PDA

View Full Version : История за красивите жени ...



Valento
11-28-2009, 21:25
Знам че голяма част от вас тук може би няма да разберат смисъла на разказа но нека да видим какво ще се получи ... та да отидем на разказа

Здравейте съфорумници ... пиша тази тема защото пак ми влезе няква муха в главата за жените.
Онзи ден се запознах с една жена , която е на 32 години , и нейния брат е сменил сигурно към 10 жени , а и бил богат имал си собствен бизнес ... но една от тях е завлядала сърцето му (по нейни думи)
Тя ми разказа че преди 20 години бил влюбен в една жена която била красива като изгрева и залеза на слънцето ... но тя била толкова горда че едва ли не не стъпва по земята а ходи по облаците ... но той с хитрост я омаял и я спечелил , след време те се оженили ... всичко било нормално , но проблема бил там че тя все още "не била" готова да го дари с деца ... това било смисъла на живота му , да има деца .... а той и угаждал с всичко ... нищо не и липсвало ... след време се разделили защото тя му изневерила с някъв по-богат от него , след време се събрал с друга ... за негово учудване цялата история се повторила и той бил огорчен от живота ... и пак се разделил с новата си жена ... и един ден в неговата работа , дошла нова секретарка ... била обикновено момиче , не привличало много погледите , но била стриктна и сериозна ... това му направило впечатление и я наблюдвал ... един ден той осъзнал че
"Красивите жени са горди , самонадеяни и си мислят че с красота ще постигнат всичко".И признал пред момичето всичко което чувствал към нея ... харесвал я е и искал да бъде с нея , тя му отговорила на чувствата и след време на този свят са им са се родили близнаци , той бил толкова щастлив че незнаел къде се намира ... той неискал да обели дума за женитба защото разликата в годините между двамата била около 16 - 17 години и неискал да съсипва младостта и , но запазил хармонията на щастливо семейство.Един ден я попитал каква е нейната най-голяма мечта в живота и , тя му казала че винаги е мечтаела за мъж който да я обича и да я цени такава каквато е , но искала да следва право в чужбина , той за първи път чува жена да иска да инвестира в обучение ... а не като другите в красота и стил , дал и възможност да сбъдне мечтата си ... платил обучението и , но не с цел да я задържи при себеси с парите му , а искал поне веднъж в живота да направи нещо благородно защото това момиче нямало тази финансова възможност да си позволи обучението си.Минали години , те си живяли щастливо гледали си децата радвали им са се , но в един априлски ден момичето (вече станала зряла жена ) умира от автомобилна катастрофа , мъжът се съсипал от мъка и искал да погуби и неговия живот за да се събере пак с неговата половинка макар и в отвъдното .
Но се осъзнал че има за какво да живее на този свят имал 2 прекрасни момичета които растяли пред очите му , събрал сили и продължил напред ... от този ден , той никога не бил погледнал жена , за него имало само една която я е загубил завинаги ! Сега този човек е на 58 години , и живее в един български град далеч от болезнените спомени.Край

Тази история я пиша тук защото има много момичета които се мислят за принцеси , кукли и дрън дрън ... но те никога не се замислят до каде биха стигнали с тази тяхна гордост . И искам да се обърна към тези момичета :
Момичета , не всичко в този свят е гримове , пудри и очила тип мухата "Це-Це" , живота е изграден от чувства , любов , и всеотдайност. Благодаря на тези които са прочели цялата история.

Python5
11-28-2009, 21:32
Евала на дядо Х от село Y, бая красиви жени е опраскал.

