PDA

View Full Version : Въпрос



welwet
11-27-2009, 18:45
Сега ще започна да тренирам тенис и да съм на 90 дневна диета.За колко време г/д ще отслабна с 10 кг ( 155/51-2кг/13г).И някой да знае къде във Варна има хубави тенис кортове? Още не съм почнала,но имам голям мерак :grin: Жалко,че съм сама

Ufff
11-27-2009, 19:33
незнам колко ще свалиш, но тениса в случая няма да ти помогне много-много тъй като ти си начинаеща, т.е. няма да има много движение. казвам го в случай, че на това разчиташ. а и за 13 г тази диета не е мн подходяща. според мен.

welwet
11-27-2009, 19:35
ами тряя да отслабна и нз как....

Ufff
11-27-2009, 19:43
по-добре си направи режим различен от тази диета; т.е. всеки ден да включваш от всичко. една стабилна закуска /яйца, зеленчук, сиренце, може и плод някакъв/ ще те държи сита до обяд със сигурност, за обяд месо и салатка или ориз и салата, за вечеря също месо със зеленчук е екстра.
ако имаш време или желание освен тениса бягай по 20 мин защото докато се научиш да играеш общо взето седиш на едно място и само си местиш ръцете. зависи и от треньора разбира се.

clever
11-27-2009, 19:46
къде на 13 си тръгнала диети да правиш.. не се заяждам.
яж полезни неща и спортувай много
и не ти трябва чак 10 кила да славяш ....
тенисът е доста добър спорт :)

welwet
11-27-2009, 19:47
ами аз доколкото разбрах 2 часа е трен. и правим обиколки...Ами много мерси...ще видя кво ще стана,но има и опция волейбол(500м бягане,30 коремни и още някакви упражнения)..оффф..нз...ако навия мама да вземе куче ще бягам по 1 час

Ufff
11-27-2009, 19:49
ами аз доколкото разбрах 2 часа е трен. и правим обиколки...Ами много мерси...ще видя кво ще стана,но има и опция волейбол(500м бягане,30 коремни и още някакви упражнения)..оффф..нз...ако навия мама да вземе куче ще бягам по 1 час

щом е 2 часа е екстра. затова ти казах че зависи от трньора. не яж боклуци, спортувай си, яж повече сутрин. и това е.

welwet
11-27-2009, 19:52
Ами аз вече да се похваля не ям:чипсове,семки,сладко и не пия газирано :grin: знам,че не е хубаво диета,но просто се отчаях... :( мерси за отговорите,дано скоро да придобия формата която желая да имам :) )

sunshine955
12-01-2009, 11:15
Ето ти няколко предложения за отслабване :)
1. пий по много вода (колкото можеш повече)
2.Не яж след 6 часа (ако огладняваш бързо можеш да ядеш плодове - най разнообразни-ябълки,портокал мандарини и т.н. но БЕЗ БАНАНИ - един банан е равен на 2 филии хляб :wink:
3. Ако си измиеш зъбите след хранене няма да ти се яде десерт :)
4.не преяждай, яж по малко дори да е често
5.запомни че една близалка е равна на 1 пържола (не тлъста де :D )
6.яж палнозърнест хляб (не ти гарантирам че ще отслабнеш но нищо не ти пречи да ядеш такъв,много е вкусен пък и филииките са тънички и се заблуждаваш че си изял много и си внушаваш че не си гладен :-D )

надявам се да съм ти помогнала поне малко и УСПЕХ

П.С. не бързай да отслабнеш изведнъш , а постепенно ;)

slynchoo
12-01-2009, 17:28
ем нз ..при всеки е различно.
някъде за около 2-3 месеца може би..може и по-малко.