PDA

View Full Version : Разкажете за себе си...



danibebi
11-26-2009, 18:26
Разкажете за себе си и за живота си?! Откъде сте..как изглеждате..абе малко повечко за живота ви :)

Такамм..започвам аз :D Значи аз съм момиче на 13 год от Дупница (името ми се знае) със сини очи и кафява коса :-P Обичам да се гримирам и да слушам музика..най-вече чалга..обичам да си правя прически и смятам да стана фолк певица 8)
Е вие сте...[кой колкото иска толкова да разкаже]..

PurpleDream
11-26-2009, 18:42
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

afkforlife
11-26-2009, 18:49
Разкажете за себе си и за живота си?! Откъде сте..как изглеждате..абе малко повечко за живота ви :)

Такамм..започвам аз :D Значи аз съм момиче на 13 год от Дупница (името ми се знае) със сини очи и кафява коса :-P Обичам да се гримирам и да слушам музика..най-вече чалга..обичам да си правя прически и смятам да стана фолк певица 8)
Е вие сте...[кой колкото иска толкова да разкаже]..


:lol: :lol: :lol: :lol: Ще си спестя коментара ,понеже си още малка :lol: :lol: :lol:

daru6a1
11-26-2009, 18:56
Аз съм Дарина от Сливен [ на 13 ]] Със кафеви очи,кестенява коса [ неопределима ; къдрава ]] , не излизам без грим ;d обичам да се забавлявам с приятели и да излизам , обичам shoping терапия :grin: :D , да се обличам стилно и да рисувам Sponge Bob :-D Нямам идея каква ще стана , заразлика от теб ;д [[ ии мразя чалгата :grin: ]]

ElinoOor
11-26-2009, 19:01
брех,много натокани са станали рибките..
бас,че ще пишат само 12-13 годишните от аудиторията на сайта(нищо лично)

по темата: :lol: :lol:
копеУета ще пада смЕхчи

Sisito941
11-27-2009, 07:00
Момиче на 15 години от Разград.Косата ми е чуплива..Не съм добра ученичка,но се старая колкото мога.. :) Обичам да излизам с приятели,да обикалям магазини за дрешки... :-D Обичам да слушам музика,без нея не мога.. :-D

Ми това е общо взето.. :-D

des7royer
11-27-2009, 07:13
Амиии какво да кажа.. Аз съм си обикновен човек съм си :D :D

dakata123
11-27-2009, 07:50
Ами аз съм обикновено момче. Което се облича нормално - не с дрипи, но не и първа мода. Обичам музиката, но чалгата не ми е любимият стил. Обичам да си хапвам, но не съм дебел и горе-доло това е съвсем обикновен

welwet
11-27-2009, 08:41
Аз съм момиче от Варна на 13 с права,къса и руса коса,много светла кожа и кафеви очи.Слушам house и някой пънк-рок групи...Отлична ученичка съм.Зодия лъвче съм.Не се гримирам. Обличам се.(не ходя гола де) :D Ми тва е

П.С:Темата е мега турбо ултра тъпа,направена от мега ултро тупо момиче :( :( :( :-x :booooomb:

zoreto
11-27-2009, 08:57
и като станеш фолкпевачка на нас ко ни пука??????

aloveyou
11-27-2009, 09:39
Ами аз съм момиче на почти 14 години от Русе..
С права черна коса съм
С кафеви очи
С много светла кожа
Не се гримирам..(само гланц и спирала)
Слушам всякаква музика (без народни,фолклорни),но най-много хаус,хип-хоп,рап
Зодия козирог

danibebi
11-27-2009, 15:19
Аз съм момиче от Варна на 13 с права,къса и руса коса,много светла кожа и кафеви очи.Слушам house и някой пънк-рок групи...Отлична ученичка съм.Зодия лъвче съм.Не се гримирам. Обличам се.(не ходя гола де) :D Ми тва е

П.С:Темата е мега турбо ултра тъпа,направена от мега ултро тупо момиче :( :( :( :-x :booooomb:

като е тъпа темата що отговаряш бе? :lol: ии тъпа си ти не аз..яснуу ли ти ее? 8)

mrtn
11-27-2009, 15:57
абе твойте теми, нямат успех откажи се :) :lol:
шегувам се.. :)
пт - аз нямам какво да кажа за себе си.

Sladurcho
11-27-2009, 17:16
Темата простоо пръскааа :lol: , но ми е лигаво такова и ще зема и аз да драсна за себе си нещо че чакам един идиот да са наядеее да ходим дарц да играеем.... Такааа ся... кво бешиИии :razz: ммм да ... Наско се казвам от Бургас съм на 19 годинчици. Кафява коса,пъстри очи , студент съм (което не беше много важно но карай) обичам да излизам с приятели, дискотеки купониии яхуууу :grin: .Имам си уникална приятелка която много обичам ама нещо напоследък мн ме ядосва... Ай ай стига толкова, че мама ме извика да ям рибка :grin: :lol: :lol: :lol:

TheNewReligion
11-27-2009, 18:28
Ами

Ами

Амиии
Амиииииии...

