PDA

View Full Version : Мои мисли..На който му се чете...



Sisito941
11-27-2009, 06:55
Здравейте! Аз съм едно момиче на 15 години,което всички казват(или поне повечето) че е различно.Да,аз мисля,че наистина съм различна..Да започна с любовта:имам си приятел от няколко дни.Един свестен човек,мога да кажа за него.Приятен,забавен,на 17 години,момче което....не мисли по начина на другите 17-годишни момчета(мъже)...Гледа как да задоволи интереса,съобразява се с момичетата,не казва някакви безсмислени лъжи(не знам как точно да ги нарека,чувствам,че лъжи не е правилната дума),че спал с 15 момичета(например)..Не пуши,както и аз..не се напива..не ходи по дискотеки,предпочита някъде на разходка отколкото в място,йъдето вони на цигари..и т.н.
Семейството:Никой не ме разбира от семейството,никой не опитва да ми влезе в положението(например аз плача и майка ми идва:"Защо плачеш бе пак за глупости ли?"..Не разбира,че на мен не всеки дем ми е супер...И аз имам тъжни дни... :(
Ако й кажа,че излизам,не ми вярва,че излизам с момичета,въпреки че ги познава,мисли че аз не мога да се опазя,добре бе..аз съм отговорна,другите го знаят тя не го знае и не иска да го разбере..Никога не е доволна..
Майка ми не разбира,че ние с приятелките ми не мислим само за момчета,ами за наши си работи(като казвам наши имам предвид,че не говорим за момчета,а и така да е ние не мислим как еди си кой наш познат иска да ни вкара в леглото или тем подобни..)
Оф,темата стана една...Исках просто да си излея душата...Дойде ми музата да пиша точно сега,когато няма никой вкъщи...

Съжалявам ако темата не е в правилния раздел,но бях влязла тука...

Нямам въпроси..просто искам да видя има ли някой в подобно положение.. :-o

Благодаря на прочелите темичката ми..за труда,който ще си направите да пишете(надявам се).. :-)

Sisito941
11-27-2009, 07:04
Пропуснах да кажа,че в едно момче никога,ама никога не гледам материалното,а само душевното

dakata123
11-27-2009, 07:12
Здравейте! Аз съм едно момиче на 15 години,което всички казват(или поне повечето) че е различно.Да,аз мисля,че наистина съм различна..Да започна с любовта:имам си приятел от няколко дни.Един свестен човек,мога да кажа за него.Приятен,забавен,на 17 години,момче което....не мисли по начина на другите 17-годишни момчета(мъже)...Гледа как да задоволи интереса,съобразява се с момичетата,не казва някакви безсмислени лъжи(не знам как точно да ги нарека,чувствам,че лъжи не е правилната дума),че спал с 15 момичета(например)..Не пуши,както и аз..не се напива..не ходи по дискотеки,предпочита някъде на разходка отколкото в място,йъдето вони на цигари..и т.н.
Семейството:Никой не ме разбира от семейството,никой не опитва да ми влезе в положението(например аз плача и майка ми идва:"Защо плачеш бе пак за глупости ли?"..Не разбира,че на мен не всеки дем ми е супер...И аз имам тъжни дни... :(
Ако й кажа,че излизам,не ми вярва,че излизам с момичета,въпреки че ги познава,мисли че аз не мога да се опазя,добре бе..аз съм отговорна,другите го знаят тя не го знае и не иска да го разбере..Никога не е доволна..
Майка ми не разбира,че ние с приятелките ми не мислим само за момчета,ами за наши си работи(като казвам наши имам предвид,че не говорим за момчета,а и така да е ние не мислим как еди си кой наш познат иска да ни вкара в леглото или тем подобни..)
Оф,темата стана една...Исках просто да си излея душата...Дойде ми музата да пиша точно сега,когато няма никой вкъщи...

Съжалявам ако темата не е в правилния раздел,но бях влязла тука...

