PDA

View Full Version : Татуси



felly_
11-28-2009, 13:26
Здравейте!Много съм объркана.С приятеля ми искаме да си направим еднакъв татус,но не мога да избера какъв.Решила съм да са китайски йероглифи,въпреки че били банални и незнам си какво -харесва ми идеята за надпис със послание,което значи нещо специално за теб и само ти и още някой си го знаете... вие какво послание бихте си избрали-някаква позитивна мисъл,дума която мислите че най-много ви описва????Аз като че ли най-много искам да е "средата на лятото",защото това е любимото време от годината,и като си помисля за лятото се зареждам с позитивна енергия...плюс това с лятото свързвам само хубави емоции,с приятеля ми сме се запознали лятото и тнт...а и ми харесва как изглежда написано с китайски йероглифи.все още се колебая де....А вашето мнение..?

Joc
11-28-2009, 13:30
мисля, че си на 16 , слушаш чалга, и след няколко месеца ще скъсате. а да... той ти е първия

nebma
11-28-2009, 13:34
мисля, че си на 16 , слушаш чалга, и след няколко месеца ще скъсате. а да... той ти е първия
И аз така мисля

SunSmile
11-28-2009, 14:22
Татуирай си: името му, котва и "лето 2009-то"

Joc
11-28-2009, 14:31
Татуирай си: името му, котва и "лето 2009-то"
майнe путе орджинална :-)

w0sh
11-28-2009, 14:32
Чувал съм история за татуит дето преправял циганска татуйровка от

*стрелка надолу* "тук ебе Гошо" на "тук ебе Тошо"

FockidyFockFock
11-28-2009, 15:48
лосо... много лосо... :(

FockidyFockFock
11-28-2009, 15:59
звяр е малкия, ахахахахха.

leprechaum
11-28-2009, 21:14
Последното,което бих направила е да си татуирам нещо свързано с гадже.

caretoomuch
11-28-2009, 21:22
стига де, вероятно не знае момичето, че не се маха след 2 душа : )

raduna
11-28-2009, 21:41
Мисля, че ако специалното "послание" наистина ще гласи "средата на лятото", е добре никой да не разбира ;р хубаво сте се спрели на китайски :D

realantisocial
11-29-2009, 07:47
Ще се биеш в тъпата кратуна как си могла да си изсереш такава простотия при все, че е на КИТАЙСКИ на вс. отгоре.... :?

ifilin4ica
11-29-2009, 09:08
вие какво послание бихте си избрали-някаква позитивна мисъл,дума която мислите че най-много ви описва?
Нали ти ще си го татуираш :? Бахти и неориентираните хора дето сте!

Joc
11-29-2009, 09:22
много ме радват като си сложат китайски йероглифи , а те всъщност са японски.... :lol:

ifilin4ica
11-29-2009, 09:26
много ме радват като си сложат китайски йероглифи , а те всъщност са японски.... :lol:


Остави ги да си вярват :D

drummerka
11-29-2009, 12:36
Татуирай си: името му, котва и "лето 2009-то"

:lol: :lol: nice

woshata
11-29-2009, 13:46
много ме радват като си сложат китайски йероглифи , а те всъщност са японски.... :lol:


Остави ги да си вярват :DДа и якото е, че повечето пъти им татуират нещо коренно различно :lol:

Canis_Dirus
11-29-2009, 14:04
Кой беше дето му татуирали някакви китайски йерглифи, а когато ги видели истински китайци се скъсали да се смеят, защото пишело "Телевизора се изключва от червеното копче"

fake
11-29-2009, 14:33
един колега ми разказа за негов клиент, който идвал да си закрива йероглифи...оказали се половин рецепта за супа!!! :D

иначе никога неостаряващите надписи са следните:
Carpe diem(ако така се пише)
Envy me
Only god can judge me(този е особено корав, автоматично те качва на следващия левъл)

cherinka
11-29-2009, 14:51
http://prikachi.com/files/1190770H.jpg
:-)

Decu
11-29-2009, 16:05
^ е ти грешно разбираш същинската идея на татусите. +това сигурно не те кефи мисълта, че ще ти седи доживот, както и, сигурно, че няма нещо наистина важно, което да си татуираш? :)

но има и доста такива дразнещи типажи, описани от теб, факт.

LadyDi
11-29-2009, 16:14
Защо всички сте толкова против татуировките?

