PDA

View Full Version : Кураж



f17n3s
11-27-2009, 16:33
Така на 18 съм, имал съм много приятелки, не съм срамежлив даже точно отбратното имам си самочувствие, дори някой път ми идва в повече.Когато застана пред момиче въобще не се притеснявам, без значение харесвам ли я или не.Сега тука идва проблемът ми --> така, харесвам си 1 момиче, ама супер много и просто като я видя и си глътвам езика и не мога да си обясня защо става така .... да кажеш, че ще ми е за пръв път, еми не е така .... момичето не го познавам, супер много искам да отида да се запозная с нея, но просто не мога да събера смелост /като се има впредвид, че е с 3 години по-малка от мен, а съм ходил и с по-големи от мен/ е напрао не знам какво да правя :( :( . Просто нз как стана, но супер мн хлътнах по това момиче, само за него мисля и напрао ще се побъркам .....Моля ви, просто помогнете ми да събера кураж да ида и да се запозная с нея ....

Моля да не ми пишат такива, които мислят да се заяждат ... просто търся подкрепа от някой ...

/Извинявам се, ако има правописни грешки, но не съм свикнал с кирилицата /

britzy
11-27-2009, 16:50
Иииима правописни грешки,та не ми се обясняя ся български,а за момичето-еем запознай се ве-иначе НИКОГА нема да я имаш,щото се съмняван тя да те забелязва поради това че не й правиш впечатление,защото се притесняваш от нея.Аре.

w0sh
11-27-2009, 16:50
2 ракии за отскок и гледай кво става.

Sladurcho
11-27-2009, 16:55
Ами може би за теб не е като останалите момичета с които си бил :) Събери смелост иди заговори я и каквото стане стане :)

cooool
11-27-2009, 16:59
Ако наистита искаш да се получи, бъди себе си и се опитай да превъзмогнеш уплахата от нерви. Щом толкова си я харесал навярно е приятно момиче, така че не се притеснявай да я заговориш :) Пожелавам ти много успехи :)

f17n3s
11-27-2009, 17:09
мерси на всички, помогнахте ми до известна степен

Sladurcho
11-27-2009, 17:10
мерси на всички, помогнахте ми до известна степен
Ние само до толкова можем да ти помогнем другото си зависи от теб.А ако толкова много се притесняваш направо да отидеш и да се запознаете измисли начин чрез общ познат да стане номера

f17n3s
11-27-2009, 17:10
Иииима правописни грешки,та не ми се обясняя ся български,а за момичето-еем запознай се ве-иначе НИКОГА нема да я имаш,щото се съмняван тя да те забелязва поради това че не й правиш впечатление,защото се притесняваш от нея.Аре.

ам да ти кажа, забелязал съм, че чат пат и тя ме заглежда ама само до там .....

f17n3s
11-27-2009, 17:12
мерси на всички, помогнахте ми до известна степен
Ние само до толкова можем да ти помогнем другото си зависи от теб.А ако толкова много се притесняваш направо да отидеш и да се запознаете измисли начин чрез общ познат да стане номера

тва чрез общ познат не ми допада мн, все едно съм някъв мухльо и немоа се справям сам

Sladurcho
11-27-2009, 17:23
тва чрез общ познат не ми допада мн, все едно съм някъв мухльо и немоа се справям сам
Оо не мисля че е така.Що да си мухльо просто ако тя е с някой твой познат или позната отиваш все едно при него/нея и ще се заговориш и с въпросното момиче :) Като отидеш да се запознаеш с нея директно това не те прави повече мъж от другите :)

SoStarstruck
11-27-2009, 17:23
мерси на всички, помогнахте ми до известна степен
Ние само до толкова можем да ти помогнем другото си зависи от теб.А ако толкова много се притесняваш направо да отидеш и да се запознаете измисли начин чрез общ познат да стане номера

тва чрез общ познат не ми допада мн, все едно съм някъв мухльо и немоа се справям самАми щом си постнал темата и очакваш НИЕ да ти кажем какво да правиш,значи очевидно си някъв мухльо...Ти го каза! Оh,God...

