PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка



mishetymalky
11-26-2009, 20:00
Най-добрата ми приятелка:
-никога не седи до мен в автобуса за у-ще
-когато някой каже нещо смешно по мой адрес,тя вместо да ме защити започва да се смее и да ми се подиграва
-пита ме да спя в тях само,когато не е разбрала урока в у-ще(koeto se slu4va 4esto)
-много често ме зарязва и т.н.
Приятелки сме от 6 години,но от тази година се държи различно.Тази година имахме нова ученичка и мн се сприятелихме с нея,но те двете постоянно са заедно,понякога дори забравят за мен.

Има ли смисъл според вас да продължавам да бъда 3тата приятелка,за която се сещат само ако имат нужда

muSicg1rl
11-26-2009, 21:41
По - добре не бъди с тях. Ако това момиче наистина ти е приятелка ще се оправите, ако не прав и път. :) Аз бях в подобна ситуация и накрая се разделихме с момичето, а се познавахме от бебета. Ще си намериш друга най - добра приятелка, не се безпокой. :)

BePoHuKa
11-27-2009, 02:21
Ясно каква приятелка ти е.. намери си някой друг свестен човек, който ще те цени за това, което си, а няма само да те използва като не си е разбрал урока ;)

dakata123
11-27-2009, 08:03
Това не са никакви приятелки. И аз имам един риятел, който сао гледа да препише от мен, но сме си приятели, навсякаде ходим заедно, е почти навсякаде. Не седя с него постоянно, защото ми писва с един и същ човек. Ама това твоито не е приятелство, а живо използване.
П.С. зарежи ги твоите "приятелки" има и други хора на този свят. Повярваи ще твоята най-добра приятелка ще се окаже някоя, която не си очаквала
П.С2. извинете з аправописните грешки.

Korrnyy
11-27-2009, 09:14
И я наричаш най - добра приятелка :-o


Съветвам те да престанеш да им правиш услуги :wink: Ще го забележат и ще те попитат какво става и тогава им кажи какъв е проблема... Кажи им, че се чустваш изолирана, че само те използват, когато им е удобно, че уж сте приятелки и трябва да си помагате и защитавате, а те не правят нищо подобно спрямо теб :wink: Или ще реагират като пълни идиотки като се връцнат и ти кажат да си гледаш работата, или ще се позамислят над думите ти и ще се променят :wink: И в двата случая не губиш нищо :P

aloveyou
11-27-2009, 09:48
И ако това е най-добра приятелка :shock:

Според мен не ти е никаква приятелка..Не й обръщай никакво внимание и си намери друга "най-добра" приятелка

zoreto
11-27-2009, 09:49
явно не ти е 'най-добра' приятелка :-o

danibebi
11-27-2009, 16:14
Ти НЕ си и най-добра приятелка щом се държи така..поне според мен :? Поговори с нея,накарай я да осъзнае грешката си!!..Примерно като сте двете и захванете сериозна тема..

Sladurcho
11-27-2009, 16:32
И я наричаш най - добра приятелка :-o


Съветвам те да престанеш да им правиш услуги :wink: Ще го забележат и ще те попитат какво става и тогава им кажи какъв е проблема... Кажи им, че се чустваш изолирана, че само те използват, когато им е удобно, че уж сте приятелки и трябва да си помагате и защитавате, а те не правят нищо подобно спрямо теб :wink: Или ще реагират като пълни идиотки като се връцнат и ти кажат да си гледаш работата, или ще се позамислят над думите ти и ще се променят :wink: И в двата случая не губиш нищо :P

Напълно съм съгласен :grin: Няма какво да си траеш! Те ще ти обръщат гръб ти ще им помагаш после когато те имат зор.. никви такива :-x да се спасяват както могат ... като видят че няма да става на тяхното и ще те питат веднага "какво ти имаааа" "защо се държиш такааааааа" и ти тогаа им даваш :smt097 и това е :)

ivcheto0o
11-27-2009, 16:44
охх и аз съм в подобна ситуация.....според мен изоб6то не ти е приятелка само те използва,като ти поиска услуга или дома6но и някви такива просто и откажи.Може да си намери6 други приятели(но е много трудно за6тото пове4ето не са истински приятели...)Ако иска6 може да поговори6 с тях но се съмнявам това да прпмени не6то.

MadeOfWater
11-27-2009, 16:45
Find it...Use it...Forget it... => _(_ :booooomb:

PurpleDream
11-27-2009, 18:03
няма смисъл...

alex7777777
11-27-2009, 20:29
това въобще не е приятелка. зарежия както тя те зарязва теб намери си др фр и готово

LiGiDY
11-27-2009, 21:09
Хаха помислих си че тая тема я пуснал Madeyed и щех да пиша че е много зле а по темата
1.Не ти е приятелка
2.Не ни занимавай :x

GossipGirl89
11-27-2009, 22:35
Нормално. Когато при две пирятелки дойде трета едната винаги става излишна и почват интригите. Аз те съветвам да ги игнорираш и да започнеш да движиш с някои други твои съученички, а когато въпросната ти "приятелка" се обади пак, за да те покати в тях да й обесняваш урока си измисли някакво оправдание и не ходи. 1-2 пъти като го направиш тя сама ще се усети, че удря на камък :)

boniboon
11-28-2009, 07:53
Ти на това как въобще можеш да му кажеш ''най-добра приятелка'' :shock: