PDA

View Full Version : Нормално ли е ?



fifa
11-30-2009, 10:36
Здравейте. Някъде от 15-16 годишен започнаха да ми излизат пъпки. Сега съм на 20 и още си имам :( Колко време трябва да мине за да се махнат. Ходил съм на дерматолог, но не м помогна. Мазъл съм се с хиляди глупости и нищо не помога. Не е много акнето малко пъпки са но ме дразнят. Някой друг толкова много време да има този проблем ?

LikeAstar
11-30-2009, 10:42
ам
щом дерматолог не ти е помогнал,
ние няма как.
:(

casey
11-30-2009, 12:08
Щом пъпките ти са се появили толкова късно според мен е нормално да останат и до такава възраст. И како казаха горе щом дерматолог не ти е помогнал и ние не можем! :)

aloveyou
11-30-2009, 13:07
Щом пъпките ти са се появили толкова късно според мен е нормално да останат и до такава възраст. И како казаха горе щом дерматолог не ти е помогнал и ние не можем! :)

+++
Напълно съгласна съм..

iiirish
11-30-2009, 14:24
на мен започнаха да ми се появяват към 13-14, сега съм на 22. тези с връхчетата изчезнаха, но подкожните (които най ги мразя) все се появяват :-x и аз съм ходила по дерматолози, козметици и какво ли не, но нищо не помага. единственото, което можеш да направиш е да ограничиш появата им като поддържаш лицето си със съответните почистваши и тонизиращи продукти.
пък и от тия лекари никва файда :? като видяха, че нищо не влияе на кожата ми, една от "компетентните" лекарки се обърна и каза "като родиш ще се оправиш" :-x :-x :-x много професионално мнение, не мислите ли :-x

krisito9212
11-30-2009, 14:27
Зависи на какъв дерматолог си попаднал,работата на дерматолога е да оправя проблемите с кожата,отиди при някой,който наистина е професионалист.А и много зависи от това какви грижи полагаш за кожата си