PDA

View Full Version : колко често...



sunriseee
11-29-2009, 17:32
Здравейте! Предлагам тук да споделите колко често използвате преси,сешоари и маши и с какво предпазвате косата си.
Моля без отрицателни коментари.Ако темата не ви харесва не пишете.
Ще започна аз.Използвам само преса някъде около 3-4 пъти в седмицата и си слагам кристали след всяко къпане.
Сега сте вие :) :-)

aloveyou
11-29-2009, 17:51
Много рядко ползвам пресата..На две седмици един път..
А за предпазване на косата използвам кристали

mmKamm
11-29-2009, 17:54
сешоар - веднъж на 3 месеца. :lol: Ако наистина спешно се налага.
преса - през седмицата се изправям (въпреки, че косата ми е права) :-o

breathless
11-29-2009, 17:55
Около 1 път седмично ползвам сешоар и малко ютия, и почти всеки ден си изправям бретона с преса или ютия.
А за косата ... бадемово масло, ако се брои.

armanilove
11-29-2009, 17:56
супер ама супер рядко преса ! сешоар на всяко миене..а преса наистина..на няколко месеца веднъж..не ми се налага ! :-) :-D :) :grin:

ameli
11-29-2009, 18:14
не ползвам преса. само маша-2 пъти в годината и сешоар, но през зимата

foreverr
11-29-2009, 18:24
Преса използвам 4-5 пъти годишно :-D и то защото косата много ми цъвти от пресата... а сешоар- мии него го използвам 1-2 пъти месечно, понякога и 0 пъти месечно... :) Просто косата ми много лесно се потдава на увреждане и цъвтене и за това използвам мноого рядко преси и сешоари.

myl0weee
11-29-2009, 18:28
сешоар всеки петък, защото бързам за дискотека или кафе и се къпя в последния момент 8-) преса за изправяне всеки ден, вафлички за корените- след всяко миене на косата, т.е. 4 пъти седмично. Маша- рядко. Лак за коса- всеки ден, промишлени количества.. Предпазвам я с нищо 8-)

ameli
11-29-2009, 18:30
сешоар всеки петък, защото бързам за дискотека или кафе и се къпя в последния момент 8-) преса за изправяне всеки ден, вафлички за корените- след всяко миене на косата, т.е. 4 пъти седмично. Маша- рядко. Лак за коса- всеки ден, промишлени количества.. Предпазвам я с нищо 8-)

и ще се чудите после защо имате 2 косъма на главата си ...

casey
11-29-2009, 18:31
Сешуар - 2 пъти в седмицата
Преса - 1 път в седмицата

mArMaLaDkA
11-29-2009, 18:37
Всеки или почти всеки ден използвам сешоар.
Преси, маши, ютия(оО) - преди да, сега никога.
Лакове, пяни, етц. - не.
Слагам си балсам, използвам маска за коса ии... и толкова. Косата ми е в отлично състояние. :-o

Jo_Ni_To
11-29-2009, 18:50
Преса в седмицата 2-3 пъти..
Сешоар - когато мисля че се налага
Ммм за грижа слагам балсам и рядко кристали..

myl0weee
11-29-2009, 19:02
така като ме гледаш 2 косъма ли имам? :-o от толкова боклуци и аз не знам как, но косата си ми е добре. Боядисвам я, топирам я и т.н. а като гледаш не съм плешива.

tonie__
11-29-2009, 19:06
сешоар използвам винаги,когато си мия косата-т.е по 2-4 пъти в седмица,зависи дали е нужно.преса ползвам след всяко миене на косата и вече когато е нужно през седмица-почти всеки ден по малко 8-) косато бях с дълга коса главно се правих с маша,сега вече не ми отива на късата коса и ползвам рядко.лак използвам много 8-) всеки ден.иначе засега я предпазвам с кристали и хубави шампоан и балсам

PepSsSi
11-29-2009, 19:25
сешоар използвам всеки път,когато си мия косата т.е 3-6 пъти седмично 8-) , преса...2-3 пъти месечно и то за корените, защото косата си ми е права...
Иначе ползвам 3 различни шампоана, 2 балсама без отмиване и един с, бадемово масло, стимулант за коса Икаров, кристали.... май е това само :lol:

lovey0u
11-29-2009, 19:31
каква е тая процедура с ютията? :-o :D

използвам сешоар мн рядко, само когато бързам
никога не съм използвала преса
с маша ме направиха преди месец за пръв път :D
използвам серум за сухи краища

peeety
11-29-2009, 20:10
Преса - може би 1 път на 2 месеца
сешоар - 1 път в седмицата
Къпя се с нормални шампоани, балсам е задължителен, няма значение какъв. Иначе слагам пяна (от време на време), бадемово масло, спрей-балсам на Gliss kur и за това се сещам.

milickata
11-29-2009, 21:09
сешоар всеки път след като си измия косата....т.е. 3-4 пъти седмично....преса :D задължително след като си измия косата + вс ден по 1 път....понякога и 2 пъти (идва към 8-9 пъти седмично)....иначе балсам за коса използвам само (и то ако се сетя)....кристалите знам, че помагат,но не използвам....косата ми си я подстригвам често,така че не може да цъфне.....и да отбележа, че косата ми не прилича на слама :D :D :D ....нз дори изглежда мн жизнена за такова третиране....да не говорим че и я топирам и я пръскам със спр мн лак

Shia
11-29-2009, 21:19
Суша се,когато е студено или се къпя сутринта.
Слагам малко пяна за коса в корените за обем,но спрях.
Преса нямам.Маша адски рядко 3-4 пъти в годината.

Бадемово масло,маски домашни,маски купежни,балсам,мазило за връхчетата,кристали и спрей с UV защита.