PDA

View Full Version : Той още мисли за бившата!



Flopper
11-30-2009, 11:44
Ами, заедно сме от 7 месеца. Приятелят ми ме е запознавал с едно от предишните си гаджета, защото все още са близки. В началото мислех, че държи на нея като на приятел .. Напоследък обаче той все за нея говори - сравнява прическата ми с нейната, спомня си за някви техни там случки, обяснява ми колко е била сладка . Питах го дали не иска да е с нея и го помолих да не ме сравнява - той отрича и ми обяснява, че супер много ме обича и т.н.
Преди известно време обаче като седнах на компа му забелязах, че нейния блог е началната му страница :-# Пази разни нейни снимки на телефона си и даже ги показва на общи приятели - да видят колко е готина.. Вече нз какво да мисля - ако иска може да бъде с нея, не го разбирам
Преди не беше така, но напоследък откакто тя го търси по-често, той се промени. Когато се засечем някъде тя го прегръща, а той се държи по-дистанцирано от нея. Забелязах обаче, че тя много критикува други момичета и т.н а приятеля ми лесно се поддава на обработка :( Дори приятелите му забелязват и се чудят как може да мисли за други когато е с мен
Какво ше ме посъветвате?
Не мога да говоря с него, защото той се прави че няма проблем и отрича всичко, а в същото време се държи ужасно.. Писна ми вече да ми говори за някой друг, когато съм с него - може би е по-добре да го зарежа! Случвало ли ви се е подобно нещо и какво излезе от цялата ситуация? :x

LadyDi
11-30-2009, 11:46
Запознай го с бившия си.

valdesbg
11-30-2009, 11:48
Запознай го с бившия си.

Може и с по бившия, ако е готин и той :)

Що търпиш да си на второ място?

LadyDi
11-30-2009, 11:51
Що търпиш да си на второ място?
И аз това се чудя.

vesito0
11-30-2009, 11:52
ходите от 7 месеца и той още мисли за нея..

мое мнение, че е много тъпо от негова страна ..

valdesbg
11-30-2009, 11:56
Що търпиш да си на второ място?
И аз това се чудя.

Ся гледай как няма да има отговор, или ще е нещо смотолевено. Нищо де, по добре да го преживее сега, а не на моите години примерно.

ivcheto0o
11-30-2009, 12:02
и ти му вярва6 4е те оби4а ??? о6те не я е преживял.....

Flopper
11-30-2009, 12:04
Що търпиш да си на второ място?

Защото мнооого държа на него и не мога да го зарежа ей така, бе де да знам мислех,че е нещо временно и всеки си мисли за минали истории... ама вече стана прекалено
Само не мога да разбера ако наистина толкова иска нея, защо просто не действа.. всеки път като го питам се държи супер мило и направо откача да ми повтаря колко ме обичал

Korrnyy
11-30-2009, 12:06
Направо го зарязвай... как търпиш изобщо такова нещо! Аз ако бях отдаааавна щях да съм го оставила. Щом е с теб и твърди, че те обича, ти трябва да си на първо място за него а очевидно не е така! Да си ходи при бившата като е толкова готина :-x

vampire_girl_
11-30-2009, 12:08
хмм,да започнем от там,че те разбирам напълно и знам,че когато обичаш много,понякога си готов да събираш трохичките,стига само да ги има.
Когато човек не е бил на мястото на което се намираш в момента не може да разбере напълно за какво говориш - винаги съм си мислела /и не съм спирала/ , че да свириш втора цигулка е ... недостойно и незаслужено от никого.В един момент обаче съм се питала - защо съм готова да го правя и да "ближа" раните му,докато моите стават все по-дълбоки,ама...
Примерно се разхождаме и често развиваме,ако не същия,то подобен диалог:
Аз: - Вече няма да си изправям косата!След 15-мин. се начупва,отново.
Той: -О,да и с Р. беше така.С какво ли не опитваше и пак...
/
Аз: - Мразя лук,чесън,магданоз и копър!
Той - Р. не понасяше точно същите неща.
/
Аз: - Не съм обичала никого толкова,колкото теб.
Той: - Аз също...само с Р. също беше много силно.


