PDA

View Full Version : Гладки и Лъскави Крака



ual
11-27-2009, 23:22
Здравейте , искам да ви попитам , :booooomb: знаете ли с какво `звездите` си мажат краката да изгеждатт така лъскави , като например в клиповете на Sunblock - First Time ии Дж Живко Микс - Хей Дж ... много ще съм ви благодарна за отговорите :-)

venityyy95
11-28-2009, 10:25
дам ще е мн готино вс момичета да имаме перфектни крака :D

VerryBerry
11-28-2009, 17:39
предполагам с някакъв лосион с брокатени частици или бебешко олио 8-)

bubbl3s
11-29-2009, 13:50
Здравейте , искам да ви попитам , :booooomb: знаете ли с какво `звездите` си мажат краката да изгеждатт така лъскави
С Photoshop :D Не си мисли че изглеждат така в действителност :?

foreverr
11-30-2009, 20:22
Ами ето ти една рецепта за перфектни лъскави крака.Е първото е най - трудно- за да са лъскави и хубави трябва и да са слаби и стегнтаи, така, че тренирайй.
Иначе ето и ефект който можеш да постигнеш с козметика и обезкосмяване.
1во- епилираш си краката или има правиш кола маска и гледаш да не остава нито едно косъмче!!!
2ро изчакваш да мине един ден от епилацията, защото кожата 1вия ден е раздразнена.И след като си изчакала си правиш пилинг на целите крака.Можеш да си купиш, но можеш и да изпозлваш отайка от кафе или кафе.Аз съм пробвала с кафе.И след пилинга си измий краката с душ гел, за да не останат след от кафето.След това подсуши краката си и ги намажи с лосион за тяло(няма значение какъв) После изчакай 30 минути да ти попие добре и намаи краката си с крем с лъскави частици!После си погледни краката в огледалото и ще видиш, че ефекта е постигнат!!А и имай в предвид, че на клиповете от самата камера краката изглеждат малко по гладки!
а ето ти моите крака как стават с тази процедура, само че на тях нямам крем с блестящи частици, защото ми беше свършил.
http://prikachi.com/files/1193195E.jpg

tedak
01-13-2010, 20:50
za vas nz ama moite si lashtqt poprincip mn e cakano pone az se drazna :D:D:D