PDA

View Full Version : малко помощ мколя



vedball
11-27-2009, 11:42
от няколко вечери сънувам едно и също момиче. Сънищата ставаха все по-смели докато последният път сънувах че правим секс.

Снощи я поканих да ми дойде на гости и се заприказвахме. След известно времв и казах за моя сън и тя се очуди от чутото. Сподели ми че съм първия който и казва подобно нещо. След което аз започнах да я обарвам и да я възбуждам.От начало малко се противеше, не с времвто се отпусна и ме допусна до нея.

И сега идва проблема. Съквартиранта ми се прибра. Тя леко се стресира от факта че той се прибра, но аз я успокоих.
Въпреки всичко успях да я възбудя. след което станах да взема презерватив за да продължим по-нататък...
Тук вече идва и другият проблем. Неможах да го вдигна за да продължим. Пробвах около час да го вдигна, но просто не се получаваше.
До мен лежеше голо момиче, а аз даже неможах да го вдигна. Навсичкото отгоре по преди 2-3 минути съм я барал по интимните й места. За първи път ми се случва нещо подобно. Сега имам чувстеото, че тя няма да иска да ме вижда повече след тоя провал от моя страна.
И незнам какво да правя. Незнам къде съм сгрешил. Защо не се получи след като толкова пъти съм мечтал да правя секс с нея?
И ако евентуално решим да пробваме пак...какво трябва да направя за да успея? Някакви хапчета или капки за възбуждане ли да си купя или някакви гелове? Наистина незнам, а и няма кой да питам за да ми помогне.

Затова се надявам някой от този сайт да ми даде съвет и препоръки.

130995
11-27-2009, 15:03
ама наистина не ми се чете петък е

vedball
11-27-2009, 15:06
ами прочети го в понеделник

stelit0
11-27-2009, 20:35
случва се!!! :razz:

evalin
11-27-2009, 21:07
:D споко случва се не драматизирай чак толкова :D :-)