PDA

View Full Version : Аз съм объркана,май и той.



solvex
11-28-2009, 18:32
запознах се с 1 момче лятото.
той ме зарибяваше аз не му обръщах внимание мина месец два той си продължаваше да ме зарибява но и аз започвах да му обръщам внимание.беше на рожденния ми ден.излезнахме вънка и той ми вика "защо мислиш че съм тук харесвам те и ме :-) (изтръпнах) "прибирам се аз и получавам смс "Ако искаш да направим нещо Красиво само кажи Да и слез пред вас,Нека да е Да" видяхме се спахме заедно.
След това пак се виждахме ей така.и пак излизам аз в петък и пак получавам смс "Излизаш без Мен,а аз така исках да Си Те Видя"пак се видяхме.и по скайпа си пишем понякога и ме разпитва къде съм била,с кой ей такива неща.
та той уж не иска сериозна връзка защото бил наранен от предишната си приятелка,но някак си той сам ме обърква с тези малки Думички.
и нз дали го прави нарочно или иска нещо повече но го е страх.
отначалото мислех че ще е само за 1 път но не се оказа така.а и за 1 път само щеше ли да ме зарибява толкова време?
зная повечето ще кажат седднете и поговорете но ме е страх че ако заговоря за нещо по сериозно ще се изплаши.
но все пак кажете мненията си :)

Dizziness
11-28-2009, 19:50
Ами мацка, щом те е зарибявал толкова => харесва те. Наранили са го => помогни му да го забрави. Не ти се говори по темата => трябва да говориш с него, за да се изясните. Успехи. :-)

Valento
11-28-2009, 20:20
Без разговор нищо няма да се промени , ще свикнете по този начин да сте заедно и след време ще осъзнаете че е трябвало да поговорите за сериозна връзка...послушай ме , говори с него ... и го попитай искали да бъде с теб с по-сериозни взаимоотношения , обещай му че няма да бъде наранен увери го че си искренна с него...по някой път тряя да се кажат някои неща , и всичко ще се оправи.

cinderella_gugutka
11-28-2009, 20:29
ем карайте така-ако наистина те харесва след време ще превъзмогне страха си и ще тръгнете сериозно

torresinho
11-28-2009, 21:24
Мацка,ти какво искаш?Ако ти искаш сериозна връзка - просто му покажи.От любовта боли,НО само когато е с неподходящ човек :)

solvex
11-29-2009, 03:52
ем карайте така-ако наистина те харесва след време ще превъзмогне страха си и ще тръгнете сериозно
мина месец от както започнахме да си се виждаме надявам се

solvex
11-29-2009, 03:55
Мацка,ти какво искаш?Ако ти искаш сериозна връзка - просто му покажи.От любовта боли,НО само когато е с неподходящ човек :)
от любовта боли то боли дали няма да ме отблъсне ако заговоря за връзка от това ме е страх .
преди около 1-2 мсеца скъсах с пр ми и просто с него се впуснах просто ей така защото има тръпка има привличане и просто никог апреди нямаше да тръгна да спя с някой просто ей така но сега се отдадох на живота и на моментите с него :oops:

solvex
11-29-2009, 04:07
един път го усещам че иска да е с мен,гушка ме разпитва ме ,а друг път е ужасен направо може да ме искара извън кожата ми .
а колко много обичаме да се дразним не е истина.
харесвам го но се опитвам да не се влюбвам в него (защото това го правя мн бързо и понякога е грешка) защото не го знам какво му е в главата.
оххх :o достатъчно големи сме и 2-мата че да се държим така но .... :D (аз съм на 19 той + 5)

ToniStoraro
11-29-2009, 07:02
и пак ,който го е страх от мечки

DevilWish
11-29-2009, 07:03
Без разговор нищо няма да се промени , ще свикнете по този начин да сте заедно и след време ще осъзнаете че е трябвало да поговорите за сериозна връзка...послушай ме , говори с него ... и го попитай искали да бъде с теб с по-сериозни взаимоотношения , обещай му че няма да бъде наранен увери го че си искренна с него...по някой път тряя да се кажат някои неща , и всичко ще се оправи.
Съгласна съм.Всеки случай не оставай на принципа "секс приятел", защото и лошо име ще ти излезне (недай си Боже) пък и ще се измъчваш, защото виждам, че искаш връзка ;) По-добре е от сега да знаеш можеш ли да получиш това, което искаш ;)

buuu
11-29-2009, 07:58
щом НЕ ИСКА сериозна връзка защо е СПАЛ С ТЕБЕ ?!?! вие обаче и двамата не знаете ко искате ... ако говориш с него и ако " се оплаши " зна4и всичко е било губене на време :wink:

sunshinepp
11-29-2009, 08:00
щом НЕ ИСКА сериозна връзка защо е СПАЛ С ТЕБЕ ?!?! вие обаче и двамата не знаете ко искате ... ако говориш с него и ако " се оплаши " зна4и всичко е било губене на време :wink:

++ :-)

buuu
11-29-2009, 08:01
щом НЕ ИСКА сериозна връзка защо е СПАЛ С ТЕБЕ ?!?! вие обаче и двамата не знаете ко искате ... ако говориш с него и ако " се оплаши " зна4и всичко е било губене на време :wink:

++ :-)

ооо май ловввввв :-) :-)

soul1199
11-29-2009, 12:50
Ами мацка, щом те е зарибявал толкова => харесва те. Наранили са го => помогни му да го забрави. Не ти се говори по темата => трябва да говориш с него, за да се изясните. Успехи. :-)

solvex
11-29-2009, 15:48
щом НЕ ИСКА сериозна връзка защо е СПАЛ С ТЕБЕ ?!?! вие обаче и двамата не знаете ко искате ... ако говориш с него и ако " се оплаши " зна4и всичко е било губене на време :wink:
аз знам че искам да съм с него но явно той нз какво иска :-o

dakata123
11-29-2009, 15:55
седнете и говорете, няма друг начин. Така ще е най-лесно и за двама ви.
П.С. дано нещата между вас потръгнат

solvex
11-29-2009, 15:58
седнете и говорете, няма друг начин. Така ще е най-лесно и за двама ви.
П.С. дано нещата между вас потръгнат
даноо много ми се искаа :grin:

solvex
11-29-2009, 15:59
както всички казват ако не рискуваш губиш а ако рискуваш знае ли сее :)

sulley
11-29-2009, 16:50
Той може да се изплаши,защото не знае какво иска все още,но когато му покажеш на какво си готова ти за него (сериозна връзка,което не е никак малко) може пък да има точно обратния ефект,и да му вдъхнеш кураж. Успех.

solvex
11-29-2009, 16:57
Той може да се изплаши,защото не знае какво иска все още,но когато му покажеш на какво си готова ти за него (сериозна връзка,което не е никак малко) може пък да има точно обратния ефект,и да му вдъхнеш кураж. Успех.
а как по точно да му Покажа да му Докажа че съм сериозна той ме вижда каква съм от време на време си и пишем разговаря ли сме но все по малко и все покрай нас е имало хора
дори сега когато нямам приятел и нз си кво не съм тръгнала да спя със всеки а пак съм само с един(аз съм така или с един или с никой)

kombarka
11-29-2009, 17:43
щом НЕ ИСКА сериозна връзка защо е СПАЛ С ТЕБЕ ?!?! вие обаче и двамата не знаете ко искате ... ако говориш с него и ако " се оплаши " зна4и всичко е било губене на време :wink:

Ама... то май точно това, че спи с нея и после и казва, че не иска сериозна връзка показва, че иска само едно е*ане... Защо да спиш с някого винаги значи сериозна връзка? ... уфф дано ме разбрахте :lol:

XTREMEFREERIDE
11-29-2009, 17:48
Няма какво да се плаши момчето.Във вашата възраст,няма място за страх.Трябва да се опитва,защото рано или късно ще изпитате нужда,да създадете семейство.Поговорете,без да се приесняваш от резултата.Пък и щом все още не си влюбена,няма да е трудно.
Успех.

solvex
11-29-2009, 17:59
щом НЕ ИСКА сериозна връзка защо е СПАЛ С ТЕБЕ ?!?! вие обаче и двамата не знаете ко искате ... ако говориш с него и ако " се оплаши " зна4и всичко е било губене на време :wink:

Ама... то май точно това, че спи с нея и после и казва, че не иска сериозна връзка показва, че иска само едно е*ане... Защо да спиш с някого винаги значи сериозна връзка? ... уфф дано ме разбрахте :lol:
добре за едното му е*ане ли ще се занимава толкова врееме пък с мен и тези малки нещаа ? все пак не сме спали 1 път.
1 казал че иска нормална връзка тва онова после че бил наранен и едни такива

sladur4etyYy
11-29-2009, 21:25
ем карайте така-ако наистина те харесва след време ще превъзмогне страха си и ще тръгнете сериозно

и само да добавя- гледай да не се увличаш много, защото ако пък се окаже, че не иска сериозна връзка, ще страдаш

mArMaLaDkA
11-29-2009, 21:30
http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif

kombarka
11-30-2009, 11:37
щом НЕ ИСКА сериозна връзка защо е СПАЛ С ТЕБЕ ?!?! вие обаче и двамата не знаете ко искате ... ако говориш с него и ако " се оплаши " зна4и всичко е било губене на време :wink:

Ама... то май точно това, че спи с нея и после и казва, че не иска сериозна връзка показва, че иска само едно е*ане... Защо да спиш с някого винаги значи сериозна връзка? ... уфф дано ме разбрахте :lol:
добре за едното му е*ане ли ще се занимава толкова врееме пък с мен и тези малки нещаа ? все пак не сме спали 1 път.
1 казал че иска нормална връзка тва онова после че бил наранен и едни такива

Не говорех точно за теб. Просто не бях съгласна с тезата на buuu на която попринцип много се кефя 8-) (подмазвам сее :lol: )

LadyDi
11-30-2009, 11:39
щом НЕ ИСКА сериозна връзка защо е СПАЛ С ТЕБЕ ?!?! вие обаче и двамата не знаете ко искате ... ако говориш с него и ако " се оплаши " зна4и всичко е било губене на време :wink:
А че сексът означава обвързване за цял живот ли?
Я, малко по-реално...

sulley
11-30-2009, 11:41
Той може да се изплаши,защото не знае какво иска все още,но когато му покажеш на какво си готова ти за него (сериозна връзка,което не е никак малко) може пък да има точно обратния ефект,и да му вдъхнеш кураж. Успех.
а как по точно да му Покажа да му Докажа че съм сериозна той ме вижда каква съм от време на време си и пишем разговаря ли сме но все по малко и все покрай нас е имало хора
дори сега когато нямам приятел и нз си кво не съм тръгнала да спя със всеки а пак съм само с един(аз съм така или с един или с никой)

Ми знам ли,излезте на кафе само двамата,пък ако той нещо се държи гадно,може да направиш сцена и да му излееш колата пред хората. :-o

scanadal
11-30-2009, 11:58
Ми той си го е казал,че не иска да се обвързва за момента.Привличаш го,ясно е,но сексуално.Ако е искал да бъдете гаджета повярвай ми,щеше да направи така че да имате връзка.Ако ти харесва идеята да правите неангажиращ секс,правете,така е най-сладко :) Но не мисля че ще се получи нещо повече.От опит казвам,но дано да греша ;)

valdesbg
11-30-2009, 12:30
Той иска, ама не му стиска. ти искаш, ама те е срам/страх?

Ако не приказвате - какпо дяволите ще се разбере кой кум и кой сват, и кой на булката брат?

Или и двамата не сте дорасли за някакви по сериозни отношения, или не ви пука толкова колкото описваш. И в двата случая изхода е ясен.

Що се плашиш не знам :)

misslowe
11-30-2009, 12:46
Мацка,ти какво искаш?Ако ти искаш сериозна връзка - просто му покажи.От любовта боли,НО само когато е с неподходящ човек :)
от любовта боли то боли дали няма да ме отблъсне ако заговоря за връзка от това ме е страх .
преди около 1-2 мсеца скъсах с пр ми и просто с него се впуснах просто ей така защото има тръпка има привличане и просто никог апреди нямаше да тръгна да спя с някой просто ей така но сега се отдадох на живота и на моментите с него :oops:

Амии ако говориш с него ще разбереш .. ние нито него нито теб п0знавамее .. по добре вземи и говори .. обяснии му че държиш на негоо .. и че няма да бъде наранен че той не м0жее .. вечно да се страхува да бъде наранен .. от любовта болии .. но ако се обичатее можете всичко ЗАЕДНО ... :-P успехх :-) :-)

hooliganka89
11-30-2009, 21:48
Е,щом не ти се говори конкретно по въпроса,спомени нещо от рода на "Срещаме ли се с други хора?Или сме само двамата?"
Мисля,че това ще ти даде ясна представа на къде вървят нещата между вас.

fc
12-01-2009, 03:51
Ако ви е яко, гушкайте си се и без това живеем в шибани времена....

buuu
12-01-2009, 05:54
щом НЕ ИСКА сериозна връзка защо е СПАЛ С ТЕБЕ ?!?! вие обаче и двамата не знаете ко искате ... ако говориш с него и ако " се оплаши " зна4и всичко е било губене на време :wink:
А че сексът означава обвързване за цял живот ли?
Я, малко по-реално...

не означава обвърззване за цял живот ама не означааа и "спах с теб аи поече да няяме сериозни отношения " ! 8-)

buuu
12-01-2009, 05:57
щом НЕ ИСКА сериозна връзка защо е СПАЛ С ТЕБЕ ?!?! вие обаче и двамата не знаете ко искате ... ако говориш с него и ако " се оплаши " зна4и всичко е било губене на време :wink:

Ама... то май точно това, че спи с нея и после и казва, че не иска сериозна връзка показва, че иска само едно е*ане... Защо да спиш с някого винаги значи сериозна връзка? ... уфф дано ме разбрахте :lol:

ем именно объркан е и само и са прай на сфаляч 8-) не казвам че да спиш с някои тряя да имаш сериозна връзка ,ама и не тряяя да си безразличен бах маа му аз не бих спала с някой който си прай труда да ма зарибяя 847896574 пъти и след няколко дни да ми истърси че неиска сериозна връзка .. е ко е тфа 8-) :lol:
:-)

sunshinepp
12-01-2009, 07:58
а бе я не се избивайте за тва спане! а тя що е спала с него а!!!??? :-o :x

kombarka
12-01-2009, 10:42
а бе я не се избивайте за тва спане! а тя що е спала с него а!!!??? :-o :x

Казаха ли ни го :razz:

solvex
12-01-2009, 15:07
щом НЕ ИСКА сериозна връзка защо е СПАЛ С ТЕБЕ ?!?! вие обаче и двамата не знаете ко искате ... ако говориш с него и ако " се оплаши " зна4и всичко е било губене на време :wink:

Ама... то май точно това, че спи с нея и после и казва, че не иска сериозна връзка показва, че иска само едно е*ане... Защо да спиш с някого винаги значи сериозна връзка? ... уфф дано ме разбрахте :lol:

ем именно объркан е и само и са прай на сфаляч 8-) не казвам че да спиш с някои тряя да имаш сериозна връзка ,ама и не тряяя да си безразличен бах маа му аз не бих спала с някой който си прай труда да ма зарибяя 847896574 пъти и след няколко дни да ми истърси че неиска сериозна връзка .. е ко е тфа 8-) :lol:
:-)
не ми го е казвал лично(от др човек разбрах)

solvex
12-01-2009, 15:10
а бе я не се избивайте за тва спане! а тя що е спала с него а!!!??? :-o :x
спах с него защото просто се отдадох на момента а и :-) му ме накара да изтръпна(чувство което бях забравила)
по принцип никога не бих го направила преди (прекалено съм сериозна) но просто се случи

solvex
12-01-2009, 15:13
Е,щом не ти се говори конкретно по въпроса,спомени нещо от рода на "Срещаме ли се с други хора?Или сме само двамата?"
Мисля,че това ще ти даде ясна представа на къде вървят нещата между вас.
дам и това е вариантт :) но какво се базикахме и аз му викам"аз коя съм ти 5-6.всеки ден с различна сигурно си" и той вика "да бе само с теб съм"

Bobolinka
12-01-2009, 15:26
q ne se zanimavai pove4e s nego :)

solvex
12-01-2009, 15:29
добре пак ще повторя някой неща
на рожденният ми ден ми каза "Тук съм защото те Харесвам и ме :-) "
после ми писсаа смс "ако искаш да направим нещо Красиво само кажи Да и слез пред вас Нека да е Да"(той дори знаеше къде живея аз не съм му казвала знае и много други неща за мен) и после отидохме у тях.Спахме заедно и аз останах да преспя у тях Не ме е Гонил(да каже тръгвай си или да тръгне да ме кара към нас)

винаги сме оставали заедно за през ноща гушнати и си заспиваме на сутринта примерно като го питам ще ме закараш ли и той да.
В петък бях излезнала и ми пише смс"Излизаш без мен Така ли? А АЗ така Исках да Си те Видя" и пак си се видяхме де.
Пак ми пише смс "Къде си да Си Те Намеря"

и когато съм била до късно на работа и негов приятел му се обажда и му казва че съмм още на работа и Той Идва и ми вика "не се ли досети че ще дойда"

да ви кажа и аз за пореден път се обърквам като си го четох
Той определено Незнае какво иска но както и да е аз лично се отказвам да се занимавам с него.писнало ми е аз да правя 1 крачки и да водяя разговори ако си реши знае къде що съм.

solvex
12-01-2009, 15:31
q ne se zanimavai pove4e s nego :)
така и ще направя да ти кажааа аз нито му пиша нито го търся но сякаш го уплаших ама с какво :D :D :D

Rhype
12-01-2009, 16:16
запознах се с 1 момче лятото.
той ме зарибяваше аз не му обръщах внимание мина месец два той си продължаваше да ме зарибява но и аз започвах да му обръщам внимание.беше на рожденния ми ден.излезнахме вънка и той ми вика "защо мислиш че съм тук харесвам те и ме :-) (изтръпнах) "прибирам се аз и получавам смс "Ако искаш да направим нещо Красиво само кажи Да и слез пред вас,Нека да е Да" видяхме се спахме заедно.
След това пак се виждахме ей така.и пак излизам аз в петък и пак получавам смс "Излизаш без Мен,а аз така исках да Си Те Видя"пак се видяхме.и по скайпа си пишем понякога и ме разпитва къде съм била,с кой ей такива неща.
та той уж не иска сериозна връзка защото бил наранен от предишната си приятелка,но някак си той сам ме обърква с тези малки Думички.
и нз дали го прави нарочно или иска нещо повече но го е страх.
отначалото мислех че ще е само за 1 път но не се оказа така.а и за 1 път само щеше ли да ме зарибява толкова време?
зная повечето ще кажат седднете и поговорете но ме е страх че ако заговоря за нещо по сериозно ще се изплаши.
но все пак кажете мненията си :)


На колко си?!