Boot
11-29-2009, 16:21
Аз като се омъжа задължително ще си направя татус свързан с мъжа, пък. Даже имам идеи вече хахах

Joc
11-29-2009, 16:32
латинските надписи ме радват много

LadyDi
11-29-2009, 16:33
Третият ми татус ще е на латински. Тей съм решила!

deFakto
11-29-2009, 16:36
Мен четвъртия ще ми е нещо смислено ЗА останалите ,щото ми писна да ме питат какво значат ,въпреки че значат за мен целия ми живот описан в 3 рисунки ..

LadyDi
11-29-2009, 16:37
Мен четвъртия ще ми е нещо смислено ЗА останалите ,щото ми писна да ме питат какво значат ,въпреки че значат за мен целия ми живот описан в 3 рисунки ..
Направи "Легенда" отдолу.
Какви са ти татусите?

Joc
11-29-2009, 16:39
е аз познавам един с татуировка на Локо Плд. н прасеца, ACAB на ръката и йероглиф зад ухото... 8) на 16 е пича
вчера даже пукахме заедно по 1 време

Joc
11-29-2009, 16:42
яяяя и така има тема да питам тук направо
молят ме да нарисувам 1 скица за татуировка, йероглифи квито Бекъм има на предмишницата... та ако някой е запознат да ми каже какъв стил е, че не можах да намеря нищо

LadyDi
11-29-2009, 16:45
http://www.cool-tattoo-designs.com/wp-content/uploads/2008/06/beckham_tattoo.jpg

Мисля, че е това... На хинди е.

deFakto
11-29-2009, 16:47
Мен четвъртия ще ми е нещо смислено ЗА останалите ,щото ми писна да ме питат какво значат ,въпреки че значат за мен целия ми живот описан в 3 рисунки ..
Направи "Легенда" отдолу.
Какви са ти татусите?емблемата на Локото ,тигър и едно писъмце с текст от песен който олицетворява начина ми на живот сякаш за мен е писан.. Някак си се попадам на въпроси-Защо точно емблема?Защо тези ирзречения и впрочие.. :Д
Видях и ти че имаш ,твойте какви са ? : П

Canis_Dirus
11-29-2009, 16:48
ПлоФдиФ е един бом-бок със татуси :-| :| :|

Да не станете като онзи французин, бивш якобинец, който станал крал на Швеция и трябвало да си крие цял живот татуйовката с надпис "Смърт на кралете"...

LadyDi
11-29-2009, 16:52
емблемата на Локото ,тигър и едно писъмце с текст от песен който олицетворява начина ми на живот сякаш за мен е писан.. Някак си се попадам на въпроси-Защо точно емблема?Защо тези ирзречения и впрочие.. :Д
Видях и ти че имаш ,твойте какви са ? : П
Ами те и двете са правени по случай две много важни неща в живота ми. На дясното си рамо имам 2 китайски йероглифа - един за сила и един за жена :D - татуировка, която явно е доста ненавиждана наоколо. А на левия си глезен имам китайски божур - символизира успех.

deFakto
11-29-2009, 17:03
емблемата на Локото ,тигър и едно писъмце с текст от песен който олицетворява начина ми на живот сякаш за мен е писан.. Някак си се попадам на въпроси-Защо точно емблема?Защо тези ирзречения и впрочие.. :Д
Видях и ти че имаш ,твойте какви са ? : П
Ами те и двете са правени по случай две много важни неща в живота ми. На дясното си рамо имам 2 китайски йероглифа - един за сила и един за жена :D - татуировка, която явно е доста ненавиждана наоколо. А на левия си глезен имам китайски божур - символизира успех.татуист м ие казвал че татус на рамото на момиче издава силен характер ,честно :D за глезена не знам ,ама ако бях момиче щеше да се татуирам на китката ,страшно яко е там в комплект с една хубава гривна става бижу ..
На кръста също е яко ,ама вече ер банално всяка втора с паласки има вече и спря да ме кефи .. :D

LadyDi
11-29-2009, 17:14
татуист м ие казвал че татус на рамото на момиче издава силен характер ,честно :D за глезена не знам ,ама ако бях момиче щеше да се татуирам на китката ,страшно яко е там в комплект с една хубава гривна става бижу ..
На кръста също е яко ,ама вече ер банално всяка втора с паласки има вече и спря да ме кефи .. :D
Сега на дневен ред е дясната ми китка. Надписът ще е на латински и най-вероятно ще е амбиграма. Но още обмислям :)
Хубаво ми викаше Свилен преди да ми направи първата, че без една ще мина, но само с една - абсурд.

