PDA

View Full Version : работа - Кауфланд



BadEmotion
11-28-2009, 18:21
Здравейте, скъпи приятели! :-D
Вече съм на 16 години и семейството ми има финансови проблеми. Нали знаете, икономическа криза 8-) Та реших да работя в Кауфланд през събота и неделя като предлагам различни стоки на хората за дегустация. Въпроса ми е, ако някой от вас знае каква е заплатата, как може да се уредим за работата и има ли някакви специални изисквания (възраст, пол, образование и др.)? :) Или да ми предложите някакъв друг вариант за работа през уикенда.
Предварително благодаря на всички.

spenZo
11-28-2009, 18:25
Или да ми предложите някакъв друг вариант за работа през уикенда.

Иди на магистралата.

BadEmotion
11-28-2009, 18:26
Или да ми предложите някакъв друг вариант за работа през уикенда.

Иди на магистралата.
Колко оригинално. :)

deFakto
11-28-2009, 18:55
Кауфланд е с доста добра организация,несмка е доколкото знам фирмата ,едно приятелче бачкаше там 2 години .. всичко е точно ,поне доколкото ми е разправял ..
Иначе не знам в тази криза ,хора постоянна работа не могат да си намерят ,та ти с каприз за събота и неделя ..
Иначе за твоя вариант-листовки ,някакви флаери или лепене на плакати не звучи лошо ..
Може и да се хванеш почасово в някой хранителен магазин да подреждаш количките ,ако не те е срам .. :D

BadEmotion
11-28-2009, 19:01
Ами то това в Кауфланд май пак си се води нещо като почасово работа, не е постоянна. Например наскоро някакво момиче рекламираше кафе там.
А това за листовките и плакатите имаш ли информация какво е заплащнето и къде трябва да питам? Също и за подреждането на количките? :)

FockidyFockFock
11-28-2009, 19:17
повечето подобни "промоутърски" длъжности, биват възнаграждавани с 3 лв/ч. същото се отнася и за раздаването на листовки/флайери и т.н.

realantisocial
11-28-2009, 20:06
spenzo боклук нещастен кво се подиграваш на момчето трътльо смазан. Ей такива боклуци като теб само бой и смърт за тях нещастник ! На детето му се е наложило да работи, това, че ти не си пипал работа през живота си не означава че всички са така майка ти мръсна гадна отрепка наркоманска. НА ВЕНА БОКЛУК !!!

cherinka
11-28-2009, 20:24
Специално за кауфланд ли питаш някак си или??
Защото доста мои приятелки са рекламни лица и ги изпращат периодично за по няколко дни по тези големите магазини и на други места.

Защото една верига като кауфланд едва ли ще се наеме сама да търси и избира момичета, които да им предлагат кафето,а ще се свържат с някоя рекламна агенция тя да им прати няколко девойки.

..

Ако си що-годе стройна, средно висока и висока, със свястна визия и ти знае устата виж разрови се за рекламни агенции в твоя град и така
нужни са само 16г.+

deFakto
11-28-2009, 20:43
spenzo боклук нещастен кво се подиграваш на момчето трътльо смазан. Ей такива боклуци като теб само бой и смърт за тях нещастник ! На детето му се е наложило да работи, това, че ти не си пипал работа през живота си не означава че всички са така майка ти мръсна гадна отрепка наркоманска. НА ВЕНА БОКЛУК !!!остави ,самия факт че някой пита човешки а да се отнесеш толкова грубо е грехота .. по-фрапантен е факта че човечеца трябва да слугува на някой си още от от 16 годишен/на ,което си е голям проблем .. ама на кой му пука ,човечни хора няма .. : )

realantisocial
11-28-2009, 20:46
побеснях... такава наглост рядко се вижда. Не бих му пожелал на ония смръдльо да изпада на положението на момчето, което си търси работа на 16 не за негово удобство, а за да живее, но му пожелавам да се срещнем някъде и да му покажа кво мисля фул импакт.
Към пичагата с бачкането, съжалявам, че не мога да ти помогна, но чисто логически ти предлагам да отидеш и да разпиташ.

deFakto
11-28-2009, 20:47
Ами то това в Кауфланд май пак си се води нещо като почасово работа, не е постоянна. Например наскоро някакво момиче рекламираше кафе там.
А това за листовките и плакатите имаш ли информация какво е заплащнето и къде трябва да питам? Също и за подреждането на количките? :) имам едно приятелче организатор на подобни дейности ,за лепене на плакати,раздаване на брошури и тем.подобни .. главно за студенти и за хора който искат да работят почасово.. Утре ще го питам какво предлага че сега го няма в скайп , и ще ти драсна да видиш за какво става въпрос ,щото и аз не знам как стоят точно нещата .. : )

