PDA

View Full Version : Няма секс.



cooool
11-27-2009, 16:35
Здравейте, приятели.
Реших да си споделя болката, че имам нужда от мъж, а такъв не се намира. Е, намират се много, но за едната вечер не ми трябва, пък и не съм момиче, което си ляга с първия срешнат.. :) От скоро време се чудя, защо се получава така, че (приемайки себе си за един що годе успешен човек) нормалните хорица си стоят сами, а простите, изкуствените са все с някого.. :) ама е така, аз не мога да се правя на друга.

HouseMusicBoy
11-27-2009, 16:56
и ние кво трябва да направим по въпроса :) да направим един конкурс кой е най - свестен за да може да те изчука ли :)

заглавие : НЯМА СЕКС

тема : колко лош е живота :) ми излез на диско ала бала да си намерип някой момче а не да стойш да се депресираш :)

SoStarstruck
11-27-2009, 16:57
Life is life..Не мога да разбера какво искаш,да се влюбиш в някой и да правиш секс с него,просто защото ти е омръзнало да спиш с мъже без чувства?!

YouKnowImBetterThanYou
11-27-2009, 17:04
Ами каква си? Хайде да се запознаем като си търсиш мъж? 8-) Не знам каква помощ точно очакваш от този форум, но и така стават нещата... При това като си от "нормалните" още повече ме заинтригуваш стига действително да е така... 8-) И при това секс има за всички, споко. 8-)

Genadi1
11-27-2009, 17:38
com on... :grin: :grin:

hamilcar
11-27-2009, 17:49
Не че нещо, но тази тема за жалост може да предложи само flood от безмислени коментари.

Ще срещнеш някой, който няма да е само за секса и т.н.