PDA

View Full Version : Кого бихте избрали в такъв момент?



sweetlv
11-28-2009, 07:02
Така... В момента харесвам едно момче и се оказа че и той ме харесва. Иска да излизаме и т.н. Проблемът е, че една от най-добрите ми приятелки също го харесва. Тя не знае, че го харесвам, и че той мен. Беше ми казала, че ако някоя нейна приятелка стане гадже с него много ще и се разсърди и ще го приеме като предателство. Не знам дали това е нормално и даже не знам дали, ако бях на нейно място нямаше и аз така да направя. Тааа...въпросът ми е вие как бихте постъпили? Кого бихте избрали? Бихте ли изпуснали шанса си с момчето, което толкова много харесвате, за да запазите приятелството си? Чакам отговори. :) :) :)

vesinka899
11-28-2009, 07:07
ако ти беше истинска приятелка нямаше да ти казва това :o

Slave4You
11-28-2009, 07:11
Ми по принцип бих ти казала да си запазите приятелството защото нали приятелите са вечни а момчетата минават и заминават:) Но зависи и дали това момиче ти е просто някоя позната с която си излизате, или ти е наистина скъпа приятелка на която мн държиш и т.н. И момчето дали е просто поредното което ти е хванало околото или от тези, които няма да можеш да си избиеш от главата месеци наред.. С 2 думи ти трябва да си прецениш, претегли нещата и действай;)

ivcheto0o
11-28-2009, 07:22
зависи каква приятелка ти е,ако е истинка би се радвала за реб :) пък и по-важно е какво иска мом4ето.Според мен избери мом4ето за мен няма истинки приятели...

sweetlv
11-28-2009, 07:23
Чесно да ви кажа не съм сигурна дали това момче е порсто поредното момче което ми харесва или е нещо повече. Тя ми е една от най-дорбите приятелки и съм сигурна, че ако с него тръгнем, тя може и да не ми се сърди чак толкова, но просто отношенията ни ще се променят мнооого!

vesinka899
11-28-2009, 07:24
добре,ако ти беше истинска приятелка нямаше ли да те остави да си щаслива?

Sweetlipss
11-28-2009, 07:40
Тва е мега тъпо.....как тъй пък ако някоя приятелка стане с него,тя ще се разсърди.Плоска работа!
Ако ти е приятелка(истинска) никога няма да каже такова нещо или няма да ти се разсърди ако тва се случи :)
Според мен трябва да й кажеш кво е положението-по реакцийте й,и държанието й ще разбереш ква приятелка ти е.
Момчето не е виновно,че харесва теб...тва си е чисто нейн проблем,че не му е хванала окото!
Айде успех :-)

CrAzYyYy
11-28-2009, 07:45
ДЕТСКА ВИ РАБОТА :-o След като харесваш момчето и то тебе... Взимайте се.. Да сте живи и здрави айде.. :D

Hilary_
11-28-2009, 07:46
Зависи каква приятелка ти е .. аз лично имам няколко, в които съм убедена, че не биха ми причинили такова нещо (пък и вкусовете ни се различават 8-) ) .. както и аз на тях не бих им го направила .. но за всички останали мои "познати" не бих се замислила .. :lol:

FantaMen
11-28-2009, 07:50
Ако аз бях на твоето място щях да направя следното: Отивам говоря с приятелката ти и и казвам че нито ти нито той сте виновни че се харесвате.Ако найстина ти е приятелка ще те разбере и подкрепи.Но в никакъв случай да ти се развика и да не ти се обажда повече.Това ще стане ако не ти е приятелка а играе "роля"Ти имаш шанса не тя.Помисли и какво би направила приятелката ти при разменени роли.Дали ще обмисли да тръгне с него или да си гледа момчето и теб да остави на произвола

carry3
11-28-2009, 07:50
Нали се сещаш, женките са така, винаги искат каквото другите имат :D . Иначе ... не ти е приятелка или не е за теб. Грабвай момчето и бягайте надалеч от нея

soul1199
11-28-2009, 08:05
говори с нея и и кажи всичко,което каза на нас :)

Nadelina
11-28-2009, 08:06
В моментите, в които ми се е случвало винаги съм избирала приятелката, но сега случи ли ми се - няма да се замислям да тръгна с момчето.

