PDA

View Full Version : Грешка .. след Грешкаа ..



misslowe
11-30-2009, 12:40
Грешка след грешка как да се спра или м0же би не е моя вината ... ?
чесно ли и аз не знамм .. какво правя ..
Вече почти 5 месеца .. харесвам страшно много едно м0мче ..
запознах се малко страно с него но това не е важно .. мисълта ми е че от д0ста дълго време с него си комуникирамее ..
и той показва че му пука .. но някакси не напълно или аз не разбираммм .. той е на 18 аз на 14 ( може и да прозвучи глупаво но .. )
на неговия брат приятелката ми е приятелка ..
и ми каза че той до сега е имал доста заигравки но не и серйозна връзка че тя до сега не го е виждала в тази светлина .. че той е различен ..
к0гатоо той разбра че го харесвамм .. ми каза че може нещо се получии ..
и такамм ... ( но след време аз рабрах че едно момче от мойето училище ме харесва .. и реших да си направя гавра с него писах му там че го аресвам през съобщения и такива глупостии .. и така та м0мчето което харесвам видя смс-те и не му стана много приятноо ) д0ри понеже ме беше срам ме чака 30 мин да го целунаа ... не ме чака държа се много мило .. и п0неже на един негов и мой фр приятелката му е в моя клас .. и аз и разказах и той сега не ми говории .. защото съм и казала .. не знамм той ми каза че иска сериозна връзка а аз май пак уплесках нещата не знамм .. д0ри и аз не разбирам какво става ..
може ли някой да ми помогнее .. ? :-o :-o

Sladurcho
11-30-2009, 12:57
Грешка след грешка как да се спра или м0же би не е моя вината ... ?
чесно ли и аз не знамм .. какво правя ..
Вече почти 5 месеца .. харесвам страшно много едно м0мче ..
запознах се малко страно с него но това не е важно .. мисълта ми е че от д0ста дълго време с него си комуникирамее ..
и той показва че му пука .. но някакси не напълно или аз не разбираммм .. той е на 18 аз на 14 ( може и да прозвучи глупаво но .. )
на неговия брат приятелката ми е приятелка ..
и ми каза че той до сега е имал доста заигравки но не и серйозна връзка че тя до сега не го е виждала в тази светлина .. че той е различен ..
к0гатоо той разбра че го харесвамм .. ми каза че може нещо се получии ..
и такамм ... ( но след време аз рабрах че едно момче от мойето училище ме харесва .. и реших да си направя гавра с него писах му там че го аресвам през съобщения и такива глупостии .. и така та м0мчето което харесвам видя смс-те и не му стана много приятноо ) д0ри понеже ме беше срам ме чака 30 мин да го целунаа ... не ме чака държа се много мило .. и п0неже на един негов и мой фр приятелката му е в моя клас .. и аз и разказах и той сега не ми говории .. защото съм и казала .. не знамм той ми каза че иска сериозна връзка а аз май пак уплесках нещата не знамм .. д0ри и аз не разбирам какво става ..
може ли някой да ми помогнее .. ? :-o :-o

Момчето ти е казало че може да стане нещо а ти си тръгнала на всички да разказваш... и аз да бях и аз така щях да реагирам....Не мисля че някой може да ти помогне ако сама не го направиш... слушаш какво ти казват хората и се объркваш още повече...седни и говори с него и се разберете.

LadyDi
11-30-2009, 13:08
Никой не може да ти помогне.

Hilary_
11-30-2009, 13:10
Ами да явно в стремежа си да се "направиш" пред въпросния си се прецакала .. :? :?

revolver
11-30-2009, 13:13
Май принцеса форОма е права.Но честно,нищо не разбрах :D

aloveyou
11-30-2009, 13:23
Ами да явно в стремежа си да се "направиш" пред въпросния си се прецакала .. :? :?

GossipGirl89
11-30-2009, 13:26
Никой не може да ти помогне.

Особено с правописа - положението е неспасяемо :x

ivankooo
11-30-2009, 13:51
Вземи порасни и грешките ще намалеят

Assshley
11-30-2009, 14:12
Ми първото,което е според мене си леко мъничка за върпосното момче и може би това до някаква степен го разколебава,но щом ти е казал,че може да се получи нещо не виждам пък какво го спира,но няма значение.При всички случеи сама си си оплескала положението като си казала на тази твоя приятелка от класа ли е или каквато е там.Честно много детска постъпка,необмислена.;) Ама и той пък да се сърди чак за такова нещо.. абе странна е работата . Явно и той страда от синдрома 'незнам какво искам',въпреки че на тая възраст се очакваше да го е преминал това ама явно не. :D

soul1199
11-30-2009, 14:30
покажи му тая тема :wink:

ivcheto0o
11-30-2009, 14:35
Ами да явно в стремежа си да се "направиш" пред въпросния си се прецакала .. :? :?

маи и ти нз кво иска6...играла си си с 4уствата на двама.

AutomatiC
11-30-2009, 14:43
покажи му тая тема :wink:

и аз щях да пиша същото 8-) :lol:

soul1199
11-30-2009, 15:31
покажи му тая тема :wink:

и аз щях да пиша същото 8-) :lol:мом4е или моми4е си :oops: :D :shock: :razz:

Vichko0o
11-30-2009, 15:46
Поредната малоумна 14 годишна пачавретина..... 3 мнения във форума, но полуголата снимка на аватара .... 1-во харесваш един, сваляш 2-ри, чука те 3-ти ? Кво значи "да се изгавря" с някво момче дето ме харесва" ??????? Ти ли си най-добрата ? Ти ли си най-умната ? Ти ли си най-можещата ? Детенце такова ! За дето искаш да се "гавриш" с хората, ето сега малко живота да се погаври с тебе ! Заслужаваш го и ти пожелавам тоя човек дето го харесваш да се побъркаш по него и никога да не можеш да го имаш !!!!