Sladurcho
11-27-2009, 17:28
Ами щом си постнал темата и очакваш НИЕ да ти кажем какво да правиш,значи очевидно си някъв мухльо...Ти го каза! Оh,God...[/b]
Е що да е мухльо просто момчето иска съвет и някакви идейки как да постъпи .... ако беше мухльо щеше да ни пита като отиде при нея какво да и каже :lol:

SoStarstruck
11-27-2009, 17:29
Ами щом си постнал темата и очакваш НИЕ да ти кажем какво да правиш,значи очевидно си някъв мухльо...Ти го каза! Оh,God...[/b]
Е що да е мухльо просто момчето иска съвет и някакви идейки как да постъпи .... ако беше мухльо щеше да ни пита като отиде при нея какво да и каже :lol: :-D ..да бе,ясно ми е ...

f17n3s
11-27-2009, 17:39
Ами щом си постнал темата и очакваш НИЕ да ти кажем какво да правиш,значи очевидно си някъв мухльо...Ти го каза! Оh,God...[/b]
Е що да е мухльо просто момчето иска съвет и някакви идейки как да постъпи .... ако беше мухльо щеше да ни пита като отиде при нея какво да и каже :lol: :-D ..да бе,ясно ми е ...

като ти е ясно що не говориш по темата ами ми се прайш на интересен ... проблем ли е, че искам да чуя и др мнения ?

SoStarstruck
11-27-2009, 17:43
Ами щом си постнал темата и очакваш НИЕ да ти кажем какво да правиш,значи очевидно си някъв мухльо...Ти го каза! Оh,God...[/b]
Е що да е мухльо просто момчето иска съвет и някакви идейки как да постъпи .... ако беше мухльо щеше да ни пита като отиде при нея какво да и каже :lol: :-D ..да бе,ясно ми е ...

като ти е ясно що не говориш по темата ами ми се прайш на интересен ... проблем ли е, че искам да чуя и др мнения ?при мен пък проблемът е там,че съм момиче :lol: Ако така говориш и на тази,дет си и навит,не се чуди,че не ти обръща внимание.Или ти пък не говориш с нея?? :-o

Sladurcho
11-27-2009, 17:47
при мен пък проблемът е там,че съм момиче :lol: Ако така говориш и на тази,дет си и навит,не се чуди,че не ти обръща внимание.Или ти пък не говориш с нея?? :-o
Леле заби го :-P

SoStarstruck
11-27-2009, 17:49
при мен пък проблемът е там,че съм момиче :lol: Ако така говориш и на тази,дет си и навит,не се чуди,че не ти обръща внимание.Или ти пък не говориш с нея?? :-o
Леле заби го :-P Аз не,че искам да се заяждам,ама ми омръзна от такива теми,нямат смисъл..

f17n3s
11-27-2009, 18:02
ми да ти кажа не говоря с нея, но първит път когато я видя ще се запозная, а иначе говоря както си ми харесва ... и знаеш ли колко ми пука , че си момиче ... отнасям се добре с хората които го заслужават, а ти определено не си от тях ... като те е писнало от такива теми просто не ги чети никои не ти е искал мнението ... аз помолих по-готините да ми помогнат, тези които ме разбират и знаят за кво става дума, а не такива като теб които търсят къде да си избият комплексите
Ако обичаш повече не пиши в темата ми, защото ставаш нахална ....

SoStarstruck
11-27-2009, 18:07
добре,няма вече да те натоварвам 8-) 8-)

umri
11-27-2009, 18:42
Така на 18 съм, имал съм много приятелки, не съм срамежлив даже точно отбратното имам си самочувствие, дори някой път ми идва в повече.Когато застана пред момиче въобще не се притеснявам, без значение харесвам ли я или не.Сега тука идва проблемът ми --> така, харесвам си 1 момиче, ама супер много и просто като я видя и си глътвам езика и не мога да си обясня защо става така .... да кажеш, че ще ми е за пръв път, еми не е така .... момичето не го познавам, супер много искам да отида да се запозная с нея, но просто не мога да събера смелост /като се има впредвид, че е с 3 години по-малка от мен, а съм ходил и с по-големи от мен/ е напрао не знам какво да правя :( :( . Просто нз как стана, но супер мн хлътнах по това момиче, само за него мисля и напрао ще се побъркам .....Моля ви, просто помогнете ми да събера кураж да ида и да се запозная с нея ....