Принцеси или не, всички гълтат ...

x3eme
11-28-2009, 21:35
^принцеси или не ше го лапат за Бейлис,не за старовремски карети

golqmumnik
11-28-2009, 21:36
Колкото и да се надуват красавиците,всички си имат слаби места.Аз лично немам проблеми с тях,просто ако се правят на голема работа ги свалям брутално и всичко си идва на мястото. 8)

FancyGirl
11-28-2009, 21:53
Доста хубава история.. :)

SoStarstruck
11-28-2009, 22:05
Определено,и на мен много ми хареса..Кратка,но с голяма поука. :)

SoAfraid
11-28-2009, 22:20
Eвала, красавиците да видят малко как стои живота 8)

DevilWish
11-29-2009, 07:23
Насълзиха ми се очите и цялата настръхнах :С Много . . силна история.Това е истината повечето желаят парите на някого.Преди 2 дни чух едно момиче от моя клас да казва "Много ме обича, но мисля да го оставя и да тръгна с другия".Аз "Защо?", тя "Амиии по-сладък е, пък и има хубава кола.".Като го чух нищо не казах, а се обърнах оставих мислите си за себе си.Никога ама ниииииииииикога не бих оставила приятелят си, за някой по-красив или някой по-богат.Не съм му гледала парите, не е богат, не съм го избирала по красота, не е от тези "звезди", избрала съм го, заради характера му.Един на хиляди е.И е мой.И няма да го пусна ;) Дори за милиони ;)

justonegirlwithonehope
11-29-2009, 11:25
Много смислена и хубава история, която доказва, че не всички жени са еднакви.Аз лично много държа на външния си вид, но никога не съм гледала парите на приятеля ми.Както казах в една друга тема, родителите ми са хората, които ще ме издържат до 18 годишна възраст, приятелят ми не е длъжен да ме издържа, да ми плаща сметките и т.н.С него съм защото го обичам и защото се чувствам обичана, материалистите много ще си вземат от живота :)

Поздрав за всички : Над закона - Колко струва любовта !!!

justonegirlwithonehope
11-29-2009, 11:26
Много смислена и хубава история, която доказва, че не всички жени са еднакви.Аз лично много държа на външния си вид, но никога не съм гледала парите на приятеля ми.Както казах в една друга тема, родителите ми са хората, които ще ме издържат до 18 годишна възраст, приятелят ми не е длъжен да ме издържа, да ми плаща сметките и т.н.С него съм защото го обичам и защото се чувствам обичана, материалистите много ще си вземат от живота :)

Поздрав за всички : Над закона - Колко струва любовта !!!

LoveRetroMusic
11-29-2009, 12:04
Niceeeeeeeeeeeeeee :smt023

antifashionshit
11-29-2009, 12:25
хубава история :)

ToniStoraro
11-29-2009, 12:25
хубава история

anonimchetou
11-29-2009, 16:39
историята е хубава.. но не трябва всички красиви жени да ги слагаме под общ знаменател.. дА им такива които мислят само за гримове ,козметични салони и как да се облекат но има други които оценят стойностите и истинския смисъл на живота.

soul1199
11-29-2009, 16:52
историята е хубава.. но не трябва всички красиви жени да ги слагаме под общ знаменател.. дА им такива които мислят само за гримове ,козметични салони и как да се облекат но има други които оценят стойностите и истинския смисъл на живота.

mOBSCENE
11-29-2009, 16:56
историята е хубава.. но не трябва всички красиви жени да ги слагаме под общ знаменател.. дА им такива които мислят само за гримове ,козметични салони и как да се облекат но има други които оценят стойностите и истинския смисъл на живота.

напълно права

PePeLePew
11-29-2009, 17:00
кажи ми само кой филм си гледал,че ми е интересно такива драми и по романтика няма.Става и на лично да ми пратиш да не те разконсперираме пред другите :D :D :D

FantaMen
11-29-2009, 17:05
Ако повечето момичета бяха като DevilWish и останалите който писаха до сега да бях се оженил за такова момиче...1 на 10 000 са станали тези момичета но пак по добре че ги има.Все пак доста се осъзнават като станат на по 23-25 но е късно ...

Valento
11-29-2009, 22:47
кажи ми само кой филм си гледал,че ми е интересно такива драми и по романтика няма.Става и на лично да ми пратиш да не те разконсперираме пред другите :D :D :D
Пише от каде знам тази история ... явно не си чел отначалото на разказа...Благодаря .

PePeLePew
11-30-2009, 14:57
кажи ми само кой филм си гледал,че ми е интересно такива драми и по романтика няма.Става и на лично да ми пратиш да не те разконсперираме пред другите :D :D :D
Пише от каде знам тази история ... явно не си чел отначалото на разказа...Благодаря .

пич не исакх да ти го казвам направи ама ЛЪЖЕШ и себе си и нас.Не ме карай само да обяснявам ЗАЩО И КАК ама ако правип другите на балъци и се кефиш.... УСПЕХ

umri
11-30-2009, 17:22
Добро е. Жалко за човека.

black_baby
11-30-2009, 18:07
Много красива история и малко тъжна.Евала на човека че никога не е погледнал друга жена,нищо лично неискам никой да ми се обижда от мъжката част на форума но сега мъжете или изневеряват или след връзката забравят след месец-два за жената и тръгват с друга.И отново евала на този човек!!! =D>

babity
11-30-2009, 19:25
Да, много мъдро и поучително, ама не лъскаш на снимка на дипломата на еди-кое-си скромно, умно, възпитано и още не знам си какво момиче, а точно на снимка на такива "принцески". Да, споменчетата са хубави, заедно с разказите, филмите и другите там клиширани работи. Истината е грозна, обаче търсенето определя предлагането. В тоя ред на мисли... за всеки влак си има пътници.

п.п. Наблегни на езиковата си култура!

hooliganka89
11-30-2009, 21:20
Много хубава и много човешка история.

А колкото до красивите жени,аз пък имам други наблюдения за тях.
Повечето са толкова комплексирани и уязвими,че често изобщо не осъзнават тежеста на живота от депресии свързани предимно с глупости :D

sunshine955
12-01-2009, 14:09
Момичета , не всичко в този свят е гримове , пудри и очила тип мухата "Це-Це" , живота е изграден от чувства , любов , и всеотдайност. :wink:

vikitolove
12-01-2009, 17:47
Момичета , не всичко в този свят е гримове , пудри и очила тип мухата "Це-Це" , живота е изграден от чувства , любов , и всеотдайност. :wink:

чудя се имаше ли смисъл да го повтаряш и ти :?
тва го знам,но всеки си има слаба страна и при повечето момичета тя е до външния вид :?

пт: след това което е преживял този мъж(мн други щяха да се превърнат в бройкаджий)му се възхущавам че е продължил живота си заради двете си деца :)

12-02-2009, 19:39
И си помисли, че някой ще го прочете цялото?

StAniTu
12-02-2009, 19:44
многоо хубава история бравоооо

ManiaSpiritY
12-02-2009, 19:53
То нали е много дълго разказчето ,че да тоооолкова е трудно да се прочете :? Иначе аз на такива момичета в днешно време им викам КИФЛИ ,като смятам ,че те напълно са заслужили т'ва прозвище .За пример давам 99% от момичетата в класа ,които на въпроса "Какво гледаш в момчето" ,отговориха : "Колата и парите ,ако е непълнолетен -размер на някои полови органи и каква марка облекло носи " . 1% в случая се явих аз ,като изцепих ,че ми пука за характера и вътрешната красота на човека до мен" .В резултат всички ме гледаха все едно пред тях се явява Осама Бин Ладен в розова балетна рокличка и започва да играе "Лебедово езеро". :D

