PDA

View Full Version : Не знае какво иска :Х



luisana_loreley
11-29-2009, 07:42
С едно момче ходехме ала бала сичко беше ок докато един ден не скъса с мене :( ..
и две сед нито следа от него :( и после започна да пише по скуп ала бала на кафе и тн :Х ..
Една приятелка преди го беше питала дали той още ме хар ма той е бил казал че не може да прецени :-D и аз тогава и казах ОК кат не зн мноо му здраве и пак на кафета ала бала и той с мойта фр нещо са се заговорили за мене и тя му казала айде стига толклва за нея , кво те занимавам ти не я харесваш :? и тоя и казал абе не че не я харесвам просто сега не искам гадже в тежък момент съм :? ..
Сега незнам какво да направа дали да почакам още малко или и аз нз ко :(
ОК в лош момент е наистина но ако не ме хар тогава защо ме търси :? :?:?:?:?:?

Моля ви кажете ми какво да правя :?
И днес ме кани на кафе ма аз му казах че не мога и той вика ОК ходи там да завръзваш гаджетата !!! и ми каза в понеделник ако мога и му казах ок :P

buuu
11-29-2009, 07:47
докато го прочета.. лошо ми стана 8-)
еми остави го ...явно сега не му се занимава с гаджета и глупосости..нека сам да си реши ко иска... но щом е в труден момент ..очевидно е да те търси ..се пак ст били заедно и му се явяваш някъв вид подкрепа ..знам ли :? но го остави да диша ..и като е наясно ко иска пак ще те потърси :)

ToniStoraro
11-29-2009, 07:47
Щом е казал, че те харесва и ти го харесваш, щом той те търси, с което демонстрира още повече, че те харесва, говори с него, може да потръгнат нещата.

Lincheto
11-29-2009, 07:48
и тоя и казал абе не че не я харесвам просто сега не искам гадже в тежък момент съм :? ..


ОК в лош момент е наистина но ако не ме хар тогава защо ме търси :? :?:?:?:?:?

Е, добре де нали се разбра, че те харесва, но е в "лош момент"
Ми нищо не можеш да направиш, освен да чакаш и да му помогнеш да преживее лошия момент.

luisana_loreley
11-29-2009, 08:01
Мене ми е инт защо 2 сед никакъв го нема и изведнъш започна да ми пише много :?
Впише се на скуп и нема и 2 мин и ми пише.. и сега като сме само фр споделяме много повече от преди
:) :) :)
А сега ме кара на неква си екскурзия с фр :? :? :? :? :? :?

sunshinepp
11-29-2009, 08:04
всеки има такива моменти.. остави го :)

Hilary_
11-29-2009, 08:09
и тоя и казал абе не че не я харесвам просто сега не искам гадже в тежък момент съм :? ..


ОК в лош момент е наистина но ако не ме хар тогава защо ме търси :? :?:?:?:?:?

Е, добре де нали се разбра, че те харесва, но е в "лош момент"
Ми нищо не можеш да направиш, освен да чакаш и да му помогнеш да преживее лошия момент.
+++

Lincheto
11-29-2009, 08:13
Мене ми е инт защо 2 сед никакъв го нема и изведнъш започна да ми пише много :?
Впише се на скуп и нема и 2 мин и ми пише.. и сега като сме само фр споделяме много повече от преди
:) :) :)
А сега ме кара на неква си екскурзия с фр :? :? :? :? :? :?

2 седмици се е отърсвал от лошия момент и сега иска да опитате пак може би.
Или не иска да те губи като приятелка.

ivcheto0o
11-29-2009, 08:13
Щом е казал, че те харесва и ти го харесваш, щом той те търси, с което демонстрира още повече, че те харесва, говори с него, може да потръгнат нещата.

опитаи се да го разбере6 6том иска да се сре6нете може би иска да ти сподели проблема си..

Korrnyy
11-29-2009, 11:37
Еми хар те ала бала ама като е казал, че е в труден момент сигурно е така.

П.П - Можеш ли да пишеш нормално? :-o

w0sh
11-29-2009, 11:42
скуп; инт; хар; зн; нз

Не ги открих в тълковния речник.

LoveRetroMusic
11-29-2009, 11:51
алааааааааа балаааааааааааа излез с него и разбери алааа балаааааааааааааааааааа .. 8-)

soul1199
11-29-2009, 13:04
и тоя и казал абе не че не я харесвам просто сега не искам гадже в тежък момент съм :? ..


ОК в лош момент е наистина но ако не ме хар тогава защо ме търси :? :?:?:?:?:?

Е, добре де нали се разбра, че те харесва, но е в "лош момент"
Ми нищо не можеш да направиш, освен да чакаш и да му помогнеш да преживее лошия момент.