PDA

View Full Version : Бяло течение и френска любов



penelopa21
11-26-2009, 22:03
Така, искам нещо като съвет или знам ли и аз какво точно по един въпрос. Моя близка приятелка има проблем, който виждам,че напоследък доста я тревожи и когато си говорим и аз не знам какво да и отговоря и да я посъветвам.
Та случая е, че момичето има проблем с бяло течение, което на моменти ставало и жълто. Многократно е ходила на лекар, но то все още я тормози. От скоро тя си има нов приятел е е страшно притеснена, тъй като той вече на няколко пъти по време на секс е тръгвал на "юг", но тя го е отклонявала, защото адски се притеснява от проблема си. Питах е защо просто не му каже каква е ситуацията, но тя се притеснява, че той ше се отврати от нея, и не само че няма да има желание за френска, а може би и да я докосне. Какво да я посъветвам? :( :( :neutral:

BePoHuKa
11-27-2009, 03:14
Бялото течение наистина е кофти проблем.. и аз да бях, и на мен нямаше да ми е удобно :( Трябва да се излекува, просто не е нормално да има бяло течение.. кажи й да направи всичко, което може, да търси различни лекари, които да и помогнат да го махне този проблем. Дотогава, нека сподели на приятеля си истината и така ще се отърве от неловката ситуация, в която трябва да го спира.. :(