Моля да не ми пишат такива, които мислят да се заяждат ... просто търся подкрепа от някой ...

/Извинявам се, ако има правописни грешки, но не съм свикнал с кирилицата /

Много е важно преди да се запознаеш с нея да си запечаташ една идея в главата: "Няма значение дали тя ще ме хареса и иска да излезнем или ще ме отреже. Аз ще продължа напред и ще се радвам, защото съм пич." Ако успееш това да си го набиеш в главата, давай! Преди да се запознаеш с нея мисли позитивно, а не да си мислиш, че ще бъдеш отхвърлен, защото, ако го мислиш, така и ще стане.

f17n3s
11-27-2009, 18:56
мн правилно .... ся уж съм готов да я заговоря, дано само тогава в последната минута пак да не си глатна езика... ама пък квото стане ..

sunshinepp
11-27-2009, 19:01
ее.. така е лошо, няма от какво да се стряскаш освен ако не е някоя пиеща кръв..от ония..сещаш се! :razz: съжалявам, но не се сдържах да не изтърся някоя глупост..

щом имаш самочувствие събери го цялото за да говориш с нея..айде по-смело давайй владееш го :)

britzy
11-28-2009, 07:41
Трябва първо да те забележи-после я заговори,не се притесняаай защото ще го усети и ще си помисли че те сдухва,или ще помисли че си маниак,който я следи и накрая едвам се пристрашава..иии не карай някой приятел да ви запознава,тва е най-тъпата идея(личен опит) и айде успех :grin:

soul1199
11-28-2009, 08:19
Ами може би за теб не е като останалите момичета с които си бил :) Събери смелост иди заговори я и каквото стане стане :)

DevilWish
11-28-2009, 08:31
Намерил си си майстора =))) Не е хубаво да летиш в облаците, по-добре е да си срамежлив.Отиди и я заговори.Винаги има шанс да останеш разочарован, но ако не отидеш така и така ще следва разочарование =) Успех!

loliii
11-28-2009, 10:00
ми да ти кажа не говоря с нея, но първит път когато я видя ще се запозная, а иначе говоря както си ми харесва ... и знаеш ли колко ми пука , че си момиче ... отнасям се добре с хората които го заслужават, а ти определено не си от тях ... като те е писнало от такива теми просто не ги чети никои не ти е искал мнението ... аз помолих по-готините да ми помогнат, тези които ме разбират и знаят за кво става дума, а не такива като теб които търсят къде да си избият комплексите
Ако обичаш повече не пиши в темата ми, защото ставаш нахална ....
Първо, ти й поиска мнението, иначе нямаше да пишеш тема във форум! И второ, те "готините" не биха те разбрали, защото на тях никога не би им се случило да си глътнат езика пред момиче и в същото време да пишат, че хич не са срамежливи. Браво на тебе като имаш самочувствие, ама явно като видиш момиче, което е 3 години по-малко от тебе /отбелязвам го просто защото го отбеляза и ти/ и самочувствието ти се изпарява.

Ходи на фитнес :lol:

Sladurcho
11-28-2009, 10:42
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

f17n3s
11-28-2009, 11:04
ми да ти кажа не говоря с нея, но първит път когато я видя ще се запозная, а иначе говоря както си ми харесва ... и знаеш ли колко ми пука , че си момиче ... отнасям се добре с хората които го заслужават, а ти определено не си от тях ... като те е писнало от такива теми просто не ги чети никои не ти е искал мнението ... аз помолих по-готините да ми помогнат, тези които ме разбират и знаят за кво става дума, а не такива като теб които търсят къде да си избият комплексите
Ако обичаш повече не пиши в темата ми, защото ставаш нахална ....
Първо, ти й поиска мнението, иначе нямаше да пишеш тема във форум! И второ, те "готините" не биха те разбрали, защото на тях никога не би им се случило да си глътнат езика пред момиче и в същото време да пишат, че хич не са срамежливи. Браво на тебе като имаш самочувствие, ама явно като видиш момиче, което е 3 години по-малко от тебе /отбелязвам го просто защото го отбеляза и ти/ и самочувствието ти се изпарява.

Ходи на фитнес :lol:

хаха мн си забавна няма що... спок аз на фитнес си ходя от доста време, а иначе как да го разбирам, че примерно някой ако е готин не мои се сдуха ли ? ае майната ти ...

f17n3s
11-28-2009, 11:04
иначе мерси на всички, които се опитаха да ми помогнат :)

SoStarstruck
11-28-2009, 16:12
ми да ти кажа не говоря с нея, но първит път когато я видя ще се запозная, а иначе говоря както си ми харесва ... и знаеш ли колко ми пука , че си момиче ... отнасям се добре с хората които го заслужават, а ти определено не си от тях ... като те е писнало от такива теми просто не ги чети никои не ти е искал мнението ... аз помолих по-готините да ми помогнат, тези които ме разбират и знаят за кво става дума, а не такива като теб които търсят къде да си избият комплексите
Ако обичаш повече не пиши в темата ми, защото ставаш нахална ....
Първо, ти й поиска мнението, иначе нямаше да пишеш тема във форум! И второ, те "готините" не биха те разбрали, защото на тях никога не би им се случило да си глътнат езика пред момиче и в същото време да пишат, че хич не са срамежливи. Браво на тебе като имаш самочувствие, ама явно като видиш момиче, което е 3 години по-малко от тебе /отбелязвам го просто защото го отбеляза и ти/ и самочувствието ти се изпарява.

Ходи на фитнес :lol:

хаха мн си забавна няма що... спок аз на фитнес си ходя от доста време, а иначе как да го разбирам, че примерно някой ако е готин не мои се сдуха ли ? ае майната ти ...Ти си мн по-забавен от нея,спокс.Нямаш право да пишеш в тоя форум и да искаш съвет(за глупост при това) и на всичкото отгоре да се сопаш като не ти харесва отговора.Ти не си на 18 майче,или просто си недоразвит..Верно 'земи направи една разходка до фитнеса и спри да киснеш и форума.Яд ли те е че ти писах в темата,mn sym nahalna,a?? :wink:

f17n3s
11-29-2009, 11:19
не ме е яд, въпросът е като не можеш да помогнеш не ми пълни темата с излишни глупости, защото такива мога да слушам всеки ден, а просто исках съвет и не мога да те разбера къде все отиваш да ми философстваш при положение, че ти казах, че си нежелана .... просто исках съвет, а ти ми се дървиш насрещ.... а иначе не ми пука за колко годишен ме мислиш ... пък иначе кво да ти кажа на въпроса ти ... ми да нахална си, само не разбирам, да не би да си от село и само да знаеш как да доиш кравата?защото ти явно от дума не разбираш /нямам нищо против тия от селата/

SoStarstruck
11-29-2009, 14:40
ми аз мога да ти оспамя темата,ако искам,к'во ми е кат съм 'нежелана' от теб..кат съм нежелана не ми пиши,то е ясно,че ще си млъкна..от селото съм и само да доя кравата знам..други въпроси?? :grin:

f17n3s
11-29-2009, 15:15
хаха аз квото целях с тая тема го постигнах .... вече спами колкото искаш ... пък ако искаш недей, все ми е тая, а относно за кравата ти - ми супер радвам се за теб ае жива и здрава :)

loliii
11-29-2009, 16:31
ми да ти кажа не говоря с нея, но първит път когато я видя ще се запозная, а иначе говоря както си ми харесва ... и знаеш ли колко ми пука , че си момиче ... отнасям се добре с хората които го заслужават, а ти определено не си от тях ... като те е писнало от такива теми просто не ги чети никои не ти е искал мнението ... аз помолих по-готините да ми помогнат, тези които ме разбират и знаят за кво става дума, а не такива като теб които търсят къде да си избият комплексите
Ако обичаш повече не пиши в темата ми, защото ставаш нахална ....
Първо, ти й поиска мнението, иначе нямаше да пишеш тема във форум! И второ, те "готините" не биха те разбрали, защото на тях никога не би им се случило да си глътнат езика пред момиче и в същото време да пишат, че хич не са срамежливи. Браво на тебе като имаш самочувствие, ама явно като видиш момиче, което е 3 години по-малко от тебе /отбелязвам го просто защото го отбеляза и ти/ и самочувствието ти се изпарява.