ManiaSpiritY
12-02-2009, 19:54
То нали е много дълго разказчето ,че да тоооолкова е трудно да се прочете :? Иначе аз на такива момичета в днешно време им викам КИФЛИ ,като смятам ,че те напълно са заслужили т'ва прозвище .За пример давам 99% от момичетата в класа ,които на въпроса "Какво гледаш в момчето" ,отговориха : "Колата и парите ,ако е непълнолетен -размер на някои полови органи и каква марка облекло носи " . 1% в случая се явих аз ,като изцепих ,че ми пука за характера и вътрешната красота на човека до мен" .В резултат всички ме гледаха все едно пред тях се явява Осама Бин Ладен в розова балетна рокличка и започва да играе "Лебедово езеро". :D

moon_flower
12-02-2009, 20:13
Трогателна история.Още по-прекрасно е,че ти дори ни каза,че вероятно няма да можем да разберем за какво става въпрос.Толкова сме прости всичките тук...направо е трагично.Както и да е.Моят въпрос е:Ако този мъж не се беше отчаял от желанията и изскванията на красивите жени,щеше ли да тръгне да си търси някоя по-обикновена?Просто му е втръснало да изпълнява желанията на жената до себе си.Една красива жена държи много на външността си.Всичко е малко преувеличено.Историята е разказана от гледна точка на мъжа.Нека питаме и жените какво мислят и тогава пак да коментираме.
И пак казвам,че ако не му беше писнало от тези жени никога нямаше да се втурне да търси някоя по-обикновена.Просто не е имал друг избор.
И каква е поуката?Не бъдете кифли.Ок.А какво остава за мъжете тогава?Вие всичките сте златни и нямате никакви кусури,нали?В цялата тази история мъжът излиза едно невинно същество,което просто търси своя път към създаването на щастливо семейство.Ами да беше потърсил всеотдайната жена още в началото,а не да си вре да не казвам кое при красавиците...Горкия той..измъчения..

Valento
12-02-2009, 21:10
кажи ми само кой филм си гледал,че ми е интересно такива драми и по романтика няма.Става и на лично да ми пратиш да не те разконсперираме пред другите :D :D :D
Пише от каде знам тази история ... явно не си чел отначалото на разказа...Благодаря .

пич не исакх да ти го казвам направи ама ЛЪЖЕШ и себе си и нас.Не ме карай само да обяснявам ЗАЩО И КАК ама ако правип другите на балъци и се кефиш.... УСПЕХ
Ех , както кажеш не ми се спори ...

Valento
12-02-2009, 21:16
Трогателна история.Още по-прекрасно е,че ти дори ни каза,че вероятно няма да можем да разберем за какво става въпрос.Толкова сме прости всичките тук...направо е трагично.Както и да е.Моят въпрос е:Ако този мъж не се беше отчаял от желанията и изскванията на красивите жени,щеше ли да тръгне да си търси някоя по-обикновена?Просто му е втръснало да изпълнява желанията на жената до себе си.Една красива жена държи много на външността си.Всичко е малко преувеличено.Историята е разказана от гледна точка на мъжа.Нека питаме и жените какво мислят и тогава пак да коментираме.
И пак казвам,че ако не му беше писнало от тези жени никога нямаше да се втурне да търси някоя по-обикновена.Просто не е имал друг избор.
И каква е поуката?Не бъдете кифли.Ок.А какво остава за мъжете тогава?Вие всичките сте златни и нямате никакви кусури,нали?В цялата тази история мъжът излиза едно невинно същество,което просто търси своя път към създаването на щастливо семейство.Ами да беше потърсил всеотдайната жена още в началото,а не да си вре да не казвам кое при красавиците...Горкия той..измъчения..
Гледната точка на жените .. нека се изкаже женската аудитория ... ако мислите че историята е измислена или преувеличена , съжалявам че съм ви загубил времето в четене ... просто , явно неможете да разберете за какво става въпрос , винаги ще се намери по 1 или 2 критика да оплюят една човешка съдба , на човека не му е писнало да угажда на "красивите" жени , а просто се е усетил твърде късно че е бил използван по възможно най-долния начин... това сте вие жените ... К-У-Ч-К-И ...

moneycomeme
12-03-2009, 06:25
Тва беше много яко!Браво!!!Само искам да те помоля,понеже прочетох предния пост,да не говориш така в множествено число...Всички са кучки...Няма само черно и бяло.. :) И все пак историята ти е хубава..

kindergarden
12-03-2009, 06:43
ама естествено той първо при кучките отишъл.И както авторът каза всички жени сме кучки ок тогава всички мъже сте гадове които търсят тези кучки :) историята наистина е трогателна,но не само красивите жени са виновни...мъжът също...защото е бил повърхностен и е търсил само красавиците,които са привлекли вниманието му...а те привличат това внимание именно с това си държание и начина по който изглеждат така че айде стига сте изливали такива пумии :?

