PDA

View Full Version : Тайните,които ти разкрива прегръдката му



tonie__
11-28-2009, 15:15
Начинът,по който твоят човек те прегръща,говори много за чувствата му към теб.Разгадай мистерията с нашите ценни разкрития какво се върти в главата му.

Змийска атака
Приближава откъм гърба ти и те прегръща през гърдите.
Дори и още да не ти е признал,че те обича,мъж,който те прегръща по този начин,със сигурност е влюбен в теб.Той обгръща тялото ти като с плащ,краката ви са преплетени,ти си отпуснала тялото си в ръцете му...Това говори само една-той иска да те притежава.Специалистите по поведенческа психология са категорични,че закриването на гърба ти показва,че той иска да те защитава.Но наред с това,той демонстратира и мъжествеността си-сила и надмощие.Единственото излкючение е ако той винаги те прегръща откъм гърба-това означава,че търси по-близка връзка,но мисли,че си недостъпна.По този начин избягва да се гушкате в лице,защото се страхува,че не си падаш достатъчно по него.

Погалването
Той нежно гали гърба ти,докато те прегръща.
Това е жест на привързаност и показва,че той много те обича.Гърбът е много уязвима част от тялото-тъй като нямаш визуален контакт,докосването обикновено предизвиква тревога,обясняват психолозите.Нежното погалване на тази зона показва,че той иска да се грижи за теб и да те защитава.Не се изненадвай обаче,ако милото му докосване прерасне съвсем скоро в любовна игра.Галенето е сексуален жест и може да го възбуди.Този вид прегръдка може и да означава,че той има нужда от утеха или успокоение(дори и да не ти го е казал в прав текст).Да докосваш гърба на партньора си е успокояващо,и хората подсъзнателно се стремят към това,когато имат нужда от подкрепа,ако са тъжни или потиснати.Следователно,тво ят човек може да гали гърба ти,защото,без да съзнава,самият той има мужда от това.Затова ако ти се струва,че е малко отнесен,дари го с много нежност и го попитай дали всичко е наред.

Потупването
Потупва те по горната част на гърба,докато те прегръща.
Такаа,тук вече е сложно.Ще започнем с най-лошия възможен сценарий-хич не си пада по теб.Така мъжете прегръщат приятелите си.Ако някой те прегръща често по този начин,това означава,че връзката ви няма бъдеще.Да речем,ако гаджето ти или някой,когото харесваш,те прегърне така,докато сте в заведение-възможно е да го прави,за да демонстрира,че отношенията ви не са се задъбочили и той все още е "на пазара".Ако го направи,докато сте сами,значи пламъкът помежду ви си е отишъл или ти е сърдит.Не,не се паникьосвай още!Психолозите са категорични,че ако "потупването" не е редовно явление,няма място за притеснение.И освен това,има и други причини:(1)Ако трябва да правиш нещо,от което се притесняваш-да речем,сватбена реч-той счита потупването за жест на подкрепа(както треньорите потупват състезателите по гърба).(2)Ако сте сред хора,с такава прегръдка ти показва,че не си пада по публичните ласки и предпочита милувките насаме.(3)Ако се занимава с друго в момента-с iPhone си или гледа телевизия-не му се сърди и не го приемай лично.В момента умът му е другаде.

През талията
Обгръща с ръце кръста ти и те накланя към себе си.
Охооо!Това момче определено те желае.Поставянето на телата ви в положение таз срещу таз означава,че мислите му към теб със сигурност са похотливи.Колкото повече се снишават ръцете му по тялото ти,толкова повече желанието му се покачва.Има само един последен детайл-главата му докосва ли се до твоята?Това означава,че иска да слеете не само телата си,но и мислите си,гарантират психолозите.Превод:ако връзката ви е отскоро,значи за него не си поредната бройка;ако сте заедно от известно време,значи е готов да станете по интимни-и емоционално,и душевно...


Източник"Космополитан" декември 2009 брой 12

11-28-2009, 15:29
Специалистите по поведенческа психология са категорични,че закриването на гърба ти показва,че той иска да те защитава.

Или че иска да ти хване циците.

UnABooMBeR
11-28-2009, 15:47
Промивки на мозъка...винаги прегръщам момичетата ( приятелки или не ) по един и същ начин.

kidwestern
11-28-2009, 15:48
Промивки на мозъка...винаги прегръщам момичетата ( приятелки или не ) по един и същ начин.


слабо ме вълнува

tonie__
11-28-2009, 15:48
нз,при мен е точно както е описано в статията..и може би не само при мен ;) то си е казано,всичко е на подсъзнателно ниво

kidwestern
11-28-2009, 15:51
кое? тва че неща ти фана циците ли?

SoStarstruck
11-28-2009, 16:00
cosmopolitan.bg... знам го вече,донякъде е вярно :wink:

F_CK_all_I_need_is_U
11-28-2009, 16:22
Вие сериозно ли бе, а тайните на начина по който сере??За тях кой ще пише, а???




:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Земи хвърляй БОБ по-добре .. 8-)

SoStarstruck
11-28-2009, 16:26
Вие сериозно ли бе, а тайните на начина по който сере??За тях кой ще пише, а???




:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Земи хвърляй БОБ по-добре .. 8-) Мъжете са еднотипни,серат по един и същи начин,няма смисъл. :wink:

11-28-2009, 16:32
Мъжете са еднотипни,серат по един и същи начин,няма смисъл.

