PDA

View Full Version : да го игнорирам ли..?



bloody04
11-30-2009, 18:28
здравейте! :-) в началото на годината се преместих в друго училище. там срещнах едно удивително момче, което е в класа на "най-големият сладур в даскалото според някои момичета .. няколко пъти погледите ни се засичаха (може би бяха като погледи на 2-ма влюбени) когато пътувам с автобуса понякога се засичаме..и слизаме на една и съща спирка.. но той не ми казва нищо..върви пред мен и понякога се обръща сигурно за да погледне дали сам още зад него..направих 1-та крачка..тоест запознах се с него.. и очаквах, че щом вече сме се запознали ще ми казва едно "здр" когато се засичаме.. уви..не стана така.. една фр му поиска скайп..ама тя супер нахално отиде и му го поиска..трябваше аз да му го поискам, но сам толкоз срамежлива понякога.. писахме си в скайп 2-пъти..аз го попитах дали ме избягва..защото не го бях виждала няколко дни.. той отрече.. ако аз не му пиша той няма да се сети.. понякога се питам дали си губя времето с него и дали изобщо съм му поне малко симпатична..... една моя фр го попитала дали ме харесва .. той и отговорил че харесва някакво момиче но не от нашето даскало..когато тя отново му писала..го попитала какво е станало с онова момиче и какво мисли за мен... той казал, че вече не поддържал връзка с нея, а колкото за мен на пръв поглед съм била симпатична..днес когато го видях.. погледите ни отново се засекоха.. усмихна ми се.. чудя се дали нарочно минава през моя коридор за да ме срещне (на различни етажи сме), или пък просто ей така си минава.. офф не знам.. мисля че сам леко объркана защото не знам какво да правя... МОЛЯ, ПОМОГНЕТЕ със някакъв съвет :)

ivcheto0o
11-30-2009, 18:39
може би те е избягвал за6тото е ходил с това моми4е от друго даскало а сега не и затова ти се усмихва и т.н.Наи-добре поговорете и сама 6те разбере6 намеренията му но маи не знае какво иска или как да се държи .....А и стига си го преследвала то хубо първата кра4ка ама винаги ти не става ако има6е интерес 6те6е и тои сам да ти пи6е не да 4ака ти...

sladur4etyYy
11-30-2009, 18:41
спри да му се натискаш, бе, момиче! жалка ставаш! кво само търчиш след него, караш някви приятелки да го разпитват, питаш го дали те избягва нарочно, при положение, че очевидно си му повече от безразлична?! спри се. и спри да анализираш всяко негово действие, смятайки, че го прави заради теб. спираш да му пишеш, спираш да го зяпаш и караш твоята приятелка ''случайно'' да вметне, че ти си падаш по някакво момче (и да го каже така, че да му стане ясно, че не ТОЙ е въпросното момче)- това е единственото решение, при което ти няма да изглеждаш смешна. тогава може и да прояви някакъв интерес, ако наистина си му поне малко симпатична.

dakata123
11-30-2009, 18:42
Абе вие на колко годинки сте, защото попринци учениците над 4-ти клас ходят по стаите, а не учителите. Всеки учител си има стая и така.
По темата: Може би има някакви чувства към теб, но щом още не ти е казал нищо (ако има чувства), или го е срам, или няма нищо. Направи ти първата крачка, знам че звучи трудно (то си е така), но ако искаш не само да се гледате, ти си на ход.
П.С. Нека сичко м/у вас потръгне. 8) 8)

elsZ
11-30-2009, 18:42
хммм.. на 1 поглед симпатична ама на 2 ?! :-o ми говори ти с него.. да се опознаете.. иначе той кво ще си помисли ?! е*ати нерешителната :-x 8-)

Korrnyy
11-30-2009, 18:43
Питай го де. Защо общувате по скайповете чрез приятелка :? Един ден го хвани в коридора, заговори го това онова... Ако усетиш, че не проявява интерес просто го остави.

sladur4etyYy
11-30-2009, 18:44
хммм.. на 1 поглед симпатична ама на 2 ?! :-o ми говори ти с него.. да се опознаете.. иначе той кво ще си помисли ?! е*ати нерешителната :-x 8-)

тя ли е нерешителна? хаха, тя направо му е лепка, да ти кажа. момчето крачки няма ли да прави или то си се излежава и я чака нея да се дотътри до него? я стига сте давали тъпи съвети, че момичето и без това достатъчно глупости е направило.

myNameIsImmortal
11-30-2009, 18:46
Като го видиш го спираш с думите: Здрасти, ко парвиш? Нещо последно време те засичам много из моя етаж и му се усмихни :)
Малко покажи женски номерца ;)
Дригия път като го видиш едно Здрасти и се направи на заета с нещо друго и гледай да не изкараш някаква супер влюбена физиономия.
Не се занимавай със скайпове и такива глупости - наживо действай и не използвай такива "приятелки - мриятелки" .. :?
Ако искаш да знаеш нещо, отиваш и го питаш, срам не срам действаш - иначе не..!
Покажи му, че се интересуваш от него, но не се вманиячавай толкова много.