Wrathchild
12-03-2009, 07:15
И на мен хич не ми хареса обобщението.
Има един факт обаче - за да намериш някой, който си заслужава, трябва преди това да се опариш.

vampire_girl_
12-03-2009, 10:02
хубава история.
В крайна сметка,всички грешим,важното е да се научим да не повтаряме грешките си и да ги поправяме до колкото е възможно.

antifashionshit
12-03-2009, 14:42
парен каша духа.

moon_flower
12-03-2009, 18:26
Трогателна история.Още по-прекрасно е,че ти дори ни каза,че вероятно няма да можем да разберем за какво става въпрос.Толкова сме прости всичките тук...направо е трагично.Както и да е.Моят въпрос е:Ако този мъж не се беше отчаял от желанията и изскванията на красивите жени,щеше ли да тръгне да си търси някоя по-обикновена?Просто му е втръснало да изпълнява желанията на жената до себе си.Една красива жена държи много на външността си.Всичко е малко преувеличено.Историята е разказана от гледна точка на мъжа.Нека питаме и жените какво мислят и тогава пак да коментираме.
И пак казвам,че ако не му беше писнало от тези жени никога нямаше да се втурне да търси някоя по-обикновена.Просто не е имал друг избор.
И каква е поуката?Не бъдете кифли.Ок.А какво остава за мъжете тогава?Вие всичките сте златни и нямате никакви кусури,нали?В цялата тази история мъжът излиза едно невинно същество,което просто търси своя път към създаването на щастливо семейство.Ами да беше потърсил всеотдайната жена още в началото,а не да си вре да не казвам кое при красавиците...Горкия той..измъчения..
Гледната точка на жените .. нека се изкаже женската аудитория ... ако мислите че историята е измислена или преувеличена , съжалявам че съм ви загубил времето в четене ... просто , явно неможете да разберете за какво става въпрос , винаги ще се намери по 1 или 2 критика да оплюят една човешка съдба , на човека не му е писнало да угажда на "красивите" жени , а просто се е усетил твърде късно че е бил използван по възможно най-долния начин... това сте вие жените ... К-У-Ч-К-И ...
С това обобщение показа,че изобщо не си толкова зрял. :)
Всички жени са кучки,но ти също се занимаваш с тях нали?Като са всичките кучки стани гей и няма да имаш никакви проблеми.Те поне са по-преданни.

Valento
12-03-2009, 19:36
Трогателна история.Още по-прекрасно е,че ти дори ни каза,че вероятно няма да можем да разберем за какво става въпрос.Толкова сме прости всичките тук...направо е трагично.Както и да е.Моят въпрос е:Ако този мъж не се беше отчаял от желанията и изскванията на красивите жени,щеше ли да тръгне да си търси някоя по-обикновена?Просто му е втръснало да изпълнява желанията на жената до себе си.Една красива жена държи много на външността си.Всичко е малко преувеличено.Историята е разказана от гледна точка на мъжа.Нека питаме и жените какво мислят и тогава пак да коментираме.
И пак казвам,че ако не му беше писнало от тези жени никога нямаше да се втурне да търси някоя по-обикновена.Просто не е имал друг избор.
И каква е поуката?Не бъдете кифли.Ок.А какво остава за мъжете тогава?Вие всичките сте златни и нямате никакви кусури,нали?В цялата тази история мъжът излиза едно невинно същество,което просто търси своя път към създаването на щастливо семейство.Ами да беше потърсил всеотдайната жена още в началото,а не да си вре да не казвам кое при красавиците...Горкия той..измъчения..
Гледната точка на жените .. нека се изкаже женската аудитория ... ако мислите че историята е измислена или преувеличена , съжалявам че съм ви загубил времето в четене ... просто , явно неможете да разберете за какво става въпрос , винаги ще се намери по 1 или 2 критика да оплюят една човешка съдба , на човека не му е писнало да угажда на "красивите" жени , а просто се е усетил твърде късно че е бил използван по възможно най-долния начин... това сте вие жените ... К-У-Ч-К-И ...
С това обобщение показа,че изобщо не си толкова зрял. :)
Всички жени са кучки,но ти също се занимаваш с тях нали?Като са всичките кучки стани гей и няма да имаш никакви проблеми.Те поне са по-преданни.
Аз съм момче , даже да не кажа мъж изпитал съм какво ли не от вас "жените" но нищо неможе да ме накара да обърна резбата , а на теб ще ти кажа да ти го на***ам ... просто можете да си мечтаете за момче като мене ...