DevilWish
11-28-2009, 08:42
Бих зарязала момчето и бих останала с нея.Случвало ми се е точно обратното само че ти беше в ролята на моята приятелка.И тя го направи това и супер много болеше.Резултат - > не сме приятелки ;)

Sladurcho
11-28-2009, 08:44
Така... В момента харесвам едно момче и се оказа че и той ме харесва. Иска да излизаме и т.н. Проблемът е, че една от най-добрите ми приятелки също го харесва. Тя не знае, че го харесвам, и че той мен. Беше ми казала, че ако някоя нейна приятелка стане гадже с него много ще и се разсърди и ще го приеме като предателство. Не знам дали това е нормално и даже не знам дали, ако бях на нейно място нямаше и аз така да направя. Тааа...въпросът ми е вие как бихте постъпили? Кого бихте избрали? Бихте ли изпуснали шанса си с момчето, което толкова много харесвате, за да запазите приятелството си? Чакам отговори. :) :) :)

Ще го приеме като предателство защото симпатиите ви с това момче са взаимни .... Според мен трябва да си опиташ късмета,а тя ако ти е истинска приятелка не мисля че ще те зареже ... все пак той харесва теб а не нея... шансовете и с него са минимални,ако не и нулеви :)

loliii
11-28-2009, 08:47
Мии тя ако е достатъчно умна и цивилизована може да й стане гадно, но няма да ти се разсърди за това, че ти имаш късмет, а тя не. Все пак не е правилно ти да си изпускаш шанса само защото той не е харесал нея, а теб...
Обаче зависи и колко добра приятелка ти е... Ако ти е много близка, можеш да направиш изключение за нея, защото някой ден може нещата да се обърнат от нейната страна и ти ще искаш тя да избере теб. Обаче ако не ти е толкова добра приятелка, избери момчето. Не знаеш как ще се развият нещата - може това да е момчето за теб.
Послушай сърцето си. ;)

sweetlv
11-28-2009, 09:16
Мерси много на всички ви! :-) :-) :-) Може би ще видя дали с него се получава и ако тругнем ще поговоря с приятелката ми!

LoveRetroMusic
11-28-2009, 09:41
Ако ти е приятелка значи иска да си щастлива ;]

moon_flower
11-28-2009, 11:03
Не може приятелката ти да ти забрани да излизаш с него,защото видиш ли той може някога в живота си да и каже "здрасти".Просто излезте и виж дали ще си паснете.Тя не би трябвало да ти се сърди за това,защото не го правиш нарочно,а имаш чувства към момчето.На всичкото отгоре са взаимни.Не може и двамата да се харесвате и заради нея да не правите нищо по въпроса.А ако не държиш бог знае колко на момчето не си навличай неприятности с приятелката ти.

flowerlina
11-28-2009, 12:42
Приятелите винаги!

infatuation
11-28-2009, 12:51
наивно.. : ) приятелите са ти "приятели",защото така им е удобно и са само до време, а момчето може да е ТОЧНО твоето момче,а това може да е завинаги ;)

carry3
11-28-2009, 20:20
Ако ти е приятелка ще остане с теб дори когато ходиш с момчето. Истинското приятелство се гради с години и ако нещо като момче може да го прекрати, то по-добре въобще да не е било започвано. Щом успя да си излееш душата пред непознати хора, въпреки, че не те познаваме, няма ли да можеш и пред близък човек?

gabiiTu
11-28-2009, 20:23
Бих избрала приятелката си без да се колебая! :wink: :wink:

ScarletBite
11-28-2009, 20:36
Погледни това - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=297569 :) :) :)

