PDA

View Full Version : НЯЯЯМАА ЛЮБООВ



retrovirus
11-28-2009, 20:01
ДО ВСИЧКИ ВЛЮБЕНИ ТИЙНОВЕ.ОСЪЗНАЙТЕ СЕ БЕ ПУБЕРИ ТАКОВА ЖИВОТНО КАТО ЛЮБОВ НЯМА.НИКОЙ ЧОВЕК НЕ Е СПОСОБЕН ДА ОБИЧА ДРУГ ЧОВЕК.НИЕ ОБИЧАМЕ ТОВА КОЕТО СМЕ КОГАТО СМЕ С ТЕЙ НАРЕЧЕНАТА НАША ЛЮБОВ.ВСИЧКО ОПИРА ДА ЕГОТО НИ.

LoveRetroMusic
11-28-2009, 20:04
ОК

peshost
11-28-2009, 20:04
ХУУ

GaBs_BaBs
11-28-2009, 20:06
Коя или кой те отряза и сега не можеш да се понасяш, като мразиш и целия свят? :D


Има малка истина в това което си написал/a, че се обичаме когато сме с този някой - еми това е част от обичта, този човек те прави по-добър!

kidwestern
11-28-2009, 20:07
доброутро

hotAndColddd
11-28-2009, 20:10
добро утро

добър ден ..


Има любов,
Ти не забелязваш, защото тя толкова леко докосва ежедневието, че не би могла да го промени, ако някой не и подаде ръка...

sWeeX
11-28-2009, 20:12
Ше ти мине нема съ притсняваш :D

GaBs_BaBs
11-28-2009, 20:16
добро утро

добър ден ..


Има любов,
Ти не забелязваш, защото тя толкова леко докосва ежедневието, че не би могла да го промени, ако някой не и подаде ръка...

лека вечер...



този коментар ми прилича на едно много хубаво "нещо" :
И нещо хубаво за любовта:
"Има любов, която не забелязваш, защото тя толкова леко докосва студенината на сивия ден, че не би могла да го промени.
Има любов, която връхлита като буря и след нея остават само разбити мечти и останки от душата ни.
Има любов, която чакаш с дни, месеци, години, а тя все не идва.
Но има и такава любов, която независимо дали ще се случи или не, променя съзнанието ти, вършейки чудо след чудо. Тази любов понякога страшно боли, друг път се задъхва от щастие.
Понякога те води, а друг път е сляпа.
Понякога те убива, за да те възкреси отново.
Не можеш да я пропуснеш край себе си незабелязано.
Когато се случи, ти просто знаеш, че е Тя - ИСТИНСКАТА! Тази любов, която остава, дори да си отиде някой ден!"

hotAndColddd
11-28-2009, 20:21
добро утро

добър ден ..


Има любов,
Ти не забелязваш, защото тя толкова леко докосва ежедневието, че не би могла да го промени, ако някой не и подаде ръка...

лека вечер...



този коментар ми прилича на едно много хубаво "нещо" :
И нещо хубаво за любовта:
"Има любов, която не забелязваш, защото тя толкова леко докосва студенината на сивия ден, че не би могла да го промени.
Има любов, която връхлита като буря и след нея остават само разбити мечти и останки от душата ни.
Има любов, която чакаш с дни, месеци, години, а тя все не идва.
Но има и такава любов, която независимо дали ще се случи или не, променя съзнанието ти, вършейки чудо след чудо. Тази любов понякога страшно боли, друг път се задъхва от щастие.
Понякога те води, а друг път е сляпа.
Понякога те убива, за да те възкреси отново.
Не можеш да я пропуснеш край себе си незабелязано.
Когато се случи, ти просто знаеш, че е Тя - ИСТИНСКАТА! Тази любов, която остава, дори да си отиде някой ден!"

Възможно е,понякога запомням разни нещица
които съм прочела :)
Но любов има и ще има !

ScarletBite
11-28-2009, 20:24
Бейби, какво друго, освен любовната мъка, би могло да те накара да пуснеш тази безсмислена тема? 8)
Думата "любов" е синоним на "болка".И май всички сме мазохисти. :-)

Valento
11-28-2009, 20:31
Абе батенце има любов ... просто не си я срещнал явно , като я срещнеш ще си върнеш думите назад... помни ми думата приятелю

FlashMX
11-28-2009, 20:37
http://i406.photobucket.com/albums/pp149/greekman23/cookiemonster-knife.jpg SENSE?

