PDA

View Full Version : Най - удобна поза за първия път.. ???



rene111
11-29-2009, 12:34
Здравейте.. искам да ви кажа че с приятелката ми решихме да правим секс..
Отворих я с пръст и сичко е наред доста е тесничка но това е нормално..
15см ми е и мисля че е нормално, но все не можем да си намерим удобна позиция за секс защото не мога да го вкарам.. досега най-удобно ми се стори когато съм седнал и тя е върху мен. .най добър ъгъл става, но моля да ме посъветвате защото легнали като сме и аз съм отгоре примерно и не става не мога да стигна някакси. .дали тя да лежи на мен или как ..
дали да не стане и да се надупи към мен или кажете ако имате опит. Моля за съвет защото съм на 17 и ми е време..

lesoleil
11-30-2009, 00:27
ммм аз съм момиче и при мен имаше такъв филм :Д и единствената поза, която оправи нещата беше следната - представи си че тя е седнала на маса, бюро или нещо такова а ти си прав иии така :Д при мен така стана най-лесно и с по-малко болка :Д

rene111
11-30-2009, 10:24
mhm ок дано да е така щото получих чувство за малоценност.. помислих че е само при мен ии 15 см са малко нз..

DIVINE_TIME
11-30-2009, 20:13
Първо.. Не можеш да я отворипш с пръст, ама както и да е..
Второ.. За първи път се препоръчва мисионерската поза.. т.е. ти си отгоре, тя с разтворени крака под теб.. При мене беше така.. и беше хубаво. :)

vesito0
11-30-2009, 20:53
Първо.. Не можеш да я отворипш с пръст, ама както и да е..
Второ.. За първи път се препоръчва мисионерската поза.. т.е. ти си отгоре, тя с разтворени крака под теб.. При мене беше така.. и беше хубаво. :)

все едно ми прочете мислите ! ;)

rene111
12-01-2009, 09:48
Защо да не може с пръст ?

XStyle
12-03-2009, 15:06
Значи при всички случаи най-удачна е мисионерската, защото така и на нея ще й е по-комфортно, пък и се осигурява добър ъгъл на проникване. Поне аз така направих първия път и после приятелката ми сподели, че така се чувствала най-добре.
Ако все пак така не стане, то най-добре пробвайте тя да е върху теб и ти да си легнал, но там е много важно да се нацели правилния ъгъл (поне като й е за първи път де) Това е! Успех! :)