PurpleDream
11-30-2009, 19:02
не

bloody04
11-30-2009, 19:02
значи трябва да го оставя да си почине от мен.. в смисъл да се правя, че не го забелязвам.. :(

smiirnoff
11-30-2009, 19:05
Абе вие на колко годинки сте, защото попринци учениците над 4-ти клас ходят по стаите, а не учителите. Всеки учител си има стая и така.


да бе :Д
в моето училище (което 'съдържа' ученици САМО от 8 до 13 клас) учениците си седят на гъзовете в една стая, а учителите се разкарват :Д
само по химия, физика и информатика сме в кабинети :Д
и по физкултура сме в Борисовата градина :Д:Д:Д

по темата: мързи ме да чета, послушай другите к'вото са ти казали :Д

ivcheto0o
11-30-2009, 19:06
значи трябва да го оставя да си почине от мен.. в смисъл да се правя, че не го забелязвам.. :(

не просто не го преследваи и притискаи....приятелаката ти го е разпитвала вярваи ми ве4е знае 4е го харесва6 и ако и тои теб маи е негов ред да направи не6то...

bloody04
11-30-2009, 19:17
малко се съмнявам да направи нещо.. но си права.. вече е разбрал че го харесвам.. дали ме мисли за някаква манячка която го преследва :neutral:

ivcheto0o
11-30-2009, 19:22
малко се съмнявам да направи нещо.. но си права.. вече е разбрал че го харесвам.. дали ме мисли за някаква манячка която го преследва :neutral:

едва ли те мисли за маня4ка....пък и няма 4овек които не му харесва да е харесван :) а на колко сте години ??? ,6тот ако е някои батко .....

bloody04
11-30-2009, 19:25
хах.. ами аз сам на 14, а той на 15.. :)

F_CK_all_I_need_is_U
11-30-2009, 19:47
Къв цвят са му очите 8-) ?

Tempest
11-30-2009, 19:59
здравейте! :-) в началото на годината се преместих в друго училище. там срещнах едно удивително момче, което е в класа на "най-големият сладур в даскалото според някои момичета .. няколко пъти погледите ни се засичаха (може би бяха като погледи на 2-ма влюбени) когато пътувам с автобуса понякога се засичаме..и слизаме на една и съща спирка.. но той не ми казва нищо..върви пред мен и понякога се обръща сигурно за да погледне дали сам още зад него..направих 1-та крачка..тоест запознах се с него.. и очаквах, че щом вече сме се запознали ще ми казва едно "здр" когато се засичаме.. уви..не стана така.. една фр му поиска скайп..ама тя супер нахално отиде и му го поиска..трябваше аз да му го поискам, но сам толкоз срамежлива понякога.. писахме си в скайп 2-пъти..аз го попитах дали ме избягва..защото не го бях виждала няколко дни.. той отрече.. ако аз не му пиша той няма да се сети.. понякога се питам дали си губя времето с него и дали изобщо съм му поне малко симпатична..... една моя фр го попитала дали ме харесва .. той и отговорил че харесва някакво момиче но не от нашето даскало..когато тя отново му писала..го попитала какво е станало с онова момиче и какво мисли за мен... той казал, че вече не поддържал връзка с нея, а колкото за мен на пръв поглед съм била симпатична..днес когато го видях.. погледите ни отново се засекоха.. усмихна ми се.. чудя се дали нарочно минава през моя коридор за да ме срещне (на различни етажи сме), или пък просто ей така си минава.. офф не знам.. мисля че сам леко объркана защото не знам какво да правя... МОЛЯ, ПОМОГНЕТЕ със някакъв съвет :)

аа, ясноооо... щом вече не поддържа контакт с оная, ти стана изведнъж симпатична, почна да ти се усмихва... ммм, по-добре го зае*и, няма смисъл