BloodyAmy
11-28-2009, 20:57
Любов ли бе – да я опишеш?
Любов ли бе – да я разровиш?
Разровиш ли я – ще мирише
и ще горчи като отрова..

Hilary_
11-28-2009, 21:05
laаааngweеееilig ..

SoStarstruck
11-28-2009, 22:08
преобърнах всичко не намерих любоовввввв :grin: :grin: :grin:

ShawnMac
11-28-2009, 22:10
Има бе приятел :)

FancyGirl
11-28-2009, 22:11
Отрязаха ли те ?

Valento
11-28-2009, 23:48
Отрязаха ли те ?
С голямата ножица ...

JustAnotherGirl
11-29-2009, 05:42
Уффффф бе хора не ви ли писна от теми "има любов"-"няма любов"? Любов има и винаги ще има! Е, друг е въпросът под каква форма...: Ако е несподелена много ясно, че ще мислиш, че няма...ама замисли се нали ти обичаш-значи има.(ето ти едно от многото противоречия в живота) А май повочето от нас забравят за любовта която получаваме всеки ден от родителите и приятелите си... Хора тва също е форма на любовта!!!...Е, като се замисля може да има хора, за които такова животно няма-сирачета, борещи се единствено да оцелеят сами на улицата, но се съмнявам, че ти си такъв...Оле аз изписах цял роман!Ае стига толкова :shock: :grin: :grin: :grin:

FromAutumToAshes
11-29-2009, 05:52
този коментар ми прилича на едно много хубаво "нещо" :
И нещо хубаво за любовта:
"Има любов, която не забелязваш, защото тя толкова леко докосва студенината на сивия ден, че не би могла да го промени.
Има любов, която връхлита като буря и след нея остават само разбити мечти и останки от душата ни.
Има любов, която чакаш с дни, месеци, години, а тя все не идва.
Но има и такава любов, която независимо дали ще се случи или не, променя съзнанието ти, вършейки чудо след чудо. Тази любов понякога страшно боли, друг път се задъхва от щастие.
Понякога те води, а друг път е сляпа.
Понякога те убива, за да те възкреси отново.
Не можеш да я пропуснеш край себе си незабелязано.
Когато се случи, ти просто знаеш, че е Тя - ИСТИНСКАТА! Тази любов, която остава, дори да си отиде някой ден!"


Има истина в това... Даже доста

DevilWish
11-29-2009, 06:49
Има любов ;) Ама не трябва да се търси, тя сама ще си дойде при теб ;) + това някой хора търсят истинската си любов цял живот.Не се отчайвай, защото някой не споделя чувствата ти ;)

cookie_master
11-29-2009, 06:58
ОК

ToniStoraro
11-29-2009, 07:22
има

sunshinepp
11-29-2009, 08:20
ДО ВСИЧКИ ВЛЮБЕНИ ТИЙНОВЕ.ОСЪЗНАЙТЕ СЕ БЕ ПУБЕРИ ТАКОВА ЖИВОТНО КАТО ЛЮБОВ НЯМА.НИКОЙ ЧОВЕК НЕ Е СПОСОБЕН ДА ОБИЧА ДРУГ ЧОВЕК.НИЕ ОБИЧАМЕ ТОВА КОЕТО СМЕ КОГАТО СМЕ С ТЕЙ НАРЕЧЕНАТА НАША ЛЮБОВ.ВСИЧКО ОПИРА ДА ЕГОТО НИ.

спокойно, всичко е наред.. :-) :)

buuu
11-29-2009, 08:24
:lol:

pebals
11-29-2009, 08:34
Абе т'ва, че ти не вярваш или че някой те е зарязал или нещо от сорта не значи,че останалите не трябва да вярват! НЕ си налагай мнението ако може :) :)

Zarity
11-29-2009, 08:51
Някой та е наебал и оставил нали :D

darsit0
11-29-2009, 08:52
добро утро

добър ден ..