Ходи на фитнес :lol:

хаха мн си забавна няма що... спок аз на фитнес си ходя от доста време, а иначе как да го разбирам, че примерно някой ако е готин не мои се сдуха ли ? ае майната ти ...
Еее, не де.. не с лошо :lol: Нали постигна целта си - помогнаха ти да добиеш КУРаж ЗА ТЕБ и да успееш да свалиш твоята кралица, пред която оставаш опиянен и зашеметен, та чак езика си глътваш :razz:

Сега ще ти дам един съвет от мен, та да не излезе, че само ти осирам темата : Сега схващаш ли, че когато ходиш на фитнес и блъскаш като говедо, това не те прави по-голям и пред първата яКкА п*ТкА ФтасФаШ!? Тъй че вместо да ми се правиш на отворен във форум и да ми се хвалиш, че ходиш на фитнес, се научи как да общуваш... Тогава може би ще намериш КУРаж да й помахаш даже ;)

f17n3s
11-29-2009, 16:59
ми да ти кажа не говоря с нея, но първит път когато я видя ще се запозная, а иначе говоря както си ми харесва ... и знаеш ли колко ми пука , че си момиче ... отнасям се добре с хората които го заслужават, а ти определено не си от тях ... като те е писнало от такива теми просто не ги чети никои не ти е искал мнението ... аз помолих по-готините да ми помогнат, тези които ме разбират и знаят за кво става дума, а не такива като теб които търсят къде да си избият комплексите
Ако обичаш повече не пиши в темата ми, защото ставаш нахална ....
Първо, ти й поиска мнението, иначе нямаше да пишеш тема във форум! И второ, те "готините" не биха те разбрали, защото на тях никога не би им се случило да си глътнат езика пред момиче и в същото време да пишат, че хич не са срамежливи. Браво на тебе като имаш самочувствие, ама явно като видиш момиче, което е 3 години по-малко от тебе /отбелязвам го просто защото го отбеляза и ти/ и самочувствието ти се изпарява.

Ходи на фитнес :lol:

хаха мн си забавна няма що... спок аз на фитнес си ходя от доста време, а иначе как да го разбирам, че примерно някой ако е готин не мои се сдуха ли ? ае майната ти ...
Еее, не де.. не с лошо :lol: Нали постигна целта си - помогнаха ти да добиеш КУРаж ЗА ТЕБ и да успееш да свалиш твоята кралица, пред която оставаш опиянен и зашеметен, та чак езика си глътваш :razz:

Сега ще ти дам един съвет от мен, та да не излезе, че само ти осирам темата : Сега схващаш ли, че когато ходиш на фитнес и блъскаш като говедо, това не те прави по-голям и пред първата яКкА п*ТкА ФтасФаШ!? Тъй че вместо да ми се правиш на отворен във форум и да ми се хвалиш, че ходиш на фитнес, се научи как да общуваш... Тогава може би ще намериш КУРаж да й помахаш даже ;)

ха аз не се правя на отворен, просто изрично помолих още в началото на темата отрепки като теб да не ми пишат глупости ясен ли съм? и повярвай знам как да общувам, но просто не заслужаваш да ти говоря като нормален човек, затова когато с помията т.е такива като теб се държа гадно, тва не значи, че винаги отношението ми към хората е такова ... ама и аз не разбирам кво се връзвам на 14 годишни