Нямам въпроси..просто искам да видя има ли някой в подобно положение.. :-o

Благодаря на прочелите темичката ми..за труда,който ще си направите да пишете(надявам се).. :-)
Явно имаш добър приятел, но не много добри родители, щом те не те разбират, как може някои друг да те разбере. Веднъж сескарах и аз с моите, но с малко разговори с тях всичко се оправи. Трябва да решите проблема с неразбирането по най-лесния начин - разговора. Затова сме създадени, да моижем да говорим.

Sisito941
11-27-2009, 07:19
Даката,благодаря ти много,че си направи труда да прочетеш моите писаници.. :-)
Ми ако трябва да сме честни,когато се опитам да им кажа нещо по-сериозно те ме отрязва..Не знам защо става така.. :(

LadyDi
11-27-2009, 07:19
Пубертет, какво да правиш...

Sisito941
11-27-2009, 07:29
В отговора,който отправих преди малко към Даката,забравих да кажа,че в момента единственото нещо което ме кара да се усмихвам са приятелката ми(на която мога да кажа абсолютно всички,знам че на никого нищо няма да каже) и приятелят ми.. :)

Вики,обичам те!!! :-) :smt007
Ванко! :-)

dakata123
11-27-2009, 07:29
Даката,благодаря ти много,че си направи труда да прочетеш моите писаници.. :-)
Ми ако трябва да сме честни,когато се опитам да им кажа нещо по-сериозно те ме отрязва..Не знам защо става така.. :(
Може да им оставиш бележка. Базикам се по някакъв начин. Кажи им, че искаш да говориш с тях на сериозна тема, и ако пак те отрежат им кажи "За какво сте ме направили, като даже неискате да говорите с мен". С това може и да се получи, но може да има и други последствия,
ако искаш пробвай.

Sladurcho
11-27-2009, 08:30
Покажи на родителите ти че вече не си малкото момиченце,което не разбира и което трябва да бъде държано настрани от семейните въпроси и т.н. По принцип момичетата споделят по лесно с майките си така че седни и проведи един сериозен разговор,кажи и как се чувстваш и какво става около теб и с теб.Не е трудно... може би само първата крачка е по-трудна :) Относно приятеля ти.. супер свясно момче намерили сте се и дано да сте дълго време заедно :) Ако с родителите ти не се получи да разговаряш и да си споделяш,то тогава спокойно можеш само с приятеля ти да си споделяш

suantito
11-27-2009, 08:43
Само не разбрах от какво си се депресирала толкова, това че си различна е хубаво прави те индивидуалност а не маса, имаш прекрасен приател явно, имаш добри приателки и проблеми с родителите (че кой си няма ядове с родителите) Ако може да поясниш кое те притеснява толкова.....

Sisito941
11-27-2009, 08:59
Само не разбрах от какво си се депресирала толкова, това че си различна е хубаво прави те индивидуалност а не маса, имаш прекрасен приател явно, имаш добри приателки и проблеми с родителите (че кой си няма ядове с родителите) Ако може да поясниш кое те притеснява толкова.....

Може би това,че всички ме мислят за задръстена,но аз се опитвам да не им обръщам внимание все пак всеки човек си има мнение..
Не мога да го обясня точно,не ми идват думите сега.. :-D Някой път ще пробвам.. :)

Korrnyy
11-27-2009, 09:07
Нормално е на тази възраст да имаш проблеми с родителите :wink: Поговорете някой ден и им обясни как се чустваш и ги помоли да не те отрязват така, защото когато ти е тежко се нуждаеш от подкрепа и понеже са ти родители разчиташ и вярваш най-много на тях :) Мисля че ще се трогнат поне малко :P

suantito
11-27-2009, 09:55
Явно и ти като мен плащаш данък обществено мнение, искаш да чуят и твоето мнение но просто не са на твоето ниво за да те разберът. Аз се водя по една поговорка "Не спори с по глупав човек от теб , защото другите може да не го разберът" . Дано си разбрала какво искам да ти кажа въпреки че и аз не се разбирам много....

soul1199
11-27-2009, 13:23
всичко ще си дойде на мястото и мойта майка не ме разбираше по едно време,но седнах и поговорих с нея,излях си душата и тя най-после разбра,каквото трябваше да знае :)