BadEmotion
11-28-2009, 20:55
Благодаря много на всички за отговорите и разбирането! :)

term0t0
11-28-2009, 21:36
побеснях... такава наглост рядко се вижда. Не бих му пожелал на ония смръдльо да изпада на положението на момчето, което си търси работа на 16 не за негово удобство, а за да живее, но му пожелавам да се срещнем някъде и да му покажа кво мисля фул импакт.
Към пичагата с бачкането, съжалявам, че не мога да ти помогна, но чисто логически ти предлагам да отидеш и да разпиташ. и ти форОмен боец ли си?!

realantisocial
11-28-2009, 21:37
Делят ни няколкостотин километра иначе бих ти показал к'ъв боец съм, уви няма да стане, така че ще можеш да се задоволиш с клавиатурата си отрепка варненска :-D

caretoomuch
11-28-2009, 21:40
тва ултрасите сте големите мъжаги... 20 на 1
евалата, само така момчета. тва да ви е силата : )

term0t0
11-28-2009, 21:43
Делят ни няколкостотин километра иначе бих ти показал к'ъв боец съм, уви няма да стане, така че ще можеш да се задоволиш с клавиатурата си отрепка варненска :-Dмоля те,занем за твоята сила..естествено ги рАзхвърляш по петима!?Айде си лягай..варненска утрепка каза :lol:

realantisocial
11-28-2009, 21:45
Никъде не съм казал, че разхвърлям пет, но ще ти отхапя носа, това ми е любимия номер. Мисля да си първия на който съм успял да му отхапя качествено парче от носа.

term0t0
11-28-2009, 21:45
още?

realantisocial
11-28-2009, 21:47
Веднъж един гръцки философ, който вярвал в прераждането както си ходил по улицата видял едно момиченце, което рита едно куче. Спрял се и й казал " Внимавай, защото не знаеш дали не риташ баща си".

ToniStoraro
11-29-2009, 08:58
Ех, че отигинален коментар беше тоя с магистралата. Тъпак.
Няма значение.
За събота и неделя иманеща, които можеш да правиш. В големите вериги магазини не е лоша идея, само че не знам дали няма ограничение да имаш 18. Много фирми предлагат работа да раздаваш листчета и рекламни материали по улиците. Можеш да видиш в някое кафе, там има в някои възможности за почасова работа. Съжалявам, но не разбрах дали си момче или момиче - ако си момче можеш да видиш в някой склад, има възможности по складовете за товарене на каси, примерно. Ако си момиче може, понеже някои хора търсят по - млади момичета, да видиш за детегледачка (една позната беше така преди година, беше на 17). Но най - добре ми се струва промоутърската работа, защото повечето работодатели търсят хора за постоянна работа.

HexGirl
11-29-2009, 08:59
Така мило мое ,
никой не ти даде нормален отговор затова нека кажа аз :) Това го работех близо 3 години , работа като промоутър . За да станеш такъв-ва трябва да си регистриран към дадена фирма , или директно към завод за някакви продукти например" Нестле " ако те одобрен те водят на обучение или направо те пускат да работиш години не се искат , поне аз така знам . Възнаграждението е около 15 лв за една кампания а всяка кампания трае ок 1 до 3 часа в зависимост дали е с цел продажба или просто за реклама . Отиди в бюрото по заетост и кандидатстваш за работа като промоутър в такава фирма за промоутъри , в Кауфланд не наемат хора за тази работа те ги взимат от тези фирми :)

BadEmotion
11-29-2009, 17:05
Така мило мое ,
никой не ти даде нормален отговор затова нека кажа аз :) Това го работех близо 3 години , работа като промоутър . За да станеш такъв-ва трябва да си регистриран към дадена фирма , или директно към завод за някакви продукти например" Нестле " ако те одобрен те водят на обучение или направо те пускат да работиш години не се искат , поне аз така знам . Възнаграждението е около 15 лв за една кампания а всяка кампания трае ок 1 до 3 часа в зависимост дали е с цел продажба или просто за реклама . Отиди в бюрото по заетост и кандидатстваш за работа като промоутър в такава фирма за промоутъри , в Кауфланд не наемат хора за тази работа те ги взимат от тези фирми :)
Би ли разяснила повече за това обучение, ако е възможно :) А в месеца горе-долу колко кампании има или всеки път е различно? :)

