PDA

View Full Version : "Да хлътнеш до ушите... "



Vasiprasi
11-28-2009, 23:29
Здравейтеее :-P Давам директно без да увъртам :))) Съвсем случайно се запознах с едно много готино момиче, свястно, абе просто някакъв късмет извадих, точно когато най-малко очаквах нещо подобно. Излизаме, забавляваме се, харесваме се, но работата е там, че аз започвам да хлътвам, което не знам дали е добре или не е. Просто се познаваме от твърде кратко време - около 2 месеца и ме е страх да не направя грешката да започна да се влюбвам и после нещата да се окажат съвсем различни, а не такива каквито изглеждат. Сигурно ще си кажете "Какъв е пък тоя глупавия дето не иска да се влюбва....", еми да човек един път като се опари и вече внимава :))) Как бихте ме посъветвали? Да направя отпит и да с въздържа ли ? Или да се мятам у ляйната пък каквото стана :) Мерси

Valento
11-28-2009, 23:35
Кажи си на момичето какво изпитваш към нея , най-вероятно тя те чака да направиш първата крачка ... защото момичетата неискат да се унижават и да се обесняват на момче в любов , за това го правим ние ... Успех

BePoHuKa
11-29-2009, 00:24
Кажи си на момичето какво изпитваш към нея , най-вероятно тя те чака да направиш първата крачка ... защото момичетата неискат да се унижават и да се обесняват на момче в любов , за това го правим ние ... Успех+1

И това, че веднъж си бил опарен не значи, че не трябва повече да поемеш риск ;)

domination572
11-29-2009, 00:56
"мятай се в лайната" ако мислиш че е истинско влюбване защото човек не се влюбва във всяка ако разбираш какво искам да кажа

solvex
11-29-2009, 04:09
Кажи си на момичето какво изпитваш към нея , най-вероятно тя те чака да направиш първата крачка ... защото момичетата неискат да се унижават и да се обесняват на момче в любов , за това го правим ние ... Успех
+++++++
:-P

solvex
11-29-2009, 04:11
ти сам казваш че момичето е свястно поговорете си за някой неща виж за кое как мисли и ще разбереш каква е тя :)
успехххх от все сърце :-)

JustAnotherGirl
11-29-2009, 05:24
"мятай се в лайната" ако мислиш че е истинско влюбване защото човек не се влюбва във всяка ако разбираш какво искам да кажа
+1 "мятай се в лайната" и кажи после дали си се изцапал или вс ти е потръгнало. Късмет!

DevilWish
11-29-2009, 06:54
ти сам казваш че момичето е свястно поговорете си за някой неща виж за кое как мисли и ще разбереш каква е тя :)
успехххх от все сърце :-)
Съгласна съм ;) Ако опиташ може да загубиш, но ако не пробваш така и така губиш ;)

ToniStoraro
11-29-2009, 06:57
не знаеш дали под лайната всъщност няма нещо хубаво, така че - давай

buuu
11-29-2009, 08:01
ако не си сигурен изчакай..опознайте се повече..ако ли не давай.. рискувай.. нищо не ти струва да опиташ :wink: успех :-)

sunshinepp
11-29-2009, 08:02
Хубаво е да рискуваш.. мятай сее! :grin:

Hilary_
11-29-2009, 08:36
Днешните дечурлига си казват "обичам те" на първата седмица, а ти се притесняваш за това, че започваш да я харесваш твърде много .. недей няма причина .. личи си, че постоянно мислиш нещата какви са и какви не са .. недей .. какво ще стане никой не знае .. не подхождай с една преднамереност към нещата .. пъво й признай какво чувстваш това ще е добро начало .. :) Пък после каквото стане не го мисли толкова .. :wink: успех .. :)

Vasiprasi
11-29-2009, 09:44
Може би ще пробвам, ще рискувам... пък каквото вече стане :)) Колкото до това, че някой си казват "обичам те" на втората седмица... за мен тва са си силни думи, които не трябва да се казват на всеки срещнат :) Но това си е мое мнение. Благодаря за коментарите ви!

ShawnMac
11-29-2009, 09:48
Не губи време , защото може да я изгубиш и тогава - повярвай ми , ще се чувстваш много по-гадно :)

soul1199
11-29-2009, 12:36
който не рискува,той не печели :grin:

solvex
11-29-2009, 15:45
и аз съм малко в същото положение (не съм се опарила но трябва даа рискувам и да видим какво ще стане :) )
но както казаха в моята темаа трябва да поговоримм