PurpleDream
11-27-2009, 18:37
Аз съм момиче от Варна на 13 с права,къса и руса коса,много светла кожа и кафеви очи.Слушам house и някой пънк-рок групи...Отлична ученичка съм.Зодия лъвче съм.Не се гримирам. Обличам се.(не ходя гола де) :D Ми тва е

П.С:Темата е мега турбо ултра тъпа,направена от мега ултро тупо момиче :( :( :( :-x :booooomb:

като е тъпа темата що отговаряш бе? :lol: ии тъпа си ти не аз..яснуу ли ти ее? 8)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Xeon
11-27-2009, 18:53
Тая от 13 годишната от Варна изтепа рибата c камък и сцепи мрако с фенерче..


Темата е мега турбо ултра тъпа,направена от мега ултро тупо момиче

:shock: :shock: :shock: :shock: :? :lol: :razz:

kidwestern
11-27-2009, 19:35
здрасти,
казвам се пенчо рангелов
ИСКАМ ДА СМЕ СИ ПРИЯТЕЛИ И ДА СЕ Ч УКАМЕ ПО ЦЯЛ ДЕН
И АЗ САМ НА 13

pancakee
11-27-2009, 19:47
здрасти,
казвам се пенчо рангелов
ИСКАМ ДА СМЕ СИ ПРИЯТЕЛИ И ДА СЕ Ч УКАМЕ ПО ЦЯЛ ДЕН
И АЗ САМ НА 13

ooo пенчо от къде си? айде да се чукаме заедно :lol:

оправи се малко :? макар че темата по начало си е глупава

kidwestern
11-27-2009, 19:50
здрасти,
казвам се пенчо рангелов
ИСКАМ ДА СМЕ СИ ПРИЯТЕЛИ И ДА СЕ Ч УКАМЕ ПО ЦЯЛ ДЕН
И АЗ САМ НА 13

ooo пенчо от къде си? айде да се чукаме заедно :lol:

оправи се малко :? макар че темата по начало си е глупава

ама и ше се гушкаме,нали?
искам любов.
ще ми я дадеш ли?
софия.

danibebi
11-27-2009, 19:50
Тая от 13 годишната от Варна изтепа рибата c камък и сцепи мрако с фенерче..


Темата е мега турбо ултра тъпа,направена от мега ултро тупо момиче

:shock: :shock: :shock: :shock: :? :lol: :razz:

:lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :grin:

Sladurcho
11-27-2009, 19:56
Еййй само флудИтИ на дитетУ тематаааа :lol: :lol: :lol: оставете ги ся тука да си пишат биографиите :razz: :razz:

П.С. 13 годишните избира рибките 8)

LoveRetroMusic
11-27-2009, 19:56
3апознай се с Коко Динев и всичко за кариерата ти е уредено ;]

kidwestern
11-27-2009, 19:59
никой ли неще секс ве :(

amk933
11-27-2009, 20:20
Темата е яко загоряла, авторката е бъдещ президент а коментарите къртят. 8-)

И аС искам да стана фолк-певец. Аре дует? :oops: Да бе хвана ли се??? :lol:

danibebi
11-27-2009, 20:22
Темата е яко загоряла, авторката е бъдещ президент а коментарите къртят. 8-)

И аС искам да стана фолк-певец. Аре дует? :oops: Да бе хвана ли се??? :lol:

:lol: Не съм се мн ясно0 :lol: :shock:

amk933
11-27-2009, 20:26
и като станеш фолкпевачка на нас ко ни пука??????

ГруБо. 8-) :lol: :lol: :lol:

Ама представете си и на мен не ми пука. :razz: :(

Абе, авторке, за чий *** ходиш на училище? Тръгни по стъпките на известните фолкдиви като Азис, кажи на мама и тати, че искаш да практикуваш най-древната професия, и пАли моторите към Дунав мост, Кошарите, Димитровград или околовръстното. К'во ще се пънеш в даскало да решаваш математика или да учиш български. С пълна уста няма да говориш много, нито ще изчисляваш ъгъла, под който щи го вкарат...микрофона исках да кажа. 8)

MadeOfWater
11-28-2009, 05:20
Just me ... :wink:

aLLeyes0nME
11-28-2009, 05:41
Най- безмислената тема в целият сайт :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Момиче на теб май сивото вещество ти е в малко количество .. или изобщо нямаш такова :lol: :lol: :lol: :lol: хахаха прости лапета :D :D :D и както каза "zoreto" на нас кво ни пука че ще ставаш фолк певица (к*рва) :lol: :lol: :lol: :lol:

