PDA

View Full Version : Объркана съм!Не зная кой от двамата да избера...помогнете ми



letmelofu
11-29-2009, 21:44
С бившия ми приятел бяхме 1 година заедно,докато той не ми каза ,че иска да се разделим при положение,че нещата между нас вървяха добре.Минаха някъде около 2 седмици и се видяхме(все пак учим в един университет),той пожела да се срещнем и аз се сьгласих ...след това се видяхме още 1-2 пьти,когато той реши да ми каже истината -вечерта преди да се разделим е бил на дискотека ..пийнал е и се е целувал с някакво момиче,после излизали два три пъти с нея и това е...но той е решил да ми каже че иска да се разделим,вьпреки че не е искал,защото не искал да ме льже,да ме наранява или пьк аз да разбера това от някой друг и сметнал,че така е най-добре да се разделим,но аз това го научавам в последствие....сега той изключително много сьжелава за това,което е направил ,разбира грешката си...не спира да ми звъни,извинява ми се много пьти,иска да му простя,аз му казвам нека останем само приятели,той казва ,че ще ме остави на мира и след два дни отново...казва че не може да ме забрави,че е глупак,защото е постьтил така,а аз не сьм го заслуважала,някоко пьти идва до нас и плака и ме моли да му дам още един шанс и обещава ,че това няма да се повтори,казва че ме обича много и осьзнава че е виновен и иска да поправи грешката си...нз дали да вярвам на сьлзите и на думите му...от друга страна известно време след като се разделихме започнах да излизам с едно момче(познаваме се от преди,писали сме си по скайпа ,но не бяхме излизали до тогава....само здравей здрасти по улиците)...той е добро момче...може да те разбере,изслушва те когато говориш..държи се мило....интелигентно..симпат ично...приятно ми е с него...и нещата започват да се задьлбочават,което ме плаши...и в момента аз сьм между чука и наковалнята и нз кой да избера!!!Аз самата не мога да се реша какво да направя дали да слушам разума си и да отида при момчето,с което мога да си говоря много ,да ме разбира ,изслушва ,да научавам различни неща от него или да слушам сьрцето и да дам втори шанс на бившия си приятел!!!Моля ви кажете ми какво бихте направили на мое място....

FancyGirl
11-29-2009, 22:00
1. След дъжд качулка...
2. Пробвай...

st1ki
11-30-2009, 08:36
Най-трудното нещо в живота на една жена е когато трябва да избира между мъж, който я обича и мъж, когото тя обича :)

Korrnyy
11-30-2009, 08:50
Ако нямаш намерението да се жениш за бившия си приятел, остани с новото момче :) Както казаха - след дъжд качулка... Аз на твое място не бих го простила независимо колко е бил пиян. Това за мен не е оправдание :?

aloveyou
11-30-2009, 13:19
Според мен пробвай с "новото момче".. 8) + пък и + това не бих простила такова нещо.. 8) 8)
Но все пяк ти решаваш..Помисли добре !!!

Hilary_
11-30-2009, 13:22
1. След дъжд качулка...
2. Пробвай...

+++

vampire_girl_
11-30-2009, 13:24
слушай сърцето си

GossipGirl89
11-30-2009, 13:39
Попринцип аз съм от хората, които винаги оставят разума на заден план и слушат сърцето си, но в случая... :? В случая става дума за изневяра, защото малко или много целувката си е изневяра, а той просто се е опрвдал с това, че е бил пиян... Алкохола не е опрвдание, поне за мен. Ти трябва сама да прецениш дали си заслужава да му простиш, защото той щом един път се е напил и го е направил 90% ще се напие пак и пак ще го направи... Сама реши дали си готова да рискуваш и евентуално да понесеш още една такава изцепка...

kykLaTaa
11-30-2009, 13:49
Според мен избери бившия .. всеки прави грешки, той си е признал и това е добре от една страна .. пробвай да му дадеш втори шанс :)

soul1199
11-30-2009, 14:54
послушай сьрцето си и дай втори шанс на бившия си :)

PePeLePew
11-30-2009, 15:07
мойто момиче .... второто момче е за теб ...За гаджето ти при това положение те е изоставил не защото му е заработила съвеста(цял свят знае,че ние мажете нямаме такава).Зарязал те е защото е имал очаквания към другото момиче...общо взето е имам по-големи симпатии към нея отколкото към теб. :-D.Мацката му обяснява че всичко е флирт за 1 вечер и приключва той решава да се върне при сигурното т.е. ти(гадно,но 90% съм сигурен че така станало).Сега оправданията,сълците и новите лъжи още повече правят положението кофти.А оня от дискотеката ако му свирне момчето ти ще отиде при нея 100% и пак ще те скъса :D :D :D .Затова му теглиш 1 майна и отиваш на диско с новото гадже (по възможност и бившия ти да е в същото диско ) за да му стане ясно че не си кукла на конци, с която може да си играе както иска

