PDA

View Full Version : Моя трейлър към филма "The Hitcher"



doomkillerr
11-27-2009, 18:43
Здравейте съфорумисти... Днес си нямах работа и създадох едно трейлърче от часни на филма "The Hitcher". Надявам се да Ви хареса и да го оцените подобаващо... :oops:

Приятно гледане!!! :)

http://vbox7.com/play:65d0e547

raduna
11-27-2009, 20:44
Хубаво ти се е получило, не съм гледала филма - добих добра представа ;-) Само музиката е много силна, според мен щеше да е хубаво ако можеше да се чуват и актьорите, щото нали е трейлър, а не просто клипче : )

П.С. коя е песента от 4:00 минута до края? Супер яка е, знам я и не мога да се сетя коя беше - тормози ме ;р

breathless
11-27-2009, 21:02
Хубаво ти се е получило, не съм гледала филма - добих добра представа ;-) Само музиката е много силна, според мен щеше да е хубаво ако можеше да се чуват и актьорите, щото нали е трейлър, а не просто клипче : )

П.С. коя е песента от 4:00 минута до края? Супер яка е, знам я и не мога да се сетя коя беше - тормози ме ;р

Disturbed - Criminal .. ;)
Иначе съм на същото мнение.Филмчето изглежда интересно, ще го гледам. :)

doomkillerr
11-27-2009, 21:07
Първо - "raduna" Много ти Благодаря ! Намери се поне един съфорумист, който да оцени труда ми... :oops: Относно музиката - ами нарочно е така усилена, за да засилят емоциите по време на гледането! По скоро бих го нарекъл "клип" и от части трейлър, защото все пак е с продължителност 9:00 минути (което си е доста за един трейлър) :oops: - Малко ми се промени идеята по време на самото създаване... иначе не е никакъв проблем, да се промени, както ти спомена!

П.С. - Песента от 4-тата минута до края се казва "Criminal" от албума "Indestructible" на "Disturbed" - И тук си права, че песента е много яка! :)

raduna
11-27-2009, 23:01
еее, как :) научих едно ново филмче
иначе и аз забелязах, че е дълго за трейлър, ама като се увлякох по песента и забравих за другото 8-) Верно усилва емоцията
Аз напоследък забелязвам, че все на Дистърб попадам, се като си харесам някоя песен се оказва, че е тяхна ;р Вече и в ютюб си ги търся, започвам да залитам, хихих... Мерси, че ме светнахте за парчето :)

LovelyGirl
11-28-2009, 05:42
Наистина се е получило добре :) И музиката е готина и надъхваща :Д

Ох, този филм го имам изтеглен от два месеца и все не се наканвам да го гледам, ама сега ми се стори доста интересен :)

doomkillerr
11-28-2009, 09:09
Наистина се е получило добре :) И музиката е готина и надъхваща :Д

Ох, този филм го имам изтеглен от два месеца и все не се наканвам да го гледам, ама сега ми се стори доста интересен :)

Thank you! :)

Филмчето е хубаво да се гледа по късните часове на денонощието с изгасено осветление в стаята и с усилен звук, защото половината от "чара" на филма е в звуковите ефекти! :)

AFT
11-28-2009, 11:33
След като сте изгледали тоя клип въобще не си правете труда да гледате филма. Идеята на трейлъра е да загатне какво става, да събуди интерес у хората, а не да се изсипят всички сцени, заради които си заслужава да се гледа филма, че даже и края му.

Ето това е хубав трейлър (http://vbox7.com/play:c1dff03d).