PDA

View Full Version : Проблем с vbox7



thoronaro
11-30-2009, 12:55
Значи аз съм в Германия и тук клиповее в vbox7 се зареждат адски бавно.Клип от 3 минути се зарежда за около 10 минутти.Може ли някък си нещо да се настрой,другаде в чужбина също ли зарежда толкова бавно.Има ли компетентни.

anonymous546178
11-30-2009, 15:16
иЛИ нета който си намерил е много бавен, и трябва да минеш на друг. Другия вариант е да гледаш в тубата , ако и там зареждат бавно проблема е браузър-операционна система- хардуерен проблем вкл. мрежова карта- хардуер от интернет доставчика- софтуерен проблем при интернет доставчика- просто бавен нет :D

doomkillerr
11-30-2009, 15:27
Значи аз съм в Германия и тук клиповее в vbox7 се зареждат адски бавно.Клип от 3 минути се зарежда за около 10 минутти.Може ли някък си нещо да се настрой,другаде в чужбина също ли зарежда толкова бавно.Има ли компетентни.

Аз до като бях в Англия не съм имал такива проблеми с този сайта. Иначе колко мегабита ти е нета? :-o

thoronaro
11-30-2009, 15:36
Значи аз съм в Германия и тук клиповее в vbox7 се зареждат адски бавно.Клип от 3 минути се зарежда за около 10 минутти.Може ли някък си нещо да се настрой,другаде в чужбина също ли зарежда толкова бавно.Има ли компетентни.

Аз до като бях в Англия не съм имал такива проблеми с този сайта. Иначе колко мегабита ти е нета? :-o
Не разбирам много от компове така,че честно да ти кажа незнам какво са мегабита.Въпросът е,че само на този сайт имам проблеми със заредането,на всички други видео сайтове всичко е на 6.