Cybershot
11-27-2009, 14:42
Пропуснах да кажа,че в едно момче никога,ама никога не гледам материалното,а само душевното

да бяха малко повече като теб... :(

SFxHC
11-27-2009, 15:35
Това с родителите е от възраста, всички мислят че родителите има са "гадни", "не ги разбират" еми как да те разберат, те да не мислиш че не са имали твоите проблеми..хах оцелели са и ти ще преживееш нещата, на 15 си до 23-4 толкова вода ще изтече, толко предателства, раздели и сълзи ще пролееш, не ти го пожелавам, напротив, но по-добре се приготвяй, живота е л**но, да така е, вони, да така е, ама в крайна сметка ти си си го из***ла.

ПП. Родителите са ти най-добрите приятели, факта че майка ти като плачеш го забелязва, значи не е безразлична към факта. Не мисли така за ваще освен ако не са най-долните, защото в 1 момент като всичко около тебе те предаде, ще осъзнаеш че точно ваще ще те издърпат от калта

П.П.П. Пък нека те мислят за задръстена бе, кво ти пука, всички кво мислели, нека мислят, те като могат да мислят само за тва кой е готин и кои е задръстен, тва не ги прави 1 стъпало над тебе, а точно на дъното на стълбата. Да кажеш че някой е задръстен, трябва да имаш толкова много комплекси че да не можеш да погледнеш себе си и очите да са ти само в другите какви са.
Горе главата бре!!!!

loliii
11-27-2009, 15:44
Не се чувствай задръстена, защото си различна от останалите. Всъщност и аз съм различна от останалите и трудно си намирам приятели, защото хората не ме харесват много-много /пък и аз тях 8-) /, но това само може да ме радва, защото като ги погледна отстрани какви са шматки и пу*ьовци хич не са ми притрябвали. И аз като теб си имам изключително добра приятелка /единствената ми опора в някои моменти/. И аз имам проблеми с родителите , само че не с липса на внимание , а с прекалено внимание :P Тъй че разбери, че всеки си има проблеми и че е хубаво да си различен.

П.П. НИКОГА не се натъжавай от факта, че не се вписваш в масата хора, които са толкова еднакви, че чак ми се присира като ги погледна 8-) . ;)

XTREMEFREERIDE
11-27-2009, 16:00
Първо,ще ти кажа,че не си толкова различна.Много хора започнаха да се усещат за много неща,вече.С приятелят ти сте от няколко дни заедно,след време ще разбереш,че има и много недостатъци,но нека това не те спирта да си с него,щом мислиш,че е свестен.Ще разбереш също,че го обичаш (искрено ти го пожелавам),а той ще иска и нещо повече от теб.Знам го,просто и аз съм на 15,приятелят ми е на 17,разликата е,че ходим година и половина и си казваме нещата по-открито.
Искам да ти кажа,че когато той поиска секс от теб,което незная дали ще бъде скоро,но е много възможно,помисли добре.Не ти казвам,да не го правиш,напротив.Замисли се,защото има много по-страшни неща от един секс на 15.Това е много по-нормално от наркотици,цигари,малолетни по дискотеки,напивания и прочие.Недей да се отказваш от него,защото иска секс от теб.Например,представи си,че си в Италия.Виждаш страхотна и много скъпа пица,да,но ти си сигурна,че никога повече няма да опиташ от същата тази пица,естествено,че ще си вземеш едно парче.По същата логика,когато харесаш нещо в едно момче,когато той ти допадне и те разбира,тогава можеш на най-чиста съвест да правиш секс с него,дори дълго след това да не продължите да сте заедно.
За родителите.Не им натяквай,че имаш проблеми и самата ти се замисли,дали са истински "проблеми",нещата,за които страдаш. :?
Бъди щастлива,радвай се на живота и остани различна.
Успех от мен и съжалявам за дългия пост,просто трябваше да го напиша.
Лека вечер.