BERCUT
11-28-2009, 08:28
Аз съм Алексей, на 15 години съм. Родом съм от Екатеринбург, Русия, но малко съм пребивавал и в Москва, след което за около 5 години съм живял в Кишинев, Молдова и учипх в българско училище, а сега живея в София. Средновисок, около 175см, 65-70 кг (в зависичост от кантара), руса коса и сини очи. Обичам да спортувам, тренирам самбо и кик-бокс от скоро. Обичам да си похапвм вкусни работи, ама то пък всичко вкусно е вредно, така че може да се каже че обичам да си вредя :D :D :D Свиря на китара - акустична, седемструнна и баскитара. Слушам всичко без чалга, пънк и дръм едн бейс.

aLLeyes0nME
11-28-2009, 08:57
Аз съм Алексей, на 15 години съм. Родом съм от Екатеринбург, Русия, но малко съм пребивавал и в Москва, след което за около 5 години съм живял в Кишинев, Молдова и учипх в българско училище, а сега живея в София. Средновисок, около 175см, 65-70 кг (в зависичост от кантара), руса коса и сини очи. Обичам да спортувам, тренирам самбо и кик-бокс от скоро. Обичам да си похапвм вкусни работи, ама то пък всичко вкусно е вредно, така че може да се каже че обичам да си вредя :D :D :D Свиря на китара - акустична, седемструнна и баскитара. Слушам всичко без чалга, пънк и дръм едн бейс.


Дай снимка :D

BERCUT
11-28-2009, 09:16
Аз съм Алексей, на 15 години съм. Родом съм от Екатеринбург, Русия, но малко съм пребивавал и в Москва, след което за около 5 години съм живял в Кишинев, Молдова и учипх в българско училище, а сега живея в София. Средновисок, около 175см, 65-70 кг (в зависичост от кантара), руса коса и сини очи. Обичам да спортувам, тренирам самбо и кик-бокс от скоро. Обичам да си похапвм вкусни работи, ама то пък всичко вкусно е вредно, така че може да се каже че обичам да си вредя :D :D :D Свиря на китара - акустична, седемструнна и баскитара. Слушам всичко без чалга, пънк и дръм едн бейс.


Дай снимка :D За какво ти е?

clever
11-28-2009, 09:22
:razz: :razz:

Wildchildd
11-28-2009, 09:35
Според тебе, като някое момиче те пита за снимка за кво и е :lol: ?

amk933
11-28-2009, 11:59
Според тебе, като някое момиче те пита за снимка за кво и е :lol: ?

Фалшиви документи?
Виза за Русия? :D

aLLeyes0nME
11-28-2009, 12:03
Според тебе, като някое момиче те пита за снимка за кво и е :lol: ?
+1 :lol:

danibebi
11-28-2009, 12:10
Най- безмислената тема в целият сайт :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Момиче на теб май сивото вещество ти е в малко количество .. или изобщо нямаш такова :lol: :lol: :lol: :lol: хахаха прости лапета :D :D :D и както каза "zoreto" на нас кво ни пука че ще ставаш фолк певица (к*рва) :lol: :lol: :lol: :lol:

Хах ми кат не ти пука тогава кфо се обаждаш бее?! :lol: .. или и ти да не останеш по назад от другите..си драснала ком :( ае майната ти ;) :lol: :lol:

zoreto
11-28-2009, 12:13
Ами

Ами

Амиии
Амиииииии...


Ами беден речник :lol:

aLLeyes0nME
11-28-2009, 12:16
Най- безмислената тема в целият сайт :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Момиче на теб май сивото вещество ти е в малко количество .. или изобщо нямаш такова :lol: :lol: :lol: :lol: хахаха прости лапета :D :D :D и както каза "zoreto" на нас кво ни пука че ще ставаш фолк певица (к*рва) :lol: :lol: :lol: :lol:

Хах ми кат не ти пука тогава кфо се обаждаш бее?! :lol: .. или и ти да не останеш по назад от другите..си драснала ком :( ае майната ти ;) :lol: :lol:

хах ае ходи вкъщи при ваще бе лапе :lol: :lol: :lol: :lol:

sladur4etyYy
11-28-2009, 12:17
:razz:

zoreto
11-28-2009, 12:17
и като станеш фолкпевачка на нас ко ни пука??????

ГруБо. 8-) :lol: :lol: :lol:

Ама представете си и на мен не ми пука. :razz: :(

Абе, авторке, за чий *** ходиш на училище? Тръгни по стъпките на известните фолкдиви като Азис, кажи на мама и тати, че искаш да практикуваш най-древната професия, и пАли моторите към Дунав мост, Кошарите, Димитровград или околовръстното. К'во ще се пънеш в даскало да решаваш математика или да учиш български. С пълна уста няма да говориш много, нито ще изчисляваш ъгъла, под който щи го вкарат...микрофона исках да кажа. 8)



Грубо,грубо,колко да е грубо??Ама е истина! :-|

aLLeyes0nME
11-28-2009, 12:24
Обичам да се гримирам ..

