PDA

View Full Version : Може ли да се запали пепелта?



Madn3s5
11-28-2009, 02:07
.. :)

w0sh
11-28-2009, 03:52
Като по чудо го прочетох.

В това мнение ще подкрепя моята филосфия за живота, която казва:

Един час щастие си заслужава 4 дена мъки.
Винаги бих рискувал дори за кратко да се чувствам щастлив, макар после да може да бъда "наранен" илида страдам като цяло.

Добре е че мнението ми е първо, защото следващите ще ти кажат, че вероятно нищо няма да се получи.

sh3_1s_7h3_0n3
11-28-2009, 04:37
Ако за първи път, ще му даваш '2ри шанс' - добре. Може и да се възроди нещо от пепелта.
Ако много силно го желаеш - опитай. Но ако вече си успяла да го преживееш до известна степен, не се самонаранявай.

vesinka899
11-28-2009, 07:14
С първия ми приятел се събирахме и разделяхме доста пъти.Много ме нараняваше и мисля че няма смисъл...Но ако си убедена,че му липсваш дай му още един шанс.Айде успех! :)

Slave4You
11-28-2009, 07:17
Не знам ама аз лично трети шанс не обичам да давам.. втори да, всеки може понякога да е объркан и т.н. .. но според мен това е твърде много :? Или поговорете и го питай наистина защо се държи така или го забравяй;)

Sweetlipss
11-28-2009, 07:46
Ако все още го обичаш-Дай му :-)
Но се случва за втори път да се разделите,заради него...Не се знае,ако има следващ дали няма да е отново,за да си "дадете почивка" :(

Nadelina
11-28-2009, 08:15
Винаги съм се хвърляла през глава и съм била открита и искрена за това, което съм искала. Рискувала съм и съм печелила винаги по нещо от ситуацията, ако не всичко, то поне това, от което да се почувствам по-добре. Ако няма риск, няма печалба - от тотото много малко хора печелят.

soul1199
11-28-2009, 08:15
аз бих дала още един шанс,с мен бе нещо подобно,но не бяхме заедно толкова време,колкото и вие и все пак бих му дала последен шанс..

FantaMen
11-28-2009, 08:16
Ти не си малка и знаеш кое е най добре за теб.Но преди да му дадеш шанс помисли за ряздялата ви която е 2 пъти.И дали си готова да го преживееш за няколко месеца с него.Аз не бих си правил заключения че той е поумнял и няма да направи същата грешка повторената 2 пъти

anonimchetou
11-28-2009, 08:25
според мен няма смисъл. До колкото разбрах вече за 2-ри път ти се случва да почваш да обичаш и той да направи нещо.. ти да страдаш.. а той да си е добре. Замисли се през всичките тези дни когато ти си била тъжна и наранена той какво е правел? Пукало ли му е.. ? Едва ли.. И в един момент решава че иска да е с теб и хоп ти пак се подвеждаш.. примерно. Нз това е моето мнение. АЗ ходих преди година и повече с едно момче , с което много исках да бъда.. обаче Раздяла.. той ме остави . Изплаках си сълзите.. търсих го.. молих се и кво ли не още.. Той не и не не искаше да сме заедно.. Сега вече съм с друго момче - безумна щастлива.. а той (бившия) ме търси и иска да е с мен..но в миналото не се връщам.. Според мен тряжва да порължиш напред а не всеки път да се връщаш назад..

balu4ka
11-28-2009, 09:12
Втори шанс ,добре ,но трети и то отново заради него :? .Той не знае какво иска,прави те на луда за какво ти е ?
Той явно ,има друга за да го прави всичкото това.А и мисля ,че 4-ти път няма да е "почиване един от друг" ,ами бруталната раздяла от която ти ще страдаш ,не той.
Според мен ,ако бях на твое място и бях наранявана толкова пъти ,щях да мисля за себе си !

loliii
11-28-2009, 09:14
След като продължава да ти се моли да се върнеш при него, а и ти искаш, значи тръпката между вас е много силна и колкото и да късате и да се събирате тя пак си гори. И може да не сте един за друг, но поне трябва да опитате. Щом пускаш тема, значи не си сигурна в това какво е редно, тъй че му дай още един шанс, ако ще да е 10-ти подред. Сложи край, когато си напълно убедена, че той не е за теб и че няма да страдаш и да се питаш дали не е трябвало да се съберете пак. Просто от личен опит знам, че е най-гадно, когато започнеш да се питаш "ами ако му бях дала шанс, ако бяхме опитали отново, какво щеше да стане?" . ;) Аз не виждам нищо лошо да даваш шанс, колкото пъти трябва.... ;)

NamelessRomantic
11-28-2009, 10:27
Може,ако я смесиш със неитроглицерин...
К де..мързеше ме да чета.

loliii
11-28-2009, 10:28
Може,ако я смесиш със неитроглицерин...
К де..мързеше ме да чета.
:lol: :lol:

XTREMEFREERIDE
11-28-2009, 10:33
Като по чудо го прочетох.

В това мнение ще подкрепя моята филосфия за живота, която казва:

Един час щастие си заслужава 4 дена мъки.
Винаги бих рискувал дори за кратко да се чувствам щастлив, макар после да може да бъда "наранен" илида страдам като цяло.

Добре е че мнението ми е първо, защото следващите ще ти кажат, че вероятно нищо няма да се получи.

Sladurcho
11-28-2009, 10:37
Какъв е шанса да не го направи за 3ти път ... сега да започне всичко мн добре да сте щастливи и един ден той отново да реши,че иска да е свободен и да не сте заедно.Сънувал сън незнам си какво... знам лии... според мен няма смисъл отново да му даваш шанс.. така де дала си му 2ри шанс той го е пропилял.Хората казват "Когато загубиш нещо разбираш какво е значило то за теб" е той те е загубил би трябвало да е осъзнал какво си ти за него.... но щом и след това пак те е оставил и то с някакъв тъп смс... Ако моята приятелка постъпи така 2ри шанс бих дал, но 3ти не! Сама трябва да си прецениш дали ти се минава отново през този омагьосан кръг

sladur4etyYy
11-28-2009, 11:41
според мен няма смисъл. това си екато един омагьосан крг- събирате се, щастие за няколко месеца, късате, известно време далеч 1 от друг, пак се събирате и айде- всичко отначало. аз бих продължила напред.

f17n3s
11-28-2009, 11:52
не му давай шанс... ти не си момиче на повикване, когато ми се прийска да е с теб да ти се обади, 2 мили думи и ти пак си с него, а като му омразнеш шута в гъза ... трябва да си знаеш цената.Успех

11-28-2009, 15:44
Зависи какво взимаш.

Python5
11-28-2009, 16:26
Напалма може да запали почти всичко.

Прави се от бензин и глицерин (точните пропорции са за домашно).

ToniStoraro
11-28-2009, 16:43
ако има и минимални чувства останали може, макар и много трудно. Но любовта сама по себе си не е най - лесното нещо, така че си заслужава да опиташ, трябва да има чувства и от двете страни.