nightwish14
11-27-2009, 16:09
Покажи на родителите ти че вече не си малкото момиченце,което не разбира и което трябва да бъде държано настрани от семейните въпроси и т.н. По принцип момичетата споделят по лесно с майките си така че седни и проведи един сериозен разговор,кажи и как се чувстваш и какво става около теб и с теб.Не е трудно... може би само първата крачка е по-трудна :) Относно приятеля ти.. супер свясно момче намерили сте се и дано да сте дълго време заедно :) Ако с родителите ти не се получи да разговаряш и да си споделяш,то тогава спокойно можеш само с приятеля ти да си споделяш

с всичко тук съм съгласна и ще добавя още нещо винаги намирай хубавото и на най-лошите моменти. Просто винаги мисли, че може и да е по-лошо и нокога не се отчайвай - все пак имаш невероятни приятели около теб, а това е мн важно. Желая ти успех :P

Sisito941
11-27-2009, 18:09
. И аз имам проблеми с родителите , само че не с липса на внимание , а с прекалено внимание :P

П.П. НИКОГА не се натъжавай от факта, че не се вписваш в масата хора, които са толкова еднакви, че чак ми се присира като ги погледна 8-) . ;)

При мен е различно,ту не ми обръщат никакво внимание,но ги разбирам погълнати са от всекидневните си задължения,ту понякога прекалено много се притесняват за мен да не направя някоя глупост..

Относно пп-то..ами не се натъжавам наистина,макар че сутринта така съм написала,даже днес мислих след като пуснах темата и с гордост заявявам,че наистина не съм като "масата хора"..

Някой беше писал,че ще разбера,че обичам приятеля си..Хмм и аз си го пожелавам..Днес като се прибирах от училище със една съученичка,тя каза следното:"Не е като другите момчета,веднага да ти се нахвърли да те целува и така нататък.."Ставаше дума за приятелят ми..Наистина е такъв.. Просто има такива момчета,аз мислех че няма свестни момчета,но ги има..В момента съм с едно такова злато.. :-)

Към XTREMEFREERIDE:И ние двамате сме на тази възраст.. :) :)
Към Cybershot: И аз това си мисля..вярвай ми... :)

Охх,благодаря на всички за труда,който им е отнело да прочетат темата и да пишат.. Благодаря ви и вие сте едни златенца.. като моето.. :-) :-)

umri
11-27-2009, 18:37
Не си различна. Напълно нормално момиче с нормални проблеми и неразбираща майка. Има два варианта човек да се приеме за различен. Единият е да си мисли, че нивото му е много над това на другите, а другия да си мисли точно обратното.

izlishna
11-27-2009, 18:47
Ако си згафила за нещо и си загубила доверието на майка ти, може би за това така т иговори и се държи с теб.. Както казват повечето-майките били най-добрите приятелки на момичетата.. Ами аз лично не съм на това мнение.. Майка ми си ми е майка - каквото трява да знае го знае, затова са приятелите ми на които да споделям неща които ще разберат, а не да гледат като всяка майка негативната страна на същноста ..ами да те са хората на които трябва да споделям и ще ми влязат в положението най-добре.. Та съвета ми е: Разкажи на майка си как стоят нещата, но не искай съвети от нея.. просто я запознай с нещата, да не остане изненадана накрая .. Не мисля че, ще те ограничи от това да си имаш приятел :)

Sisito941
11-27-2009, 18:53
izlishna,не познаваш майка ми..много ограничения ми налага..

Sisito941
11-27-2009, 18:57
Стане ли въпрос за излизане с момче:"Няма да излезеш.. "

:x

Addiced
11-27-2009, 19:08
:razz: :razz: :razz: :razz:

Sisito941
11-27-2009, 19:09
:razz: :razz: :razz: :razz:

Не можах да разбера кое е смешното? :-o

kidwestern
11-27-2009, 19:11
тъп травеститски индивид,не ми допадаш

Cybershot
11-27-2009, 19:19
тъп травеститски индивид,не ми допадаш

имаш късмет че не си от моя град да те науча на възпитание, селянин такъв!

kidwestern
11-27-2009, 19:30
тъп травеститски индивид,не ми допадаш

имаш късмет че не си от моя град да те науча на възпитание, селянин такъв!

