PDA

View Full Version : Ще може ли да ми помогнете,за да му го върна !!



marcy
11-28-2009, 20:50
Здравейте хора. :-D Искам да ви питам какво да му кажа,че да го затапя някакси и да му стане тъпо,че е казал нещо което не е трябвало,защото аз го харесвам от много време това момче и той го показваше по някакъв начин-гледаше ме,когато го погледнех си извърташе погледа,писахме си по аха това онова,каза че съм много красива.преди време каза на едно момче,че и той ме харесва,но нищо не направи,защото е много срамежлив както и го потвърдиха много други.И ме посъветваха аз да действам и така и направих.Казах на една моя приятелка да му пише в крайна сметка дали имам шанс при него и да каже най сетне поне да знам да се боря ли или не..той 1воначално не отговори и след 1 час тя пак му писа 'айде де кажи и те оставям на мира' и той отговори ''abe shto neme ostavite namira ve4e gledaite si rabotata'' ... :booooomb: :x Много гадно ми стана,че въпросът ми беше какво да правя сега или ако може да ме посъветвате.. какво мислите :( :-D Благодаря предварително!

Naik1
11-28-2009, 23:52
мии ако се държиш като курва нищо няма да стане .. така че се дръж като някоя еее :smt003 толкоа голяма приятелка , върти се през повечето време край него, ходете си на гости и някоя вечер го помоли да гледате филм заедно примерно .. после си поемаш и тф ае :)

marcy
11-29-2009, 09:17
Ами как да се държа като приятелка,като той нали писала на фр-то ми да го оставим уж на мира

Gothicaaa
12-01-2009, 14:47
глей са :D няа да стане ако караш приятелките да вършат мръсната работа :? просто му кажи че го харесваш и толкова ама не го притискай че ше се затвори във черупката си! :smt011 досаждате му с приятелката ти момчетата не обичат досадни приятелки :-D обичат на саме някоя да им признае чувствата си тааака чее.. действай! :smt056

zlatnotopatee
01-30-2011, 09:53
Така само ще се унижиш .. Кажи му,че никога не си го харесвала а твойта фр само му се е ебавала :))

vIKToriYa
01-30-2011, 11:21
извинявай.. на колко си години ??? това с моленето на приятелка да разпита някое момче за теб е много глупаво!!!! :? по-добре сама го попитай имаш много по-голям шанс да ти отговори положително да кажем.... аз примерно не бих обсъждала личния си живот с приятел на приятеля ми... замисли се.. как се е почувствал.. иначе за това което е казал.. не се впрягай ... просто ви е хванал игричката... може би не го мисли ... поговорете си ии се изяснете ДВАМАТА :) :*

elenka3
01-30-2011, 13:01
кажи му.. арии млъкнии ве селякк ...

rand0m
01-30-2011, 21:29
кажи му.. арии млъкнии ве селякк ...
+1 йес вее :grin: това ми хареса
Много яно, че му е писнало всички да го разпитвате. Остави го намира. Ако иска да прави нещо ще го направи.

soshy97
01-31-2011, 12:09
Да верно не му досаждай . И не прави грешката ...да караш фр-то ти да ти оправя нещатата и то с момче. Направих тази грешка веднъж и ми беше много гадно след това. Тази моя фр съсипа всичко пък и това е тъпо оправи се сама с него и за какво трябва да го затапваш с нещо той не е виновен вие сте го побъркали обзалагам се че тя го е разпитвала... толко много чее... той е забравил да говори миличкия....
Писнало му е да се занимава с твоята фр . Може да му е станало неприятно че тази го разпитва (досадно е )...Отиди при него и си поговорете ТИ И ТОЙ без ПРИЯТЕЛКАТА ти ... ! :-D :-P :-P

fluffyunicorn
02-01-2011, 07:29
не мисля,че трябва да вървиш след него..смисъл такъв ако се държи нагло просто го остави да си гледа работата...а ако не е толкова груб му кажи кво чувстваш...ии наистина това с приятелката ти е малко детско...по-добре ти да го питаш :)