Sladurcho
11-30-2009, 15:30
Зарежи го бившия ти.Сега ако му простиш той ще види че ти наистина искаш да си с него и си склонна да простиш и пак ще си ги прави тези мизерии с тази разлика че вече няма да ти казва.Щом с новото момче ти е добре и си прекарвате идеално не виждам какъв е проблема... опитай с него може да излезе по свестен и държащ повече на алкохол без да прави глупости

suantito
11-30-2009, 15:40
1. Алкохола е невинен , като не му носи да не пие.
2. Татка имаше една поговорка "на старо само ракия ще взимаш"
Хващай новия момак!

s3nsual
11-30-2009, 15:42
Според мен е по-добре да избереш второто момче :) . Той явно е доста по-свестен от бившия ти. Съгласна съм с мнението на PePeLePew че най-вероятно бившият ти иска да се върне при теб , защото с другото момиче не се е получило

Vichko0o
11-30-2009, 16:01
Според мен -> купи си вибратор и забрави за мъжете ! Едно разбрах, че искаш да се чувстваш желана и искаш да измъчваш въпросното момче... Да вярно той е идиот и не може да си контролира пишката, но въпреки това или му кажи едно единствено НЕ и го отрежи тотално или го приеми обратно! Тва такива плужеци като ги гледам да се молят до побъркване, а жената да се прави на "недостъпна" ми е толкова смешно ... Явно като по-малка си била доста лишена от мъжки интерес и сега с тая случка направо самочувствието ти е ударило небето... Ае в университет и не знае как да постъпи с живота си... Ми явно не е получавал всичко от тебе и го е търсел в друга ! Помисли за тоя вариант, ако изобщо мисленето е нещо което можеш ...

Python5
11-30-2009, 16:04
bla-bla

А пък вичко е слаб на старкрафт и може да играе само тосс на БГХ.

Съкваш, дебела вичка!

lipstick
11-30-2009, 16:10
Аз не бих простила изневярва-дори и тя да се състои само от целувка.Моят съвет е да избереш второто момче.

Vichko0o
11-30-2009, 16:12
bla-bla

А пък вичко е слаб на старкрафт и може да играе само тосс на БГХ.

Съкваш, дебела вичка!
Девствената кишка, с малката пишка се прави, че учи, а само следи форума за да забива малки момиченца ! Гаден, долен педофил :grin: :grin: :grin:

IwKa16
11-30-2009, 16:16
znam tova ne e nikak priqtno i az imam takav slu4ai :-x bih te posavetvala da slu6a6 sarceto si a ne razuma ili dqvola...tova si e tvoi problem... :) tova e ot men

pebals
11-30-2009, 16:44
Все пак по някакъв начин ти е изневерил,т'ва че сега ти се моли и плаче както казваш.. нз..според мен няма смисъл да му прощаваш..давай напред с новото момче :-D (освен ако не го обичаш много бишия и не искаш да се съберете )

umri
11-30-2009, 17:05
Някои хора го наричат тръпка, други любов, трети "някакво странно, но приятно чувство". Води се от него и иди при този, към който го изпитваш. Само ще ти кажа, че тоя ревльо е п*тка.

loliii
11-30-2009, 17:33
Не би трябвало да прощаваш на бившия си, все пак доверието го няма вече, връзката ви няма да е същата, нищо няма да е същото. По-добре тръгни с новото момче, но изчакай... първо трябва да ти отминат чувствата към стария ти приятел и да опознаеш новия и тогава :)

buuu
12-01-2009, 06:13
въъййй смяятай след дъжд качулка ;ддд

GodLovesYou
12-01-2009, 06:34
имам чувството, че този форум е непрестанен цикъл

yokohama
12-01-2009, 10:15
Абе вие сте луди , много ясно че момчето има право на втори шанс , какво като някви злобарки го нападнахте отвсякъде , първо не е искал да я нарани което не е никак за пренебрегване , второ едва ли има по голям срам за едно момче от това да се моли за прошка. Забрави го новия , поне за сега.

ДА ОТВОРИМ Kamenitza ДА СПАСИМ МЪЖА :grin:

misslowe
12-01-2009, 12:03
1. След дъжд качулка...
2. Пробвай...

Аммм ... ахамм :-P

letmelofu
12-01-2009, 19:03
Благодаря за мнението на всички......мисля че вече реших какво да правя и ще му дам втори шанс....от там нататьк времето ще покаже...дано правя правилна стьпка...

ToniStoraro
12-02-2009, 14:44
пробвай, все пак

Valento
12-02-2009, 21:34
Евала му права на пича , че е направил така че не си разбрла за издънката му от друг източник или от самия него и не те е наранил още повече от колкото от раздялата ви .. повярвай ми да разбереш за любимия си човек такова нещо... няма по-гадно нещо , чувстваш се унизен/а ... кофти е , а ти ако искаш и ако имаш още някви чувства към него дай му още един шанс може да излезне нещо по-добро от предишната ви връзка ... щом е осъзнал какво е сторил ...

IoNiiTyYy
12-03-2009, 13:37
слушай сърцето си