HexGirl
11-29-2009, 17:24
аз сега обмислям втората си :) ще е животно значещо много за мен ...

Joc
11-29-2009, 17:27
аз сега обмислям втората си :) ще е животно значещо много за мен ...

тя твойта беше много арна, я сподели 1 снимка :)

HexGirl
11-29-2009, 18:03
аз сега обмислям втората си :) ще е животно значещо много за мен ...

тя твойта беше много арна, я сподели 1 снимка :)
сподел (http://img504.imageshack.us/img504/7056/l5136cf56ceb94147ad0a70.jpg//url)[/url]

LadyDi
11-29-2009, 18:16
Не знам защо не обичам цветни татуси...

Joc
11-29-2009, 18:28
аз пък мисля, че ако ще с правят , трябва да се изберат места, където могат да се скрият. :)

HexGirl
11-29-2009, 18:35
и аз така :) затова ще си татоирам по интимни части не за показ на всеки :) по ребрата, долната част на гърдите ,централната част на гърба ,бедрата към дупето , те такива места 8-)

Joc
11-29-2009, 18:36
и аз така :) затова ще си татоирам по интимни части не за показ на всеки :) по ребрата, долната част на гърдите ,централната част на гърба ,бедрата към дупето , те такива места 8-)
после ше покажеш 8-) :P

аз мисля 2та да ми е на гърба

Joc
11-29-2009, 18:46
между другото ви пожелавм инфекции и рак на кожата от тия татуси,отворковци :)

всъщност направо HIV от иглите да си правите после компания с хероманите по инфекциозните болници :D

хаха аз иглите да не ги търся по кофите :lol:

LadyDi
11-29-2009, 18:47
между другото ви пожелавм инфекции и рак на кожата от тия татуси,отворковци :)

всъщност направо HIV от иглите да си правите после компания с хероманите по инфекциозните болници :D
И защо?

w0sh
11-29-2009, 18:52
Татус и пиърси - на боклука заедно с притежателите си.

LadyDi
11-29-2009, 18:57
Много знаеш ти къде си съм си правила татусите.

w0sh
11-29-2009, 18:57
Да не е тоя на Ботев и Лайош кошут

Joc
11-29-2009, 18:59
аз ше си правя при Кat Von D 8-)
нема кинти за таа курва!

w0sh
11-29-2009, 18:59
Те и до него продават некви ризки. Само алкохолици се въдят и пазарят спирт от аптеката.

Смерт за тях. Развалят ми божествената улица.

Tokarev
11-29-2009, 19:11
Татуировките са една от по-малко изкривените форми на опит за оригиналност на консумеристката популация в наши дни.
Определено ще сбъркаш прибързвайки толкова в това си решение.

realantisocial
11-29-2009, 20:45
да не говориме Кравай,всичките бивши херомани,и те се се занимават с татуси (всъщност 90% от тия,които имате татуси в тоя форОм сте ги правили при кравайци)... аз не бих разчитал много на хигиена при тех
Бате супер огромни глупости говориш. Като изключим един дружбенски бек, който рисува, всички останали татуисти от тях са не само най-добрите в тоя жанр, но са и най-държащи на хигиена.

realantisocial
11-29-2009, 20:52
Абее и двамата с теб знаем, че думата "боклук" може да има хиляди значения.
Що се отнася до татуисти, ти като явен анти- на тая тема мисля, че няма к'во да говориш, но определено можеш да говориш с някои наши общи познати от сектора, които са привърженици на татусите и нека те ти кажат от кой са доволни и от кой не.
Щото като си лафиме за боклуци тука има няколко човека, по скоро 3-ма, които знаят за един определен боклук, който татуираше срещу протекция преди времето и се криеше зад тая "маска". Определено, що се отнася до кравай и татуистите излезли от там не може да става дума за такова нещо.

realantisocial
11-29-2009, 21:03
Такива с лопати да ги ринеш, но то така може да се говори и за всичко.
Нека ние си обръщаме внимание винаги на сериозните хора - сериозните на стадиона, сериозните в татуировките. Другите са си е.али майката по принцип и нас не ни е.е за тях, не е ли така ?

Goebbels
11-29-2009, 21:08
еммм,да. и ти си прав.

