PDA

View Full Version : Въпроси за живот на сперматозоида



usr123
11-29-2009, 19:15
Здравейте,
в момента а и от доста време съм в тежка депресия и днес ми дойдоха няколко неща на главата, от които се надявам да се освободя след вашите отговори. какво е необходимо за да забременее една жена? ако един мъж не се изпразни в нея въобще възможно ли е да забременее тя при някакви други условия примерно ако мъж се изпразни в/у корема й и тя после вземе семенна течност оттам и си бръкне отдолу или друг пример - ако примерно някое момче се изпразни в някакъв водоем после възможно ли е жена да забременее?

На тези, които помогнат благодаря на останалите...

dakata123
11-29-2009, 19:21
Здравейте,
в момента а и от доста време съм в тежка депресия и днес ми дойдоха няколко неща на главата, от които се надявам да се освободя след вашите отговори. какво е необходимо за да забременее една жена? ако един мъж не се изпразни в нея въобще възможно ли е да забременее тя при някакви други условия примерно ако мъж се изпразни в/у корема й и тя после вземе семенна течност оттам и си бръкне отдолу тук има вероятност, но зависи колко време спермата седи във външна среда
или друг пример - ако примерно някое момче се изпразни в някакъв водоем после възможно ли е жена да забременее?
:D ти дан се си луд няма начим сперматозоидите живеят във външна страна много малко време
На тези, които помогнат благодаря на останалите...
абе хората правят опити да забременее жена с изпразване в нея и неуспяват, а тоя ми писал във водоем.

LittleDude
11-29-2009, 19:22
ае тва за водоема ма изкефи :lol: :lol: :lol:
и ко изфърлиш са в морето, няква флиза и забременява :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sifon4o
11-29-2009, 19:23
ае тва за водоема ма изкефи :lol: :lol: :lol:
и ко изфърлиш са в морето, няква флиза и забременява :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

- Скъпи.. Бременна съм.
- По дяволите ! Толкова искаше да ходиме на море, нали ?!?

:lol:

dakata123
11-29-2009, 19:30
тва за водоема наистина ме сцепи :lol: :lol: невярвах, че има толкова необразовани хора :lol: :lol:

amk933
11-29-2009, 20:10
Вие и се подигравате, но сперматозоидите живеят между 1 и 3 часа при нормално условия, а във водна среда още повече. ;) Трябва да ги сушиш с топъл въздух за да умрат по-бързо.

LittleDude
11-29-2009, 20:18
Вие и се подигравате, но сперматозоидите живеят между 1 и 3 часа при нормално условия, а във водна среда още повече. ;) Трябва да ги сушиш с топъл въздух за да умрат по-бързо.
в соленото море колко ли ще живеят ?? :lol:

Bixel
11-29-2009, 20:31
някой плуват,други вървят а трети летят ... незнайш от каде щи дойди :)

BePoHuKa
11-29-2009, 23:20
някой плуват,други вървят а трети летят ... незнайш от каде щи дойди :) 8-) По тази причина човекът е измисли това:

http://nancy18.hp.infoseek.co.jp/RaincoatsF02.jpg


Виж, даже идват в различни цветове! 8-)


По темата: Има много начини, но водоема не е един от тях. Ако се изпразниш върху корема на момичето и тя докосне спермата, а после се пипа - има шанс ;)

dakata123
11-30-2009, 08:18
някой плуват,други вървят а трети летят ... незнайш от каде щи дойди :) 8-) По тази причина човекът е измисли това:

http://nancy18.hp.infoseek.co.jp/RaincoatsF02.jpg


Виж, даже идват в различни цветове! 8-)


По темата: Има много начини, но водоема не е един от тях. Ако се изпразниш върху корема на момичето и тя докосне спермата, а после се пипа - има шанс ;)
+1 това с дъждобраните пръсва

stambinho
11-30-2009, 11:39
тва за водоема наистина ме сцепи :lol: :lol: невярвах, че има толкова необразовани хора :lol: :lol:

в случая неграмотният си ти.Даже е било заведено дело срещу някакав хотел точно поради тази причина.До колко в случая е вярно не знам,но е факт ,че при някакви обстоятелства е възможно забременяването във "водоем"

daehuu
11-30-2009, 11:45
Ае... водоем, а? Ебахти тоз сперматозоид много нахален е... влиза през банския ти.. проправя си път през невъзбудената ти вагина... и успява да стигне чак до яйцеклетката.. е тоа филм тря се гледа. Извинете ме ама.. не са чак толкова корави тея копеленца!!!

MyNameIsDidi
11-30-2009, 13:38
24 часа :lol:

usr123
11-30-2009, 13:39
Ще задам друг въпрос. първоначално не ме интересуваше дали жена може да забременее ако някой мъж се изпразни във водоем ами знаете каква ни е културата в България а може би това се прави не само от българи, но по някой път ходим до малка нужда в морето. например ако да кажем мъж се е изпразнил и после е влязъл във водата и се е изпикал има ли възможност някоя да забременее и защо?

LittleDude
11-30-2009, 13:46
Ще задам друг въпрос. първоначално не ме интересуваше дали жена може да забременее ако някой мъж се изпразни във водоем ами знаете каква ни е културата в България а може би това се прави не само от българи, но по някой път ходим до малка нужда в морето. например ако да кажем мъж се е изпразнил и после е влязъл във водата и се е изпикал има ли възможност някоя да забременее и защо?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: НЕ!!!

britzy
11-30-2009, 14:17
Браточка земи си земи една енциклопедия или учебник квото ти на душа,ама ес7 че онаа ако се пипа със сперма по ръцете ше забременее,а тва с водоема,еем земи пробвай-щото нали знаеш че най-много се научава от личния опит ;) :lol:

LittleDude
11-30-2009, 14:19
кажи на Mythbusters да проверат тва с водоема :lol: :lol: :lol:

Hilary_
11-30-2009, 14:22
"Ае... водоем, а? Ебахти тоз сперматозоид много нахален е... влиза през банския ти.. проправя си път през невъзбудената ти вагина... и успява да стигне чак до яйцеклетката.. е тоа филм тря се гледа. Извинете ме ама.. не са чак толкова корави тея копеленца!!!"

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Отчайващо е положението ..

ChocolateGirl
12-10-2009, 15:00
..

t0d1t0
12-10-2009, 15:54
Не няма шанс,все още не съм чул някоя да е забременяла по въздушно-капков път.

BlueFace
12-10-2009, 16:06
Божеее ](*,) ](*,)

Да възможно е ако някой си седи на терасата и си мастурбира и като свърши едно торнадо да повлече спермата до някое момиче и хоп да и го хвърли в путката и тя да забременее ..... :?

Хора чувате ли са ве???Все повече се отчайвам :-o

hoooodyhoooooo
12-10-2009, 16:14
Няма да забременее, дори и невинаги свършвайки в нея забременява...хората на изкуствено оплождане ходят, луди пари ръсят и нищо не им се получава, че смятай какво остава за докосване. Спи спокойно, а като се събудиш режи на воля :D

anichka12345678
12-10-2009, 20:36
хаха много хора се упитват по нормален начин с изпразване в момичето ти във водоем :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: то ако ставаще така знаеш ли колко милиона население щяхме да бъдем :lol: