PDA

View Full Version : Моля ви за съвет :)



apple17
11-28-2009, 09:46
Знам че може би вече ви е писнало от такива теми и проблеми,но моля ви..имам нужда от помощ. За първа година съм в гимназия и..засякох едно момче...още първия път като го видях и започнах да го харесвам-любов от пръв поглед.Той е в 12 клас,но разликата в годините не ме интересува особено много .Та ...не знам името му,няма рег в някой сайт (до колкото знам) в който бих могла да му пиша...като се видим по коридорите си хвърляме по един поглед,но не мисля че това означава каквото и да било...молбата ми е да ми дадете идея или съвет как да ми обърне някакво внимание без директно да се запознавам с него,защото веднага ще разбере че го харесвам. Предполагам,писнало ви е от теен глупости,но за мен е важно,така че моля ви,помогнете . Благодаря предварително :)

Sladurcho
11-28-2009, 09:49
общ приятел

loliii
11-28-2009, 09:52
Запознай се с неговите приятели, намери начин да му привлечеш вниманието, закачай се с него /кво лошо има в това да разбере, че го харесваш !?!? :-o /, отиди в това кафе, в което ходи той...

Между другото на мен винаги ми е било трудно да се запозная с човек, с който нямаме никакви общи познати и изобщо нищо общо. По принцип никога не съм успявала, обаче ако ти успееш, пиши как си го напарвила тоя номер. ;]]

carry3
11-28-2009, 09:53
Амии ... на практика ти не знаеш нищичко за него. Само, че е в 12 клас. А ти кой клас си? Поне ако му знаеш паралелката можеш да се въртиш около класната им стая често и да си намираш поводи да го заговориш. ... като за начало това е

apple17
11-28-2009, 10:03
Амии ... на практика ти не знаеш нищичко за него. Само, че е в 12 клас. А ти кой клас си? Поне ако му знаеш паралелката можеш да се въртиш около класната им стая често и да си намираш поводи да го заговориш. ... като за начало това е

Аз съм 8 клас...може би на един дванадесетокласник не му се занимава с момиче 8 клас ама...харесвам си го :oops:

loliii
11-28-2009, 10:10
Амии ... на практика ти не знаеш нищичко за него. Само, че е в 12 клас. А ти кой клас си? Поне ако му знаеш паралелката можеш да се въртиш около класната им стая често и да си намираш поводи да го заговориш. ... като за начало това е

Аз съм 8 клас...може би на един дванадесетокласник не му се занимава с момиче 8 клас ама...харесвам си го :oops:
А според теб с какви се занимават 12-класниците ? :D С момичета на твоите години... повечето....

LoveRetroMusic
11-28-2009, 10:14
www.guzari.com/u/d3ni3r
twa pomaga

жалко, че на теб нищо не може да ти помогне .. :(

f17n3s
11-28-2009, 11:24
Знам че може би вече ви е писнало от такива теми и проблеми,но моля ви..имам нужда от помощ. За първа година съм в гимназия и..засякох едно момче...още първия път като го видях и започнах да го харесвам-любов от пръв поглед.Той е в 12 клас,но разликата в годините не ме интересува особено много .Та ...не знам името му,няма рег в някой сайт (до колкото знам) в който бих могла да му пиша...като се видим по коридорите си хвърляме по един поглед,но не мисля че това означава каквото и да било...молбата ми е да ми дадете идея или съвет как да ми обърне някакво внимание без директно да се запознавам с него,защото веднага ще разбере че го харесвам. Предполагам,писнало ви е от теен глупости,но за мен е важно,така че моля ви,помогнете . Благодаря предварително :)

извинявай, ама от къде си, че като ти чета историята напрао мога да каже, че те познавам ... някак си по начинът ти на говорене и ситуацията, в която си изпаднала ми е мн позната ... тай че ако не ти пречи кажи от къде си или пък поне името си.Мерси

anonimchetou
11-28-2009, 11:30
Хвани единия-блъсни другия.. :-x

ThePowerOfLove
11-28-2009, 11:36
Защо просто не отидеш и не го заговориш? И без това, ако се запознаете по друг начин, сигурно ще разбере, че го харесваш ;)

buuu
11-28-2009, 11:47
Знам че може би вече ви е писнало от такива теми и проблеми,но моля ви..имам нужда от помощ. За първа година съм в гимназия и..засякох едно момче...още първия път като го видях и започнах да го харесвам-любов от пръв поглед.Той е в 12 клас,но разликата в годините не ме интересува особено много .Та ...не знам името му,няма рег в някой сайт (до колкото знам) в който бих могла да му пиша...като се видим по коридорите си хвърляме по един поглед,но не мисля че това означава каквото и да било...молбата ми е да ми дадете идея или съвет как да ми обърне някакво внимание без директно да се запознавам с него,защото веднага ще разбере че го харесвам. Предполагам,писнало ви е от теен глупости,но за мен е важно,така че моля ви,помогнете . Благодаря предварително :)


