PDA

View Full Version : оф,хора,помощ...



cinderella_gugutka
11-28-2009, 20:19
ем досега съм преживяла какви ли не раздяли и ве4е станах направо експерт по тези неща.проблемът е 4е те все бяха с мом4ета .винаги съм била убедена 4е имам невероятни приятели и поне с тях няма да имам проблем.но ето 4е и това се слу4и....о4евидно трябва да изолирам 1 моми4е,но просто е страшно трудно.в 1 компания сме,виждаме се 4есто,но...просто се налага да съм на разстояние.... не съм и предполагала 4е е толкова гадно да преодолееш някой приятел.и сега се надявам на малко помощ.ако ми разкажете дали ви се е налагало такова нещо ,защо и как сте го преодолели ще съм ви много благодарна :)

gabiiTu
11-28-2009, 20:30
Хм...амии момиче,момче... Все по същия начин ги разкарваш... :-o Най-добре да си разбереш с нея и да и кажеш всичко в очите. :wink:

Valento
11-28-2009, 20:35
Разговор , общуване ... ако се наложи и физическа саморазправа... друг начин да я изолираш няма , бой по манерката да и дойде акъла в главата :o

Assshley
11-28-2009, 20:44
Хм...амии момиче,момче... Все по същия начин ги разкарваш... :-o Най-добре да си разбереш с нея и да и кажеш всичко в очите. :wink:
Съгласна .. определено няма разлика . :) Раздялата никога не се променя .. тя е една и съща,с който и да се разделяш.И все е раздяла - гадна и разочероваща.

SoAfraid
11-28-2009, 22:13
"Не съм ти вече приятел"

F_CK_all_I_need_is_U
11-28-2009, 22:51
А може ли да пипитам..защо се налага да я изолираш.Освен това, ти самата искаш ли го?

И все пак, ако си решила, че трябва да е така, ако е човек, без който можеш и прочее, просто си дай малк повече зор и готово.

buuu
11-29-2009, 08:09
А може ли да пипитам..защо се налага да я изолираш.Освен това, ти самата искаш ли го?

И все пак, ако си решила, че трябва да е така, ако е човек, без който можеш и прочее, просто си дай малк повече зор и готово.

sunshinepp
11-29-2009, 08:13
малко повече напън и ще успееш :)

Hilary_
11-29-2009, 08:18
Не знам точно какъв е твоя случай, но аз преди 2 години бях така ... ии успях да я преодолея след като ми направи някои мръсни номерца, които реши, че ще минат при мен и ще й се влача в краката оо груба грешка .. :? :? Идеята ми е ако толкова е наложително да я отпишеш просто гледай да не мислиш за нея, да не си спомняш хубавите моменти *абе горе долу е същото като с момченцата ;д ) .. успех :)

ToniStoraro
11-29-2009, 08:18
винаги си има начини, най - добре просто се дтъж добре с нея, но нищо повече.