PDA

View Full Version : Коледни купони с даскалото - къде и как? :)



Shiningbright
11-28-2009, 17:55
Здравейте, хора :)
Понеже наближава Коледа, с това и коледните тържества по училищата, та ми беше интересно как отбелязвате празника? Къде се събирате? Става ли купона или не чак толкова...?
Е, вие сте :)

rashito0o
11-28-2009, 17:58
Не сме много задружни с класа .. те организират някакво събиране с хората от бившите им класове и са наели някакъв бар в който ще се съберат, но аз няма да отида.. уж ще е весело, но няма да познавам никой от бившите им класове и няма да ми е приятно предпочитам да се събера с приятели и да идем някъде.. :) :) :) :) :)

Unendlich
11-28-2009, 19:16
Нашият клас е много задружен, но не празнуваме в заведение. ;) Ще направим като миналата година - 26 човека сме, разпределяме се кой какво ще носи - ядене, пиене и т.н. Класната си носи лаптопа, някой си взима флашката, друг носи колони и в класната стая си правим луд купон - ядене, пиене, музика, танци и така. Като миналата година, голям купон беше 2 часа :grin: Няма нужда от заведение. :)

ThePowerOfLove
11-28-2009, 20:33
Досега не сме успели да се организираме, съмнява ме, че тази година ще успеем. А и сме много разделени на групички => няма да празнуваме заедно.

Pwnmaster
11-28-2009, 20:34
В класната стая-ядене, пиене, серене,точкЪ,боб-пробУем!?

Zarity
11-29-2009, 08:58
Ше ходим на хижа класа 8)
Мега размазването ше е :D

cookie_master
11-29-2009, 15:35
мисля,че няма да правим нищо :neutral:

Infinity
11-29-2009, 16:01
Аз искам, но просто от супер несериозни хора вече нищо не очаквам ! Мега тъпи са всички... :o

dakata123
11-29-2009, 16:05
хмм....попринцип се организира нещо мащабно (всички ученици и даскали), тази година пак ще е така. Ще има малко "речи".... нз какво др да кажа и после DJ....Абе общо взето купон ще е.

danibebi
11-29-2009, 17:57
Ами ние се събираме в барче..не само нашия клас а и хора от други класове в училището :) преди години сме се събирали и в класната стая с ядене, пиене и музика..но мисля, че в барчето е по-хубаво..силна музика, ядене и вс останало..учителите идват ако искат :-) иначе като цяло е мн весело..мениме си и подаръци :) :)

kombarka
11-29-2009, 18:11
Коледен бал... и отделно ще се събираме класа. Абе купони яко 8-)

DevilWish
11-29-2009, 18:21
Просто в класната стая с класа, ще ядем кифли с шоколад :D и ще пием сок и ще получим оценките си :D :shock:

Biskfitka
11-30-2009, 11:04
Ще ходим на механа с класа..ии още няколко класа..нямам търпение 8-)

CryToDie
01-09-2010, 08:48
Ние гласувахме:
1. Дискотека с други класове
2. Сами в класната стая
Бяхме решили в дискотека (аз бях против), но заради един голям побой на ученици от нашия клас, провали плановете и аз бях много щастлива :grin: Разбрахме се всеки да носи по нещо, но в понеделник (денят за празнуване) като отидох на училище, разбрах че никой освен мен не носи нищо. И през голямото междучасие класната ме пита какво ще става и аз и казах че нямаме организация и тя каза, че от 12:30 до 13:00 ще ни чака и азко няма нищо, ще си тръгва. И аз нали съм председател на класа, казах да събираме пари (кой колкото дава) и те приеха. До края на часовете от 8. души събрахме 20 лв. и след часовете веднага до магазина, купихме нещо за ядене (абе изхарчихме парите :D ), аз носех музика с флашката, а Цецо, нали живее срещу училището, донесе тонколони и 10 човека си прекарахме супер готино 8) ,а тези които бяха за дискотека, дето не дойдоха, да са пукнат от яд 8) :grin:

aloveyou
01-09-2010, 09:25
Ами ние бяхме на заведение..Целия клас.. :grin: Прекарахме чудесно :grin: :grin: ....
Ядене,пиене,песни,танци :grin: :grin: