PDA

View Full Version : Кои зодии си пасват най добре ?



matty7
11-29-2009, 18:38
Мисля, че ще е интересно, тук да споделяме лични мнения и наблюдения по отношение на зодиакалните знаци и по-точно до каква степн си пасват или не. И давайте отчет за страности, ей :) .

SoAfraid
11-29-2009, 18:42
Не вярвам в такива простотии, лигави работи и оправдания само!

Hilary_
11-29-2009, 18:45
Божеее .. едва изтърпях една такава тема киснеше тука с месеци и сега пак сте решили, че е нужна .. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

По темата: Ако двама човека се обича, а в "зодиака" пише, че са несъвместими к'во праим?!?! :lol: Т'ва са измислици .. :? Няма невъзможни неща стига да го искаш!!!

PurpleDream
11-29-2009, 18:45
плюя на хора, които не искат да бъдат готини
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Korrnyy
11-29-2009, 18:46
И аз не вярвам в тези неща... Мама /като бифша астроложка/ ми каза, че рак и скорпион - няма такова чудовище :D Нооо ние си се разбираме повече от чудесно като изключим, че и двамата сме големи инати :-D

XTREMEFREERIDE
11-29-2009, 18:47
Нали се сещаш сега,че всеки ще напише своята зодия и зодията на гаджето си?! 8-)

Иначе,от лични наблюдения мога да кажа,че Лъвът е като цяло уравновесен и търпелив човек,но много обича да властва.Готов е да обожава партньора/ката си до толкова,до колкото е готов да я нарани в момент на ярост.
Лъвъв (пак казвам,от лични наблюдения) си пасва много със Скорпион и Близнаци.

haritov
11-29-2009, 18:56
21 12 2012г Китай напада с гръм и трясък хвърчът лайна и пясък

dakata123
11-29-2009, 18:58
т'ва са пълни Глупости

GossipGirl89
11-29-2009, 18:59
Това със зодиите за мен е пълна глупост! Зависи си от характерите на хората, не от това каква зодия са... Аз познавам хора, които са една и съща зодия, но коренно различни по характери и държания :) Така че няма такова нещо като "подходящи зодии".

ScarletBite
11-29-2009, 19:07
Повечето от вас не са наясно, че освен зодията, влияние върху характера на човек оказват асцендента, Луната и планетите, барабар с всички аспекти и ъгли между тях... И също така средата на живот, опита, възпитанието... :wink: За какво говорим изобщо?! 8)

ThedramaQueen
11-29-2009, 19:33
Повечето от вас не са наясно, че освен зодията, влияние върху характера на човек оказват асцендента, Луната и другите планети, барабар с всички аспекти и ъгли между тях... И също така средата на живот, опита, възпитанието... :wink: За какво говорим изобщо?! 8)

da, verno. ne ste se mrudnali da proverite ne6to za zodiite i vednaga. plus tva ot si4ki tiq otgovori na teq tema vidqh samo 1 da otgovarq na vuprosa. si4ko drugo - spam.

i po temata: ovnite s ognenite zodii, telcite tursqt sigurnost, bliznacite preska4at ot 4ovek na 4ovek. natatuk nz sus sigurnost. samo edna zabelejka kum scarletbite - lunata ne e planeta :D

ScarletBite
11-29-2009, 22:27
Повечето от вас не са наясно, че освен зодията, влияние върху характера на човек оказват асцендента, Луната и разните планети, барабар с всички аспекти и ъгли между тях... И също така средата на живот, опита, възпитанието... :wink: За какво говорим изобщо?! 8)

da, verno. ne ste se mrudnali da proverite ne6to za zodiite i vednaga. plus tva ot si4ki tiq otgovori na teq tema vidqh samo 1 da otgovarq na vuprosa. si4ko drugo - spam.

i po temata: ovnite s ognenite zodii, telcite tursqt sigurnost, bliznacite preska4at ot 4ovek na 4ovek. natatuk nz sus sigurnost. samo edna zabelejka kum scarletbite - lunata ne e planeta :D
Упс... трябва да повтарям трети клас... :oops: Грешка на езика, лапсусче... 8-) Трябваше да бъде "и разните планети". :oops: 8-)

bathory
11-29-2009, 23:30
Стрелец + Риби = невъзможна комбинация! :razz:

Python5
11-30-2009, 02:40
В хороскопа ми пишеше, че ще прочета такава тема и ще умра ...