Slave4You
11-30-2009, 20:06
И на мен ми се струва, че честно казано ставаш малко жалка.. нали се сещаш, че всеки иска това, което не може да има? Даже да си му била симпатична, като си започнала да караш другите да питат за него, да го питаш дали не те избягва и т.н. е изгубил интерес.. И това тълкуване на всяко негово движение, поглед, крачка е безмислено. Така де, мисълта ми е, че трябва да се дистанцираш малко от.. всичко! Не му пиши в скайп, не карай НИКОГО да разпитва за него, просто все едно нямаш нищо общо. Ако е имало нещо само така ще го възвърнеш;)

buntar90
12-01-2009, 14:54
май твойта приятелка общува с него повече от теб кво искаш :-o

eli4ka777
12-01-2009, 15:27
Защо ли ми се струва познато?? Не те съветвам да се отказваш при най-малката грешка, но така като се изразяваш във темата излиза, че той е лудо влюбен в теб, а дали е така? Не може до вчера да се държи с теб като с непозната, а днес и усмивчици да раздава не мислиш ли? Ако той е от срамежливите никога нчмда си признае, че те харесва, но има и вероятност да не е така. Според мен си се вманиячила да следиш всяка негова дума, или действие. Свет от мен не карай "приятелки" да разпитват за теб да ги запознаваш или всякакви такива отношения, за да не съжеляваш после,че си го направила (като мен). В един момент ще се разбере дали те харесва или не няма нужда да бързаш има толкова други готини момчета.

soul1199
12-01-2009, 15:49
спри да му се натискаш, бе, момиче! жалка ставаш! кво само търчиш след него, караш някви приятелки да го разпитват, питаш го дали те избягва нарочно, при положение, че очевидно си му повече от безразлична?! спри се. и спри да анализираш всяко негово действие, смятайки, че го прави заради теб. спираш да му пишеш, спираш да го зяпаш и караш твоята приятелка ''случайно'' да вметне, че ти си падаш по някакво момче (и да го каже така, че да му стане ясно, че не ТОЙ е въпросното момче)- това е единственото решение, при което ти няма да изглеждаш смешна. тогава може и да прояви някакъв интерес, ако наистина си му поне малко симпатична.

balu4ka
12-01-2009, 15:49
хах.. ами аз сам на 14, а той на 15.. :)

Аха ясно .. :lol: :lol:

sunshine955
12-01-2009, 16:05
може би има нещо към теб !
сигурно и предишното момиче го е харесвало и затова не ти е обърнал внимание,може да са имали някакъв флирт,закачки или нещо такова..
пък и някои момчета са така НИКОГА НЕ ТИ ПИШАТ ПЪРВИ .. (познавам такова момче което харесва 1 момиче но никога не и пише пръв ) относно това че не ти е казал едно здрасти - може да го е било срам ..
та съвета ми е да не се отказваш но и да не му се натискаш много,не карай твои приятелки да го разпитват .. питай го сама,ако не можеш - по скайп (: ако пък не можеш конкретно да му задъдеш вапроса,увъртай нещата за да се досети :wink: и първо го опознай,опознай интересите му - за какви теми обича да говори и така .. в началото бъдете само приятели не искай нещо повече от него,пък ако те харесва ще си проличи :wink: ако пък нищо не стане бъдете просто приятели,ще си харесаш друг и така :)
УСПЕХ и не прибързвай с нещата ! :]]

YouKnowImBetterThanYou
12-01-2009, 17:16
Като не ти харесва го игнорирай. Кви са тия глупости ше ме мъчиш да чета тука неграмотни есета. :-o

bloody04
12-01-2009, 18:03
samo da ti kaja 4e nikoi ne te e karal da 4ete6 tazi tema.. ;)

DevilWish
12-01-2009, 18:25
Интересна тема. .
Хмм да ти кажа честно според мен трябва да спреш да му пишеш остави той да прави първата крачка ;)
Успех!

sladur4etyYy
12-01-2009, 21:46
може би има нещо към теб !
сигурно и предишното момиче го е харесвало и затова не ти е обърнал внимание,може да са имали някакъв флирт,закачки или нещо такова..
пък и някои момчета са така НИКОГА НЕ ТИ ПИШАТ ПЪРВИ .. (познавам такова момче което харесва 1 момиче но никога не и пише пръв ) относно това че не ти е казал едно здрасти - може да го е било срам ..
та съвета ми е да не се отказваш но и да не му се натискаш много,не карай твои приятелки да го разпитват .. питай го сама,ако не можеш - по скайп (: ако пък не можеш конкретно да му задъдеш вапроса,увъртай нещата за да се досети :wink: и първо го опознай,опознай интересите му - за какви теми обича да говори и така .. в началото бъдете само приятели не искай нещо повече от него,пък ако те харесва ще си проличи :wink: ако пък нищо не стане бъдете просто приятели,ще си харесаш друг и така :)
УСПЕХ и не прибързвай с нещата ! :]]

ще ме довършите (пък и авторката, заедно с мене) с тия скапани съвети.