PDA

View Full Version : Помощ ;(



shokoladchety
11-29-2009, 11:53
Така.Първо казвам,че пиша тук,защото на другите места ще ми се присмеят и ще ме нападат.Такъв тип коментари неискам.
Проблема ми и следния:
Скоро заминаваме но екскурзия за 5дена.Нашата компания(3момчета и 3 момичета)решихме,че ще заемем 1апартамент.Класната знае,каза да се оправяме както искаме.Така до тук ОК.Обаче момичетата мн искат да правят разни ,,работи`` с момчетата.Момчетата естествено са навити.Да,ама аз не съм.Имам си приятел и нямам намерение да му изневерявам с тях.Обаче се притеснявам,че ако им откажа,ще направят нещо.Немога да ги оставя.Мислят ме за готина ала-бала.Ако си нямах приятел,след 2/3 водки щях да се съглася.Все пак за кефа...Но аз неискам.Няма да ги остава ;(

bubbl3s
11-29-2009, 12:12
Защо просто не им кажеш това което ни каза на нас? :)

shokoladchety
11-29-2009, 13:02
Те го знаят.Ние сме мн добри приятели.Знаят,че имам приятел,дори го познават...Но пак искат от мен това ;(

bubbl3s
11-29-2009, 13:15
Toгава какви приятели са ти?? И на колко си години, че ми е интересно :)

shokoladchety
11-29-2009, 13:41
Аз съм на 15.Те са на по 14.Не съм повтаряла.Тръгнах година по-късно...

bubbl3s
11-29-2009, 13:49
Ясно :) еми честно незнам обаче според мене ако са ти истински приятели няма да те насилват а ще те разберат :) и за първи път ли ще ти е?

shokoladchety
11-29-2009, 14:04
не,преди време...месец max приятелят ми имаше рд и му направих спец подарък.Не съжелявам,15 си е супер възраст.

bubbl3s
11-29-2009, 14:09
Да съгласна съм с тебе ... и аз съм на 15 и аз преди няколко месеца :)
Еми според мен ако наистина го обичаш не прави тази грешка после ще съжаляваш.. кога е екскурзията?

semantics
11-29-2009, 15:07
Прецени дали избираш между приятели и гадже или между нови преживявания и гадже. Едва ли е толкова просто да си отговориш на това, но ако имаш пълна яснота за себе си по този въпрос, няма да го имаш проблема.
Пък и не избираш между добро и зло, а между това, което искаш и това, което не искаш. Прецени какво искаш, ама сама за себе си.

bubbl3s
11-29-2009, 15:18
Прецени дали избираш между приятели и гадже или между нови преживявания и гадже. Едва ли е толкова просто да си отговориш на това, но ако имаш пълна яснота за себе си по този въпрос, няма да го имаш проблема.
Пък и не избираш между добро и зло, а между това, което искаш и това, което не искаш. Прецени какво искаш, ама сама за себе си.

Абе след всичко, което изприказвах тва си е най-точното :) Евала :grin:

FairPlayer
11-29-2009, 21:58
Как може 14 годишно лапе да те насилва да правиш каквото и да било, ти сама можеш да усетиш дали искаш да вършиш нещо или не...
Страх те е да не направят нещо...стига глупости, всеки има право на избор за всичко, камоли с кого да прави секс. Не знам, дали осъзнаваш колко комична е цялата тази ситуация. Разбирам поне да бяха по-големи да се изкушаваш да си "набереш от забранения плод" и то ако стане спонтанно, а то...хем малки, хем вече си знаете какво ще "правите" ..sigh !
Не искам да бъда по-груб, но наистина трябва да си доста отнесена от вихъра да имаш такова мислене, язък за момчето..

YouKnowImBetterThanYou
11-29-2009, 22:29
Ми лапай, пусни и в гъза ако искаш, какво ни занимаваш нас. И горкото ти гадже, че те е намерило такава, на която дори и минава през ума, че би участвала в оргия заради 14 годишните си пикли приятелки, за да продължи да е "готина" в техните очи.

shokoladchety
11-30-2009, 12:49
не стаа въпрос за оргия,стаа въпрос,че те са 3 момчета,а само 2 момичета са им навити и един остава сам...Никога няма да оставя гаджето си заради точно тия,ама ми е гадно,щот ще почнат да се сърдят и т.н.