:shock:

Разказва ми много за нея и т.н. ...
Мислела съм да зарежа всичко,но все се надявам,че нещо се промени,а осъзнавам,че не е правилно.Ако имаш сили - зарежи го,но да - не е лесно...

valdesbg
11-30-2009, 12:09
Хехе, I told you :)

Флоперче, пързаляш се към много лошо място. Каквото и да прави - щом сте гаджета - ТИ си на първо място в неговия живот, както и той в твоя.

Ако не е така - значи нещо куца много жестоко. Откъдето следва въпроса - защо поддържате тая прозрачна илюзия?

А да и действията са много по важни от думите. Щото и аз мога да ти кажа че те обичам, ама ще ми повярваш ли?

Надявам се схвана, за какво иде реч.

sh3_1s_7h3_0n3
11-30-2009, 12:15
Що търпиш да си на второ място?

Защото мнооого държа на него и не мога да го зарежа ей така


Държиш на него повече отколкото на себе си?!?!?!?!

В такъв случай заслужаваш да те тъпчат... :?

Flopper
11-30-2009, 12:28
Колко време е бил с бившата си?

ами не много - около 2 месеца

fenastz
11-30-2009, 12:30
Let Him Have It !!!

Sladurcho
11-30-2009, 12:35
Ако някой твой бивш още иска да е с теб или сте близки и е готин .. направи същото което прави тоз с теб

Alli
11-30-2009, 12:38
2 месеца? че това нищо не е,съветвам те да му кажеш,че ти е неприятно и да спре да ти говори за нея,ако трябва му постави ултиматум или тя или ти,знам,гадно е да те карат да избираш,ама в този случай си си в правото...как ги мразя тия бивши :-x

Flopper
11-30-2009, 12:45
значи нещо куца много жестоко. Откъдето следва въпроса - защо поддържате тая прозрачна илюзия?


Кофти, но и аз стигам до този извод Ще ми е трудно да се разделя, ама натам върви - без него ми е кофти, но с него - още повече :?


vampire_girl_, абсолютно същите разговори, голямо мъчение е вече, лошото е че в началото изобщно не беше такъв!

Мерси на всички за мненията, хубаво е понякога да ме дръпнат на земята :-D А за отмъщението с някой бивш - весело щеше да е :D НО не мисля, че ще мога да го направя , просто съм си шматка, а и въпреки всичко не искам да го карам да страда и да ревнува

Alli
11-30-2009, 12:49
няма смисъл от отмъщение,това са само игрички,аз с разделих с приателя ми пред 2 седмици,с когото бяхме заедо година и няколко месеца, веднъж бях разбрала,че са се виждали с бившата и му казах,че потърси ли я сме до тук,ее след това няколко пъти го пта свързвал ли с е ес нея,обаждал ли се е той отричаше,е какво стана...тя даже ми каза,че той и е звънял,е разделихме се,мразя да ме лъжат,а най-глупавото е,че той изкарва мен виновна в момента,не знам как го прави,трудно ми е много,още не съм се осъзнала,искам да съм с него,ноо не мога... за това трябва да избере,кажи си твоийте условия

LadyDi
11-30-2009, 13:06
Мерси на всички за мненията, хубаво е понякога да ме дръпнат на земята :-D А за отмъщението с някой бивш - весело щеше да е :D НО не мисля, че ще мога да го направя , просто съм си шматка, а и въпреки всичко не искам да го карам да страда и да ревнува
Научи се да уважаваш първо себе си. В крайна сметка, ти ще живееш цял живот единствено със себе си и ако не знаеш как да се обичаш и уважаваш, тогава никога няма да успееш да имаш пълноценни взаимоотношения с друг човек.