loliii
11-29-2009, 17:07
ми да ти кажа не говоря с нея, но първит път когато я видя ще се запозная, а иначе говоря както си ми харесва ... и знаеш ли колко ми пука , че си момиче ... отнасям се добре с хората които го заслужават, а ти определено не си от тях ... като те е писнало от такива теми просто не ги чети никои не ти е искал мнението ... аз помолих по-готините да ми помогнат, тези които ме разбират и знаят за кво става дума, а не такива като теб които търсят къде да си избият комплексите
Ако обичаш повече не пиши в темата ми, защото ставаш нахална ....
Първо, ти й поиска мнението, иначе нямаше да пишеш тема във форум! И второ, те "готините" не биха те разбрали, защото на тях никога не би им се случило да си глътнат езика пред момиче и в същото време да пишат, че хич не са срамежливи. Браво на тебе като имаш самочувствие, ама явно като видиш момиче, което е 3 години по-малко от тебе /отбелязвам го просто защото го отбеляза и ти/ и самочувствието ти се изпарява.

Ходи на фитнес :lol:

хаха мн си забавна няма що... спок аз на фитнес си ходя от доста време, а иначе как да го разбирам, че примерно някой ако е готин не мои се сдуха ли ? ае майната ти ...
Еее, не де.. не с лошо :lol: Нали постигна целта си - помогнаха ти да добиеш КУРаж ЗА ТЕБ и да успееш да свалиш твоята кралица, пред която оставаш опиянен и зашеметен, та чак езика си глътваш :razz:

Сега ще ти дам един съвет от мен, та да не излезе, че само ти осирам темата : Сега схващаш ли, че когато ходиш на фитнес и блъскаш като говедо, това не те прави по-голям и пред първата яКкА п*ТкА ФтасФаШ!? Тъй че вместо да ми се правиш на отворен във форум и да ми се хвалиш, че ходиш на фитнес, се научи как да общуваш... Тогава може би ще намериш КУРаж да й помахаш даже ;)

ха аз не се правя на отворен, просто изрично помолих още в началото на темата отрепки като теб да не ми пишат глупости ясен ли съм? и повярвай знам как да общувам, но просто не заслужаваш да ти говоря като нормален човек, затова когато с помията т.е такива като теб се държа гадно, тва не значи, че винаги отношението ми към хората е такова ... ама и аз не разбирам кво се връзвам на 14 годишни
Ооо, аз не се оплаквам как общуваш с мен. :D Хич не ми пука, не си ме обидил, щото просто нищо не си ми казал, освен "майната ти" и "отрепки като теб", което го приемам като комплимент от устата на човек с мноооого проблеми, май.... 8-) 8-)
Таа, не, не мога да ти повярвам, че знаеш как да общуваш, защото ако знаеше нямаше да питаш "олеее, хора, как да я заговоряяя :oops: " :D :lol:
Хаах... ама какво ли се занимавам с 18-годишни фитнес маниаци, които чак сега осъзнават, че цял живот са се мислили за готини, а не са. :D

f17n3s
11-29-2009, 17:45
виж ся оставям те да си жафкаш колкото искаш просто защото не ми се занимава с теб, някак си прекалено смешно мислиш, оценяш хората дори и без да си ги виждала на живо или поне да си провела нормален разговор, но иначе съжалявам те и знаеш ли защо ... ми не се сърди ама с тва твойто държание не вярвам някое момче да те хареса или поне ако е с теб ще е само защото в момента няма с кво друго да си запълни времето / абе да ти кажа напрао, ще е с теб само заради секса, докато не си намери някоя др/ тва е просто факт аз съм сиг, че ти отблъскваш момчетата/мъжете, но нали си имат нужди и закво да не си ги утолят при положение, че ти си наблизо .... повече в тая тема няма да пиша, дори няма и да я чета, тай че моиш да пишеш каквото си искаш за мен, за държанието ми и за тва кво съм праил във фитнеса .... късмет с момчетата и дано осъзнаеш, че не е хубаво да се държиш като дива селянка, защото така само отблъскваш хората ... сериозно малко те съжалявам :-D

XTREMEFREERIDE
11-29-2009, 17:51
Ако наистита искаш да се получи, бъди себе си и се опитай да превъзмогнеш уплахата от нерви. Щом толкова си я харесал навярно е приятно момиче, така че не се притеснявай да я заговориш :) Пожелавам ти много успехи :)

kombarka
11-29-2009, 18:03
Намери си майстора май 8-)