YouKnowImBetterThanYou
11-30-2009, 13:19
не стаа въпрос за оргия,стаа въпрос,че те са 3 момчета,а само 2 момичета са им навити и един остава сам...Никога няма да оставя гаджето си заради точно тия,ама ми е гадно,щот ще почнат да се сърдят и т.н.
Значи в крайна сметка се страхуваш от това да не те отлъчат от групата на "готините" защото ако не се включиш и оставиш онзи 3тия от компанията на "готините" пичове сам да си практикува ръчна гимнастика докато приятелките ти доставят орални и други удоволствия на останалите двама в другата стая, ти ще си причината групичката им на момчетата да се обиди на вас "готините" момичета правейки ви само готини наужким защото една от вас явно е "спек", че да не пусне на третото момче само защото си имала някакво си там гадженце и изкарва това за оправдание...
Е малко дълго излезе, но надявам се ти е ясно, че приятелките ти са тъпи. Никой не може да те накара да правиш нещо против волята си, а ти трябва действително да си слабохарактерна тъпа патка ако се решиш да им ходиш по курвенските номерца, които те са договорили с групикчата момченца без да се съобразяват с теб и после ще ти се цупят, че си уронила "престижа" на ваща уж пишеща се за готина групичка. Не ставай курве, за да се докажеш. Ще е късно когато разбереш колко унизително условие поставят твоите "приятелки", за да сте такива. И не ми казвай, че не било така. Баш така си е щом сама знаеш, че те ще ти се цупят и правят на сърдити, че не си се съобразила с желанието им да изчукате абсолютно всички 3ма от "готините". Но в крайна сметка решението си е изключително и само твое право и щом искаш да си "готина" ще направиш ебането на екскурзията факт заради едното "приключение" и желанието да се докажеш пред плиткоумните ти приятелки ще се реализира във факт. Е, разбирасе - готино е да си кучка с гаджетата. Още по-готино е и да си с имидж на курва днешно време. 8-) А и още нещо, винаги, ама абсолютно винаги след екскурзия се разбира кой какво е правил. 8-) Випуска ти ще знае цял живот какви сте ги правили, етикетите ще ви се залепят на теб и на твоите "приятелки" (повтарям го постоянно в кавички, за да ти се втълпи най-сетне до колко са ти истински), но от дълбоката кома, в която си сега ще се събудиш едва когато узрееш повечко и разбереш колко унизителни неща са те карали да вършиш...
Не измислям какво да кажа повече. Ще успокоиш всички развълнувани (въпреки, че повечето слабо се интересуват какво ще правиш) ако кажеш сега, че се отказваш. Подчертаеш го с дебел шрифт и курсив и го оцветиш в червено. Нещо като клетва, за да си по-убедителна и пред себе си и пред нас. И след края на екскурзията когато се върнеш и видиш какво си общела словом пред дузина свидетели да си направиш и преценка за себе си до колко си имала воля да се сдържиш от изкушението да се доказваш пред 2 тъпи патки. :-D 8-)

shokoladchety
11-30-2009, 14:15
Никога не съм се съмнявала,че те ще го направят.Но ся идват преди малко бяхме излезли и викат,,Ние отиваме в момчетата идваш ли?``Аз нали викам,,НЕ``Стана ми ясно.Казах им,че АЗ НЕИСКАМ ДА ПРАВЯ НИЩО ТАКОВА,ОСВЕН С СОБСТВЕНИЯ СИ ПРИЯТЕЛ.Както и да е те отидоха.Аз незнам какво да правя.[/

tonie__
11-30-2009, 15:46
не сте само вие на екскурзията,отиди при някой друг те като се развихрят и после им кажи,че сте се разговорили ала бала,общо взето си намери извинение :) иначе много правилно,че не искаш да му изневериш и не мисля,че идни разгонени приятели са по-важни от приятеля ти ;)