FancyGirl
11-28-2009, 21:17
Кажи на тъпата си "приятелка" да се шиба...
Тъпа детска постъпка от нейна страна... тъпа кифла ...
не се занимавай !

girlSsSs
11-28-2009, 22:10
Мисля,че точно от тази ситуация можеш сама да разбереш дали тя наистина ти е приятелка.. в зависимост от това как ще реагира.Защото истинският приятел иска единствено другия до него да е щастлив.. :) Поговори си с нея.. не избързвай ако тя те разбере..имаш страхотен приятел :)

solvex
11-29-2009, 04:16
зависи каква приятелка ти е,ако е истинка би се радвала за реб :) пък и по-важно е какво иска мом4ето.Според мен избери мом4ето за мен няма истинки приятели...
аз винаги се радвам за мойте приятелки никога не съм им завиждала нали те ще се щастливи .
аз бих избрала момчето защото приятели все ще се намерят (за мен са само познати) но понякога може да се изпусне любовта

JustAnotherGirl
11-29-2009, 05:20
преди да предприемеш каквото и да било говори с нея, след това щети стане ясно кво да правиш и м/у ако с него нещата се получат никога не се "показвайте" пред нея, не за друго-просто адски боли. Едно е да ревнуваш момчето, което обичаш от някоя си, друго е от приятелка...

justonegirlwithonehope
11-29-2009, 10:56
Принципно приятелството е преди всичко, но щом той има чувства към теб, а не към нея, тогава какво те бърка.Хвашай пича и си гледай кефа ! :)

monika551
11-29-2009, 17:05
ми и аз имам същия проблем.да я излажеш е варянт ама гаде,но пак от друга страна хем си имаш гадже хем си имаш фр.е все пак ще срешнеш мн др яки момчета.

alex4o
11-29-2009, 17:42
ами истинските приятелки не казват "ако тръгнеш него ще ти се разсърдя/ако си купиш това ще ти се разсърдя,защото аз съм го харесала" и т.н. .. ако се разсърди то тя не ти е истинска приятелка и не трябва да ти пука,направи така,че ти да си добре.. ;)

kombarka
11-29-2009, 18:06
Ако приятелството ви е много здраво не си струва да го съсипвате заради момче... Което ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще стане ако едната от вас тръгне с него... Иначе замисли се: ако ти беше истинска приятелка, щеше ли да иска да страдаш и да пропускаш всичко? :-o

s0s3xy
11-29-2009, 18:55
аз съм изпадала в такава ситуация ( и то 2 пъти :D ) само че аз харесвах доста време момчето, а моята най-добра приятелка-не,докато не стана така че и тя започна да го харесва...оказа се че той харесва нея...първите дни ми беше много тежко, но не го показвах и приех нещата такива каквито бяха....НЕ съм се сърдила нито за миг ...дори след няколко дена започнах да помагам на приятелката си както можех(съвети и помощ за някои ситуации )..и така...мина седмица-две и те тръгнаха ;-)

...в последствие се оказа и в двата случая, че момчетата бяха големи простаци(въпреки че и двамата бяха многооо хубави) :-D така да изясня защо - при първият случай след време разбрахме, че момчето e тръгнало с приятелката ми заради бас,а при втория случай се оказа, че момчето излиза с няколко момичета едновременно и предложи на приятелката ми да тръгне с неговия най-добър приятел (при което естествено приятелката ми веднага му "би шута",ако мога така да се изразя :D )

...сама си прави изводите :) дано малко или много да съм ти помогнала :-) айдее успех :-)

AFT
11-29-2009, 20:51
Да, приятелката не бива да иска да си нещастна като не си с момчето, но как ще се чувстваш, знаейки, че тя е нещастна, защото си с него? Не би ли трябвало като една истинска приятелка да се интересуваш и от нейните чувства? Аз бих избрала приятелството пред гаджето. Разбира се, всичко зависи от това колко близки сте с момичето, както и с момчето. Сама трябва да прецениш.

Lucksy
12-28-2009, 12:18
Много зависи от това дали момчето харесва нея и дали ти е наистина скъпа приятелка.. Ако много държиш на нея и той я харесва.. Отстъпи й го. В противен случай - бори се! :) :)

aloveyou
12-28-2009, 12:26
ако ти беше истинска приятелка нямаше да ти казва това :o

Така си е..Щом се харесвате - бъдете заедно..А и явно не ти е никаква приятелка,щом ти го казва..Не е твоя вина,че се харесвате..Любовта не пита кой,а връхлита без да пита 8) ..Така че,слушай сърцето си и реши какво ще правиш..
Успех !!!

lilincituuuu
12-28-2009, 12:33
aз пък мисля, че ак0 "изгубиш" нея, не губиш нищо.. коя истинска приятелка щи каже, че ще ти се разсърди, ако тръгнеш с момчето, което харесваш :o това не го разбирам.. просто, щом се харесвате.. тръгвате и толкова.. успех ти пожелавам.. : ) :-)

Tempest
12-28-2009, 12:39
Така... В момента харесвам едно момче и се оказа че и той ме харесва. Иска да излизаме и т.н. Проблемът е, че една от най-добрите ми приятелки също го харесва. Тя не знае, че го харесвам, и че той мен. Беше ми казала, че ако някоя нейна приятелка стане гадже с него много ще и се разсърди и ще го приеме като предателство. Не знам дали това е нормално и даже не знам дали, ако бях на нейно място нямаше и аз така да направя. Тааа...въпросът ми е вие как бихте постъпили? Кого бихте избрали? Бихте ли изпуснали шанса си с момчето, което толкова много харесвате, за да запазите приятелството си? Чакам отговори. :) :) :)

поговори си с оная.. смисъл.. тя кво право има да се сърди, че си е изпуснала шанса?! Пфф... аман от детски истории, ако раотите са сигурни с оня, отивай, прави си кефа, ама ако ше ходите 1 седмица и ше спрете да се обичате ( :-D ) по-добре си запази "приятелката", освен, разбира се, ако не е кой-знае колко добра (както е всъщност)

guinessgirl
12-28-2009, 12:50
ако ти беше истинска приятелка нямаше да ти казва това :o

мхм

да си пропусна шанса,за да угодя на некой друг,пфффф,никога.

givemereasontolive
12-28-2009, 14:10
Защо да губи и двамата,като ги обича.
За момчета,няма какво да говориш с него,той не е замесен.
Поговори с приятелката си.Кажи и , че си щастлива с него,че го обичаш,за нея ще бъде тъжно,може дори да се разтрой при тази новина.Кажи и,че неискаш да я гледаш как страда,че и нея обичаш.Просто нека да те разбере,съобщи и колкото и да не и е приятно ,че момчето предпочита нея.Говори с нея като с най-близкия си човек.Кажи , че неискаш да избираш,че и двамата са важни за теб.Силно се надявам да успее да те разбере.Но говори с нея.Говори на всяка цена. Ако стане по-зле и ако не и кажеш можеш да загубиш приятелството си с нея,а така надали ще ти олекни и надали ще си щастлива. Надали ще си струва за едно момче [-X
Успех.

didka1
12-28-2009, 18:07
п0слушай сърцет0 си ... :wink:

lipsvashh_mi
12-28-2009, 18:17
ако ти беше истинска приятелка нямаше да ти казва това :o
точно.....всеки има право да е щастлив и щом тя взема твоя шанс не те цени достатъчно...егоистично е постъпила мацката..
аз бих била с момчето,което харесвам след като й обясня как стоят нещата ест :)

SuNsHiNe6
12-31-2009, 12:56
Ако ти е истинска приятелка,би трябвало да те разбере :? какви са тия детски изпълнения от нейна страна,не мога да разбера. :o

ThePowerOfLove
12-31-2009, 13:00
Говори с нея.