HexGirl
11-29-2009, 17:11
Така мило мое ,
никой не ти даде нормален отговор затова нека кажа аз :) Това го работех близо 3 години , работа като промоутър . За да станеш такъв-ва трябва да си регистриран към дадена фирма , или директно към завод за някакви продукти например" Нестле " ако те одобрен те водят на обучение или направо те пускат да работиш години не се искат , поне аз така знам . Възнаграждението е около 15 лв за една кампания а всяка кампания трае ок 1 до 3 часа в зависимост дали е с цел продажба или просто за реклама . Отиди в бюрото по заетост и кандидатстваш за работа като промоутър в такава фирма за промоутъри , в Кауфланд не наемат хора за тази работа те ги взимат от тези фирми :)
Би ли разяснила повече за това обучение, ако е възможно :) А в месеца горе-долу колко кампании има или всеки път е различно? :)
има обучение ако си нает иначе не :) ами най-засилено е есента и зимата лятото няма почти една кампания на нов продукт е близо 2 седмици и доста парички се трупат за няколко дена си вадиш чисто 100 лв сама мажеш да си сметнеш , фатката е да те земат в промоутърска фирма

kypo
11-29-2009, 19:18
не знам ква е работата и колко плащат, ама когато бачках месарче в един такъв голям магазин много обичах промоутърките. сред гнусни и грозни колеги и колежки бяха радост за окото 8-)

а на оня гъз с магистралата му пожелавам да чисти септични ями.
похвално е че искаш да работиш нещо

JoeBanana
11-29-2009, 19:20
в кауфланд/метро/била/карфур се работи само след лоботомия, иначе може да изперкаш !
С Е К Т А !

Joc
11-29-2009, 19:44
една моя приятелка работи в Метро, получава добри кинти, дано да те вземат, аз за всеки случай ще я попитам като успея да се свържа с нея :)


Успех

ritobis
12-01-2009, 15:36
spenzo боклук нещастен кво се подиграваш на момчето трътльо смазан. Ей такива боклуци като теб само бой и смърт за тях нещастник ! На детето му се е наложило да работи, това, че ти не си пипал работа през живота си не означава че всички са така майка ти мръсна гадна отрепка наркоманска. НА ВЕНА БОКЛУК !!!Нe e казано че е момче 8-) 8-) 8-) 8-)

Joc
12-01-2009, 17:23
една моя приятелка работи в Метро, получава добри кинти, дано да те вземат, аз за всеки случай ще я попитам като успея да се свържа с нея :)


Успех

доста добри кинти в Метро? :razz:


тя ли ти каза?


щото те много хора лъжат за заплатата си,от кумова срам. един смешник ми разправяше,че взимал 800лв в Билла. ходих да проверя... оказа се,че взима около 200 :)

тя ми каза, ама на мен ми е през... сеш се.
аз лятото се трепах за 40-50 кинта, знам колко трудно се вадят кинти, и колко приятно е амфет преди и бира след работа 8-)

ivan9112
02-07-2012, 16:17
Здравейте,

всички които искате да спечелите пари, но не можете защото сте под 18г., не можете да си намерите работа или просто искате да изкарате допълнителни пари трябва да прочеетете целия текст :))).
Може би много от Вас са запознати с така наречените РТС сайтове, които плащат пари за да гледате малко реклами за не повече от 10 минути на ден. Може би и много от Вас за започнали да се занимават с някой такъв сайт, но е спрял защото след 1 месец е изкарал 2 долара и е решил, че това е губене на време и точно там е грешката Ви.
Искам да Ви предложа един проект в които всички ще имат само полза. За да печелите добре от РТС сайт трябва да имате хора които се регистрират под Вас, всеки регистрирал се в такъв сайт се отказва точно заради това: не може да намери някой които да се регистрира под него. Точно тук е идеята на проекта да се съберем повече хора и всеки да има поне по 5 реферала( така се нарича всеки които се регистрира под Вас), всеки от тия 5 реферала също по 5 и т.н. Колкото повече хора се съберем толкова по големи печалби ще генерираме. Можете да разпространите това съпбщение до колкото се може повече хора.
За да е всичко ясно и прозрачно ще направя общ чат в скайп с всички участници в проекта. Всеки които желае да се включи трябва да ми изпрати мейл на ivan_9112@abv.bg и да си отбележи скайп за връзка. Повече информация за РТС сайта можете да намерите тук http://parionline.webs.com/ .

Поздрави.