Hilary_
11-30-2009, 13:14
Не мога да говоря с него, защото той се прави че няма проблем и отрича всичко, а в същото време се държи ужасно.. Писна ми вече да ми говори за някой друг, когато съм с него ..

Дори и той да отрича, че няма проблем реално погледнато ИМА и то не малък .. аз лично не бих търпяла такова нещо (най - малкото дори и само да поддържа връзка с някоя бивша би ми станало доста кофти .. :? ) .. говори с него и му кажи, че ак оза него няма проблем за теб има и че ако толкова те обича колкото твърди то ще се напъне малк ода ти се постави в положението, да обърне внимание на проблема .. :? Сподели му как се чувстваш и ако не видиш промяна колкото и да са 7 месеца няма смисъл да продължавате .. :( Успех ..

GossipGirl89
11-30-2009, 13:52
Е не е ходил кой знае колко дълго с нея, но явно много я е харесвал. Още не я преживял и колкото и да отрича и да казва, че няма никакъв проблем, то е очевадно, че има... Изобщо няма какво да се пробваш пак да говорите, директно отиваш и му казваш "Слушай кво омръзна ми само да ми плямпаш за бившата си и да ме сравняваш с нея! Не ме интересува, че за тебе тва не е проблем - за мен е и то голям! Така че избирай - или късаме и си заминаваш при нея или я преживяваш най-накрая и продължаваш с мен напред!" И не се страхувай да му го кажеш... просто ако продължиш да си мълчиш и да търпиш нещата между вас ще се задълбочат с времето, а той все така ще си приказва за нея... и тогава ще страдаш много повече :?

soul1199
11-30-2009, 14:34
ае я го зарязвай,май има чувства към нея

black_baby
11-30-2009, 14:42
Защо някой ден ти и приятеля ти не си поговорите за този проблем ?Ако неиска му постави условие да избира теб или нея ако и това не помогне незнам. Успех :)

ImmortalForever
12-01-2009, 15:42
Аз съм за "бившите" И те са хора.Имат да изкупват грешки с вас-новичките.Танцувайте, деца мои! :o

ToniStoraro
12-01-2009, 16:59
Явно не я е превъзмогнал все още. Ти сама прецени дали да му дадеш още време или не. И двата избора имат добрите и лошите си страни, просто подреди приоритетите си относно този въпрос.

TheDevilInMe
12-01-2009, 19:14
Eми според мен момчето е с теб, просто защото така му е удобно, иска да има и двете ви едновременно. Каквато и да е, колкото и да е страхотна, все пак ся е с теб, да си беше останал с нея като я боготвори толкова. Аз не бих понесла да съм така ва второ място за гаджето ми, а и всички го забелязват... най-добре както каза някой по-горе започни и ти да му говориш за твоя бивш, даже може да излезете тримката, натрий му носа, ако нищо не се получи по-добре просто го скъсай и всеки по пътя си...

FancyGirl
12-01-2009, 20:00
Ти си ... ъъ незнам как да ти го кажа ... ЗАБЛУДЕНА ГЛУПАЧКА :)

UnABooMBeR
12-01-2009, 20:16
И съм имал тоя проблем със сегашната жИна ,ама с времето минава.

Flopper
12-04-2009, 11:25
Ами в крайна сметка се разделихме :( Реших, че не искам такава връзка, надявам се да е за добро.. не беше много леко - той доста ми звъня след това и даже вися пред блока ми 2 часа и не ме пускаше.. обаче вече осъзнах, че си е такъв - страх го е да загуби, и като усети, че нещо не е негово вече, му става интересно .. абе, кофти история, но май е по-добре така..

vampire_girl_
12-04-2009, 11:36
сега може да започне да сравнява следваща с теб... :D
иначе,правилно си постъпила ((:

PlayMyMusic
12-04-2009, 11:41
Знам как ти е.
Абе зарязвай го, не си заслужава да си тровиш живота. Не е последния останал на земята :?

