PDA

View Full Version : Ей не знам вече... -.-



Lily23
11-26-2009, 19:16
Значии, историята е следната. От доста време съм влюбена в едно момче, сигурно година вече (когато се видяхме предпоследния път). Той не знаеше, не съм имала контакт с него 9-10 месеца след това. Преди един месец обаче като че ли ме "забеляза", започна да ми пише в скайп, смс-и и в край на сметка се уговорихме да се видим. Дотук добре. Излязохме, в началото си говорехме общи работи, в последствие обаче нещата "загрубяха": гушкахме се, целувахме се, сещате се^^ После, като се разделихме, той отново ме целуна и ми каза, че ще ми се обади на следващия ден. Е, нищо подобно, нито на следващия, нито на по-следващия, мина седмица, две, месец... Дори ме е изтрил в скайп... което наистина ме учуди, защото аз дори веднъж не съм му писала.. разбирам да не ме иска и да му досаждам.. но не. :/
Не разбирам наистина. Пък на всичко отгоре и след 1 месец ще се наложи пак да се видим (купон в общ приятел). И изобщо нямам представа как да се държа.. не мога да се държа все едно нищо не е станало, нз.. :( и затова бих искала съвет. мерси предварително :)

Kukumqvka
11-26-2009, 19:18
Ми попитай го,каква е причината да не ти се обади ,друго не знам какво можеш да направиш :)

Korrnyy
11-26-2009, 19:21
.. не мога да се държа все едно нищо не е станало

Напротив, можеш :wink:

Другия вариант е да отидеш при него и да го питаш защо така е постъпил, но не мисля, че ще му стане особено гузно :?

Зарежи го, не е сериозен :?

SoStarstruck
11-26-2009, 19:26
Типичният мъжки номерр... Т'ва страшно мн ми напомня за Чарли от "Двама мъже и половина" ... :?

Sladurcho
11-26-2009, 19:37
Нямал е какво да правил погуршкал те е малко,поцелували сте се и вече не си му била интересна :) апък може и да не си му била толкова симпатична (не че те обиждам нещо,но всеки си има вкус) и да не иска да има нищо повече с теб

Kukumqvka
11-26-2009, 20:00
к***а.Той е типична к***а.

Излязъл е с теб само за да се натискате и това е.Типичния мъжки номер.На купона изобщо не му обръщай внимание,дръж се все едно не го познаваш,това заслужава.


и на него като не му пука,сякаш ще му стане нещо.. пхаха.
Безразличието е ненужно,според мен 8-)

Assshley
11-26-2009, 20:02
Мм .. незнам явно не те е харесвал достатъчно или нещо такова. ;//

F_CK_all_I_need_is_U
11-26-2009, 20:36
Оо,заеби го, никфи разговори.Игнор-а е най-лошото наказание.Не позволявай друг път на такива боклуци да се знаимават с теб.

soul1199
11-27-2009, 13:31
Ми попитай го,каква е причината да не ти се обади ,друго не знам какво можеш да направиш :)

Lily23
11-27-2009, 18:23
Мерси за съветите. :) Ми ще игнорирам и квото стане ;d А бтв, междувременно докато общувахме повече, включително и на срещата, той май и гадже си е имал (дори съм почти сигурна), само че разбрах прекалено късно... което май още повече му утвърждава образа на мъжка к***а :/ :/

DevilWish
11-27-2009, 18:45
Никак няма да се държиш.Подмини го с високо вдигната глава.Какви са тези номера.Няма смисъл да се занимаваш изобщо с него.Даже не заслужава да си мислиш за него ;)

izlishna
11-27-2009, 18:51
Временна занимавка и убиване и запълване на време е била целта му според мен.. Не си заслужава 8)

sunshinepp
11-27-2009, 18:54
Типичният мъжки номерр... Т'ва страшно мн ми напомня за Чарли от "Двама мъже и половина" ... :?

мдамм..

Lily23
12-09-2009, 19:36
Сори, че вадя темата от архива, но не се сдържах да споделя, че преди няколко дни ме видя, направи се че не ме познава и след това ми писа смс да излезем ако искам, аз леко го отрязах, но без да си опропастявам всички шансове (все пак, колкото и да ме е яд на себе си, имам чувства към него), та той ми изпрати още десетина с някви плачещи емотиконки все едно не е виновен едва ли не o.O ама че човек.. вече пък съвсем не знам какво да мисля :o

PurpleDream
12-09-2009, 21:40
ok

aloveyou
12-10-2009, 08:21
Никак няма да се държиш.Подмини го с високо вдигната глава.Какви са тези номера.Няма смисъл да се занимаваш изобщо с него.Даже не заслужава да си мислиш за него ;)

+++

Но ако толкова много го "харесваш" - поговори с него.. 8)

fire_cat
12-10-2009, 11:16
Или е срещнал друга, или просто може би нещо се е променило и не иска вече нещата да бъдат както преди... Като се видите отново по-добре първоначално изчакай да видиш дали той ще те заговори, а ако пък не - направо отиди при него и го питай какво е станало.

Lily23
12-10-2009, 16:11
Или е срещнал друга, или просто може би нещо се е променило и не иска вече нещата да бъдат както преди...
Е да, и аз вече така бях решила, до онази вечер преди няколко дни, която описах по-горе... та от тогава съвсем се обърках :/

mechtaq_za_teb
12-10-2009, 17:52
Може би си му била ей така за единия път... А те мъжете винаги обещават да се обадят и повечето пъти "забравят".

П.С: казваш, че не си му писала. В смисъл от излизането насам ли? Защото може той да е чакал някакъв интерес от теб и да си е помислил, че не го искаш. Просто предполагам.

Gerityyy08
12-11-2009, 20:18
Типичният мъжки номерр... Т'ва страшно мн ми напомня за Чарли от "Двама мъже и половина" ... :?


и на мен.... :o :o :o :o :o :( :( :( :shock:

pebals
12-12-2009, 17:18
Дръж се сякаш не го познаваш..подминавай го.. :) ,явно ''срещатата'' ви за него не е било нищо особено :(