PDA

View Full Version : Бетонни градини. Слънчев Бряг



ShiZo
11-28-2009, 21:34
В момента върви BTV репортерите, със заглавие Бетонни градини.
Едва ли има много хора, които не са чули поне рекламата по темата, но за хората които не гледат телевизия много много, ще кажа че става въпрос за застрояването на Сл. Бряг и колко много много Лошо е това..
Моята теза..
Bullshit.
Лично на мен, курортния комплекс ми е любимият "град". Лятото, там е всичко, което един млад човек може да иска. Пари ти трябват естествено, цигани не липсват, но бетона не ми пречи.
Те искат всичко да се изрине едва ли не и да си щапукаме през треволяци и дръвчета. Не. Слънчев Бряг не е това.
Той единствено е курорт за забавление. В Слънчев Бряг никой не е отишъл за да спи. Ако е, е сбъркал мястото. Да прескочи до Несебър или Равда, които са на 20 минути, и да си почине там. Не мисля, че е сложно.
Отпадни води.. миришещи канали.. мисля, че репортерите се хващат за сламки, опивайки се да докажат теза.
Бъркам ли се, че едни от най-известните DJи идват в Cacao всяка година?
Ако на някое англе му кажеш Sunny Beach и още дузина български известни градове, мисля, че само за него ще се сетят.
О да... и невероятната атмосфера.. не знам.
За мен, всичко там е перфектно.
Кой прал пари, кой не, кой се надрусал и се сбил, който каквото направил, мен слабо ме касае.
Курорта е за млади хора.
Цяла останала България е вече спокойствие, който го търси, нека просто мръдне малко встрани.
8)

Sham
11-28-2009, 21:53
Батенце, с тоя аватар и светоглед си следващата в листата на Кънта:Д
Слънчев бряг да го залеят целия. В "Оркестър без име" още изпяха, че "вече не е златен този пясък, вече не е слънчев този бряг", нЕма к'во да си чешаме мишките.;

ShiZo
11-28-2009, 22:02
Батенце, с тоя аватар и светоглед си следващата в листата на Кънта:Д
Слънчев бряг да го залеят целия. В "Оркестър без име" още изпяха, че "вече не е златен този пясък, вече не е слънчев този бряг", нЕма к'во да си чешаме мишките.;

нърд.
и не съм батенце, како.

Sham
11-28-2009, 22:18
Шизе, мила,
мила, Шизе
ка-м-пан-
ке:Д

machoka
12-05-2009, 05:15
Вие двете да не сте отдавна загубени сестри 8)

аз споделям напълно мнението на авторката. Може да се каже, че цяло лято бях в Сл. Бр тъй като работих с чужденци там, викам му 'малкият Лондон' :-o защото е някакъв притегателен център за ВСЯКАКВИ култури.. разхождаш се по улицата и виждаш света, нравите.. атмосферата е страхотна.

Природата си е природа, к.к. си е к.к. Не може на всякъде да бродим с гегата през полето. Трябва да имаме поне едно място, дори само по идея приближаващо се до световните комплекси.

Sham
12-05-2009, 08:54
Мачок, ю ар ъ сити бой.
Пианата не растат по дърветата и не се побират в раничка.(

//Северното черноморие ми е ужасно нелюбимо, но признавам, че в Несебър мога да се чувствам добре, малките улички и оцелелите тревни площи спасяват.

ПП: за сестрите ще си затворя очите.Х|

machoka
12-05-2009, 12:32
Мачока не свири само на пианотоо.. той излиза, весели се по клубове вечерно време, обича атракционите, обича да се глези в луксозните хотели, съответно обича и Хелена Резорт, смесиците на много култури на едно място.. мачока обича комерсиалният Слънчев Бряг! 8)

..ти 'па можеш си опъна палатка некъде там и да си свариш кафенце в бързоварчето под муз съпровод на щурците..и в това няма лошо, но едното не изключва другото )