PDA

View Full Version : Какво мислите



Apricote
11-27-2009, 15:01
Днес прочетох тази тема http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=296073 (за тези на които не им се чете накратко това момиче са го тормозили по ужасен начин за което му съчувствам)и ми стана мн кофти .. VII клас момиче съм и другата година ще се местим (аз, родителите и брат ми) в др град и следователно аз ще съм в дръго у-ще. И досега винаги съм си представяла как всичко ще бъде много хубаво там, ще си намеря добри приятели .. но като прочетох разбрах че има и такива случаи в които е обратното. И ме обзе някакъв страх че може и с мен да се случи това.. В училището в което съм сега нямам проблеми имам приятели (не мн верни .. немога да ги нарека най-добри, но колкото да не съм сама) Имам дори повече приятели момчета.. всички момичета от класа са големи лицемерки (от тогава разбрах че момчетата са мн по-добри приятели от момичетата 8-) ) И днес се скарах с една "приятелка" и когато стане такова нещо винаги си казвам как нямам търпение да отида в друго училище и как там всичко ще е ок И сега от онази тема мн сериозно почнах да се замислям дали наистина да отида в по-хубавото училище (където ще получа мн по-хубаво образувание и в бъдеще може да си намеря хубава работа) или пък да си остана в същич град,но друго училище където ще имам някой приятели? обаче лошото е че е нещо като риск може и там да е хубаво ..но незнамт
т.е. приятели или хубаво образувание ? какво мислите ? :-o

someonerandom
11-27-2009, 16:05
Ами не ми харесва избора,който поставяш.Защо си сигурна,че и на теб ще ти се подиграват?ИСторията на момичето съм я чел и наистина е ужасно,обаче не всички имат такъв отвратителен късмет.Може да ти провърви и да попаднеш в свестен клас. :)

Sladurcho
11-27-2009, 16:41
Момичето е било тормозено защото не е имала смелостта да се противопостави и да не ги оставя да се гаврят с нея.Не мисля че избора ти е мн логичен смисъл... отиваш в нов град ново даскало нови приятели... това не означава че ти ще си черната овца на класа :) Давай смело напред няма от какво да се притесняваш :)

mrtn
11-28-2009, 19:29
Гледай положително, не се товари с глупости. Помисли как може в другия град, да намериш истински приятели, с които можеш да споделиш и най-трудните моменти, и хубаво образование.. :)