Ето, виждате ли, хороскопите са пълни глуп.......

iiirish
11-30-2009, 08:26
Това със зодиите е голяма глупост :? Най-елементарния пример, който мога да дам е несъответствието и невъзможната връзка между рак и овен. Да, ама ние с мъжо ми сме точно тези зодии и се разбираме чудесно, а от още повече време сме заедно :-P

soul1199
11-30-2009, 14:52
:shock: :razz: :razz: :razz:

buttertoast
11-30-2009, 15:07
Това със зодиите е голяма глупост :? Най-елементарния пример, който мога да дам е несъответствието и невъзможната връзка между рак и овен. Да, ама ние с мъжо ми сме точно тези зодии и се разбираме чудесно, а от още повече време сме заедно :-P
ммда,и ние с мъжо сме тези зодии и не виждам нищо невъзможно във връзката ни :)
няма лошо да четеш за забавление разните хороскопи и т.н.,но за да им повярваш трябва да си бая .. отчаян.

ManiaSpiritY
12-02-2009, 20:30
Не смятам ,че хороскопите ,астрологията и т.н са особено "точни науки " xD ,нито пък ,че от зодиакалният знак зависи живота и изобщо всичко. Ама аре за да не спамя - съгласна съм ,че Лъв пасва с Близнаци и Скорпионче ,което в повечето случаи си е направо взривоопасна комбинация :booooomb: .Най-яко е обаче Лъвче с Лъвче (личен опит ) 8-)

ManiaSpiritY
12-03-2009, 09:14
Какво ,по дяволите общо имат тия ,меко казано ,гнусни и отвратителни картини с темата ?? Ако в момента хапвах нещо ,то 100% вече би се намирало на земята ,заедно с половината ми вътрешни органи !! :smt085

valdesbg
12-03-2009, 09:19
Мдаааа имаме си чудесни модератори :)

По темата зодиите от един тип сипасват най-добре. Примерно Въздушна с Въздушна, или Огнена с Огнена. Също така и двете противоположности Земна - Въздушна, Водна - Огнена :)

И така.

soul1199
12-03-2009, 12:59
Какво ,по дяволите общо имат тия ,меко казано ,гнусни и отвратителни картини с темата ?? Ако в момента хапвах нещо ,то 100% вече би се намирало на земята ,заедно с половината ми вътрешни органи !! :smt085да и аз тва се чудя?! :booooomb:

LoveRetroMusic
12-03-2009, 13:06
EWWWWWWWWWWWWWWW

dqvolcheto9
12-03-2009, 13:09
по темата не вярвам на тези глупости !
Стрелец + Риби = невъзможна комбинация! :razz:
що да е невъзможна бе аз мисля ,че донякъде е възможна. :(

peshost
12-03-2009, 14:34
Стана ми лошо от тея лайна по-горе.

s3nsual
12-03-2009, 14:46
Не вярвам в такива простотии, лигави работи и оправдания само! + 1

Glamour92
12-04-2009, 13:03
Това са глупости...Един ден ще го разбереш 8-)

LoveRetroMusic
12-04-2009, 15:23
по темата не вярвам на тези глупости !
Стрелец + Риби = невъзможна комбинация! :razz:
що да е невъзможна бе аз мисля ,че донякъде е възможна. :(

възможна е! личен опит. 8-)

0409
12-04-2009, 18:35
Мдаааа имаме си чудесни модератори :)

По темата зодиите от един тип сипасват най-добре. Примерно Въздушна с Въздушна, или Огнена с Огнена. Също така и двете противоположности Земна - Въздушна, Водна - Огнена :)

И така.
Като не разбираш от астрология по-добре да си спестиш коментара :-D

stylo
12-04-2009, 20:14
по темата не вярвам на тези глупости !
Стрелец + Риби = невъзможна комбинация! :razz:
що да е невъзможна бе аз мисля ,че донякъде е възможна. :(

възможна е! личен опит. 8-)

Eстествено,че даже е една от най-добрите комбинации.(лично мнение).В крайна сметка тва със зодийте е пълна простотия.

cookie_master
12-05-2009, 07:42
Пълни глупости.. :?

loliii
12-05-2009, 12:09
Въпросът е кои зодии си пасват, а не дали вярвате в тези работи или според вас са глупости. Тая дума се повтори сигурно около 50 пъти в тая тема.

По темата : От лични наблюдения Везни с Везни не си подхождат. Прекалено са егоистични и се засягат от всичко, нараняват се взаимно в своят стремеж за самосъхранение. Сега... не съм чела в Хороскопа кво пише, говоря за примери, които аз съм виждала. Също така Телец и Везни са страшна комбинация. Пример ще ви дам : две връзки между Везни и Телци, които траят вече по една и две години. Такива взаимоотношения рядко се виждат. :)

П.П. Изобщо не вярвам в зодии и смятам, че характера зависи единствено от възпитанието и средата на живот. Не се влияя от хороспоки и смятам, че много объркват хората. Просто не искам да спамя и затова пиша по темата. Смятам, че всички трябва да направят така.....

sunshinepp
12-05-2009, 19:20
понякога има вярни неща.. аа за зодиите кой с кой.. не знам :-D