PDA

View Full Version : Дайте съвет..



make_me_love_you
11-27-2009, 17:14
Здравейте :-)
Значи направих тази тема, за да ми дадете съвети какво да правя :) .
Ето я и историйката ми.. Скоро се запознах с едно момче на един купон. Първоначално нищо особено, но после дали заради алкохола или нещо друго много се харесахме :D .. Целувахме се, прегращахме се, даже и спахме заедно (не сме правили нищо просто се гушкахме :oops: ). На сутринта само си казахме 'добро утро' и тва беше. Всеки си отиде после. След тва се намерихме в Скайп, писахме си, той постоянно казваше, че няма търпение да излезем, да се видим.. И когато излязохме беше съвсем друго..само се гледахме и нищо ( бяхме с още едно момче и момиче). По едно време някой му се обади и той изчезна и на мен ми стана много тъпо, защото нищо не ми каза :( . И сега нито сме си писали, нито нищо. А аз го харесвам още повече и мисля само за него :( . Моля ви дайте ми съвет какво да правя. Дали да му пиша нещо или да го изчакам да видя дали ще се сети сам.. Или предложете нещо друго..просто много го харесвам и нз кво да правя :-o
Благодаря на всички, които прочетоха скучната ми тема :-)

Sladurcho
11-27-2009, 17:26
Ми то момчето може да си мисли просто че е било моментно това което е станало на купона и че ти нямаш чувства към него и т.н. питай го дали иска да се видите на по кафе и си поговорете.. знам ли.. не го познавам за да кажа какво му е в главата.Но и аз съм имал такива ситуации преди време... целувки прегръдки и на другия ден нищо.... знам лии може би от алкохола е станало всичко....и той да не иска нищо от теб

soul1199
11-27-2009, 17:58
говори с него и се разяснете :)

SoStarstruck
11-27-2009, 17:58
говори с него и се разяснете :)мхм,то на такива теми друг отговор не може да се даде :)

PurpleDream
11-27-2009, 18:02
не му пиши, изчакай той да ти пише, ако не ти пише просто го забрави, сигурно той няма интерес

make_me_love_you
11-27-2009, 18:51
мерси на всички, които писахте :-)
И аз мисля така, да го изчакам той да ми пише.. А м/у другото сега доколкото разбрах онази вечер някаква негова братовчедка му се обадила, защото не били се виждали от одавна ( нз дали е вярно..)

sunshinepp
11-27-2009, 18:58
Здравейте :-)
Значи направих тази тема, за да ми дадете съвети какво да правя :) .
Ето я и историйката ми.. Скоро се запознах с едно момче на един купон. Първоначално нищо особено, но после дали заради алкохола или нещо друго много се харесахме :D .. Целувахме се, прегращахме се, даже и спахме заедно (не сме правили нищо просто се гушкахме :oops: ). На сутринта само си казахме 'добро утро' и тва беше. Всеки си отиде после. След тва се намерихме в Скайп, писахме си, той постоянно казваше, че няма търпение да излезем, да се видим.. И когато излязохме беше съвсем друго..само се гледахме и нищо ( бяхме с още едно момче и момиче). По едно време някой му се обади и той изчезна и на мен ми стана много тъпо, защото нищо не ми каза :( . И сега нито сме си писали, нито нищо. А аз го харесвам още повече и мисля само за него :( . Моля ви дайте ми съвет какво да правя. Дали да му пиша нещо или да го изчакам да видя дали ще се сети сам.. Или предложете нещо друго..просто много го харесвам и нз кво да правя :-o
Благодаря на всички, които прочетоха скучната ми тема :-)

кажи му , че го харесваш супер много и се разяснете двамата дали той има нещо към теби! :-)

izlishna
11-27-2009, 19:01
Ми то момчето може да си мисли просто че е било моментно това което е станало на купона и че ти нямаш чувства към него и т.н. питай го дали иска да се видите на по кафе и си поговорете.. знам ли.. не го познавам за да кажа какво му е в главата.Но и аз съм имал такива ситуации преди време... целувки прегръдки и на другия ден нищо.... знам лии може би от алкохола е станало всичко....и той да не иска нищо от теб

8)

pebals
11-27-2009, 19:10
според мен всичко за него е било просто свалка... :(

kidwestern
11-27-2009, 19:12
Здравейте :-)
Значи направих тази тема, за да ми дадете съвети какво да правя :) .
Ето я и историйката ми.. Скоро се запознах с едно момче на един купон. Първоначално нищо особено, но после дали заради алкохола или нещо друго много се харесахме :D .. Целувахме се, прегращахме се, даже и спахме заедно (не сме правили нищо просто се гушкахме :oops: ). На сутринта само си казахме 'добро утро' и тва беше. Всеки си отиде после. След тва се намерихме в Скайп, писахме си, той постоянно казваше, че няма търпение да излезем, да се видим.. И когато излязохме беше съвсем друго..само се гледахме и нищо ( бяхме с още едно момче и момиче). По едно време някой му се обади и той изчезна и на мен ми стана много тъпо, защото нищо не ми каза :( . И сега нито сме си писали, нито нищо. А аз го харесвам още повече и мисля само за него :( . Моля ви дайте ми съвет какво да правя. Дали да му пиша нещо или да го изчакам да видя дали ще се сети сам.. Или предложете нещо друго..просто много го харесвам и нз кво да правя :-o
Благодаря на всички, които прочетоха скучната ми тема :-)

тъп,ама яко тъп женски индивид си .
да не мислиш че му е яко като си с 10 приятелки?
просто се прави на интересен,затова не ти пише и просто не ми цитирайте поста

make_me_love_you
11-27-2009, 19:26
Ами по принцип той предложи така да излезем с тях двамата..

kidwestern
11-27-2009, 19:27
мейби хи ис шай?

Sladurcho
11-27-2009, 19:30
Ами по принцип той предложи така да излезем с тях двамата..
Ами предложи този път само двамата да излезете и да си поговорите,да се поопознаете на трезво :P

Addiced
11-27-2009, 19:49
изчукай го :grin:

make_me_love_you
11-27-2009, 19:51
изчукай го :grin:

хахах само да ми падне :evil: (базикам се)

iashxui
11-27-2009, 19:54
представи си да тръгнете ии винаги когато излизате да не си говорите : D
ще въртите интернет любовв :-) :D хаха ми явно вече не си му интересна или пъък излесте само двамата :р

GossipGirl89
11-27-2009, 19:54
Притеснил се е от другото момче и момиче, поне според мен. Пиши му и се разяснете. Попитай го дали иска да излезете пак, но само двамата :)

make_me_love_you
11-27-2009, 20:29
ами.. ако ми пише ще го питам дали иска да излезем само двамата, а ако не аз ще му пиша, защото едва ли ще издържа.. :-D

Sladurcho
11-27-2009, 20:51
ами.. ако ми пише ще го питам дали иска да излезем само двамата, а ако не аз ще му пиша, защото едва ли ще издържа.. :-D
Няма какво да чакаш пиши му излезте поразходете се времето е хубаво...седнете пийте по едно кафе ииии каквото сабя покаже :P

make_me_love_you
11-30-2009, 11:43
ами вчера му писах, той отговори само ''охо'' и до там :D . Днес една приятелка ми каза, че ми бил обиден, защото онзи път не съм му казала нищо и нямал пари да ми звънне :-o . И сега се чудя дали да му пиша пак и да го питам дали е обиден наистина, но ме е страх да не му досаждам :D

XStyle
11-30-2009, 15:13
За него всичко е било просто моментна свалка (ала "за вечерта"), а ти се надяваш на нещо по-сериозно. Това е нормално, но ако искаш да излезе нещо, то трябва обезателно да поговорите и ако имаш някакви чувства към него - да му споделиш! Така поне ще знаеш, че каквото е трябвало да направиш, си направила. Успех! :)

s3nsual
11-30-2009, 15:55
За него всичко е било свалка за вечерта. Според мен няма смисъл пак да му пишеш. :?

tonie__
11-30-2009, 15:58
колко познато 8-) на купон много се харесвате,по скайп също,ама като стане време за същественото-нищо.не се занимавай с него,или поне не бъди толкова сериозна :) излизай с други момчета,ала-бала,но имай едно наум за него ;)

IwKa16
11-30-2009, 17:07
ostavi go da vidim kakvo 6te napravi i ako v ramkite na 1 sedmica (ako ima6 tarpenie)ako ne ti pi6e ti go zereji po nai-brutalniq na4in 8)

make_me_love_you
11-30-2009, 17:29
e пак му писах и той ако го питам нещо отговаря.. иначе не пише. Мисля да го оставя вече, защото май сте прави, че всичко за него е било просто свалка :)

Мерси за всички отговори :-)

loliii
11-30-2009, 17:39
Организирай купон и го викни. Пак си повторете свалката, като на раздяла го заговори и хубаво обсъдете кво ще правите - ще излезете ли пак /само двамата!/, ще ходите ли, няма ли да ходите, това само свалка ли е било или нещо повече... и т.н....

make_me_love_you
12-05-2009, 18:31
Организирай купон и го викни. Пак си повторете свалката, като на раздяла го заговори и хубаво обсъдете кво ще правите - ще излезете ли пак /само двамата!/, ще ходите ли, няма ли да ходите, това само свалка ли е било или нещо повече... и т.н....

Тва е много добра идея макар, че едва ли ще стане..
Направо незнам какво да правя..много съм объркана :( . Днес много мислих дали да му пиша на смс ,че ми липсва :( . Незнам как ще реагира, страх ме е да не ме отхвърли :(

ivcheto0o
12-05-2009, 18:41
За него всичко е било свалка за вечерта. Според мен няма смисъл пак да му пишеш. :?

SkiCatA
12-05-2009, 20:34
ако си сигурна в чуствата си - общувай повечко с него и отново отидете на кафе ама преварително помисли за ко ще говорите :D :D :D

buntar90
12-06-2009, 11:12
при мен беше обратното- аз я харесах тя се изпари :D

anity92
12-06-2009, 12:08
говори с него и се разяснете :)мхм,то на такива теми друг отговор не може да се даде :)




;-)

DoomShadow
12-06-2009, 17:08
аз как да ти помогна? земи му кажи: мъжки тъй тъй ш стаа ли работата?