Като обичаш да се гримираш лицето ти след 10 години ще е по-зле и от оная работа на дядо ти :D

zoreto
11-28-2009, 12:28
Обичам да се гримирам ..

Като обичаш да се гримираш лицето ти след 10 години ще е по-зле и от оная работа на дядо ти :D


това ме :smt073 И след още десет - :smt064 [wtf??]

sladur4etyYy
11-28-2009, 12:31
Според тебе, като някое момиче те пита за снимка за кво и е :lol: ?

Фалшиви документи?
Виза за Русия? :D

самозадоволяване? 8-)

aLLeyes0nME
11-28-2009, 12:34
самозадоволяване? 8-)

\:D/ хаха бъзикам се [-X :razz: :razz: :razz: :razz:

ElinoOor
11-28-2009, 12:34
самозадоволяване? 8-)

верен отговор :lol:

aLLeyes0nME
11-28-2009, 12:55
самозадоволяване? 8-)

верен отговор :lol:
ее аз не съм такъв човек :oops:

OneDayInNewYork
11-28-2009, 15:42
ако ти кажа инфо за мен, като станеш фолк дива ше напишеш ли песен спец за мен (ама хубава такава) ? :razz:

BERCUT
11-28-2009, 16:56
Според тебе, като някое момиче те пита за снимка за кво и е :lol: ?

Фалшиви документи?
Виза за Русия? :DПо скоро ще мога да и уредя някъде в някое поделение работа.

А аз ако и дам снимка от къде да съм сигурен че ще получа нейна, а ако получа т къде да см сигурен че няма да е някакво страшилище?

danibebi
11-28-2009, 17:05
Обичам да се гримирам ..

Като обичаш да се гримираш лицето ти след 10 години ще е по-зле и от оная работа на дядо ти :D

Не говори за дядо ми щоту аз ше започна.. ;) егати и селянките тъпи..мм не ми се зан вече с тапаци ;)

lumzz
11-28-2009, 17:22
Аз съм Алексей, на 15 години съм. Родом съм от Екатеринбург, Русия, но малко съм пребивавал и в Москва, след което за около 5 години съм живял в Кишинев, Молдова и учипх в българско училище, а сега живея в София. Средновисок, около 175см, 65-70 кг (в зависичост от кантара), руса коса и сини очи. Обичам да спортувам, тренирам самбо и кик-бокс от скоро. Обичам да си похапвм вкусни работи, ама то пък всичко вкусно е вредно, така че може да се каже че обичам да си вредя :D :D :D Свиря на китара - акустична, седемструнна и баскитара. Слушам всичко без чалга, пънк и дръм едн бейс.

тука мааалко се размечта :?

BERCUT
11-28-2009, 17:47
Аз съм Алексей, на 15 години съм. Родом съм от Екатеринбург, Русия, но малко съм пребивавал и в Москва, след което за около 5 години съм живял в Кишинев, Молдова и учипх в българско училище, а сега живея в София. Средновисок, около 175см, 65-70 кг (в зависичост от кантара), руса коса и сини очи. Обичам да спортувам, тренирам самбо и кик-бокс от скоро. Обичам да си похапвм вкусни работи, ама то пък всичко вкусно е вредно, така че може да се каже че обичам да си вредя :D :D :D Свиря на китара - акустична, седемструнна и баскитара. Слушам всичко без чалга, пънк и дръм едн бейс.

тука мааалко се размечта :? Във форума има хора които могат да потвърдят ако желаеш.

aLLeyes0nME
11-28-2009, 18:22
По скоро ще мога да и уредя някъде в някое поделение работа.

А аз ако и дам снимка от къде да съм сигурен че ще получа нейна, а ако получа т къде да см сигурен че няма да е някакво страшилище?

ето колкото искаш мои снимки http://www.impulse.bg/IoLiTyY_y :D

toncho883
11-28-2009, 18:31
По скоро ще мога да и уредя някъде в някое поделение работа.

А аз ако и дам снимка от къде да съм сигурен че ще получа нейна, а ако получа т къде да см сигурен че няма да е някакво страшилище?

ето колкото искаш мои снимки http://www.impulse.bg/IoLiTyY_y :D

Много си секси, дай си скайпа (не се ебавам) :-D

Wildchildd
11-28-2009, 18:55
По скоро ще мога да и уредя някъде в някое поделение работа.

