PDA

View Full Version : Дайте савет относно Фимоза...



anonimen123
11-28-2009, 13:11
Така аз мисля, че имам фимоза макар и много лека спокойно си забелвам главичката, само когато ми в ерекция пениса като я забеля леко ме стяга и изпитвам дискомфорт това е.... чудя се дали да не ида до лекар но ме е страх... през главата ми минават някакви такива мисли: " ами ако нещо се обърка..., Ако ме осъкатят за цял живот..., Ако се появят някакви странични ефекти..., ако спре да ми става.... и още куп такива моля помогнете, дайте савет какво да правя...

lawl
11-28-2009, 13:20
Сподели с родител :)

anonimen123
11-28-2009, 13:41
Добре това е лесна работа ще споделя, но те нищо няма да ми кажат това, което искам да знам, ще тръгнем по лекари, но преди това искам да знам за какво става въпрос...

getopa
11-28-2009, 14:17
Ами хайде да мислиш по малко и просто да отидеш на лекар става ли ?За твое добро е . По горе е темата за фимозата прочети повече информация там . От кой град си ?

anonimen123
11-28-2009, 16:27
от Пловдив.

getopa
11-28-2009, 16:29
от Пловдив.
Аз в Пловдив се оперирах при доктор Златанов във транспортна болница в клиниката Уромедикс на 3 етаж . И съм изключително доволен от грижите и от всичко но сумата ,която ще заплатиш е 200 лева . Иначе май с направление можеш да се оперираш и при доктор Мандевски май при него се плаща само прегледа . Ако искаш пиши да ти дам координати на лекари и да ти обясня какво представлява точно операцията

amk933
11-28-2009, 20:17
Ако е лека формата не съм сигурен че ще се наложи обрязване. Прати ЛС на batkodoki и питай. Напиши годините на колкото си и той ще ти обясни подробно. Бъди максимално изчерпателен. :)