PDA

View Full Version : Търся текста на тая песен...



Tempest
11-27-2009, 19:51
ако някой може да напише или намери (трудно) текста на тая песен.. ще съм адски благодарен!
http://vbox7.com/play:f5b415c1

Rivas
11-27-2009, 21:21
Stiffo: На музиката не и трябват думи думите имат нужда от тишина нека бъда виновен щом думи и струни виждам в едно и протягам ръка да докосна може би днес пак допира за мен е нужда страх че въпроса е без теб сам защо да се събуждам

yoko: А небето виждам кристално чисто в своя свят и политам няма как да не опитам няма как да не попитам в този ден когато една съм за него и той е едно за мен небето няма ли начин във прегръдка да се съберем и когато слеем душите си и пребъдем едно в сърцата си за миг щастие светлина обърнати към хиляди слънца във този ден светът ще бъде друг различен от сегашния ще бъде всеки извисен


Stiffo: задържам дъха си като престъпник зад стените на сивия град тръпна търся глътка въздух да бъда да чувствам друг съм в този свят и съскат щом оставя зад гърба си стъпки бързам пак прегърбен зъзна да тръгна дръзвам да не гледам зърна как пръските кръв разкъсват {Него Разбрах} за копнеж различен от сивия свят да бъда такъв не мога и няма щом пазя във себе си обич част от нея {Него Разбрах} тлее зов да бъда с нея да дишам живея обичам днес теб и още мърдам

yoko: Гори гори на човека огън във сърцето див на живота ярък преставаме да бъдем в телата щом изгасне и последния пламък там от където дошли сме там ще отидем и като дим изчезващи ще слеем безкрайността с душите тлеещи вярвам в всеки миг светлина и защо да не вярвам по-добре ли е всеки път като стана пак да падам няма да бъда такава отказвам няма да бъда такава това е истината за мен не те уважавам че съм права ти по своя път си тръгнал не по моя път по твоя затова си {Него Разбрах} на земята всеки със героя тук и сега а аз оставам в себе си ти във тебе си но всички свързани сме чрез небето свят вярвам в миг светлина с чиста душа към добротата обърната не мога да бъда объркана всяка дума която казвам чувствам я всяка песен която пусна вкусвам я

Stiffo & Yoko: Стискаме зъби в объркани времена часовника цъка къса календара топи се сняг преграда забързан свят горят листата падат сред думи не доизписани парят в ръцете ми цвете догаря затварям очи и с молбата да не забравям сърцето ми как тупти тогава стискаме зъби в объркани дни и в секунди се губим потъваме в сън и се будим от сън груб шум откъснати по улици стръмни и мръсни да бъдем разпъвани търсим очите пробудени мислите оскъдни да бъдем осъдени във време когато искат от нас да бъдем безмълвни

п.п Ако искаш оправи си пунктуацията че мен ме мързи 8-)

Tempest
11-29-2009, 00:22
оо, пунктуацията да е проблема.. Благодаря ти АДСКИ МНОГО! :smt006

LikeAstar
11-29-2009, 06:06
а може ли текста на

Румънчеца и Енчев - Burn :(

breathless
11-29-2009, 13:51
Tempest случайно да имаш песента ? :-o