PDA

View Full Version : Търся...



sesilkam
11-27-2009, 14:33
Търся и купувам всякакви помагала свързани с матурата, било книжки с тестове, анализи, теми и тем подобни.... Пишете ми на moni_moni15

FromAutumToAshes
11-27-2009, 14:36
РАЗДЕЛА ПОДЯВОЛИТЕ :-x

soul1199
11-27-2009, 14:51
момичето обича сякви помагала явно :)

SFxHC
11-27-2009, 15:05
Интересен любовен проблем, а те помагалата харесват ли те?

:smt075 РАЗДЕЛ!

Sladurcho
11-27-2009, 15:08
Търся и купувам всякакви помагала свързани с матурата, било книжки с тестове, анализи, теми и тем подобни.... Пишете ми на moni_moni15
Вместо да търсиш тук иди виж по книжарниците едно помагало не е повече от 5лв :) а на теб не ти трябват повече от 4-5 :)
Следващия път пусни темата в раздел "Секс" :D

sesilkam
11-27-2009, 15:35
Явно отдавна не си ходил или ходила по книжарниците, че да ми казваш кое по колко лева е. А темата ще я пускам където си искам, ще ви помоля без излишни и безмислени дискусии, ако някой има нещо за продаване да пише!

Sladurcho
11-27-2009, 15:46
Явно отдавна не си ходил или ходила по книжарниците, че да ми казваш кое по колко лева е. А темата ще я пускам където си искам, ще ви помоля без излишни и безмислени дискусии, ако някой има нещо за продаване да пише!
1.Виж ми ника и ми кажи Сладурчо или Сладурана пише
2.Няма да я пускаш където искаш темата а където трябва
3.Тази година държах матура и няма ти да ми казваш дали съм ходил по книжарниците или не ясно ?!
4.Това не е излишна и безсмислена дискусия а отговор на безсмислената тема която пусна :)
5. Ако искам мога да ти флуудя темата до утре сутринта така че трай си.И вместо тук да пускаш кухата си тема вземи пообикаляй по книжарниците и си намери каквото ти трябва :-x

nightwish14
11-27-2009, 16:01
Търся и купувам всякакви помагала свързани с матурата, било книжки с тестове, анализи, теми и тем подобни.... Пишете ми на moni_moni15
Вместо да търсиш тук иди виж по книжарниците едно помагало не е повече от 5лв :) а на теб не ти трябват повече от 4-5 :)
Следващия път пусни темата в раздел "Секс" :D

+1 :razz: :razz: :razz:

nightwish14
11-27-2009, 16:02
Търся и купувам всякакви помагала свързани с матурата, било книжки с тестове, анализи, теми и тем подобни.... Пишете ми на moni_moni15
Вместо да търсиш тук иди виж по книжарниците едно помагало не е повече от 5лв :) а на теб не ти трябват повече от 4-5 :)
Следващия път пусни темата в раздел "Секс" :D

+1 :razz: :razz: :razz:

nightwish14
11-27-2009, 16:03
опа съжалявам за повторението :oops:

loliii
11-27-2009, 16:33
Ми помагала не мога да ти предложа, но ако беше момче щях да ти предложа нещо друго.... :oops: :lol: :lol:

britzy
11-27-2009, 16:47
Брааат,мноо надута си уе авторката-ъъм темата треа има некав смисъл-нема-а раздела треа се спазва баси...и с мега голямо самочувствие-мани мани ,излез и търси уе

SoStarstruck
11-27-2009, 16:52
Явно отдавна не си ходил или ходила по книжарниците, че да ми казваш кое по колко лева е. А темата ще я пускам където си искам, ще ви помоля без излишни и безмислени дискусии, ако някой има нещо за продаване да пише!
1.Виж ми ника и ми кажи Сладурчо или Сладурана пише
2.Няма да я пускаш където искаш темата а където трябва
3.Тази година държах матура и няма ти да ми казваш дали съм ходил по книжарниците или не ясно ?!
4.Това не е излишна и безсмислена дискусия а отговор на безсмислената тема която пусна :)
5. Ако искам мога да ти флуудя темата до утре сутринта така че трай си.И вместо тук да пускаш кухата си тема вземи пообикаляй по книжарниците и си намери каквото ти трябва :-x :lol: :lol: :lol: казаха ли ти гоо?! :booooomb:

peshost
11-27-2009, 16:56
Мноо си тъпа уе земи си размърдай задника и си намери, а не да ми висиш на компа и да спамиш с простотиите си :-x

sesilkam
11-27-2009, 16:59
Личи си какви сте се събрали във форума!
Хич не ми дреме Сладурчо ли си Сладурана ли си, разбра ли. Нито съм врачка да знам кво` си държал и кво` не си, кой знае и успехът ти какъв е бил. :D
То си личи какъв си ... с много свободно време, да седиш и да се заяждаш с хората.
Форума не е твой и НЕ си този който ще ми казва какво, как, къде и защо?(Все пак сме 21 век, незабравяй)
Но явно няма да намеря помагала сред толкова прости хора, защото може би през живота си не сте отваряли книга.

peshost
11-27-2009, 17:03
Ами ти ква си ве да не е форума за тебе напраен има си правила, които трябва да се спазват, а не в раздел любов да ми обявяваш кви помагала искала. Аз през живота си сигурно повече книги от тебе съм отварял, макар да съм по-малък на години и като ти гледам правописа си личи кой е простия/ата. Пача с голямо самочувствие ама без покритие... Най са ми смешни такива...

gLypChenCee
11-27-2009, 17:03
мда е .. в раздел любов ша намериш тея помагала ама направоооооооооо безплатно.. :?

Sladurcho
11-27-2009, 17:06
Личи си какви сте се събрали във форума!
Хич не ми дреме Сладурчо ли си Сладурана ли си, разбра ли. Нито съм врачка да знам кво` си държал и кво` не си, кой знае и успехът ти какъв е бил. :D
То си личи какъв си ... с много свободно време, да седиш и да се заяждаш с хората.
Форума не е твой и НЕ си този който ще ми казва какво, как, къде и защо?(Все пак сме 21 век, незабравяй)
Но явно няма да намеря помагала сред толкова прости хора, защото може би през живота си не сте отваряли книга.
Ама шматко загубена кво съм държал и какво не си е лично мой проблем ти можеш да ми го подържиш ако толкова настояваш!Имам свободно време защото когато трябва седнах учих и ме приеха ся съм си студент и си го местя от единия крачол с другия :) Проста си ти защото форума е направен като за идиоти(но ясно и за такава не се класираш) има си раздели където се заниват с тези работи а не в раздел "Любов". Само като ти гледам постовете и ми става ясно че си няква смотана комплексарка която пред компютъра е мега отворената принцеска... В устата и тва е :smt098

izlishna
11-27-2009, 18:28
Авторке! Няма НЕ! ЦЕЛИЯ! Много си заблудена сякаш 8)