PDA

View Full Version : Заплетени взаимоотношения



carry3
11-27-2009, 18:18
Да кажем, че съперничката е Г, а момчето, което харесвам е Б.

Споделих на Г, като я мислех за супер приятелка, че харесвам Б. Помолих я да ми прати дискусии в скайп, понеже са добри приятели. Очевидно беше от дискусиите, че той я харесва. ОК. Откакто й казах, тя се възползва от това всеки път. Постоянно се опитвам да кажа нещо на Б, но в този момент тя ме бута на пода и отива в прегрътките на Б. Мислех я за приятелка, все едно сърцето ми се разцепва на две когато направи така.

Вероятно Г вече му е казала, че го хар и го е подпитала дали и той ме харесва. Ако е казал не, то тогава тя ще се възползва от свободното място. Ако е казал да, тя ще направи възможното и невъзможното за да се сближи с него. Но абсолютно всеки път когато видя Б, тя е с него и си говорят. А ако не е така, то тогава като види, че се доближавам до момчето и ме бута и ... отива при него.


Не съм се влюбила в топмодел, а просто в обикновено момче с чудесни духовни качества. Сигурна съм, че Г не харесва Б, но го прави само за да не съм щастлива. Но какво мога да направя, като има ограда между мен и Б? А и как въобще на го заговоря насаме? Все нещо става ... или една приятелка киха в лицето му, или същата ме дърпа като той идваше към мен. За 1 седмица пробвах техниката да не проявявам никакво внимание и да съм студена. Да не го заглеждам. И стана каквото исках - той само дойде при мен... моля ви за съвет.

Страшно ми е неприятно, незнам какво да направя. Да се отдръпна за известно време, тя да се убеди, че не го хар и да не се лепка за него за да ме кара да ревнувам ... или да водя война. Знам, решението си е мое, но който е прочел този "роман" се надявам да ми отговори смислено.

SoStarstruck
11-27-2009, 18:20
Трябва да я смажеш тая,това ми било приятелка.. :o

Assshley
11-27-2009, 18:20
Ами ако го харесваш прекалено много по-добре се бори за него ако си струва.. ако не остави я. ;)

DevilWish
11-27-2009, 18:27
Не ти е истинска приятелка.Просто я остави ;) И момчето и нея.Ако се харесват остави ги, няма смисъл да се буташ.Имала съм същият проблем, 'най-добрата' ми приятелка ми каза, че не го харесва и че даже ще говори с него, дали имам шанс АЗ с него, отидоха да говорят и като се върнаха бяха хванати за ръчичка.Така че без коментар ;) Остави я, докъто е време.Щом за такова нещо ти прави мръсно и за друго ще го направи ;)

izlishna
11-27-2009, 18:34
Двуличници много :) Моя съвет е да не я наричаш повече приятелка :) А ако изпитваш нещо към момчето и държиш да си с него се бори, но ако е само временна прищявка няма смисъл да се унижаваш :grin:

sunshinepp
11-27-2009, 19:31
не заслужава да я наричаш приятелка..заеби ги и двамата да са обичат кат са такива тарикати, под нивото е да се занимаваш с такива детински истории

kidwestern
11-27-2009, 19:32
еми кат си грозна кво искаш :)

peshost
11-27-2009, 19:33
не заслужава да я наричаш приятелка..заеби ги и двамата да са обичат кат са такива тарикати, под нивото е да се занимаваш с такива детински истории
Точно.

LoveRetroMusic
11-27-2009, 19:35
или една приятелка киха в лицето му..

свински вирОс.

Sladurcho
11-27-2009, 19:43
Двуличници много :) Моя съвет е да не я наричаш повече приятелка :) А ако изпитваш нещо към момчето и държиш да си с него се бори, но ако е само временна прищявка няма смисъл да се унижаваш :grin:
И аз така мисля с тази разлика , че прищявка или сериозни чувства няма да се оставяш някаква шматка да се подиграва така с теб. Възползвала се е от това че си и споделила за чувствата си а това е мега подло....Ако тя е постоянно с него... пробвай по скайп да общуваш с него ... и след това вече отиваш и си лафиш с него... няма какво да те интересува дали тая е там или не. А таз не мисля че трябва да я смяташ за приятелка а за враг едва ли не

iashxui
11-27-2009, 19:59
бории се :Д как ше се уставишш на няква ;х пъък и нямаш ли му скайпа да си пишете а-у щом на живо се някой ви прече немисля че в скайп ще има оправдание

carry3
11-27-2009, 20:38
По скайп ... да. Но стана така, че на два-три пъти аз му пиша, пиша паралелно и с него. И тъй като той я харесва, естествено пише на нея, а на мен - не.

Sladurcho
11-27-2009, 20:50
По скайп ... да. Но стана така, че на два-три пъти аз му пиша, пиша паралелно и с него. И тъй като той я харесва, естествено пише на нея, а на мен - не.
Ами използвай отсъствието и... например в училище нея ако я няма нещо (болна или просто отсъства) възползвай се от момента и си говори с него.Същото е и за скайп.. гледаш че нея я няма а той е на пц-то и му пишеш! Добре ще е да се намери някакъв начин той да разбере че тя няма интереси към него а просто на теб ти прави мръсно.. и може би тогава пича ще си отвори очите

PurpleDream
11-27-2009, 20:53
или една приятелка киха в лицето му..

свински вирОс.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

carry3
11-28-2009, 07:41
Ще бъде чудесно, но дори и свинският грип не повали това момиче. Имунна система - 100 процента :( . За щастие той живее на 1 улица от моята. Можем да се возим на един автобус и от понеделник съм на неговия. Ще ходим заедно до къщите си и така ще мога по-добре да го опозная. Окей ще бъде, но в училище все същото ... тя не проявяваше никакъв интерес, не си говореха докато аз не й признах. Оттогава ... както дъвката залепва за маратонката ти :D .

soul1199
11-28-2009, 08:24
бори се,как така ще оставиш нещата така?!наиш ли,кво ти предлагам,когато ги видиш двамата просто хвани за ръката Б и го дръпни настрани и поговорете,абе нещу такова,че на нея да и стане гадно :)

balu4ka
11-28-2009, 09:18
Двуличници много :) Моя съвет е да не я наричаш повече приятелка :) А ако изпитваш нещо към момчето и държиш да си с него се бори, но ако е само временна прищявка няма смисъл да се унижаваш :grin:


+

loliii
11-28-2009, 09:49
Егати приятелката, егати чудото! Да разбере, че ти го харесваш, и нарочно, без той да я интересува, да се лепне за него и да ти пречи само от злоба случааайно ти да не намериш подходящото момче. :x

Просто забрави за нея, тя не ти е приятелка, направи я на пух и прах, обяви й война! Дори момчето да не е толкова важно за теб, смачкай я заради гордостта ти и самоуважението ти! :) ;)

carry3
11-28-2009, 15:59
Да, много държа на този човек. Той не се опитва да привлече внимание или да покаже, че е велик, просто е нормален. И заради това го харесвам. Не се отказвам от него. Прочетох внимателни всички мнения и си набелязах някои по-конкретни. Благодаря на всички, че се отзовахте и ще се радвам ако има и още коментари.

carry3
12-23-2009, 13:30
И такам ... като разглеждах телефона на Г, случайно попаднах на есемеси до 4 различни момчета - оплела ги е здравата.
1вото момче - от нашия клас, много я харесва, тя се възползва
2рото момче - това, което аз харесвам
3тото момче - от съседния клас
4тото момче - пак от съседния клас

Постоянно се главоблъсках в продължение на 1 седмица как да съм облечена и каква да ми е прическата днес - на последния учебен ден. Бях с малка, черна рокля и красиви обувки. А тя беше облечена ежедневно. Облеклото ми определено подейства, но дали момчетата гледат толкова много дрехите?