гражданино,заради пастири като теб,съм принуден да плащам двоен данък за смет,щот сте свикнали на полето да метате,нали така ? идете си тука със дебелите кореми,зимате 200 лева заплата от някой строеж и отиваш във стриптийз бар и ги даваш на диджея.. опа,вкарах се във филм,ти нито имаш 18,нито си дошъл в столицата,нито си виждал пичка,нито зимаш по 200 лева :(

Cybershot
11-27-2009, 19:33
тъп травеститски индивид,не ми допадаш

имаш късмет че не си от моя град да те науча на възпитание, селянин такъв!

гражданино,заради пастири като теб,съм принуден да плащам двоен данък за смет,щот сте свикнали на полето да метате,нали така ? идете си тука със дебелите кореми,зимате 200 лева заплата от някой строеж и отиваш във стриптийз бар и ги даваш на диджея.. опа,вкарах се във филм,ти нито имаш 18,нито си дошъл в столицата,нито си виждал пичка,нито зимаш по 200 лева :(

За начало не съм от Село София :)
Ама тебе като те гледам си жалък кравар. Върви да доиш кравите, че сутринта трябва да ставаш на паша да вървъш. Гледай да не настъпиш някоя кравешка фъшкия :D

kidwestern
11-27-2009, 19:37
тъп травеститски индивид,не ми допадаш

имаш късмет че не си от моя град да те науча на възпитание, селянин такъв!

гражданино,заради пастири като теб,съм принуден да плащам двоен данък за смет,щот сте свикнали на полето да метате,нали така ? идете си тука със дебелите кореми,зимате 200 лева заплата от някой строеж и отиваш във стриптийз бар и ги даваш на диджея.. опа,вкарах се във филм,ти нито имаш 18,нито си дошъл в столицата,нито си виждал пичка,нито зимаш по 200 лева :(

За начало не съм от Село София :)
Ама тебе като те гледам си жалък кравар. Върви да доиш кравите, че сутринта трябва да ставаш на паша да вървъш. Гледай да не настъпиш някоя кравешка фъшкия :D

издоих ги вече, бтв
ти не си ли в джамията по тва време?

iashxui
11-27-2009, 19:44
и как разбра пък че приятеля ти е прекрасен човек като ходите от няколко дни ? нали знаиш че всички в началото са мили и кротки и после си показват рогата

Cybershot
11-27-2009, 19:44
тъп травеститски индивид,не ми допадаш

имаш късмет че не си от моя град да те науча на възпитание, селянин такъв!

гражданино,заради пастири като теб,съм принуден да плащам двоен данък за смет,щот сте свикнали на полето да метате,нали така ? идете си тука със дебелите кореми,зимате 200 лева заплата от някой строеж и отиваш във стриптийз бар и ги даваш на диджея.. опа,вкарах се във филм,ти нито имаш 18,нито си дошъл в столицата,нито си виждал пичка,нито зимаш по 200 лева :(

За начало не съм от Село София :)
Ама тебе като те гледам си жалък кравар. Върви да доиш кравите, че сутринта трябва да ставаш на паша да вървъш. Гледай да не настъпиш някоя кравешка фъшкия :D

издоих ги вече, бтв
ти не си ли в джамията по тва време?

не, ама тебе като те гледам в джамията трябва да има wi-fi

kidwestern
11-27-2009, 19:45
и как разбра пък че приятеля ти е прекрасен човек като ходите от няколко дни ? нали знаиш че всички в началото са мили и кротки и после си показват рогата

я само уя си показвам

Sisito941
11-28-2009, 07:51
и как разбра пък че приятеля ти е прекрасен човек като ходите от няколко дни ? нали знаиш че всички в началото са мили и кротки и после си показват рогата

Е ние не сме заедно от първия ден на запознанството ни.. Познавахме се преди.. :P

carry3
11-28-2009, 08:24
Родителите никога не разбират. Прсто това е при всички. :( Да, и те са били деца, но ... probably they have forgotten it . Не само за любовта, но и за други съвсем естествени неща ти винаги ще бъдеш тяхното малко момиченце