то и ние с теб сме боклуци в известен смисъл,но боклук има поне 3 различни значения и това,което визирах за тях не беше това,което визирам примерно за мен си (щото аз съм си боклук и отрепка и не ме е срам да си го кажа)...

както и да е - дразнят ме тийн келешите,които само с тва парадират (татуси и пиърси) и го правят единствено за да демонстрират нещо. тия където си ги кефи наистина и са наясно с желанията си,нямам нищо против тях. факт е,че много сериозни хора в тия среди имат доста татуси,но при тях нещата се получават някак истински. а не некъв тийн анонимен дришльо или дрисла да ми разправя къде и колко татуса щел/а да си прави... даже се сещам за некви мишоци които си направиха 1-2 "фашистки" татуса и се помислиха за некви,а преди 1год. не знаеха за кво иде реч и бяха в съвсем други суб-култури, даже никакви. но те рано или късно ще бъдат разкрити де...

Младото поколение се изменя, както решат кривоносите. Виновни са и медиите, пропагандиращи духовна проказа, липсата на образование.
Модерното сред днешната младеш е всъщност уродливост надминаваща границите на нормалното.
Бой не ги оправя също. В масов гроб и това е. Накрая може да сме 200 000, но 200 000 качествено население :)

realantisocial
11-29-2009, 21:10
г-н Антонов ще може ли да ни освободите от морално остарялите си идеи, с които заливате всяка ШИБАНА тема в този така "кривонос" форум ?

Tokarev
11-29-2009, 21:22
еммм,да. и ти си прав.

то и ние с теб сме боклуци в известен смисъл,но боклук има поне 3 различни значения и това,което визирах за тях не беше това,което визирам примерно за мен си (щото аз съм си боклук и отрепка и не ме е срам да си го кажа)...

както и да е - дразнят ме тийн келешите,които само с тва парадират (татуси и пиърси) и го правят единствено за да демонстрират нещо. тия където си ги кефи наистина и са наясно с желанията си,нямам нищо против тях. факт е,че много сериозни хора в тия среди имат доста татуси,но при тях нещата се получават някак истински. а не некъв тийн анонимен дришльо или дрисла да ми разправя къде и колко татуса щел/а да си прави... даже се сещам за некви мишоци които си направиха 1-2 "фашистки" татуса и се помислиха за некви,а преди 1год. не знаеха за кво иде реч и бяха в съвсем други суб-култури, даже никакви. но те рано или късно ще бъдат разкрити де...

Младото поколение се изменя, както решат кривоносите. Виновни са и медиите, пропагандиращи духовна проказа, липсата на образование.
Модерното сред днешната младеш е всъщност уродливост надминаваща границите на нормалното.
Бой не ги оправя също. В масов гроб и това е. Накрая може да сме 200 000, но 200 000 качествено население :)
Ти от качественото население ли си ?

LadyDi
11-30-2009, 04:52
Много знаеш ти къде си съм си правила татусите.

говоря за софиянци. ти си неква анонимница от Варна,мн ясно,че не познаваш никой от Кравай :D
Аз дори не съм от Варна. Временно пребиваваща съм :D

Joc
11-30-2009, 15:27
ПП. К'ур и за момчето с анархия на коляното, която ще бъде заличена с 5 килограмов чук...

това ще е адската болка :shock: :lol:

felly_
11-30-2009, 18:03
нито съм на 16,нито ще си татуирам нещо свързано с приятеля ми...просто ще си правим заедно ,но не е казано едно и също.....не мисля да е нещо банално затова го обмислям...а вие нали сте много оригинални с вашите мнения....как ме разбрахте на колко съм и че слушам чалга...егати му се и професорите ....от 1 тема какъв профил ми направихте.....смешни сте хахахахха.....мерси за останалите коментари... :-)

bulgarche
11-30-2009, 18:38
Мощно татуси зад ухото, на надгъзието и по глезенчетата... ай ше ви го нагръчкам...
Ааа! На тези издържали на глезена едно голямо БРАВО! Ако ще и лайно да си татуира...пак че е издържал :)
http://prikachi.com/files/1193120d.jpg

bygsi1
05-12-2010, 17:37
tyrsq tattoo na Viktoriq Bekam koeto se namira na garbyt i nqko moje li da mi pomogne i da mi napi6e kak se izpisva pravilno na ivrit blagodarq vi predvaritelno