InloveAgain
11-30-2009, 15:55
Разбери какво искаш,пък тогава прави каквото и да било :).

flowerlina
11-30-2009, 16:55
Лапешка му работа :?

LoveRetroMusic
11-30-2009, 16:59
Ти си си виновна {}

IwKa16
11-30-2009, 17:09
pomisli dobre kakvo iska6 :)

DevilWish
11-30-2009, 17:20
Поредната малоумна 14 годишна пачавретина..... 3 мнения във форума, но полуголата снимка на аватара .... 1-во харесваш един, сваляш 2-ри, чука те 3-ти ? Кво значи "да се изгавря" с някво момче дето ме харесва" ??????? Ти ли си най-добрата ? Ти ли си най-умната ? Ти ли си най-можещата ? Детенце такова ! За дето искаш да се "гавриш" с хората, ето сега малко живота да се погаври с тебе ! Заслужаваш го и ти пожелавам тоя човек дето го харесваш да се побъркаш по него и никога да не можеш да го имаш !!!!
Като оставим грубостите на страна, така е.
Особено това:

Кво значи "да се изгавря" с някво момче дето ме харесва" ??????? Ти ли си най-добрата ? Ти ли си най-умната ? Ти ли си най-можещата ? Детенце такова !
Напълно точно.
Яд ме е, че има такива хора. :#

loliii
11-30-2009, 17:27
Мисля, че и ти не знаеш кво искаш и кво правиш изобщо. Дори по обърканата ти реч се вижда... Та, според мен, е много тъпо да се ебаваш с момче, което те харесва и да му пращаш някви съобщения, щото както виждаш сама си се прецакала. На момчето хич не му е станало приятно да разбере, че го харесваш, да обмисля дали могат да се получат нещата между вас, и накрая да види, че си казвала на друго момче, че го харесваш. И дори да си му обяснила, че това е ебавка /тъпа ебавка, мнооого тъпа ебавка :? / това не го успокоява, най-вероятно. :?
Тъй че му обясни още евднъж, че го харесавш и че искаш да тръгнете. Извини му се за глупостите, които си направила, каквито и да са те. И оттук нататък се дръж по-смело и зряло.

AutomatiC
12-01-2009, 11:46
покажи му тая тема :wink:

и аз щях да пиша същото 8-) :lol:мом4е или моми4е си :oops: :D :shock: :razz:

:shock: :lol: момиче

buntar90
12-01-2009, 14:52
няма ли някой 15-16 годишен за теб та с 18 годишни :D според мен може да с ее усетил , че си малка

Untitled
12-01-2009, 15:12
Поредната малоумна 14 годишна пачавретина..... 3 мнения във форума, но полуголата снимка на аватара .... 1-во харесваш един, сваляш 2-ри, чука те 3-ти ? Кво значи "да се изгавря" с някво момче дето ме харесва" ??????? Ти ли си най-добрата ? Ти ли си най-умната ? Ти ли си най-можещата ? Детенце такова ! За дето искаш да се "гавриш" с хората, ето сега малко живота да се погаври с тебе ! Заслужаваш го и ти пожелавам тоя човек дето го харесваш да се побъркаш по него и никога да не можеш да го имаш !!!!
Като оставим грубостите на страна, така е.
Особено това:

Кво значи "да се изгавря" с някво момче дето ме харесва" ??????? Ти ли си най-добрата ? Ти ли си най-умната ? Ти ли си най-можещата ? Детенце такова !
Напълно точно.
Яд ме е, че има такива хора. :#

И да те е яд, и да не те е яд, все тая. :grin: Лапето ще си са кефи там... И за авторката -< ти си малка голяма пачавра >-. А тези които ти дават акъл.. кво да кажа.. ШУШЛЯЦИ, половината ви мнения са как опреквате хлапачките дето го праят на 12-13 години, пък ся й давате акъл ??? :shock:

Bobolinka
12-01-2009, 15:30
toi na 18 ti na 14....serizona rabota e va6ta, napravo nz kak jivee6 s teq problemi

marin4itu
12-01-2009, 15:49
Поредната малоумна 14 годишна пачавретина..... 3 мнения във форума, но полуголата снимка на аватара .... 1-во харесваш един, сваляш 2-ри, чука те 3-ти ? Кво значи "да се изгавря" с някво момче дето ме харесва" ??????? Ти ли си най-добрата ? Ти ли си най-умната ? Ти ли си най-можещата ? Детенце такова ! За дето искаш да се "гавриш" с хората, ето сега малко живота да се погаври с тебе ! Заслужаваш го и ти пожелавам тоя човек дето го харесваш да се побъркаш по него и никога да не можеш да го имаш !!!!

Напълно съгласна съм, като бих добавила, че всичко се връща!

Rhype
12-01-2009, 16:18
Никой не може да ти помогне.

Особено с правописа - положението е неспасяемо :x

Точно! :D

ToniStoraro
12-01-2009, 16:41
затова друг път ще знаеш - слушай какво ти се приказва.