BloomF
12-04-2009, 13:11
Аз ако бях на твое място щях да го зарежа. Да, държиш на него, ама трябва ли да търпиш пренебрежението му??

Aniiiii
12-04-2009, 16:00
Докажи му че си по добра от тази

kypo
12-04-2009, 16:06
аз ти казвам, от вашата връзка нищо няма да излезе.
ако искаш да ти е гадно продължавай, ако не искаш заеби го.
от опит казвам, бившата ми така не искаше да преустанови контакт с предишния си приятел и познай какво стана? о да, аз бях преебан, а те са пак заедно 8-) бившите или са "мъртви" както за мен, или нещо още тлее и може да развали връзка и да се чувстваш като заместител. не е готино...

vampire_girl_
12-05-2009, 07:35
Ами в крайна сметка се разделихме :( Реших, че не искам такава връзка, надявам се да е за добро.. не беше много леко - той доста ми звъня след това и даже вися пред блока ми 2 часа и не ме пускаше.. обаче вече осъзнах, че си е такъв - страх го е да загуби, и като усети, че нещо не е негово вече, му става интересно .. абе, кофти история, но май е по-добре така..
слепи ли сте!? о.О

loliii
12-05-2009, 11:56
Направо го зарязвай... как търпиш изобщо такова нещо! Аз ако бях отдаааавна щях да съм го оставила. Щом е с теб и твърди, че те обича, ти трябва да си на първо място за него а очевидно не е така! Да си ходи при бившата като е толкова готина :-x
Те всички така казват. Мислиш ли, че ако ходиш с някой 7 МЕСЕЦА и дори вече го обичаш и той постоянно те уверява, че няма нищо към бившата, когато му дигнеш скандал и той ти каже "Ама аз те Обичам тооолкова много, миличко! :-) " хич ли няма да се размекнеш... Не е толкова лесно да кажеш "не". ;)

Edit: Та значи така, а? Разделихте се... Аз бих направила нещо по въпроса първо :? Не бих се отказала толкова лесно... Както и да е, може пък да е било за добро, все пак никой не иска да търпи сравнения. Особено за едно момиче това си е кръвна обида.

beb4yy
12-05-2009, 12:12
Зарежи го ако неискаш да бъдеш втора и да си като на съзтезание

Spiridon
12-05-2009, 12:23
Зарязала го е момичето вече! Четете малко преди да пишете като папагали! :smt075

mechtaq_za_teb
12-05-2009, 13:54
Щом това непрестанно говорене за нея те дразни, значи проблем има. Как може нейният блог да му е начална страница?! Според мен трябва да му го кажеш в прав ред. Вие не сте заедно, за да си говорите за бивши, не и по този начин. Разбира се, всеки от време на време споделя за някоя минала случка, но това да е непрекъснато... предполагам, че би ме изнервило страшно много и няма да го изтърпя.

monituuu
12-12-2009, 10:19
правилно си постъпила.. не си заслужава да си на 2- ро място. :?

BlueFace
12-12-2009, 12:43
Старата любов не отминава тъй лесно ... :( Той постъпва гадно спрямо теб ,но явно не може да контролира чувствата си .Трудно е да забравиш някой когото си обичал.Наистина си в гадна ситуация.

Според мен си прибързала с решението да се разделите....

bub37o
12-13-2009, 18:42
А бе какво всички й казахте да го зареже и то така стана.. не можете никога да се поставите на нейно място, ако не сте го преживели.. знаете ли колко е трудно да зарежете момчето, с което сте били толкова много време .. и какво като е било това с бившата му .. за всичко трябва време е да 7 месеца е мн време, но не е трябвало така да става .. момичето можеше да му каже да избира или да му каже всичко както е без да му дава думата.. той е седял и не я е пускал 2 часа дали пък му е все едно ? всичко е до характер .. не е трябвало да го оставяш.. :)