PDA

View Full Version : Свежи идеи,моля!



Amelly
11-27-2009, 18:56
Смятам да си пробвам късмета дет' се вика и да предложа на едно момче да излезе,познаваме се от доста време,но сме на здравей и чао.Мисля си,че и той има някакви симпатии и съм сигурна,че ще се съгласи,но идва проблема,къде да отидем.НЕ искам някакви клишета кафета,разходки глупости.Той си пада малко хамав/в добрия смисъл/ и отчасти искам да го впечатля като дам някаква интересна идея нещо по интересно.
Някои от нещата,които ми хрумнаха бяха -ледената пързалка,ама чесно казано съм доста зле на кънки и много ще се изложа,или билярд,ама пак не съм сигурна.
Дайте някакви предложения,нещо по-нестандартно ,изпитан вариант ил нова идея?
Благодаря предварително

sunshinepp
11-27-2009, 19:09
Смятам да си пробвам късмета дет' се вика и да предложа на едно момче да излезе,познаваме се от доста време,но сме на здравей и чао.Мисля си,че и той има някакви симпатии и съм сигурна,че ще се съгласи,но идва проблема,къде да отидем.НЕ искам някакви клишета кафета,разходки глупости.Той си пада малко хамав/в добрия смисъл/ и отчасти искам да го впечатля като дам някаква интересна идея нещо по интересно.
Някои от нещата,които ми хрумнаха бяха -ледената пързалка,ама чесно казано съм доста зле на кънки и много ще се изложа,или билярд,ама пак не съм сигурна.
Дайте някакви предложения,нещо по-нестандартно ,изпитан вариант ил нова идея?
Благодаря предварително


за да отидене някъде ти трябва ли да си експерт?? може да имате много хубави моменти да се посмеете на неспособността ти да караш кънки или да боцкаш правилно топките с щеката!? ..

Addiced
11-27-2009, 19:12
покани го направо в леглото си :D

kidwestern
11-27-2009, 19:13
лифт

Amelly
11-27-2009, 19:15
Ами в града и околноста няма лифт.

f17n3s
11-27-2009, 19:16
кино - някоя весела комедийка, на коята и двамата да се посмеете от сърце ....

Sladurcho
11-27-2009, 19:37
3D кино :grin:

LoveRetroMusic
11-27-2009, 19:39
билярд <3

desitoyoy
11-27-2009, 20:59
А защо не боулинг? И според мен не трябва да си добра в нещо, за да отидете там. Може и той да се засрами ако си по-добра от него. Питай го от какво се интересува.

LoveRetroMusic
11-27-2009, 21:02
А защо не боулинг? И според мен не трябва да си добра в нещо, за да отидете там. Може и той да се засрами ако си по-добра от него. Питай го от какво се интересува.

От аватара ми ли се сети ? А?А?А? питам ? 8-)

mOBSCENE
11-27-2009, 21:04
покани го направо в леглото си :D :lol: :lol:

Shushu11
11-27-2009, 21:37
И аз съм за боулинг.Мега яка игра е :grin:

soul1199
11-28-2009, 08:36
Някои от нещата,които ми хрумнаха бяха -ледената пързалка,ама чесно казано съм доста зле на кънки и много ще се изложа,или билярд,ама пак не съм сигурна.
Дайте някакви предложения,нещо по-нестандартно ,изпитан вариант ил нова идея?
Благодаря предварително[/b]сама си отговори на темата :)

carry3
11-28-2009, 09:14
Кино, боулинг или ... направо у вас

darsit0
11-28-2009, 09:18
А защо не боулинг? И според мен не трябва да си добра в нещо, за да отидете там. Може и той да се засрами ако си по-добра от него. Питай го от какво се интересува.

наистина на боулинг е забавно (личен опит) но според мен трябва да пробвате ледената пързалка точно защото не си добра там. ако той може да кара кънки ще е точното място където трябва да отидете. според мен ще се радва да те научи на някой друг номер.

black_baby
11-30-2009, 15:09
У вас хем нестандартно предложение хем не е банално като в парка,на кафе и т.н :D

umri
11-30-2009, 17:26
Смятам да си пробвам късмета дет' се вика и да предложа на едно момче да излезе,познаваме се от доста време,но сме на здравей и чао.Мисля си,че и той има някакви симпатии и съм сигурна,че ще се съгласи,но идва проблема,къде да отидем.НЕ искам някакви клишета кафета,разходки глупости.Той си пада малко хамав/в добрия смисъл/ и отчасти искам да го впечатля като дам някаква интересна идея нещо по интересно.
Някои от нещата,които ми хрумнаха бяха -ледената пързалка,ама чесно казано съм доста зле на кънки и много ще се изложа,или билярд,ама пак не съм сигурна.
Дайте някакви предложения,нещо по-нестандартно ,изпитан вариант ил нова идея?
Благодаря предварително
Билярд, дарц,кънки,катерене,боулин ..... блъскащи колички, баскетбол или бягане, ако щеш. Лично аз на всичко бих се изкефил.

ivcheto0o
11-30-2009, 18:49
ледената пързалка е добра идея о6те по-хубаво 4е не си добра 8-) тъкмо 6те го държи6 6ти помага пък ако си зле като мен можи и да паднете 8-)
Билярд съ6то 6те ви е забавно,може и кино или ако зна6 негово лубимо място ,хоби :)

vampire_girl_
11-30-2009, 18:52
пързалка,кино,билярд...скор стно влакче,блъскащи колички... 8-)

ToniStoraro
12-01-2009, 12:44
на кафе

Valento
12-01-2009, 13:12
Направо 4-ка белот с приятели , или билярд супер яка игра е аз много я обичам иии съм пристрастен към нея , таа кадето и да го заведеш се тая , важното е да си прекарате хубаво и да си приказвате , а не като на една моя първа среща ... аз тъпака и викам искаш ли на кино "ми да защо не" заведох я , гледахме филма ии после ..... мен ме е срам да я попитам какво мисли за филма ии добре че тя беше по-отпусната от мен та поведе нещата към по-весело , пфу като се сетя напрао да се е*а у главата проста :D :D :D :D :D

buntar90
12-01-2009, 14:34
Гледам, ти ще го каниш, ти измисляш къде да ходите, вместо цвете му купи 1 бира и е твой :-P :D

w0sh
12-01-2009, 14:36
Аз бих се изкфеил на мошно парти с много наркотици.

жалко, че съм отрепка и не мога да се сравня с младото поколение, за чудо и приказ.

ToniStoraro
12-01-2009, 17:14
За да бъдеш ярък член на младото поколение - заведи го на твой терен.
Сега - сериозно, не бях прочел първия път, че те е страх да не се изложиш на пързалката - най - малкото ако си гледала 2 - 3 филма с ледени пързалки ще видиш, че точно там мацката не може да кара, а пичът я учи.