PDA

View Full Version : ужасТ писна ми



ecstazy
11-27-2009, 12:39
Хора мн мн мн се извинявам знам че има 1293912830982193213 теми за пъпките обаче вече ми писва... започнаха да ми излизат много подкожни пъпки (ся са 4 ) ужас! хем боли, хем червено личи си от 192391289132 километра, хем пък и е грозно ужаснооо! ползвам clean & clear почистващ гел сутрин и вечер и после се мажа с тва garnier roll on .. а преди даскало си слагам на нивеа за мазна кожа кремчето ... плз хора кажете какво да правя не мога да ходя така ..да взема да отида на дерматолог?? много ми е променливо лицето ту имам пъпки и ми е ужасна кожата, ту ми е хубава и чиста .. ужасно грозно е и ми писва .. предварително благодаря ....... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

angel4eto966
11-27-2009, 12:52
ами и аз бях така и след дълги прегоеори с мама :D тя реши да ме заведе на дерматолог и ли предписаха едни хапчета и едно кремче които наитина помогнаха. Свърши кремчети и хапчетата отидох пак изписа ми всеизвестното акне аът и в момента съм само на него и наистина много добра работа ми свършиха.Наще малко малко се изхарчиха ама се пак имаше смисъл. Така че ти препоръчвам да отидеш щото тия на garnier и cleanand clear само ще замажат полойението (ако може да се изразя така) надяжам се да съм помогнала

Carmen_Kass
11-27-2009, 13:33
Мажи си подкожните пъпки с ихтиол...и обърни внимание на това което ядеш.И иди на дерматолог.

Neopitom3na
11-27-2009, 13:36
може да пробваш и със силицилов спирт.. но все пак бягай на дерматолог :-)

anisummer
11-27-2009, 18:41
А защо не пробваш с козметик :( :( :(

tanchu
11-27-2009, 18:44
Дерматолог :)

play23
11-27-2009, 18:54
Абе аз ходя и кво изписва ми френски продукти за по 20лвл, похарчил съм над 100лвл и нищо, не е гаранция дерматолога...

clever
11-27-2009, 19:27
Моето мнение е че кожата ти трябва да си почине (така да се каже.. ) от тия кремове.. Просто я почиствай редовно.Ако не се оправи до седмица можеш да питаш дерматолог. :)

ecstazy
12-07-2009, 10:09
хора мерси много за съветите но тия дни нямах възможност и сиг ще ходя другата седмица на дерматолог но ОМГ! мразя се мразя се мразя сее :-x :-x :-x :-x Просто си мих отново лицето с Clean & Clear и нз кво направих обаче разраних една подкожна пъпка или там каквато е иии то кръв нали потече и мислех че всичко ще се оправи но не! в момента ми е зачервено мястото и и и и е ужасно хората си мислят че съм се била с някого :lol: :-x :-x :-x :-x :-x имате ли представа дали е инфектирано по дяволите идва ми да се гръмна а майка ми к'во разправяшее..че като се инфектира се стигало до случаи където ти режат кожата ОМГ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

digitalgirl93
12-07-2009, 10:21
майка ми к'во разправяшее..че като се инфектира се стигало до случаи където ти режат кожата ОМГ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Уау! Аз не бях чувала за такова нещо и честно казано не мисля че е вярно. Моето мнение е, че трябва да внимаваш какво ядеш. Пробвай една - две седмици без боклуци и, ако не се пооправи малко кожата ти отиди на дерматолог. :-o

ecstazy
12-07-2009, 10:26
ами незнам или го е казала за да не си изтисквам пъпките.. но много ме е страх да не ми остане белег или к'во вечно ще си седи червено.................................... ...........много съм наплашена :shock:

mrafka
12-07-2009, 12:08
И аз имам 2 такива по една на всяка буза..обоче ми излязоха щот ша ми идва и след туй се махат и ги мажа със стика на нивеа..ама и аз мисля да хадя на дерматолог :)

Aniiiii
12-07-2009, 12:28
майка ми к'во разправяшее..че като се инфектира се стигало до случаи където ти режат кожата ОМГ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Уау! Аз не бях чувала за такова нещо и честно казано не мисля че е вярно. Моето мнение е, че трябва да внимаваш какво ядеш. Пробвай една - две седмици без боклуци и, ако не се пооправи малко кожата ти отиди на дерматолог. :-o

О и аз това съм го чувала, но не ми се вярва..
Но не ги изтисквай!! Така остават белезите .. аз имам белег от преди 3 години от пъпка където изтисках :x

Мажи ги с крем здраве или бочко и имай търпение да изчезнат :P

mechtaq_za_teb
12-07-2009, 15:58
Начинът на хранене указва огромно влияние. Ако се тъпчеш с боклуци това рано или късно ще си проличи по кожата ти, ако е чувствителна част от оргназима ти. Тоест има хора, при които това не се проявява по този начин, но това е един вид реакция на организма, която ти показва, че нещо не е наред. В тази възраст обаче да имаш пъпки си е нормално. Ако обаче са такива болезнени подутини това е признак за някакъв вътрешен проблем, който сам/а се сещаш, няма как да оправиш с мазила, дори 1000 лева да дадеш. Аз се мазах година с какво ли не заради абсолютно същия проблем и накрая се оказа гинекологична причина. Така е... иди на дерматолог, който най-вероятно ще ти изпише каквото сметне за добре или ще те изпрати на изследвания, ако реши че е нужно.

BamByNa
12-07-2009, 18:39
ходя на козметик и кфо.. черните точки и пъпките пак си ги има,а петната след тях също ужас.. аз имам петна и върху тях периодично ми излизат нови и нови пъпки!аз ям както здравословна така и мн вредна храна,ама и от възрастта няма как.. кожата ми е мн суха,няма как да съм със спирт,а за дертолозите е добра идея! аз също си мразя кожата особено на лицето и трябва да я оправя,така че успех в борбата!

m1nik
12-08-2009, 13:35
Скинорен + зинерит (30 кинта някъде) (сега съм на 4-те им опаковки). Струват майка си и баща си, но от всички боклуци, които съм ползвала тези пермахват вс. За 1 седмица и си личи ясна промяна да не говорим след месец си нов човек.
ps. Clean & Clear е отново буклук.
-не мацай с спирт, освен че щи игори пъпките щи изсуши лицето спр мнг
-ако лицето ти е склонно към омазнямане, ползвай мокри кърпички, като махаш грима
-за да ги скриеш пробвай коректор, пудра, фондютен