А аз ако и дам снимка от къде да съм сигурен че ще получа нейна, а ако получа т къде да см сигурен че няма да е някакво страшилище?
Типичен руснак, сичко се поставя под въпрос :) . Поздрави братушка и аз имам общо с Русия,по-скоро фин де, защото на баща ми семейството са живели в Карелия, само дето още през октомврийска революция се е изнесло в България, за добро или зло.
Та да кажа нещо и за себе си.
Казвам се Александър,на 17 съм,185 см, 75 кила.Обичам да играя футбол,да слушам музика и да пия бира с приятели.

BERCUT
11-28-2009, 19:41
Руснаци, белоруси, фини, латвийци, естонци и литовци - всички сме една кръв, другото е просто политика.

А ето моя снимка, единствената на която да се харесам. Екатеринбург, лятото на тази година:
http://prikachi.com/files/1189525M.jpg

Pwnmaster
11-28-2009, 20:06
Авторката на темата е тотално спрЕла.
Щом ще ставаш музикантка искаш ли да те науча да свириш на кавал с една дупка? 8)

aLLeyes0nME
11-28-2009, 20:08
А ето моя снимка, единствената на която да се харесам. Екатеринбург, лятото на тази година:
http://prikachi.com/files/1189525M.jpg


е добре си,добре си 8) :-P

amk933
11-28-2009, 20:11
^ Следва сватба? :-o 8-)

Не мога да съм ви кум, че Америка и Русия не се обичат. :shock:

Pwnmaster
11-28-2009, 20:12
А ето моя снимка, единствената на която да се харесам. Екатеринбург, лятото на тази година:
http://prikachi.com/files/1189525M.jpg


е добре си,добре си 8) :-P
Дай и ти снимка да видиме дали си критерии за оценяване.

amk933
11-28-2009, 20:19
^ Някой да донесе халките и да викне попа. 8-)

aLLeyes0nME
11-28-2009, 20:19
Колко пъти да давам .. разгледай малко по нагоре .. :-x
http://www.impulse.bg/IoLiTyY_y

aLLeyes0nME
11-28-2009, 20:21
^ Някой да донесе халките и да викне попа. 8-)


леле вече и до халки се стига :shock: :D :D

welwet
11-28-2009, 20:24
И аз съм рускиня. :grin: :shock: :shock: нахти и аз съм от екатеринбург ...майко :shock: :shock: :shock: :shock: :smt006

Pwnmaster
11-28-2009, 20:24
Уууу, с тея вежди си трепачка*not really*!

Tasto
11-28-2009, 20:27
кузмонавд

aLLeyes0nME
11-28-2009, 20:28
Уууу, с тея вежди си трепачка*not really*!

хаха дай твоя снимка да видим твоите вежди к'ви са хахахахха

Pwnmaster
11-28-2009, 20:30
Водя си влог във Vbox7- http://vbox7.com/play:c2d0f9b5&r=emb

BERCUT
11-28-2009, 20:53
И аз съм рускиня. :grin: :shock: :shock: нахти и аз съм от екатеринбург ...майко :shock: :shock: :shock: :shock: :smt006 Леле, леле, знаех че има други руски тук, но чак от моя град, леле! Кой район си, аз съм в Ленински.

amk933
11-28-2009, 20:55
И аз съм рускиня. :grin: :shock: :shock: нахти и аз съм от екатеринбург ...майко :shock: :shock: :shock: :shock: :smt006 Леле, леле, знаех че има други руски тук, но чак от моя град, леле! Кой район си, аз съм в Ленински.

Сталински?! 8-) Как може да има имена на комунистически лидери. Демокрация му се вика на това. :razz:

welwet
11-28-2009, 20:55
нз....преместих се в бг като нях на 3 ..не съм питала за райони

BERCUT
11-28-2009, 20:58
амк плюс това в САщ са католици, а ние сме православни, а аз плюс това си падам леко старообрядец, такаче нема шанс да си ни кум, освен ако не станеш праволславен и не се отречеш от САЩ и не отидеш в Урал да живееш като ловец и да се препитаваш с това което си уловил :D :D

amk933
11-28-2009, 20:59
амк плюс това в САщ са католици, а ние сме православни, а аз плюс това си падам леко старообрядец, такаче нема шанс да си ни кум, освен ако не станеш праволславен и не се отречеш от САЩ и не отидеш в Урал да живееш като ловец и да се препитаваш с това което си уловил :D :D

Аз съм апостолически христянин, кръстен в католическа църква, живеещ по православния календар. 8-)

BERCUT
11-28-2009, 21:00
И аз съм рускиня. :grin: :shock: :shock: нахти и аз съм от екатеринбург ...майко :shock: :shock: :shock: :shock: :smt006 Леле, леле, знаех че има други руски тук, но чак от моя град, леле! Кой район си, аз съм в Ленински.

Сталински?! 8-) Как може да има имена на комунистически лидери. Демокрация му се вика на това. :razz: Еми така, ние си ценим историята и не променяме имена и не рушим сгради само защото не ни кефи историята ни.

amk933
11-28-2009, 21:03
Има разлика да разрушиш нещо и да преименуваш. Скоро и на Сталин може да кръстите нещо, нищо, че е избил милиони от вас и е нанесъл геноцид над собствения си народ. ;)



амк плюс това в САщ са католици, а ние сме православни, а аз плюс това си падам леко старообрядец, такаче нема шанс да си ни кум, освен ако не станеш праволславен и не се отречеш от САЩ и не отидеш в Урал да живееш като ловец и да се препитаваш с това което си уловил :D :D

Аз съм апостолически христянин, кръстен в католическа църква, живеещ по православния календар. 8-)

BERCUT
11-28-2009, 21:13
Районът се казва така от както съществуа - 1934 година.

amk933
11-28-2009, 21:16
Районът се казва така от както съществуа - 1934 година.

Това не пречи, ако Русия се модернизира и върви към демократизация да се прекръсти. И в България много комунистически имена се махнаха. Да не би да не си ценим историята случайно? :)

Pwnmaster
11-28-2009, 21:16
Това че има Ленински регион не го прави лош.Ленин е бил революционер.Това е все едно да оплюващ някоя улица кръстена на генерал от Конфедералните щати.

welwet
11-28-2009, 21:26
Районът се казва така от както съществуа - 1934 година.

Това не пречи, ако Русия се модернизира и върви към демократизация да се прекръсти. И в България много комунистически имена се махнаха. Да не би да не си ценим историята случайно? :)
То голямата история 800 години робство и царуване-764 години...

amk933
11-28-2009, 21:33
Районът се казва така от както съществуа - 1934 година.

Това не пречи, ако Русия се модернизира и върви към демократизация да се прекръсти. И в България много комунистически имена се махнаха. Да не би да не си ценим историята случайно? :)
То голямата история 800 години робство и царуване-764 години...

Поне не собственте ни лидери са ни избивали нас самите, както Сталин баба ти и дядо ти. ;) И поне сме се съхранили през 700-те години робство. Няма да е зле да не преувеличаваш.

SoAfraid
11-28-2009, 21:46
Районът се казва така от както съществуа - 1934 година.

Това не пречи, ако Русия се модернизира и върви към демократизация да се прекръсти. И в България много комунистически имена се махнаха. Да не би да не си ценим историята случайно? :)
То голямата история 800 години робство и царуване-764 години...

Поне не собственте ни лидери са ни избивали нас самите, както Сталин баба ти и дядо ти. ;) И поне сме се съхранили през 700-те години робство. Няма да е зле да не преувеличаваш.


Ти в раздела за "България и тези който я напуснаха" пред една мацка се изкара човек с 4-5 народности, не ми се търси темата да чета пак, дали наистина толкова ти бяха народностите ама там бая се беше
украсил. Иначе знаеш за България, всички по света трябва да знаят по нещо за нея. И човека който е живял в квартал кръстен на някакъв лидер просто няма какво да направи това не зависи от него че да водиш такива упреци. И много хора виждат как върви животът във България. Отдавна не съм там и онзи ден бях на гости на един приятел гледах новините по БТВ и се хванах не само за едната глава, то като видях какви управници има няма как да не се хванеш... :)

amk933
11-28-2009, 21:57
^Да човек с много малко процентно съдържание на български гени съм, но това не ми пречи да пиша и чета на български и да защитавам България, когато трябва, както и да я критикувам градивно. Все пак това е държавата, която ми е дала доста. ;) Не разбрах какво е лошото, че знам история и защитавам България, въпреки че съм малко българин? Нищо не съм се украсявал. Дори спестих части от това, което съм в онази тема. ;)

SoAfraid
11-28-2009, 21:58
Няма лошо просто упрекваш човека за неща който не зависят от него, и от негова страна той има правото да си защитава родното място.

amk933
11-28-2009, 22:01
Няма лошо просто упрекваш човека за неща който не зависят от него, и от негова страна той има правото да си защитава родното място.

Естествено, че има право да я защитава. Ти радваш ли се като умаловажават историята на България? Аз не. Най-малко пък те имат право да ни критикуват, при положение, че не могат да се отърсят от комунистическите практики и терористическата върхушка, която вилнее и тези дни. ;) Не разбрах само защо я защити при положение, че си беше чиста гавра с историята ни коментара за 700т години история и 800те години робство. Все едно български дух е нямало през тези всичките години. :?

SoAfraid
11-28-2009, 22:09
Мога да ти кажа 1 не защитавам нищо, и 2-ро България е велика само в историята. История, която много уважавам и винаги чета нещо за България в миналото. Но България е само минало, като бъдеще не я виждам. Знам за хората от селото в България и мога да ти кажа, че няма никаква демокрация или там в каквото си живеем всичко е политика. Не ме и интересува накаде отиват работите в моята Родина защото аз сам нищо не мога да направя, но ако има нещо стойностно за което си заслужава да се борим ще подкрепя! :)

amk933
11-28-2009, 22:14
^Напълно съм съгласен, че България е велика само на история, но това не дава правото на хора от други държави и то с не много светло близко минало да умаловажават точно българската история. Ясно ми е, че бъдеще тук няма. ;)

zoreto
11-28-2009, 23:00
^Напълно съм съгласен, че България е велика само на история, но това не дава правото на хора от други държави и то с не много светло близко минало да умаловажават точно българската история. Ясно ми е, че бъдеще тук няма. ;)

:razz: :razz: :razz: :razz:

Ти пък с кво право ми говориш за България..идиот :-x :-x
:?

^ ти пък ако не се обадиш не те бива :-x

Pwnmaster
11-28-2009, 23:16
^Напълно съм съгласен, че България е велика само на история, но това не дава правото на хора от други държави и то с не много светло близко минало да умаловажават точно българската история. Ясно ми е, че бъдеще тук няма. ;)

:razz: :razz: :razz: :razz:

Ти пък с кво право ми говориш за България..идиот :-x :-x
:?
amk93 е прав, какво искаш!?

BERCUT
11-29-2009, 05:44
Аз не умаловажавам историята ви, даже с интерес я уча. Просто някои събития от близкото минало, а и сегашното унищожаване на паметници и абдикирането на държавата от това да ги поддържа ме навежда на някои мисли, че не си обичате историята, или поне част от вас.

Wildchildd
11-29-2009, 07:09
Я всички бързо в една тема за история да се громим взаимно там 8-) .
Българи,руснаци,фин и американец :lol: не е като да няма за какво да спорим :lol: .

amk933
11-29-2009, 10:06
^Напълно съм съгласен, че България е велика само на история, но това не дава правото на хора от други държави и то с не много светло близко минало да умаловажават точно българската история. Ясно ми е, че бъдеще тук няма. ;)

:razz: :razz: :razz: :razz:

Ти пък с кво право ми говориш за България..идиот :-x :-x
:?
amk93 е прав, какво искаш!?

Оставете я намира тази. Нея я е яд, защото в раздел Секс и се подигравах в една тем, където беше казала, че има фетиш да опикава и усира гаджето си. (де да се шегувах) ;) Пък и "леко" куха, така че просто игнор. 8-)

amk933
11-29-2009, 10:17
Аз не умаловажавам историята ви, даже с интерес я уча. Просто някои събития от близкото минало, а и сегашното унищожаване на паметници и абдикирането на държавата от това да ги поддържа ме навежда на някои мисли, че не си обичате историята, или поне част от вас.

Не визирах теб, а тази от твоя град, която направи едно много кухо изказване. ;)

А естествено, че никой освен електората на БКП не обича 40-те години комунизъм. Кой ще ги обича? Ти обичаш ли периода, в който сталин е избил милиони от вас? Съмнявам се. :?

BePoHuKa
11-29-2009, 23:41
Руснаци, американци, една кръв тече във вените ви ;) Все сте хора, стига спорихте!!!

Българката каза.

8-)


И двамцата ме кефите и нямате право да спорите :P

edelweiss96
11-30-2009, 05:38
Авторката на темата е тотално спрЕла.
Щом ще ставаш музикантка искаш ли да те науча да свириш на кавал с една дупка? 8)

:razz: :razz: :razz: Нямаше как да не се разсмея. :razz: :razz: :razz:

BeezyJey
11-30-2009, 07:52
Аз съм момиче от Варна на 13 с права,къса и руса коса,много светла кожа и кафеви очи.Слушам house и някой пънк-рок групи...Отлична ученичка съм.Зодия лъвче съм.Не се гримирам. Обличам се.(не ходя гола де) :D Ми тва е

П.С:Темата е мега турбо ултра тъпа,направена от мега ултро тупо момиче :( :( :( :-x :booooomb:

:shock: :shock: :shock: Изглеждам точно като тебе ве !! :shock: :lol: 8-) аа кога си родена ? (и аз съм лъвче :-P )

GossipGirl89
11-30-2009, 14:28
Ми момиче съм, от София, на 20 години. Втори курс студентка, уча Счетоводство и контрол. Като цяло съм много позитивен и отворен човек - обичам да излизам, купоните, дискотеките, приятелите си... ( доста познати, но истински приятели - точно двама). През свободното си време обичам да седя на компютъра или да се мотая по кафетата... Как изглеждам... ами средно висока, с черна коса и светло-кафяви очи :D За гримиране - слагам грим, но в рамките на нормалното и то в повечето случаи, когато има някакъв по-специален повод или тръгна на дискотека...

danibebi
11-30-2009, 14:43
Обичам да се гримирам ..