Wrathchild
12-31-2009, 13:01
Главата си залагам, че ако беше тя на твое място, нямаше и да се замисли дали да тръгне с него.

fenastz
12-31-2009, 13:09
Мани я тая, ако харесваше нея и тя би ти забила ножа в гърба. Хващай го тоя пронто !!!

DinViesel
12-31-2009, 17:55
според мен трябва да си запазиш приятелството.. гаджета ще има винаги а приятелство не се знае ( мое мнение ;) )

gabiiTu
12-31-2009, 18:38
Зависи колко близки приятелки сте! ...
Помисли си ,ако тя беше на твоя място според теб кое би избрала тя??:-o
Пък и защо да не пробваш с момчето? :-]
А пък и тя ще спре да го харесва в един момент и накрая няма да изпитва нищо към него и нов ще си хареса;] !

shoshonka
12-31-2009, 23:09
Вишш сяя щ0о не вземеш да си п0слушаш сърчицето ;дд чувек аз бих избрала момчето шот една приятелка няа ти кажи да избираш м/у "приятелка" и момче !


бе кот избереш ще е правилно ... ушш... ;д 8-) адяя успехх :wink:

awerw
01-01-2010, 11:21
На колко си ?

IvAnUsHkA
01-01-2010, 12:43
Така... В момента харесвам едно момче и се оказа че и той ме харесва. Иска да излизаме и т.н. Проблемът е, че една от най-добрите ми приятелки също го харесва. Тя не знае, че го харесвам, и че той мен. Беше ми казала, че ако някоя нейна приятелка стане гадже с него много ще и се разсърди и ще го приеме като предателство. Не знам дали това е нормално и даже не знам дали, ако бях на нейно място нямаше и аз така да направя. Тааа...въпросът ми е вие как бихте постъпили? Кого бихте избрали? Бихте ли изпуснали шанса си момчето, което толкова много харесвате, за да запазите приятелството си? Чакам отговори. :) :) :)



:-o :-o момчето>приятелството :-o :-o

theinfamous
01-01-2010, 12:49
Абе "приятелка" :D :D :D :D Ако наистина би приела по такъв начин факта,че някоя нейна приятелка тръгне с това момче,то тя е пълна егоистка, алчна и егоцентрична.Аз нямам мерак да имам такива хора около себе си.И какво нека се разстройва.Тръгвай с момчето и това е.Ако се харесвате няма какво да му мислите.

Stan4o123
01-01-2010, 13:06
Питай я тази твоята приятелка,дали има нещо против,ако наистина ти е такава и вижда,че просто не тя,а ти си му на сърцето...ще те разбере...

Neopitom3na
01-01-2010, 20:04
говори с нея и и кажи всичко,което каза на нас :) ;-)

ShawnMac
01-01-2010, 20:09
Въпреки , че ще те изкарат най-голямата кучка - трябва да се бориш за момчето.

ILIA
01-05-2010, 14:09
тя ако ти е приятелка ще разбере че щом си решила че ще си с него занчи ти е скъп и ще си каже че се е забавила

PuFfyy
01-05-2010, 14:10
Няма какво да избираш ! Момчетата са много истинската приятелка е една :)

stoteen4o
01-05-2010, 18:14
Камък, ножица, хартия ще реши проблема :grin: :D 8)

InloVeGirl27
01-11-2010, 18:46
Аз си мисля,че ако ти е истинска приятелка-ще те разбере! Сподели с нея и прецени какво трябва да направиш. Ако тя ти се разсърди,значи наистина не ти е толкова добра приятелка! :)

iceMiss
01-11-2010, 19:21
Не му мисли много .. взимай момчето и бягай. :D :-D :-D :-D

myNameIsImmortal
01-11-2010, 20:19
абе какви са тези истории..
ако направиш така, ще ти дам онова.. глупости.. явно не знаеш какво означава истински приятел.. а твоята определено не е такава..
Хващаш се с момчето и я зарязваш. Ако иска да ти е приятелка да ти е.. ако беше истинска приятелка шеще да каже: Нека бъде твой и да го забрави..