен беше нещо подобно...повярвай ми че НИЩО НЯМА ДА ЗАГУБИШ АКО МУ КАЖЕШ .. аз четях форуми като луда и навсякъде пишеше че траа да му кажа ама аз си викам "да бе да то ще има още мн време да се виждаме .. има време" но зн ли кво стана ... сякаш съдбата точно в тоя миг реши да се инати ... и какво разбрах че няма повече да се видим и няма как да му го кажа ... така че не се залъгвай че има врреме ... а и както казах нищо няма да загубиш ... просто ще разбереш истината и няма да се мъчиш повече...успех !

playboyche
01-29-2010, 17:52
ами виж това е най-трудното нещо в живота ... просто казваж виж хар те ... искам да сме повече от приятели и тфа е не е голяма философия а и като го видиш и ш са разприказваж като ... :lol:

antifashionshit
01-29-2010, 17:59
:razz: