PDA

View Full Version : Как да и предложа да излезнем



pubera
11-26-2009, 20:04
Здравейте!
Значи моя проблем е следния:
Аз съм на 14 години, 8- ми клас.
От както бях в 6- ти клас, в класа имахме едно момиче, което аз харесвах лудо!
Страшно ме кефеше, обаче не мога да и изкажа чуствата си и до сега. Сега искам да и предложа да излезем на кино, или някъде( поне) в съботата, ама не знам как ще реагира. Ние сме в различни смени, и това е гадно. Та ме е срам ако откаже, после как ще е погледна в очите. Не знам защо изпитвам този срам. Ако някой даде съвет как да я поканя по скайпа нека пише, защото ми е много тежко!
Благодаря ви предварително!

stelit0
11-26-2009, 21:49
страшен ник!!!

едит:ОМГ!!! :razz: :lol:

YouKnowImBetterThanYou
11-26-2009, 22:24
Познаваш я от толкова време и до сега не си си развързал езика?! По-добре късно от колкото никога, макар и това да е доста относително спрямо момичетата. Различни смени сте, явно и приятелския ви кръг е със сигурност различен затова дори да те отреже, "репутацията" ти сред твоя колектив няма да бъде уронена. Пък ако те смята за мухльо, какво най-много мислиш, че ще направи? Да сподели на някоя приятелка "еей, ти знаеш ли, че един от бившия клас ме зарибява, какво ли си въобразява - ха - ха..." и едва ли ще стане от мухата слон. Никой няма да ти се смее за това, че си опитал. Ако пък тя ти се подиграе считай, че е тъпа путка и няма за какво да съжаляваш пък и на всичкото отгоре ще си преодолял един голям страх, да заговориш някаква кифла. 8-) 8-)
Иначе колкото до това как да и предложиш, постарай се да не става по тъпия начин в скайп "Излиза ли ти се?" ами си уреди уж случайна среща, засечете се някъде, залафи я и си придай важност - така, че да и се стори на нея, че все едно ще спечели ако те види пак... Пиши и в скайп ден по-късно (така, че да не изглежда, че само за нея си мислиш) и така ще ти е по-лесно да я поканиш ако ти изглжда, че все пак не я мързи да пише много. Ако ти отговря по-обстойно на въпросите, значи има интерес и на живо да си говорите. Ще го усетиш в случай, че за период от 10 мин примерно си пишете като очевидно си личи, че се интересува от вашата комуникация в скайп и се старае да ти отговаря без паузи като, че все едно и е все тая с кой си пише. И така бла, бла, бла... Питай я "кво ще правиш събота? Хайде навън?" (стига да е петък, а не вторник, когато и го предлагаш това, за да не си помисли, че само за нея си мислиш цяла седмица и искаш време, за да се подготвиш - няма по-отблъскваща мисъл за едно момиче от това, че си "загорял") и ако приеме действай! Колкото до срещата, не я мисли. Със сигурност си достатъчно умен, че да не мълчиш през цялото време, гледай да се облечеш хубаво и да си къпан. 8-) 8-) (Ако пък чак толкова затруднения имаш с първите срещи в раздел "любоф" има важна тема по въпроса, но те съветвам да не я четеш ако имаш все пак някакъв елементарен опит, че ще те обърка пък и колкото повече го мислиш, толкова повече ще се обезкуражиш и филмираш та накрая няма и да опиташ) И това е като цяло. Някой със сигурност може да предложи и по-стилен план от моя филм със скайпа, но все пак с оглед на възрастта ви гледам да те посъветвам с по-елементарен и естествен подход. Успех и сподели обезателно как е минало! :-D

pubera
11-27-2009, 18:44
Познаваш я от толкова време и до сега не си си развързал езика?! По-добре късно от колкото никога, макар и това да е доста относително спрямо момичетата. Различни смени сте, явно и приятелския ви кръг е със сигурност различен затова дори да те отреже, "репутацията" ти сред твоя колектив няма да бъде уронена. Пък ако те смята за мухльо, какво най-много мислиш, че ще направи? Да сподели на някоя приятелка "еей, ти знаеш ли, че един от бившия клас ме зарибява, какво ли си въобразява - ха - ха..." и едва ли ще стане от мухата слон. Никой няма да ти се смее за това, че си опитал. Ако пък тя ти се подиграе считай, че е тъпа п***а и няма за какво да съжаляваш пък и на всичкото отгоре ще си преодолял един голям страх, да заговориш някаква кифла. 8-) 8-)
Иначе колкото до това как да и предложиш, постарай се да не става по тъпия начин в скайп "Излиза ли ти се?" ами си уреди уж случайна среща, засечете се някъде, залафи я и си придай важност - така, че да и се стори на нея, че все едно ще спечели ако те види пак... Пиши и в скайп ден по-късно (така, че да не изглежда, че само за нея си мислиш) и така ще ти е по-лесно да я поканиш ако ти изглжда, че все пак не я мързи да пише много. Ако ти отговря по-обстойно на въпросите, значи има интерес и на живо да си говорите. Ще го усетиш в случай, че за период от 10 мин примерно си пишете като очевидно си личи, че се интересува от вашата комуникация в скайп и се старае да ти отговаря без паузи като, че все едно и е все тая с кой си пише. И така бла, бла, бла... Питай я "кво ще правиш събота? Хайде навън?" (стига да е петък, а не вторник, когато и го предлагаш това, за да не си помисли, че само за нея си мислиш цяла седмица и искаш време, за да се подготвиш - няма по-отблъскваща мисъл за едно момиче от това, че си "загорял") и ако приеме действай! Колкото до срещата, не я мисли. Със сигурност си достатъчно умен, че да не мълчиш през цялото време, гледай да се облечеш хубаво и да си къпан. 8-) 8-) (Ако пък чак толкова затруднения имаш с първите срещи в раздел "любоф" има важна тема по въпроса, но те съветвам да не я четеш ако имаш все пак някакъв елементарен опит, че ще те обърка пък и колкото повече го мислиш, толкова повече ще се обезкуражиш и филмираш та накрая няма и да опиташ) И това е като цяло. Някой със сигурност може да предложи и по-стилен план от моя филм със скайпа, но все пак с оглед на възрастта ви гледам да те посъветвам с по-елементарен и естествен подход. Успех и сподели обезателно как е минало! :-D

Благодаря ти за вниманието! Ще опитам! :-D Само не мога да разбера как да си уредя случайна среща, ако може да обясните?

YouKnowImBetterThanYou
11-27-2009, 20:29
Познаваш я от толкова време и до сега не си си развързал езика?! По-добре късно от колкото никога, макар и това да е доста относително спрямо момичетата. Различни смени сте, явно и приятелския ви кръг е със сигурност различен затова дори да те отреже, "репутацията" ти сред твоя колектив няма да бъде уронена. Пък ако те смята за мухльо, какво най-много мислиш, че ще направи? Да сподели на някоя приятелка "еей, ти знаеш ли, че един от бившия клас ме зарибява, какво ли си въобразява - ха - ха..." и едва ли ще стане от мухата слон. Никой няма да ти се смее за това, че си опитал. Ако пък тя ти се подиграе считай, че е тъпа п***а и няма за какво да съжаляваш пък и на всичкото отгоре ще си преодолял един голям страх, да заговориш някаква кифла. 8-) 8-)
Иначе колкото до това как да и предложиш, постарай се да не става по тъпия начин в скайп "Излиза ли ти се?" ами си уреди уж случайна среща, засечете се някъде, залафи я и си придай важност - така, че да и се стори на нея, че все едно ще спечели ако те види пак... Пиши и в скайп ден по-късно (така, че да не изглежда, че само за нея си мислиш) и така ще ти е по-лесно да я поканиш ако ти изглжда, че все пак не я мързи да пише много. Ако ти отговря по-обстойно на въпросите, значи има интерес и на живо да си говорите. Ще го усетиш в случай, че за период от 10 мин примерно си пишете като очевидно си личи, че се интересува от вашата комуникация в скайп и се старае да ти отговаря без паузи като, че все едно и е все тая с кой си пише. И така бла, бла, бла... Питай я "кво ще правиш събота? Хайде навън?" (стига да е петък, а не вторник, когато и го предлагаш това, за да не си помисли, че само за нея си мислиш цяла седмица и искаш време, за да се подготвиш - няма по-отблъскваща мисъл за едно момиче от това, че си "загорял") и ако приеме действай! Колкото до срещата, не я мисли. Със сигурност си достатъчно умен, че да не мълчиш през цялото време, гледай да се облечеш хубаво и да си къпан. 8-) 8-) (Ако пък чак толкова затруднения имаш с първите срещи в раздел "любоф" има важна тема по въпроса, но те съветвам да не я четеш ако имаш все пак някакъв елементарен опит, че ще те обърка пък и колкото повече го мислиш, толкова повече ще се обезкуражиш и филмираш та накрая няма и да опиташ) И това е като цяло. Някой със сигурност може да предложи и по-стилен план от моя филм със скайпа, но все пак с оглед на възрастта ви гледам да те посъветвам с по-елементарен и естествен подход. Успех и сподели обезателно как е минало! :-D

Благодаря ти за вниманието! Ще опитам! :-D Само не мога да разбера как да си уредя случайна среща, ако може да обясните?

Случайна среща ще рече да я засечеш в лафката на даскалото докато си купува закуска/дворчето когато пуши с приятелки междучасията (в случай, че пафка), след училище да я пресреснеш на входа тъкмо когато влиза, ... въобще варианите са хиляди. Ако желаеш силно да стане, все ще намериш удобното време и място! Ако трябва ще бръмчиш уж по работа из квартала (разбирасе заедно с приятел, за да действа като "втори пилот" 1 вид, да не си помисли момичето, че я следиш) ... докато някак си не се засечете! Вариантите са безброй, а ако искаш нещо силно да стане, не е невъзможно! Разбирасе, че ако ти се струва трудно можеш и да подходиш директно и да си го кажеш в прав текст "хайде да се видим", но както всики би казал от опит - директния подход не е усобено удачен защото може да провали всичко понеже така веднага си проличава, че си загорял, а от това по-отлъскващо за момичетата няма. Вече се повтарям, но все пак дано съм ти бил някак от полза. Успех!

black_baby
12-03-2009, 21:57
И това си го представи че става по Skype:
Ти-Хайде да излезем на кафе или на кино ако искаш де?
Тя- ДА,Не...

И не трябва да те е срам защото и да ти откаже ти си пробвал и така не си се тормозил кой ще и предложи преди теб!!! Късмет
:) И най-важното е да кажеш че искаш да е уикенда когато и двамата сте свободни !!! :)