И вие ли си натискате коремчето за да излезе по-бързо когато бързате? Мислех, че само аз...

ToniStoraro
11-28-2009, 16:34
или задника

SoStarstruck
11-28-2009, 16:36
Мъжете са еднотипни,серат по един и същи начин,няма смисъл.

И вие ли си натискате коремчето за да излезе по-бързо когато бързате? Мислех, че само аз...не съм мъжжж :lol:

ToniStoraro
11-28-2009, 16:39
това да не е гайда, че колкото по - силно натискаш - толкова по - бързо да излиза - то тогава тия със запек щяха само да се ръгнат в корема рязко и то да изхвърчи

11-28-2009, 16:39
или задника

Когато няма какво да правя си го прибирам обратно, че да го изакам пак - с ръце, ако имаш това в предвид.


не съм мъжжж

Не съм казвал, че си такъв.

ToniStoraro
11-28-2009, 16:41
имма предвид, че при прегръдка не само циците, ми и задника е обякт на хващане.

SoStarstruck
11-28-2009, 16:45
не съм мъжжж

Не съм казвал, че си такъв.а..ми добре :lol: не,честно,стори ми се,че не си разбрал нещо,затова казвам..


имма предвид, че при прегръдка не само циците, ми и задника е обякт на хващане.В cosmopolitan още пишеше,че колкото по-надолу се спускат ръцете му,толкова повече се повишава желанието му. :wink:

ToniStoraro
11-28-2009, 16:49
е, това със сигурност е така.

peshost
11-28-2009, 16:51
Искам за различните начини на биене на шамари- кой е успокоителен, кой е с любов, кой е шеговит, кой е приятелски, кой е сплашващ, кой е с пренебрежение и т.н.

SoStarstruck
11-28-2009, 16:54
Искам за различните начини на биене на шамари- кой е успокоителен, кой е с любов, кой е шеговит, кой е приятелски, кой е сплашващ, кой е с пренебрежение и т.н.But why???

ToniStoraro
11-28-2009, 16:56
че ти ако не можеш да разбереш кой шамар какъв е - накъде си тръгнал?

tonie__
11-28-2009, 16:56
статията ми се стори интересна и реших да я постна.нз,че я има в сайта,преписах я от списанието,занимавах се,защото реших,че на някои хора ще им хареса.не ми се подигравайте на труда,моля.спама е в Кофата

ToniStoraro
11-28-2009, 16:58
не се подигравам, статията е интересна за прочитане, просто, нали знаеш, едно мнение като тръгне и като се почне да му се отговаря

peshost
11-28-2009, 16:58
статията ми се стори интересна и реших да я постна.нз,че я има в сайта,преписах я от списанието,занимавах се,защото реших,че на някои хора ще им хареса.не ми се подигравайте на труда,моля.спама е в Кофата
Ееее не тъжи дее :( Мене ме хареса само се пошегувах айде стига. :)

SoStarstruck
11-28-2009, 16:58
статията ми се стори интересна и реших да я постна.нз,че я има в сайта,преписах я от списанието,занимавах се,защото реших,че на някои хора ще им хареса.не ми се подигравайте на труда,моля.спама е в Кофатааз не се подигравам,само да кажа,почти всичко е вярно от статията. :wink: А т'ва къде трябва да се спами мн хора не ги бърка като гледам.. :?

ToniStoraro
11-28-2009, 16:59
всъщност, даже добавяме идеи, които са верни

tonie__
11-28-2009, 17:01
ок,но повечето постове от първата страница са абсолютно ненужни.няма значение де,нядавам се да ви е харесала,мен лично ми беше много интересна

ToniStoraro
11-28-2009, 17:03
да

flowerlina
11-28-2009, 17:04
Наистина е интересна, казва мн вярни неща

ScarletBite
11-28-2009, 18:11
Пълни глупости.
По тази логика, всичките ме приятели от мъжки пол или се влюбени в мен, или ме желаят физически. :lol:
Не смятам, че можеш да "отгатнеш" чувствата на някого само по някакво движение.Винаги е индивидуално.

thedarkkiss
11-28-2009, 18:20
Космополитън .. :-)

kypo
11-28-2009, 23:03
за първи път в някоя статия да пише нещо верно.
аз обожавах да прегръщам бившата си приятелка по първия описан начин, в гръб. почти всеки път като стояхме аз бях зад нея...
по друг начин не прегръщам, когато ме прегръщат лице в лице по-скоро стоя безучастен докато свърши прегръдката. а особено мразя приятелските прегръдки с потупвания. аз съм фен на простото, но здраво, ръкостискане. там също има тайни, на кого ръката е отгоре, ако не са отвесно и силата и тн.

JustAnotherGirl
11-29-2009, 06:03
хмм, де да беше вярно за прегръдките в гръб... :(

DevilWish
11-29-2009, 06:39
Пълни глупости.
По тази логика, всичките ме приятели от мъжки пол или се влюбени в мен, или ме желаят физически. :lol:
Не смятам, че можеш да "отгатнеш" чувствата на някого само по някакво движение.Винаги е индивидуално.
Mного точно ;)

soul1199
11-29-2009, 12:52
:grin: :grin: :grin:

scarlett8
11-29-2009, 13:54
Пълни глупости.
По тази логика, всичките ме приятели от мъжки пол или се влюбени в мен, или ме желаят физически. :lol:
Не смятам, че можеш да "отгатнеш" чувствата на някого само по някакво движение.Винаги е индивидуално.
Mного точно ;)

:)