PDA

View Full Version : Изневяра



Len4etyYyy
11-30-2009, 10:47
Смятате ли за изневяра, ако докато имате сериозна връзка стане така, че си целувате с друг/друга-без нищо повече?

LadyDi
11-30-2009, 10:49
Oh, not again...

LikeAstar
11-30-2009, 10:50
не,
тва е съвсем нормално.
Във всяка връзка
има по едно такова нещо
нещо-като
приятел с екстри 8) ""

Len4etyYyy
11-30-2009, 10:51
Oh, not again...
Щом няма да изразиш мнение, адекватно на въпроса, мисля че постът ти е безмислен

LadyDi
11-30-2009, 10:53
Oh, not again...
Щом няма да изразиш мнение, адекватно на въпроса, мисля че постът ти е безмислен
Аз пък мисля, че темата ти е безсмислена. Всяка трета тема в този раздел е посветена на тоя проблем.

Да, изневяра е. И да, глупава си, че изобщо питаш.

Len4etyYyy
11-30-2009, 10:55
Oh, not again...
Щом няма да изразиш мнение, адекватно на въпроса, мисля че постът ти е безмислен
Аз пък мисля, че темата ти е измислена. Всяка трета тема в този раздел е посветена на тоя проблем.

Да, изневяра е. И да, глупава си, че изобщо питаш.
Радвам се, че сподели мнението си по темата.А коментара за това дали съм глупава или не беше излишен, умнице.

LadyDi
11-30-2009, 11:02
Аз пък сметнах за нужно да го изкоментирам.

sulley
11-30-2009, 11:02
Според мен,зависи от връзката.
Ако правите секс,ходили сте от дълго време,правили сте много неща един за друг,това не е кой знае каква измяна,но пък ако ходите от скоро и просто за лафа му викате ,,сериозна връзка,, тогава работата е по-дебела.
Но целувката си е целувка и мене лично би ме подразнило доста.

valdesbg
11-30-2009, 11:04
Изневяра е.

А вече в какви извинения ще го облечете за да избягате от отговорност решавате вие.

Авторке - наистина темат е n-тата поред. Замисли се.

Len4etyYyy
11-30-2009, 11:06
Изневяра е.

А вече в какви извинения ще го облечете за да избягате от отговорност решавате вие.

Авторке - наистина темат е n-тата поред. Замисли се.
Исках да чуя актуални мнения. :)

LadyDi
11-30-2009, 11:07
По-актуални от миналата седмица?

Len4etyYyy
11-30-2009, 11:08
По-актуални от миналата седмица?
Да

DeathRogue
11-30-2009, 11:28
Oh, not again...
Щом няма да изразиш мнение, адекватно на въпроса, мисля че постът ти е безмислен
Аз пък мисля, че темата ти е измислена. Всяка трета тема в този раздел е посветена на тоя проблем.

Да, изневяра е. И да, глупава си, че изобщо питаш.
Радвам се, че сподели мнението си по темата.А коментара за това дали съм глупава или не беше излишен, умнице.

Женски бой! :grin:

LadyDi
11-30-2009, 11:33
То ако с бой се наливаше акъл...

valdesbg
11-30-2009, 11:45
Лейди - кечистите щяха да са философи :)

LadyDi
11-30-2009, 11:47
Лейди - кечистите щяха да са философи :)
:lol:

Alli
11-30-2009, 12:40
за мен си е чиста изневяра,няма да го приема да бъде привлечен от друга,а аз да си смуча палеца! :shock:

Hilary_
11-30-2009, 13:18
Да изневяра е .. :?

vampire_girl_
11-30-2009, 13:22
за мен физическата изневяра не е така силна,ако няма чувства и не вложено нещо повече.
...и ако е просто целувка,без никакви чувства - мога и да не я броя.

LadyDi
11-30-2009, 13:26
за мен физическата изневяра не е така силна,ако няма чувства и не вложено нещо повече.
...и ако е просто целувка,без никакви чувства - мога и да не я броя.
Предполагам, че не ти се е случвало?

Кога едно момче целува едно момиче без чувства?
1. Когато е пиян и не знае какво прави => не си струва да се занимаваш с някой, който може да се напие до толкова, че да целува друга освен приятелката си.

2. Когато не е пиян и знае какво прави => не държи достатъчно на теб. Не си струва да се занимаваш с някой, който не те уважава до толкова, че да целува единствено теб.

GossipGirl89
11-30-2009, 13:33
Да, смятам. Всичко свързано с целувки и секс и изневяра за мен :)
И тези дето разправят, че физическата изневяра не била чак толкова гадна - не ми се е случвало до сега, но съм убедена, че е много, много болезнено. Без значение дали е бил пиян или трезвен - алкохола не е оправдание! Като знаеш къв си келеш и че не можеш да се контролираш няма да пиеш бе! Много се дразня на такива хора "Ми аз бях пиян и за тва го направих" - а що не помисли преди да се наковеш какво може да стане и какво ще причиниш на половинката си?! :?

vampire_girl_
11-30-2009, 13:44
за мен физическата изневяра не е така силна,ако няма чувства и не вложено нещо повече.
...и ако е просто целувка,без никакви чувства - мога и да не я броя.
Предполагам, че не ти се е случвало?

Кога едно момче целува едно момиче без чувства?
1. Когато е пиян и не знае какво прави => не си струва да се занимаваш с някой, който може да се напие до толкова, че да целува друга освен приятелката си.

2. Когато не е пиян и знае какво прави => не държи достатъчно на теб. Не си струва да се занимаваш с някой, който не те уважава до толкова, че да целува единствено теб.

всъщност,случвало се е,дори и от моя страна.
На един купон с овече алкохол,него го нямаше,а едно от момчетата там ме беше целунало - не го познавах,не го видях повече,дори не си спомням всичко.Това не би трябвало да става причина да се разделяме и той ми прости.Очевидно не му беше приятно,но го направи.

Друго момче с което ходехме известно време,беше направило подобен гаф и не ми беше приятно,също.Ама не исках да развалям всичко,заради малка грешка.Той ми обясни,че са се прибирали от училище с няколко човека от класа и едно от момичетата,преди да си тръгне го целунала.Не е било дълго,нито нещо зрелищно /това ми го потвърдиха и другите,които са били там/.Просто не е реагирал,както би трябва,вероятно.


Може и в силата на чувствата ни да е бил проблемът,но...

LadyDi
11-30-2009, 13:47
Това не е оправдание.
Нарушила си доверието, а това е непростимо. Ако ще действате така, по-добре от начало се разберете, че ще имате отворена връзка. Но не така.

Assshley
11-30-2009, 14:15
Разбира се,ЧЕ Е ! ;)

soul1199
11-30-2009, 14:27
за мен е изневяра 8)

Vichko0o
11-30-2009, 15:30
Изключително много подкрепям ЛейдиДи. Всякакъв вид физически (та дори и психически) контакт не с гаджето си е чиста изневяра, как не го осъзнахте това не ми е ясно, но все пак 95% от пишещите в тоя форум коефициента на интелигентност им е равен на годините....




АЛКОХОЛА НЕ Е ИЗВИНЕНИЕ, ЧЕ НЕ МОЖЕТЕ ДА СЕ КОНТРОЛИРАТЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

s3nsual
11-30-2009, 15:45
Да изневяра е .. :? +1

lipstick
11-30-2009, 16:12
Ако влагаш чувства в целувката си е чиста изневяра,но ако не е значила нищо-не се брои за изневяра

flowerlina
11-30-2009, 16:22
Изневяра е

IwKa16
11-30-2009, 16:25
NE ](*,) za6toto nikoga ne bih go napravila (osven ako ne sam piqna :-D )

DevilWish
11-30-2009, 16:29
Ако връзката е сериозна, няма да се мляскаш с друг ;)

pebals
11-30-2009, 16:32
Ако връзката е сериозна, няма да се мляскаш с друг ;)

+... Ако си наистина, си с този човек, защото изпитваш нещо към него няма да имаш нужда да се целуваш с друг.....и ДА според мен си е изневяра макар и малка :? :? :?

mrazqkindergarten
11-30-2009, 18:43
Ако влагаш чувства в целувката си е чиста изневяра,но ако не е значила нищо-не се брои за изневяра

^ Верно? Викаш да си се целува и ебе с всяка втора, ако не влага чувства, пак се води, че е с мен :wink: Много повърхностно разсъждавате честно... :? Разбирам да не ревнувате, но да не смятате целувката за изневеря е това вече просто е върха на сладоледа... :?

umri
11-30-2009, 19:15
Смятате ли за изневяра, ако докато имате сериозна връзка стане така, че си целувате с друг/друга-без нищо повече?
Ако го направя аз е позволено. Ако го направи тя - КРАЙ или другият вариант е да ми изпълнява желанията и да си правя каквото си поискам, докато не реша, че е дошъл краят.

Len4etyYyy
12-01-2009, 07:24
Смятате ли за изневяра, ако докато имате сериозна връзка стане така, че си целувате с друг/друга-без нищо повече?
Ако го направя аз е позволено. Ако го направи тя - КРАЙ или другият вариант е да ми изпълнява желанията и да си правя каквото си поискам, докато не реша, че е дошъл краят.
Каква е разликата, или твоето достойнство е по-голямо?

dakata123
12-01-2009, 07:35
Закаво ти е да се целуваш с друг, щом имаш кого. Я си помисли, ако те види човека с когото си, какво ще си помисли. След това дори и да е нещо приятелско ще следва раздяла. Я си целувайте гаджетата 8-) :-)

Nich
12-01-2009, 08:31
щом питаш, значи нещо ти тежи на съвестта, щом нещо ти тежи на съвестта, значи е изневяра...

Valento
12-01-2009, 08:33
Ако имам сериозна връзка , за какво ми е да се целувам с друга ... ето така стават к*рвенските историй , е п*чка му лелина в крайна сметка ... :o

valdesbg
12-01-2009, 08:36
щом питаш, значи нещо ти тежи на съвестта, щом нещо ти тежи на съвестта, значи е изневяра...

Брутална логика :D

Аз мойто мнение го писах погоре.

Kittyyy
12-03-2009, 21:40
Oh, not again...
Щом няма да изразиш мнение, адекватно на въпроса, мисля че постът ти е безмислен
Аз пък мисля, че темата ти е измислена. Всяка трета тема в този раздел е посветена на тоя проблем.

Да, изневяра е. И да, глупава си, че изобщо питаш.
Радвам се, че сподели мнението си по темата.А коментара за това дали съм глупава или не беше излишен, умнице.



според мен темата беше създадена за мнение и ако не искаш да го дадеш просто го подмини без излишни обиди :)

LadyDi
12-03-2009, 21:43
Oh, not again...
Щом няма да изразиш мнение, адекватно на въпроса, мисля че постът ти е безмислен
Аз пък мисля, че темата ти е измислена. Всяка трета тема в този раздел е посветена на тоя проблем.

Да, изневяра е. И да, глупава си, че изобщо питаш.
Радвам се, че сподели мнението си по темата.А коментара за това дали съм глупава или не беше излишен, умнице.



според мен темата беше създадена за мнение и ако не искаш да го дадеш просто го подмини без излишни обиди :)
Сетила се Мара да се побара...

Kittyyy
12-03-2009, 21:45
а по въпроса.. Изневяра е не зависи дали е бил пиян или не .. :P

Kittyyy
12-04-2009, 20:20
Oh, not again...
Щом няма да изразиш мнение, адекватно на въпроса, мисля че постът ти е безмислен
Аз пък мисля, че темата ти е измислена. Всяка трета тема в този раздел е посветена на тоя проблем.