:lol: ти любов от пръв поглед знаеш ли ко означаа ве ?!?!?! :razz: видяла го ии хопппп ..свадба вече уахахахахах ..дори не го познаваш..
и ко е толкова трудното ..иди и го заговори или се запознай с неговите приятели !успех 8-)

sladur4etyYy
11-28-2009, 11:51
общ приятел

да, или го питай нещо съвсем обикновено- примерно къде е еди кой си кабинет или нещо подобно. така няма да разбере, че го харесваш, а ще си осъществила контакт и ще те забележи ( ако изглеждаш добре, разбира се, няма кво да се лъжем :д)

nedosttupna
11-28-2009, 12:13
:D И при мен е така .. само,че където той си има приятелка от 2 години .. е няма значение тва ..
Еми запознай се най-напред с негови приятели,почни да движиш с тях по някакъв начин .. флиртувай с него .. и нещата може би ще станат :-)

ThedramaQueen
11-28-2009, 12:43
em zapoznai se s nego direktno, za6to ne iska6? da ne misli6 4e si purvata, koqto iska da se zapoznae s nego. se pak glei da izmisli6 kvo 6e kaje6 6oto trqa da ima6 nqkvo opravdanie 4e se zapoznava6 (cel). smis ina4e si li4i 4e go haresva6, a tva qvno te pritesnqva. primerno sled kato sega si za pruv put v taq gimnaziq go pitai da ti pomogne da nameri6 klasnata staq na nqkoq priqtelka/ direkciqta/ med. sestrata/ salona. mom4etata obi4at da pomagat.

p.p. sry, ne moga da izmislq ne6to po - umno, ako si po - izobretatelna ot men 6e e dobre.

apple17
11-28-2009, 14:17
Знам че може би вече ви е писнало от такива теми и проблеми,но моля ви..имам нужда от помощ. За първа година съм в гимназия и..засякох едно момче...още първия път като го видях и започнах да го харесвам-любов от пръв поглед.Той е в 12 клас,но разликата в годините не ме интересува особено много .Та ...не знам името му,няма рег в някой сайт (до колкото знам) в който бих могла да му пиша...като се видим по коридорите си хвърляме по един поглед,но не мисля че това означава каквото и да било...молбата ми е да ми дадете идея или съвет как да ми обърне някакво внимание без директно да се запознавам с него,защото веднага ще разбере че го харесвам. Предполагам,писнало ви е от теен глупости,но за мен е важно,така че моля ви,помогнете . Благодаря предварително :)

извинявай, ама от къде си, че като ти чета историята напрао мога да каже, че те познавам ... някак си по начинът ти на говорене и ситуацията, в която си изпаднала ми е мн позната ... тай че ако не ти пречи кажи от къде си или пък поне името си.Мерси


ot yambol sum :)

carry3
11-28-2009, 16:14
Ооо ... ти какво, мислиш ли че на 1 момче му се иска да има приятелка по-голяма от него и следователно 2 глави над него?
момчетата се занимават с по-малки момичета
момичетата се занимават с по-големи момчета
Равносметка? 8)

tonie__
11-28-2009, 16:16
не те харесва.точка

DevilWish
11-28-2009, 16:23
Е запознай се с него или чрез общи приятели или ти сама.Намери си повод.Но не се блъскай в него - банално е.А разликата ви си е нормална ;) Разучи има ли си приятелка и тн, защото ако си има няма смисъл.
А и още нещо - любов от пръв поглед казваш, не е любов, а харесване.
Успех!

ToniStoraro
11-28-2009, 16:23
има си начини, и то много. Първо, обаче, се увери, че си няма приятелка, за да можеш изобщо да си мислиш за нещо повече, тъй като, щом е 12 клас, то тази година завършва. Ако си няма се опитай да се приобщиш към компания, с която той се движи. Виж дали някой от твоя випуск не го познава, даже от твоя клас направо. Така ще ти е по - лесно. Общите приятели са добра идея. Но ти искаш да те хареса, защото ти го харесваш, а в същото време казваш, че е искаш той да разбира, че го харесваш - не се връзват. Затова - най - добре карай директно - дори и да не стане и да се чувстваш неловко като го видиш по коридорите, то това няма да продължи дълго - все пак завършва.

efito
11-28-2009, 17:03
spored men trqqbva da obmisli6 tova koeto se e slu4ilo za6toto ne vseki pat lubovta ot prav pogled e iztininskA
USPEX :) :) :) :)

peshost
11-28-2009, 17:06
Вих го кога отива до кенефа и се сблъскай уж неволно в него и се запознайте успех.

britzy
11-28-2009, 17:23
oooo недей с общи приятели-мен така беше същото с мен и едни зубрачки го познаваха :D :D и ме запознаха и разпраиха му че знам всичко за него(един вид съм маниачка) и момчето само каза Ъхъъъ,аз съм еди кой си запознахме се ии..абе ужас беше :D :D :D :razz: