PDA

View Full Version : Докога ?



prob
11-26-2009, 19:18
Здравейте !
Става въпрос за връзката ми преди 2 години ! Бях влюбен ! Много влюбен ! Е като при много хора и мойта първа любов не беше споделена ! Бях на 16 и през тези години си казвах или по скоро си натяквах в главата , че съм бил хлапе , което си е мислео , че обича . Връзката ни завърши кофти и то доста ! Скарахме се по такъв начин , че след това не сме се виждали и не сме се чували . Не мисля за нея , поне не толкова често , колкото преди . Но въпреки всичко усещам как една част от мен липсва , как тя ми липсва ! Преди да се скараме (бяхме се разделили) и подарих "нещо" и бях и написал "...Една част от моето сърце винаги ще бъде за теб..."...Скоро осъзнах , колко съм се лъгал , защотото истината е че не само част от сърцето ми е нейно....всичко е нейно...сърцето ми , душата ми , мечти те ми , всичко ! НЕ искам да е с мен ! Искам просто да я видя и да я прегърна ! Просто една прегръдка !!! Нищо повече , да видя , че е добре , да видя сладката и усммивка и нищо повече ! От много време се чудя да се свържа с нея и да се доизясним . Но не мога ! Тя е друг човек , а и на дали и пука , макар да знам , че и тя имаше чувсва... Искам да се извиня , че е написано така объркано , но и аз самия съм объркан ! Да добавя , че рядко изпадам в такива ситуации ! Живея си живота и си имам приятелки , но просто имах нужда да споделя това ! Не мога с приятелите си и близките си , за тях съм "корав" и не ми пука за нея и искам така да си остане .
Благодаря !

Kukumqvka
11-26-2009, 19:22
А едно виждане,няма да ли повече да обърка нещата ?
Тя е минало,някак си трябва да я преживееш.Може би има друг до себе си.Щом всичко вече е приключило,какъв е смисъла?Не слагай,още сол в раната ..

SoStarstruck
11-26-2009, 19:23
ами,това е...наистина много неприятно..К'во да ти кажа,всеки човек се чувства така понякога.Даже и аз много искам точно в момента да видя и да гушна един човек,просто да си поговоря с него...Не сме ходили,но страшно много ми липсва и..така...Разбирам те напълно,излей си го и дано ти стане по-добре.Пожелавам ти все някога(колкото се може по-скоро) да срещнеш онова момиче и тя да приеме прегръдката ти ! :)

Korrnyy
11-26-2009, 19:26
Ако сега искаш само една прегръдка, като я видиш ще си промениш мнението :wink: Само ще ти залипсва повече, а на нея може да не и е толкова тежко за теб :wink: Не бъди мазохист 8)

Sladurcho
11-26-2009, 19:35
Пич бях в това положение ... умирах да я видя и да я прегърна...Видях я,прегърнах я и исках да я целуна,но нямаше как... аз бях част от неиното минало и нямаше как да стана част от бъдещето и...Повярвай ми след това съжелявах страшно много че съм се поддал на емоцията и съм отишъл да я видя.... ако до преди това ми беше гадно след срещата бях сасипан....

prob
11-26-2009, 19:44
Напълно наясно съм с мазохизма и висчко което ще се случи ! Но съм и достатъчно наясно със себе си и знам , че не бих допуснал да покажа това което ми е на сърце ! Обикновено аз съм този със съветите към приятелите си и т.н. , а не този който се нуждае от съвет . Обикновено аз съм човека без проблемите , човека който не пука за никой и нищо . Може да е маска , но така се чувсвам силен и така ще бъде и за напред . Но понякой път имам нужда да споделя . Благодаря ви и за отговорите .

Sladurcho
11-26-2009, 19:51
Пич няма нищо лошо в това че гледаш да си силен и да не показваш слабостите си,но е безсмислено да се видиш с нея след толкова време... тя е с друго момче и една среща с теб може да обърка не само теб но и нея... и да и създадеш проблеми с приятеля и.Всеки има нужда от съвет понякога... аз се правя на силен пред всички но пред приятелката ми съм това което съм в същност. А не силния мъжага

prob
11-26-2009, 20:07
Радвам се че имаш някой пред който можеш да бъдеш себе си , надявам се и аз някой ден да съм така . Не бързам или по точно не искам в момента . Колкото до нея съм наясно с кой е...няма сериозна връзка , но може и да си прав ! За мен е важно да е щастлива . Ако аз бях щастието и щеше да е с мен нали ?! хех :] И все пак се надявам някой ден отново да се срещнем .