loliii
12-03-2009, 20:01
Ама защо говорите постоянно за тия жени, които са олицетворение на красотата и с IQ на умствено-изостанала маймуна? Някой карал ли е мъжете, пострадали от такива красавици, да ходят при тях? Един умен мъж още от пръв поглед ще разбере що за стока е тая жена и няма да се задълбочи в своите чувства. Дайте да поговорим за онези жени, които се броят на пръстите на дърводелец, дето имат и акъл, и амбиции, и морал, и натурална красота. Те поне заслужават повече внимание и възхищение. Защото да си красив и умен си е генетично заложено, а да си само красив става и със свирки. ;)

Valento
12-03-2009, 20:14
Защото жените ебаха майката на държавата ....

loliii
12-03-2009, 20:26
Защото жените ебаха майката на държавата ....
Явно ти си поредния, чието сърце е разбито от някоя кака.... :?


Откъде се навъдихте такива женомразци...

mArMaLaDkA
12-03-2009, 20:28
Много комплексирана история, много!

Aniiiii
12-04-2009, 17:02
Хора, това с гримовете, влиянието по скъпите коли и вс където се изброй е до времее!!
Естествено че на 15 години едно момиче ще го влечат гримовете, и ще се "фукат" пред приятелките си с "батковците"
С времето всичко минава и ПОВЕЧЕТО се осъзнават .. или поне по умничките. Е естествено че едни си остават пълни ку*ви, но това си е техния живот и вас не трябва да ви интересува това.
Ако искате момиче за една нощ - хубаво, отивате намирате си една от горепосочените.
Ако искате стойностно момиче ще се оглеждате по-добре.

И спрете да се делите и да определяте какви са хората по това дали са мъже или жени! ...
Жени, мъже - боклуци колкото искаш .. !

Хубаво е че има стойностни хора на този свят!! и бтв исторята е хубава, кара те малко или много да се замислиш какъв си :)

moon_flower
12-04-2009, 17:06
Трогателна история.Още по-прекрасно е,че ти дори ни каза,че вероятно няма да можем да разберем за какво става въпрос.Толкова сме прости всичките тук...направо е трагично.Както и да е.Моят въпрос е:Ако този мъж не се беше отчаял от желанията и изскванията на красивите жени,щеше ли да тръгне да си търси някоя по-обикновена?Просто му е втръснало да изпълнява желанията на жената до себе си.Една красива жена държи много на външността си.Всичко е малко преувеличено.Историята е разказана от гледна точка на мъжа.Нека питаме и жените какво мислят и тогава пак да коментираме.
И пак казвам,че ако не му беше писнало от тези жени никога нямаше да се втурне да търси някоя по-обикновена.Просто не е имал друг избор.
И каква е поуката?Не бъдете кифли.Ок.А какво остава за мъжете тогава?Вие всичките сте златни и нямате никакви кусури,нали?В цялата тази история мъжът излиза едно невинно същество,което просто търси своя път към създаването на щастливо семейство.Ами да беше потърсил всеотдайната жена още в началото,а не да си вре да не казвам кое при красавиците...Горкия той..измъчения..
Гледната точка на жените .. нека се изкаже женската аудитория ... ако мислите че историята е измислена или преувеличена , съжалявам че съм ви загубил времето в четене ... просто , явно неможете да разберете за какво става въпрос , винаги ще се намери по 1 или 2 критика да оплюят една човешка съдба , на човека не му е писнало да угажда на "красивите" жени , а просто се е усетил твърде късно че е бил използван по възможно най-долния начин... това сте вие жените ... К-У-Ч-К-И ...
С това обобщение показа,че изобщо не си толкова зрял. :)
Всички жени са кучки,но ти също се занимаваш с тях нали?Като са всичките кучки стани гей и няма да имаш никакви проблеми.Те поне са по-преданни.
Аз съм момче , даже да не кажа мъж изпитал съм какво ли не от вас "жените" но нищо неможе да ме накара да обърна резбата , а на теб ще ти кажа да ти го на***ам ... просто можете да си мечтаете за момче като мене ...
Толкова ми е мъчно,че не мога да имам такова момче като теб...ще се самоубия...

kukli4kata001
12-04-2009, 18:06
Доста хубава история.. :)

Valento
12-04-2009, 18:08
Трогателна история.Още по-прекрасно е,че ти дори ни каза,че вероятно няма да можем да разберем за какво става въпрос.Толкова сме прости всичките тук...направо е трагично.Както и да е.Моят въпрос е:Ако този мъж не се беше отчаял от желанията и изскванията на красивите жени,щеше ли да тръгне да си търси някоя по-обикновена?Просто му е втръснало да изпълнява желанията на жената до себе си.Една красива жена държи много на външността си.Всичко е малко преувеличено.Историята е разказана от гледна точка на мъжа.Нека питаме и жените какво мислят и тогава пак да коментираме.
И пак казвам,че ако не му беше писнало от тези жени никога нямаше да се втурне да търси някоя по-обикновена.Просто не е имал друг избор.
И каква е поуката?Не бъдете кифли.Ок.А какво остава за мъжете тогава?Вие всичките сте златни и нямате никакви кусури,нали?В цялата тази история мъжът излиза едно невинно същество,което просто търси своя път към създаването на щастливо семейство.Ами да беше потърсил всеотдайната жена още в началото,а не да си вре да не казвам кое при красавиците...Горкия той..измъчения..
Гледната точка на жените .. нека се изкаже женската аудитория ... ако мислите че историята е измислена или преувеличена , съжалявам че съм ви загубил времето в четене ... просто , явно неможете да разберете за какво става въпрос , винаги ще се намери по 1 или 2 критика да оплюят една човешка съдба , на човека не му е писнало да угажда на "красивите" жени , а просто се е усетил твърде късно че е бил използван по възможно най-долния начин... това сте вие жените ... К-У-Ч-К-И ...
С това обобщение показа,че изобщо не си толкова зрял. :)
Всички жени са кучки,но ти също се занимаваш с тях нали?Като са всичките кучки стани гей и няма да имаш никакви проблеми.Те поне са по-преданни.
Аз съм момче , даже да не кажа мъж изпитал съм какво ли не от вас "жените" но нищо неможе да ме накара да обърна резбата , а на теб ще ти кажа да ти го на***ам ... просто можете да си мечтаете за момче като мене ...
Толкова ми е мъчно,че не мога да имам такова момче като теб...ще се самоубия...
Ще си намериш , не съм единствения

SpeakSoftlyLove
12-04-2009, 20:02
Автора е прав.
Всяко момиче иска насреща си да има момче, което я смята за кучка, ама поне да си храни голямото его.

Комплексиран дебил си ти! Не използвай мъката на хората за да покажеш колко 'емоционално визвишен' си ти.

А сега, като най-желания ми тегли една!

Със здраве!