Като обичаш да се гримираш лицето ти след 10 години ще е по-зле и от оная работа на дядо ти :D

Хах пък и кой говори за гримиране :lol: Не говори за тФа дет и ти го праиш бе кифл0о.. 8)

aLLeyes0nME
11-30-2009, 15:12
Обичам да се гримирам ..

Като обичаш да се гримираш лицето ти след 10 години ще е по-зле и от оная работа на дядо ти :D

Хах пък и кой говори за гримиране :lol: Не говори за тФа дет и ти го праиш бе кифл0о.. 8)
ай махай се с твоя диалект бе .. и с МаЛкИтЕ и ГоЛеми БуКФи

someonerandom
11-30-2009, 15:23
Защо във всяка тема трябва да се намират поне по 2 момичета,дето да се скарат за нещо? :D

aLLeyes0nME
11-30-2009, 15:31
нали знаеш женската злоба няма почивен ден :D :D :D ..

danibebi
11-30-2009, 18:14
Обичам да се гримирам ..

Като обичаш да се гримираш лицето ти след 10 години ще е по-зле и от оная работа на дядо ти :D

Хах пък и кой говори за гримиране :lol: Не говори за тФа дет и ти го праиш бе кифл0о.. 8)
ай махай се с твоя диалект бе .. и с МаЛкИтЕ и ГоЛеми БуКФи

Е аз няма да се махам ;) темата е моя..

aLLeyes0nME
11-30-2009, 19:01
Обичам да се гримирам ..

Като обичаш да се гримираш лицето ти след 10 години ще е по-зле и от оная работа на дядо ти :D

Хах пък и кой говори за гримиране :lol: Не говори за тФа дет и ти го праиш бе кифл0о.. 8)
ай махай се с твоя диалект бе .. и с МаЛкИтЕ и ГоЛеми БуКФи

Е аз няма да се махам ;) темата е моя..

хахаха голяма гордост,че темата е твоя :shock: :lol: :lol: :lol:

BeezyJey
11-30-2009, 19:34
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

domination572
11-30-2009, 21:35
и аз искам да стана чалга певица 8-)

danibebi
12-01-2009, 11:48
Обичам да се гримирам ..

Като обичаш да се гримираш лицето ти след 10 години ще е по-зле и от оная работа на дядо ти :D

Хах пък и кой говори за гримиране :lol: Не говори за тФа дет и ти го праиш бе кифл0о.. 8)
ай махай се с твоя диалект бе .. и с МаЛкИтЕ и ГоЛеми БуКФи

Е аз няма да се махам ;) темата е моя..

хахаха голяма гордост,че темата е твоя :shock: :lol: :lol: :lol:

да съм казала,че е гордост?! :lol: пхах :lol: :lol:

gilotinator
12-01-2009, 18:03
МОмче от Казанлък,17 години,ръст 180,тегло 78кг.Млад и почти неупотребяван :D с много различни интереси,като бойни изкуства,мотокрос,ендуро спортове и т.н.

nedosttupna
12-01-2009, 18:58
Емм кво да ти кажа ;д Казвам се Ира . на 14 .. и от София .. изглеждам си като една нормална тинейджърка ;д не излизам без грим и тупирана коса ;д абе общо взето съм кифла,ама си се харесвам .. и съм рускиня ; ]] тва е .. :-P

kidwestern
12-01-2009, 19:13
Емм кво да ти кажа ;д Казвам се Ира . на 14 .. и от София .. изглеждам си като една нормална тинейджърка ;д не излизам без грим и тупирана коса ;д абе общо взето съм кифла,ама си се харесвам .. и съм рускиня ; ]] тва е .. :-P

рускините са дебели.
кифлите са грозни.
направи си уравнението.

lllXayclll
12-04-2009, 20:41
Абе ее.. що не пиете по една студена вода и не ходите да гледате Самурай Джак? :? Авторке, опитите ти за внимание май нямат много съксес а?
По темата - Ай ем а Год

ByK
12-04-2009, 22:12
момиче
14
мездра
руса..
лигава
кифла
бавна

:lol:

PurpleDream
12-04-2009, 22:39
Емм кво да ти кажа ;д Казвам се Ира . на 14 .. и от София .. изглеждам си като една нормална тинейджърка ;д не излизам без грим и тупирана коса ;д абе общо взето съм кифла,ама си се харесвам .. и съм рускиня ; ]] тва е .. :-P
:shock: нямам думи...
добре, че не съм 94 или 95 бих си теглила ножа........
мн мн зле станала работата....
:(