Да, изневяра е. И да, глупава си, че изобщо питаш.
Радвам се, че сподели мнението си по темата.А коментара за това дали съм глупава или не беше излишен, умнице.



според мен темата беше създадена за мнение и ако не искаш да го дадеш просто го подмини без излишни обиди :)
Сетила се Мара да се побара...


към всички ли се отнасяш така... :?: :!:

loliii
12-04-2009, 20:30
Според мен връзката и любовта значат доверие, страст и пълна отдаденост, тъй че когато се отдаваш на някой друг, а не на половинката си за каква сериозна връзка говорим? За мен всичко е изневяра - целувката, сексът, обарването, неприличните намеци, подсвиркването (тук малко преувеличих, но пак ме дразни). Естествено как ще реагирам, дали ще го скъсам или няма да му обърна внимание, зависи от човека и от взаимоотношенията ни, а и от настроението ми. Аз съм много ревнива, но просто не го показвам. :P

Korrnyy
12-04-2009, 20:36
"Ако не влагаш чуства не е изневяра" :? Няма такива... Ако човека те обича/превързан е/харесва те няма да изпита желание да целуне друг :?

Мое мнение.

FancyGirl
12-04-2009, 21:24
Изневяра е... интересно е ако се е*еш с друг и не влагаш чуства сигурно пак няма да е изневяра, понякога и вие не си вярвате обаче :)

LadyDi
12-04-2009, 21:27
Сетила се Мара да се побара...


към всички ли се отнасяш така... :?: :!:
Към повечето :) Затова не ме обичат.

guinessgirl
12-05-2009, 06:44
разбира се,че е

balu4ka
12-05-2009, 06:50
естествено ,че е ...що за глупави дилеми...

infatuation
12-05-2009, 09:16
естествено ,че е ...що за глупави дилеми...
+ 1
в накои връзки двойката си изразяват чувствата физически точно чрез целувки.. а ако единия го прави и с други хора,точно това което прави и с половинката си.. не е ли изневяра?
Както и да го погледна, все е предателство..

Faces
12-05-2009, 09:37
Разбира се че е изневяра ква е тъз мода дето навлезе да мляскате с всеки 2-ри накрая да се биете в гърдите ама аз обичам гаджето си :?

TheDevilInMe
12-05-2009, 09:43
Наистина въпросът е безсмислен, тва е все едно да попиташ откраднах от на мама портмонето пари, това кражба ли е ? :D Изневяра си е, въпреки, че смятатм духовната за мн по-голяма. :)

moon_flower
12-05-2009, 11:49
Определено да.

BloodyAmy
12-05-2009, 14:55
Подкрепям изцяло LadyDi.

BlueGirl
12-05-2009, 16:21
Изневяра е.

ef4etyYy
12-05-2009, 16:57
при сериозна връзка - да.

mOBSCENE
12-05-2009, 17:02
Изневяра е

BadBoyKz
12-05-2009, 17:06
Смятате ли за изневяра, ако докато имате сериозна връзка стане така, че си целувате с друг/друга-без нищо повече?

моме да ти кажа честно до гледна точка е ... примерно на мене ми случи ... за себе си лично бях невинен какво толкова е станало си виках .... да ама приятелката ми като го направи ... ми .... даа ... малко ми остана да я нашамаря ...

chukundurs
12-24-2009, 00:43
Нека да не е изневяра, но дали тъпия миндил които го напрай няма да я напрая леееееш и да я нахрача по центъра пред всички а на оня паляк с които са е целувала да си земе брадичките

blqblqblqblq
12-24-2009, 05:35
Oh, not again...
Щом няма да изразиш мнение, адекватно на въпроса, мисля че постът ти е безмислен
Аз пък мисля, че темата ти е безсмислена. Всяка трета тема в този раздел е посветена на тоя проблем.

Да, изневяра е. И да, глупава си, че изобщо питаш.

Страшна си ... :D

azida
12-30-2009, 19:50
не ако не е било умищлено, но дори и да е било бих го протила...незнам защо, но приемам само секса за изневяра