Sladurcho
11-27-2009, 08:52
Радвам се че имаш някой пред който можеш да бъдеш себе си , надявам се и аз някой ден да съм така . Не бързам или по точно не искам в момента . Колкото до нея съм наясно с кой е...няма сериозна връзка , но може и да си прав ! За мен е важно да е щастлива . Ако аз бях щастието и щеше да е с мен нали ?! хех :] И все пак се надявам някой ден отново да се срещнем .
И ти ще намериш правилния човек.Дали връзката и е сериозна или не това не е от голямо значение... на нея ще и е гадно и може би неудобно ако се видите отново...Остави я сама да намери щастието си..явно не си ти правилния човек за нея... приеми го,колкото и гадно да звучи.

dakata123
11-27-2009, 09:07
Няма смисъл да севиждате, защото сам ще се нараниш. Ще я видиш за малко и ще решиш, че още има надежди за вас двамата, но това няма да е така и твоите чувства няма да се променят, а даже ще се усилят. Не си прави труда всичко продължава напред, няма смисъл да се върнеш назад.

LovelyGirl
11-27-2009, 11:04
Ух, колко миличко :smt050

Обаче наистина ли си мислиш, че ще е само прегръдка? Щом сега се замисляш за тези неща, които спомена, какво ще стане, ако я видиш, прегърнеш, докоснеш? Няма ли старите чувства да се възродят? А след това какво ще правиш? Според мен една среща с нея би объркала и усложнила нещата.

:)

soul1199
11-27-2009, 13:18
няма смисъл да живееш в миналото,продължи напред и не се обръщай назад :)

SoStarstruck
11-27-2009, 15:08
няма смисъл да живееш в миналото,продължи напред и не се обръщай назад :)лесно да се каже,не толкова лесно да се направи.. :)

SFxHC
11-27-2009, 15:29
няма смисъл да живееш в миналото,продължи напред и не се обръщай назад :)лесно да се каже,не толкова лесно да се направи.. :)

Още по-трудно, като си в това положение, да ПОВЯРВАШ в тези думи!

sunshinepp
11-27-2009, 19:38
не мисля, че 1 прегрътка ще ти е достатъчна, ще видиш как в мига на тази гушка ще ти се върне почти всичко към нея и няма да искаш да я пуснеш..от личен опит е по-добре за теб да изхвърлиш всякакви такива мисли от главата си.. :?

domination572
11-27-2009, 23:50
истината е че най-добре е да чакаш да мине много време ида забравиш за всичко(което ще е доста трудно)...по-зле ще стане ако се видите,знам го от личен опит,минах през същото

balu4ka
11-28-2009, 07:18
Милия,ами какво да те посъветвам ,мога да ти кажа какви са минусите който ще се появят ако я потърсиш.
-Може тя да не иска да излезете (а,пренебрежението е най-гадното нещо от цялата работа)
-Тя е с друг,може и да си прав да не и пука .Ще те помисли за слаб и ще почне да се възползва от това.
-Ще се възвърнат чувствата ,но само от твоя страна ...
и после какво?
Според мен няма смисал,да страдаш след това 2-но повече.Тя не те е заслужавала и толкова.. :? .Явно ти си я обичал,а ти си сам ?А тя е с друг?...no way
По добре гледай напред и само напред,остави миналото и не го обърквай.

DevilWish
11-28-2009, 08:52
Щом по-малко мислиш за нея, не я търси.Може да стане по-лошо.Може пак напълно да полудееш, а тя да не иска нищо повече.Просто продължи напред.

loliii
11-28-2009, 09:20
Най-гадно е когато не можеш да споделиш на приятелите си, защото, въпреки че знаеш, че те ще ти дадат много добър съвет /все пак те познават добре/, искаш просто да не променяш впечатлението у тях, че ти не скърбиш по старата си любов, не си мекушав и т.н. Обаче не би трябвяло да е така. И аз дълго време споделях на приятелите си само хубавите неща, не им казвах колко скърбя понякога и колко съм мекушава всъщност, обаче когато се реших най-накрая да споделя всичко, което ми тежи, те ме разбраха и не си промениха мнението за мен. Приятелите ти знаят, че и ти си човек, и ти имаш чувства. Ако им го кажеш по-нормално /по твоя си начин/, те ще сфанат за кво става на въпрос... Просто ние не можем да ти помогнем, помогни си сам ; )