айде лека нощ :D

darsit0
11-29-2009, 08:55
а по темата според мен има любов

soul1199
11-29-2009, 12:39
:grin: :grin: :grin: :grin:

Phantom93
11-29-2009, 13:13
вЕрвай си пич :-D . Просто не си я срещнал.

scarlett8
11-29-2009, 14:32
щом казваш вярвам ти :D

Korrnyy
11-29-2009, 15:34
Като не си бил влюбен е естествено, че така ще кажеш :)

dakata123
11-29-2009, 15:39
според мен любов има и винаги ще има

aka6a_vamp
11-29-2009, 16:19
Оф аре стига...ест,че има любов...тя е навсякъде и я получаваме от всички близки :?

sulley
11-29-2009, 16:31
Амииииииииии понякога е така.
Зависи от тъпите говеда,наречени хора. :)

fenastz
11-29-2009, 17:22
Съгласен...

alex4o
11-29-2009, 17:33
И това съм сигурна,че го казва човек,който никога не е обичал! И някъде бях чела.. "Любов има,но първо трябва да я създадеш,защото чуждото сърце се взема,когато своето дадеш!" :)

ManiaSpiritY
12-03-2009, 21:20
И аз като един непоправим романтик ще кажа ,че я има ,че живее в нас и е заложена у всекиго .Дали ще можем да я споделим и изживеем е нещо съвсем различно . Не е минал и месец откакто две невръстни деца се хвърлиха под влак именно заради нея -това достатъчно доказателство ли е ?
Стига толкова "велики "разсъждения по темата - по-добре да й бъде сложен ключ. 8)

leviafana
12-03-2009, 21:31
Любовта за съжеление драги ми приятелю я има. Тя е толкова истинска колкото и теб самия. Да в много случаи тя е мазохизъм в който се самонараняваш влюбвайки се в човек който никога няма да изпита същото към теб и въпреки това тази гадина любовта ти дава напразни надежди че някога може би този човек ще те обикне или поне хареса мъничко, но в крайна сметка това никога няма да стане. Така че по-добре се захващайте с мазохизма и спрете да разсъждавате по ВЕЛИКАТА тема за любовта колкото и да ви е тъпо я има. :)

Wrathchild
12-04-2009, 06:28
laаааngweеееilig ..Ja, ja...

kindergarden
12-04-2009, 06:49
Уважавам мнението ти, но аз ще продължа да си я търся и, ако е рекъл Господ, ще я намеря!Пък да видим тогава зле ли ще ми е :grin:

valdesbg
12-04-2009, 06:56
Ама всички се хващате за думичките "няма любов". А автора си е обяснил много точно кое как и защо :)

Ако се замислите малко - ще видите че когато сте с някой когото твърдите че обичате, ви е хубаво, спокойно приятно...блабла(всеки да си допълни). Е вие сте влюбени не в човека до вас, а в тези чувства които ТОЙ/ТЯ предизвиква у вас. От негова страна е същото.

Кофти, но истина :)

Егоисти сме :)

Ся да не решите че съм някоя наранена душа. Не, напротив. Любов има, точно това за което говорите. Само че не е насочено директно към друг човек, а към нашите собствени усещания.

kindergarden
12-04-2009, 07:01
Ама всички се хващате за думичките "няма любов". А автора си е обяснил много точно кое как и защо :)

Ако се замислите малко - ще видите че когато сте с някой когото твърдите че обичате, ви е хубаво, спокойно приятно...блабла(всеки да си допълни). Е вие сте влюбени не в човека до вас, а в тези чувства които ТОЙ/ТЯ предизвиква у вас. От негова страна е същото.

Кофти, но истина :)

Егоисти сме :)

Ся да не решите че съм някоя наранена душа. Не, напротив. Любов има, точно това за което говорите. Само че не е насочено директно към друг човек, а към нашите собствени усещания.егоист :o емоушънлес робът :o :lol: :lol: :-) :D

valdesbg
12-04-2009, 07:03
И поради каква причина съм в центъра на вниманието ти? :)

kindergarden
12-04-2009, 07:10
забранено ли е? Вчера аз бях в центъра на твоето.Сега е твой ред,само дето аз не обиждам, а се шегувам... 8-)

valdesbg
12-04-2009, 07:16
Ахааа, отмъщението е сладко. Права си.

Иначе - не е забранено. Само се информирам :)

DarkBass
12-04-2009, 07:25
хахаха от такава тема няма смисъл ... всеки който са го отрязали влюбен загубен и т.н. .. ги блещи тея докато ненамери следващатата.. такаче ГОЛЯЯМАТА истина е че любов има ... После идва и другата истина че не расте по дърветата а се изгражда ... пък от любов до любов има мнооого варианти които доста пренебрегват ... Примерно любов от 1 поглед неможе да се сравнява с любов изградила се за госина примерно ... ;]
така че емота спокойно тея вени не са за рязане

kindergarden
12-04-2009, 07:26
Ахааа, отмъщението е сладко. Права си.

Иначе - не е забранено. Само се информирам :)не си отмъщавам.Не съм чак толкова злобна :D Просто съм се разлигавила :D